» »

Sesuvanje IE5.5 na forumu

Sesuvanje IE5.5 na forumu

bzagozen ::

Ali se še komu pogosto sesuva IE 5.5 SP1 (Win2000), ko brska po forumu?

Meni se vsaj petkrat na dan. No, vsake nekaj pregledanih tem. ;(
Drugače se mi pa nikoli ne sesuje. (skoraj nikoli :))
  • spremenil: bzagozen ()

bzagozen ::

Še, ko sem prvo temo poslal, se mi je sesul. ;((

sasox ::

ne, samo pri verziji 5.0 se mi je obcasno seslul, vendar samo v forumu slo-tech in nikjer drugje, niti na tujih forumih :\

bili_39 ::

Enako tukaj. Win2k, IE 5.0 in sesuvanje vsakic tretjic, ko sem na Slo-techu (drugje nikjer)

sasox ::

sam na verziji IE5.5 SP1 mi pa zaenkrat dela brez problemov :))

PaJo ::

Zanimivo meni na Win2000 IE 5.5 cisto ok dela:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

TinkaPinka ::

Meni se je IE na veliko sesuval (skoraj vsakič ko sem kliknila kje na forumu) v verziji 5.0. Po nadgradnji na 5.5 pred nekaj dnevi nimam več problemov. Sem pa na win2000.
I am easy to please as long as I get my way.

bzagozen ::

Evo, pa sem ga ujel na printscreen.Če vam napaka mogoče kaj pove?
Screen Error
;((
www.alkoma.si

Horhe ::

HMM men isto dela mam tud win2k pa IE 5.5 prej k sm meu 5.1 se je se veckrat sesucal zdej pa sam obcasno

kr3dn ::

ja men se tu ornk sesuva. sesuva se mi v win98se (4x) z IE 4 in 5, pa na NT4 z IE 5, pa na frisn instaliranih win2000 z IE k je zraven (ne vem ker).
sesuva se mi vecinoma v forumu, vcasih tut samo ko kliknem na lastno stran z linki na link slo-tech. se mi pa manj sesuva ce linke odpiram v novih oknih (shift + klik (enter)). a bi se to dal ustimat? sej bi slike dodav pa ne vem kuko se to nardi. no v win98se se mi zapre samo en okn IEja, v win2k pa vsa ki jih mam odprta.

kr3dn

Jaxx ::

Men se sesuva z IE5.0 skoraj vsakič ko kliknem (npr. v forumu)... Kokr je kr3edn reku je dost boljš če linke odpiram v new window... vendar se vseen včasih vseen sesuje: IEXPLORE caused an invalid page fault in module URLMON.DLL...:(

Lunik ::

Men se sicer ne sesuva IE, se mi pa zato Mozilla 0.8 - ko kliknem na smeskota, se sesuje.Pa se to: tale tekst box jev mozilli velik samo 2×4 cm naprej pa je crno. Pisat se sicer da, samo bere se bolj tezko, kar si napisal.

J3sT

Paramedic ::

Men se IE veliik večkrat sesuje zdej, ko mam w2k, kot prej na winME, čeprav sem dal že IE 5.5 gor. Zdej bom probal še IE SP1 potegnt dol. Napiše pa napaku v gonilniku za usr modem (pci3iadi.sys al neki podobnega, nakar se resetira.) Mislim, da ni razlog Slo-Tech.
End transmission.

JLP ::

JA tud kle se je začev IE suvat na slo-techu. Sicer drgač uporablam tazadne nightlije Mozille za browsat sam učash pa morm IE uporabt če ni na voljo Mozille. Pa prej se ni suval sam zadne cajte se je začel.
Live long and prosper!

PB ::

Preden sem upg. IE na 5.5( prej 5.0 ) se je tudi meni sesula vsa stvar kar nekajkrat na dan. Sedaj je ok.

Tr0n ::

Doma dela vredu (WinME, IE5.5) na faxu pa se redno sesuva (WinNT, IE5). Seveda samo tale forum.

whatson ::

meni dela okej..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ekzplorer v več oknih

Oddelek: Programska oprema
9883 (737) Han
»

Sesuvanje foruma

Oddelek: Slo-Tech
171121 (960) Primoz
»

Glupi IE errorji

Oddelek: Slo-Tech
181189 (1014) Bakunin
»

spet - problemi

Oddelek: Slo-Tech
81050 (925) Lunik
»

IE 5.5 problemi

Oddelek: Omrežja in internet
71649 (1517) andrej

Več podobnih tem