» »

Kvazi-sankcioniranje ministrov

Kvazi-sankcioniranje ministrov

1
2
3

Utk ::

Sej Janša je hotel.

perci ::

Tudi na kulturnem ministrstvu bi dober in delaven minister lahko naredil precej koristnega. Pa ne pravim, da ta je - nimam pojma.

jype ::

Utk je izjavil:

Sej Janša je hotel.
Ja, nor je že dovolj.

MrStein ::

Medtem so ministru te dni izrekli podporo kulturniki Jurij Krpan, Milko Lazar, Orlando Uršič in Marko Repnik, Klemen Ramovš, Danilo Rošker, Simon Krečič, Aleksandar Popovski, Edward Clug in Aleš Novak.


Vir: dnevne novice
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

thramos ::

perci je izjavil:

Nekega random povprecnega spja, ki na davcnem obracunu prikazuje nule, jaz rabim malo manj kot rabim ministre.

Pri svojem delu sem imel priloznost od blizu spoznati delo vecih ministrov (vecinoma iz ministrstva za finance pa tudi nekaj drugih). Prav nic narobe se mi ne bi zdelo, da tajnica poklice v vrtec in pove, da je otrok zbolel in ga danes ne bo v solo. Hell, tudi jaz sem ze tajnici (v javnem sektorju) narocil, da mi gre domov iskat telefon, ker sem ga pozabil. Pa malico mi je tudi sla ze veckrat iskat? Problem?


Seveda.

Če je čas javnosektorašev res tako dragocen, potem seveda v opise dele njihovih podrejenih ne bo problema zapisati opravljanja zasebnih opravkov nadrejenih in tako vse skupaj legalizirati.

Dokler tega ni, je to problem. Ne glavni države, a vseeno je.

perci ::

Glede na odzive javnosti, je to očitno kar eden glavnih problemov v tej državi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

thramos ::

Javnost je pričakovano občutljiva na zlorabo položaja ljudi, ki zasedajo najbolj odgovorna in izpostavljena mesta. Za medije pa je to posledično lahek kruh.

bbbbbb2015 ::

49106 je izjavil:

Dafaq.

Ne vem, kako sem spregledal, da je ministrov šofer storil samomor in to v službenem času.


Defaq. A zdaj še mrtvecu moramo davkoplačevalci kaj plačevati? Gimme a break.

MrStein je izjavil:

Medtem so ministru te dni izrekli podporo kulturniki Jurij Krpan, Milko Lazar, Orlando Uršič in Marko Repnik, Klemen Ramovš, Danilo Rošker, Simon Krečič, Aleksandar Popovski, Edward Clug in Aleš Novak.


Vir: dnevne novice


Verjetno tisti, ki so ta trenutek dobili porcijo iz korita javnosektorskega.

Zgodovina sprememb…

Stari maček ::

E4e5 je izjavil:

Minister je menda umrlega pošiljal po inštrumente. To je zloraba. Saj če bi minister vozil sam, ne bi bil problem.
Malo je spina v medijih.

Saj za Kobalov kriminal je tudi zdaj kriv Janšev Bob leta...

NikolormousB ::

perci je izjavil:

Potem pa njegov čas niti ni vreden tako grozno veliko, da bi moral z lučkami mimo kolone

Eno je vprasanje, koliko ga placujemo (s predpisom doloceno, ni trzno), drugo pa koliko v tem casu koristnega/slabega naredi.


Če je ministrov čas tako izjemno dragocen in ga plačujemo tako malo, se mogoče splača zaposliti 2 ali 3 ministre.

Sicer vedno več raziskav kaže, da je že 8 urni delovnik neučinkovit, nekatere države znižujejo delovno obveznost in hkrati zvišujejo produktivnost. Nima smisla, da so ministri tako našponani, da ne morejo počakati na semaforju, kot vsi ostali.

perci ::

Če je ministrov čas tako izjemno dragocen in ga plačujemo tako malo, se mogoče splača zaposliti 2 ali 3 ministre.

Ja, pa 5 predsednikov vlad.

