» »

Se splača AIRBNB v bolj odročnih predelih Slovenije, Haloze, Goričko?

Se splača AIRBNB v bolj odročnih predelih Slovenije, Haloze, Goričko?

PreviousUser ::

Je že kdo poskusil s tem? Nekaj ponudbe na tem koncu je, ne vem pa, kako jim gre. Vložek v nepremičnino sicer ni velik, vprašanje pa je, koliko časa imaš potem res zasedeno in za kakšen denar se odda... Se torej splača za to več ali manj samo LJ, Bohinj, Bled in Obala?

XLapse ::

sem na obali in air bnb mi ne zračuna neki ful več k da bi dal najemnikom. da ne omenjam konstantno menjavo gostov. v glavnem tukaj se bolj splača najemnika. zate pa pomoje se bi dalo več z air bnb
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

MIHAc27 ::

Ne vem točno za AirBNB, ampak moja mama je lansko leto tudi začela oddajati eno sobo, v vasi bogu za hrbtom (blizu KK).
Je bilo seveda kup pomislekov, pa je imela na koncu kar nekaj nočitev in je zadovoljna.
Tako da ljudje iščejo tudi izven turistično obleganih krajev.

Kaboom ::

Tam kjer ni problema oddat za cel mesec in celo leto je tako ali tako "vseeno". Kjer pa ni dosti ponudbe in povpraševanja po stanovanjih, pa je razlika, če imaš prazno 12 mesecev na leto ali pa vseeno 50 dni koga noter. Če je smiselno namensko investirat, je pa v celoti odvisno od turistične ponudbe okolice - razen če boš seveda TI začel s ponudbo, ki bo polnila kapacitete.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

looser ::

Kaboom je izjavil:

...TI začel s ponudbo, ki bo polnila kapacitete.

hmm, ja, mogoče uspe kakšen glamping ali kaj je tisto...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

potovanje - zda (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678958 (3966) GupeM
»

Furs deluje protizakonito ? AIRBNB in davki (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45194688 (44928) RockyS
»

ZAKAJ se stanovanja več ne oddajajo v najem, ampak še samo za turiste?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11125345 (14025) vostok_1
»

Cene stanovanj in prepoved Airbnb-ja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14918105 (14412) MrStein
»

Oddaja stanovanja

Oddelek: Loža
192246 (1646) Utk

Več podobnih tem