» »

težave s prikazom

težave s prikazom

zdravc ::

Imam težave s prikazom strani. Če pritisnem osvežitev V IE5.5 Slo se mi prikaže stran na belem ozadju s tem začetkom :

a.gif" width="7" height="9"> pravila
DVD recenzije

Prosim za nasvet !!

rc-car ::

Nalozi Netscape? >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Primoz ::

Na kateri strani pritisneš refresh (povsod ti tega zagotovo ne naredi)? Ali uporabljaš kakšen proxy? Ali imaš vklopljen kakšen ad blocker?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

zdravc ::

Dogaja se mi samo na slo-tech-u. Včasih tudi, če pritisnem nazaj. Dostop imam preko Siola, imam ISDN, V IE5.5. imam nastavljen proxy proxy.siol.net z vrati 3128. Imam tudi instaliran Zone Alarm. Občasno se mi dogaja tudi da dobim obvestilo o tem, da ni mogoče najti strežnika itd. Nato moram prekiniti povezavo in ponovno vzpostaviti, da lahko nadaljujem s 'srfanjem'.
kdor zna pa žih

Primoz ::

1) poskusi brez proxya (dvomim... samo je vredno poskusa... če se bo izkazalo da deluje bom pričel iskati napako)

2) poglej še malo, če imaš instaliran kakšen ad blocker... ker s tem smo imeli že kar nekaj težav in še vedno se je izkazalo da je uporabnik malo preveč pretiraval z ad blockerji (blokira prikaz reklam).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

zdravc ::

Tudi brez proxya sem probal, pa ni razlike. Nimam blockerja, imam pa protivirusni program PC-cillin 2000.

Poskusil sem tudi preko Volje, kjer pa ni problemov. Nato sem na trenutni strani prekinil povezavo in ponovno vzpostavil na Siol in takoj sem dobil isto stran na belem ozadju, brez ikon in sliko za SETI na sredini ekrana.
kdor zna pa žih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zdravc ()

Primoz ::

Iz Slo-Techa tega HTMLja zagotovo nisi dobil, saj bi to drugače opazil še kdo. Poskusi z novejšo verzijo A-V ali brez njega (samo da ugotovimo kaj je narobe).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

zdravc ::

Preberi še gornji porpavek posta. Kje lahko dobim kakšen program za kopiranje ekrana, da ti pošljem sliko, kako igleda stran.
kdor zna pa žih

PaJo ::

Da naredis trenutno sliko enostavno pritisni PrtScn tipko in ti bo trenutno sliko vrglo v clipboard, nato pa jo pac obedals v bilokatrem programu za obedalvo slik in shranis ter nalozis nekam na splet. Na koncu pa seveda zlinkas na S-T, da bomo videli.
Sicer pa zelo cudne napake se ti pojavljajo, ker kakor je primoz ze rekel se je zmeraj izkazlo da je bil kriv softwere na strani uporabnika in ne nasa stran, namrec jaz dostopam do strani iz razlicnih lokacij(doma, sola, sluzba...) pa povsod vredu dela.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

zdravc ::

Pripravil sem dve sliki (ekran1.jpg, ekran2.jpg). Kako jih lahko prikažem v postu ?
kdor zna pa žih

Primoz ::

samo link do njiju napiši
There can be no real freedom without the freedom to fail.

zdravc ::

Sliki imam se na svojem rac. Kako jih uploadam na slo-teh. Prosim za pomoč - to še nisem delal.
kdor zna pa žih

Tomi ::

Na Slo-tech tega ne moreš dati, ker server preprosto ne bi zdržal. Glede na to, da si na Volji, lahko naložiš na svoj server tam, uporabi pa recimo WS FTP.. Snameš ga na Tucowsu.
metrodusa.blogspot.com

zdravc ::

Hvala za napotke. Tukaj sta sliki :

ekran1

ekran2
kdor zna pa žih

Primoz ::

daj še "view source" pa mi tisto pokaži, kaj je notri.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

zdravc ::

Tu je izvorna koda za ekran1 :

koda1
kdor zna pa žih

Primoz ::

Hmmm... napaka ni pri nas (ker manjka natančno 2x po pol ukaza - ne cel). Bom preveril malo.

Ima še kdo to težavo?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

totimato ::

ja, meni se je nekajkrat pojavila takšna stran. Restart računalnika je do sedaj vedno zalegel.

Za takšno obnašanje sem do sedaj krivil 10+ odprtih programov na Win98...

lp

totimato

[SpydeR] ::

Točno tako se slo-tech občasno odpira pri moji matki v službi. In tud tam majo windows 98. Čudno...

krucymucy ::

Sej če nočeš poslušat pa nč... namenoma bojkotiram M$ programe (tud IE) in uporabljam mozillo... dej probi še ti...

MitjaM. ::

ma to tud men kdaj rata, pa zbrisees history pa cache pa se enkrat reload stisnes pa je...
Sicer pa ce uporabljas raje opero namesto IE ni problemov pa se hitreje dela vse:D

LP, MitjaM.
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO
http://mitjam.4ever.cc
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO

zdravc ::

Naj še enkrat poudarim, da se mi to dogaja samo pri povezavi preko Siola. Na Volji se to nikoli ne zgodi, zato menim, da ni problem v mojem računalniku, IE ali S-T. Zanima me, če boste našli vzrok.
kdor zna pa žih

Thrivial ::

Meni nekaj podobnega izpljune arhaicni Netscape 4x...:8)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z www.slo-tech.com v mozilli firerox

Oddelek: Slo-Tech
281636 (1154) Matek
»

Zelje za Internet Explorer (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
514477 (3616) Road Runner
»

Slo-tech pasice (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
504112 (3500) undefined
»

Mozilla Firebird v slovenskem jeziku (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
735924 (5924) CaqKa
»

kir internte brskalnik imate??

Oddelek: Omrežja in internet
251812 (1404) JLP

Več podobnih tem