Sicer vedno več raziskav kaže, da je že 8 urni delovnik neučinkovit, nekatere države znižujejo delovno obveznost in hkrati zvišujejo produktivnost. Nima smisla, da so ministri tako našponani, da ne morejo počakati na semaforju, kot vsi ostali.

Zanima me, če mogoče veš za kakšno državo, kjer premier in ministri delajo 8 ur na dan in se doma ne javljajo na telefone? Poleg tega bi problem obstajal tudi v primeru striktnega 8 urnega delavnika. Še toliko bolj, ker bi bilo tistih 8 ur treba še bolj izkoristiti, na pa sedeti 2 uri na dan v gužvi na avtocesti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Mato989 ::

perci je izjavil:

Lej, jst sem na splošno govoril. Tega ministra ne poznam in tudi tega primera ne. Samo tisto, kar slišim z levim ušesom.

Na splošno mi je mimo ta gonja zoper take minimalne stvari, ki pravzprav lahko pripomorejo k učinkovitosti ministra v službi. Meni je slednje bistveno, ne pa ena kurčeva trobenta.


Maš prav, samomor človeka ki je bil na bolniški zaradi mobinga ministra je res gonja ki je "mimo" =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

Mato989 je izjavil:

perci je izjavil:

Lej, jst sem na splošno govoril. Tega ministra ne poznam in tudi tega primera ne. Samo tisto, kar slišim z levim ušesom.

Na splošno mi je mimo ta gonja zoper take minimalne stvari, ki pravzprav lahko pripomorejo k učinkovitosti ministra v službi. Meni je slednje bistveno, ne pa ena kurčeva trobenta.


Maš prav, samomor človeka ki je bil na bolniški zaradi mobinga ministra je res gonja ki je "mimo" =)

Če bi poznal abecedo, bi videl, da sem govoril o trobentah, ne o samomoru.

Kar se pa samomora tiče, bi pa rad videl še kaj več kot neke anonimke. Na podlagi anonimk jst ne obsojam ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

fujtajksel ::

St235 je izjavil:

jype je izjavil:

perci je izjavil:

Zakaj to upaš?
Zato, ker je dobro, da postane družbeno nesprejemljivo, da se do podrejenih obnaša na način, ki povzroči tako hudo stisko, da to privede do samomora. Zato.


Right, in to je minister uspel naredit v 4 mesecih cloveku, ki ga je videl 2x na teden. Ce bi bilo to tako simpel bi jih midva samo na tem forumu imela vsak 100 na vesti.


Ne podcenjevat psihopatov in tule ni dovolj podatkov da bi presodil. MxxWS je lepo na kratko opisal kako delujejo. Zato ker je desetkrat peljal inštrument se oni ni ubil, vprašanje je kakšna je bila vsakodnevna komunikacija, dvomim da samo 2x na teden.
Tudi to če ga podpre deset pomembnežev še nič ne pomeni, ker so vodstveni psihopati pogosto na nek način zelo inteligentni in se tipično do različnih ljudi obnašajo zelo različno, nekaterim izgledajo sposobni in se pretvarjajo da "delajo red", "razkrinkavajo lenuhe" ipd. Dejansko pa pomanjkljivo dojemajo okolico, ker jih v glavnem žene lastni ego, in jim ventilček tipično odleti zaradi malenkosti, ta pravih problemov pogosto ne zaznajo. Leva roka podira hitreje kot desna gradi. Cel kolektiv spravijo v psihozo, s kakšnimi se sicer ujamejo, večina pa trpi in razvije psihične težave ali pa uide. Ta pravih lenobe, ki jih je je JU sicer polna, itq takoj uidejo na bolniško.

Mato989 ::

perci je izjavil:

Mato989 je izjavil:

perci je izjavil:

Lej, jst sem na splošno govoril. Tega ministra ne poznam in tudi tega primera ne. Samo tisto, kar slišim z levim ušesom.

Na splošno mi je mimo ta gonja zoper take minimalne stvari, ki pravzprav lahko pripomorejo k učinkovitosti ministra v službi. Meni je slednje bistveno, ne pa ena kurčeva trobenta.


Maš prav, samomor človeka ki je bil na bolniški zaradi mobinga ministra je res gonja ki je "mimo" =)

Če bi poznal abecedo, bi videl, da sem govoril o trobentah, ne o samomoru.

Kar se pa samomora tiče, bi pa rad videl še kaj več kot neke anonimke. Na podlagi anonimk jst ne obsojam ljudi.


Poglej stvar je simpl, voznik plačan od VSEH davkoplačevalcev, ki vozi avto plačan od VSEH davkoplačevalcev, kjer VSI davkoplačevalci plačujemo ministra nima kaj v SLUŽBENEM času vozit ministrovih zadev za službo številka 2... to je jasno vsakemu normalnemu razen javnosektorašem...

Če bi jaz svojemu podrejenemu v delovnem času nalagal da gre k meni domov po malico ker sem jo jaz pozabil in bi to zvedel direktor bi še isti dan imel razgovor in verjetno ostal brez službe... tu pa eni relativizirate to, da on dela za državo in to lahko ker ima drugje več dela, kot da je kaj več kot ostali
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

Če prav razumem, si ti direktor podjetja v katerem delaš?

OK. Vzamem vse nazaj - prav imaš.

Mato989 ::

perci je izjavil:

Če prav razumem, si ti direktor podjetja v katerem delaš?

OK. Vzamem vse nazaj - prav imaš.


Ne, jaz sem vodja enote, in imam podrejene... nad sabo imam pa direktorja... kot je minister vodja ministrstva, nad sabo ima pa Premiera, nad vsemi nami je ljudstvo s sodišči(država so ljudje!)

Jaz ne morem v službenem času pošiljat svojih podrejenih na naloge ki nimajo veze z delovnimi nalogami v pogodbi, ali na naloge ki se smatrajo kot moj prosti čas(tudi če je to služba 2)... No lahko jih, ampak če direktor to zve, bom letel s šihta, če bi pa kdo zaradi tega storil samomor, pa bi bilo prav da grem za to sedet ali vsaj plačam gromozansko odškodnino + družbeno koristne ure.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

perci ::

Ne, jaz sem vodja enote, in imam podrejene... nad sabo imam pa direktorja... kot je minister vodja ministrstva, nad sabo ima pa Premiera

Aha, razumem. Ja, to je povsem primerljivo.;((

NikolormousB ::

Zanima me, če mogoče veš za kakšno državo, kjer premier in ministri delajo 8 ur na dan in se doma ne javljajo na telefone? Poleg tega bi problem obstajal tudi v primeru striktnega 8 urnega delavnika. Še toliko bolj, ker bi bilo tistih 8 ur treba še bolj izkoristiti, na pa sedeti 2 uri na dan v gužvi na avtocesti.


Ne poznam take države. Očitno vsi delajo nekaj narobe.

O pomembnosti dela ministrov in premiera bi se pa tudi dalo debatirat. Iz primerov držav, kjer po več mesecev (ali celo let) skupaj nimajo vlade je razvidno, da enega hudega vpliva te funkcije ravno nimajo. Če bo minister pol ure kasneje prerezal trak na slavnostni otvoritvi in nazdravil s kozarčkom penine, država ne bo nič na slabšem. Nobene potrebe ni po teroriziranju in ogrožanju ljudi s konvojem dragih SUVov.

thramos ::

perci je izjavil:


Zanima me, če mogoče veš za kakšno državo, kjer premier in ministri delajo 8 ur na dan in se doma ne javljajo na telefone? Poleg tega bi problem obstajal tudi v primeru striktnega 8 urnega delavnika. Še toliko bolj, ker bi bilo tistih 8 ur treba še bolj izkoristiti, na pa sedeti 2 uri na dan v gužvi na avtocesti.


Če je tako preprosto, naj se ustrezen delovni čas, urgentne vožnje po avtotesti in podobno zapišejo v zakonodajo.

Do takrat je to zloraba položaja.

Po besedah nekaterih v dobro države, ampak jaz tega ne verjamem na podlagi anonimk.

perci ::

Če je tako preprosto, naj se ustrezen delovni čas, urgentne vožnje po avtotesti in podobno zapišejo v zakonodajo.

Uporaba intervencijskih luck ministrov je v skladu z zakonom pa to ne ustavi medijev in javnoti, da se ne bi zgrazali. Seveda se zgrazajo predvsem tisti, ki bi sami radi uporabljali intervencijske lucke pa jih ne morejo.

Stari maček ::

perci je izjavil:

Ne, jaz sem vodja enote, in imam podrejene... nad sabo imam pa direktorja... kot je minister vodja ministrstva, nad sabo ima pa Premiera

Aha, razumem. Ja, to je povsem primerljivo.;((

Seveda je povsem primerljivo. Razen za levakarje ki mislijo, da je še vedno vse njihovo(pardon, od delovnega ljudstva)....

perci je izjavil:

Če je tako preprosto, naj se ustrezen delovni čas, urgentne vožnje po avtotesti in podobno zapišejo v zakonodajo.

Uporaba intervencijskih luck ministrov je v skladu z zakonom pa to ne ustavi medijev in javnoti, da se ne bi zgrazali. Seveda se zgrazajo predvsem tisti, ki bi sami radi uporabljali intervencijske lucke pa jih ne morejo.

Pa ne po odstavnem pasu avtoceste....

Zgodovina sprememb…

          ::

perci je izjavil:

Nekega random povprecnega spja, ki na davcnem obracunu prikazuje nule, jaz rabim malo manj kot rabim ministre.

Pri svojem delu sem imel priloznost od blizu spoznati delo vecih ministrov (vecinoma iz ministrstva za finance pa tudi nekaj drugih). Prav nic narobe se mi ne bi zdelo, da tajnica poklice v vrtec in pove, da je otrok zbolel in ga danes ne bo v solo. Hell, tudi jaz sem ze tajnici (v javnem sektorju) narocil, da mi gre domov iskat telefon, ker sem ga pozabil. Pa malico mi je tudi sla ze veckrat iskat? Problem?


Vidiš, tebi se ne zdi problematično, ker tudi sam počneš isto.

perci ::

Jst ne počnem istega, ker nimam svojega stalnega šoferja, kavico pa si pustim kdaj skuhat.

A vi mislite, da je treba tajnici v sistemizacijo napisat, da občasno kofe skuha?

          ::

Če bi si ministri sami vozili trobente, bi bila od tega dvojna korist:
- ne bi zlorabljali položaja
- v službi ne bi delali škode

videc ::

Glede tajnic: a bi jo doletela kakšna sankcija, če ne bi šla po telefon?

thramos ::

perci je izjavil:

Jst ne počnem istega, ker nimam svojega stalnega šoferja, kavico pa si pustim kdaj skuhat.

A vi mislite, da je treba tajnici v sistemizacijo napisat, da občasno kofe skuha?


Seveda. Tebi se zdi normalno, da ti skuha kavico, nekomu drugemu, da skoči mulca odpeljat na trening juda, tretjemu blow job.

Da se izognemo nesporazumom in jezi javnosti, se kaj naj počne in česar ne, zapiše v sistemizacijo.

perci ::

videc je izjavil:

Glede tajnic: a bi jo doletela kakšna sankcija, če ne bi šla po telefon?

Ma kakšna sankcija, ona se sama ponudi, če lahko gre, ker vidi, da imam čez 5 minut sestanek.

Tudi koledar mi sama ureja pa tega sploh nima v sistemizaciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

videc ::

Torej je, očitno in verjetno, ne šikaniraš.
Kaj, točno, je bilo v tem primeru na kulturi, se bo pa še pokazalo.
Je pa zanimivo, da se je državni sekretar povsem umaknil iz javnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: videc ()

Mato989 ::

perci je izjavil:

videc je izjavil:

Glede tajnic: a bi jo doletela kakšna sankcija, če ne bi šla po telefon?

Ma kakšna sankcija, ona se sama ponudi, če lahko gre, ker vidi, da imam čez 5 minut sestanek.

Tudi koledar mi sama ureja pa tega sploh nima v sistemizaciji.


Kolegu se je tudi sama ponudila da mu ga potegne da dobi šiht, in potem vedno vleče, pa so ga odpustili :P

Temu se reče da izrabljaš moč, ker če se ne bo ponujala je lahko hitro na piki =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Invictus ::

Zadnja bistra izjava ministra:

Če se kdaj trpinčil zaposlene, to ni bilo brez razloga.

Že zaradi te izjave bi moral odstopiti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Invictusa najbolj sovražim takrat, ko se z njim strinjam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

perci ::

a to je prijavil? haha, huda :)

Invictus ::

In to celo na Tarči. In še ponovil je to, kljub prikritim namigom, da to ni v redu :)).

Mislim, da je njegovo znanje slovenščine dovolj pod nivojem, da lahko odstopi že samo zaradi tega...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BlaY0 ::

perci je izjavil:

Men se pa zdi, da se pretirava s temi inštrumenti...


Men pa ne... začne se s tem, če se tolerira, se nadaljuje z odredbo 24/7 pripravljenosti samemu sebi in konča z obnovo fasade svoje privat bajte na državne stroške.

perci je izjavil:

a to je prijavil? haha, huda :)

Ahh, bil je sprovociran in se mu je zareklo potem pa še enkrat pač ponovil ker je bil malo zmeden ob reakciji Smerkola...

Invictus je izjavil:


Mislim, da je njegovo znanje slovenščine dovolj pod nivojem, da lahko odstopi že samo zaradi tega...

No no, potem lahko kar 3/4 trenutnega kabineta pošljemo domov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

BlaY0 ::

perci je izjavil:

Jst ne počnem istega, ker nimam svojega stalnega šoferja, kavico pa si pustim kdaj skuhat.

A vi mislite, da je treba tajnici v sistemizacijo napisat, da občasno kofe skuha?


Ne, je pa recimo lepo potem če ti kdaj tajnici, ko ima ona precej dela s čim drugim, skuhaš kavico pa če ji za rojstni dan prineseš rože.

Jasno da ne bo šel minister kuhat kave za udeležence nekega medresorskega sestanka, ki ga sam vodi. Zato je tam tajnica. V končni fazi ne bi bilo nič narobe, če bi za ta namen naročila catering. Problem je v tem, da ljudje po določenem cajtu enostavno privzamemo, da je normalno, če tajnica vedno kuha kavico.

perci ::

Ne, je pa recimo lepo potem če ti kdaj tajnici, ko ima ona precej dela s čim drugim, skuhaš kavico pa če ji za rojstni dan prineseš rože.

goes without sayin'

Mare2 ::

BlaY0 je izjavil:



Jasno da ne bo šel minister kuhat kave za udeležence nekega medresorskega sestanka, ki ga sam vodi. Zato je tam tajnica. V končni fazi ne bi bilo nič narobe, če bi za ta namen naročila catering. Problem je v tem, da ljudje po določenem cajtu enostavno privzamemo, da je normalno, če tajnica vedno kuha kavico.


Zanimivo bi bilo, ko bi tajnica (če bi upala) demonstrativno vpričo nadrejenega pogledala, če ji v sistemizaciji piše kuhanje kavice. :)

In ga prijavila... ---> mobing. Eno je mobing, ki ga premorejo ženske, delavci, časopisi, drugo pa če je to kaznivo dejanje...

perci ::

Za nekoga, ki živi na kakem drugem planetu, bi bilo morda zanimivo, ja.

          ::

Invictus je izjavil:

Zadnja bistra izjava ministra:

Če se kdaj trpinčil zaposlene, to ni bilo brez razloga.

Že zaradi te izjave bi moral odstopiti...


Glede na pripovedi znancev, ki se poklicno ukvarjajo s kulturo in so imeli pogoste opravke z različnimi organi dotičnega ministrstva, tam vegetira kup zalege, ki ne počne ničesar. Zato je razumljivo, da takoj ko se pojavi nekdo, ki od zaposlenih zahteva, da tudi kaj naredijo, pridejo na dan izjave o mobingu in podobnem. Saj to jim je še Šarec dal vedeti, ko je izjavil, da naj še ne odpirajo šampanjca.

Machete ::

Na pobudo mešalcev dreka (beri SDS + SNS) spet izgubljajo cel dan in s tem mnogo delovnih ur za blejanje v luno. Kdo je glavni sovražnik Slovenije potrjujejo na tedenski bazi.
https://www.rtvslo.si/slovenija/lisec-s...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

blackbfm ::

tam vegetira kup zalege, ki ne počne ničesar. Zato je razumljivo, da takoj ko se pojavi nekdo, ki od zaposlenih zahteva, da tudi kaj naredijo, pridejo na dan izjave o mobingu in podobnem


Ne ni razumljivo.. Ne verjamem da bi se sli taki ljudje napol javno izpostavljat in to vsi po vrsti. Tip ima z vsemi konflikte (razen s kolegi).

MrStein ::

Kdo pa se je javno izpostavljal???
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Wrop ::

Machete je izjavil:

Na pobudo mešalcev dreka (beri SDS + SNS) spet izgubljajo cel dan in s tem mnogo delovnih ur za blejanje v luno. Kdo je glavni sovražnik Slovenije potrjujejo na tedenski bazi.
https://www.rtvslo.si/slovenija/lisec-s...


He he. Saj tako ali tako ne bi nič naredili. Dan gor ali dol. Koliko ur šele porabijo, ko se ukvarjajo sami s sabo. Dobro so te sicer zdresirali, da v opoziciji vidiš glavnega sovražnika Slovenije.

Timurlenk ::

No ja, ljudje, ki so med 2011 in 2013 hoteli razdejati državo, niso ravno naši prijatelji.
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Zgodovina sprememb…

Wrop ::

Posledice čutimo že od 2004-2008. Vmes je bila doba, ker se sta se cedila med in mleko. Nato je pa spet prišel Princ Teme in vse zajebal. Imamo uničeno državo. Še naslednjih 20 let si ne bomo opomogli. Najbolje da opozicijo ukinemo, da nikoli več ne pride na oblast.

Markus386 ::

Jelincic ma ze svojo teorijo:



14:08

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markus386 ()

Timurlenk ::

Wrop je izjavil:

Posledice čutimo že od 2004-2008. Vmes je bila doba, ker se sta se cedila med in mleko. Nato je pa spet prišel Princ Teme in vse zajebal. Imamo uničeno državo. Še naslednjih 20 let si ne bomo opomogli. Najbolje da opozicijo ukinemo, da nikoli več ne pride na oblast.

Saj to tako ali tako ne bodo, ni treba nikogar ukinjat. Mislim pa, da niti nimajo namena. Njim je najboljša pozicija tuljenja iz neodgovornih položajev. Plače vlečejo lepe, janševiki pa jim še naprej pokorno sledijo.
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Invictus ::

          je izjavil:


Glede na pripovedi znancev, ki se poklicno ukvarjajo s kulturo in so imeli pogoste opravke z različnimi organi dotičnega ministrstva, tam vegetira kup zalege, ki ne počne ničesar. Zato je razumljivo, da takoj ko se pojavi nekdo, ki od zaposlenih zahteva, da tudi kaj naredijo, pridejo na dan izjave o mobingu in podobnem. Saj to jim je še Šarec dal vedeti, ko je izjavil, da naj še ne odpirajo šampanjca.

Podobno je napisal tudi Steinbuch...

https://www.portalplus.si/3061/primer-p...

Vseeno pa je Prešiček zagrešil cel kup PR idiotizmov :).

Timurlenk je izjavil:

No ja, ljudje, ki so med 2011 in 2013 hoteli razdejati državo, niso ravno naši prijatelji.

Glavni rop države je naredila že vlada pred Janšo s tajkunsko zakonodajo o prevzemih...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Mato989 ::

Zacetek vsega sranja je bil ko je veleljubljebi drnovsek ukinil SDK....

Od tam naprej je slo navzdol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nobeden finančni minister ni odgovoren za bančne luknje

Oddelek: Problemi človeštva
458411 (6876) c00L3r
»

Danes opaženo na Internetih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
14542632 (35543) enadvatri
»

Krizanic se poslavlja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22726863 (23169) noraguta

Več podobnih tem