» »

Francija in Islam

Francija in Islam

krneki0001 ::

harmony je izjavil:

@nebivedu
In zakaj bi moral nekdo imeti rad pedre? Jebi se z njimi, ce jih imas rad.


Meni niso nič naredili, da bi moral biti na njih jezen. Naj živijo svoje življenje, če jim tako paše, niti jim jaz vsiljeval svojega ne bom. Vseeno jih pa zaradi tega kar so, ni potrebno preganjat, iz stavb metat in podobno.

jype je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Več kot stotisoč posiljenih otrok v UK te gane ali je to tudi samo business as usual?
Kjer so konzervativci na oblasti, je to vedno stalnica.


Res je, v večini teh mest, kjer so otroci posiljeni, je župan musliman.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

kazarmilker ::

krneki0001 je izjavil:

harmony je izjavil:

@nebivedu
In zakaj bi moral nekdo imeti rad pedre? Jebi se z njimi, ce jih imas rad.


Meni niso nič naredili, da bi moral biti na njih jezen. Naj živijo svoje življenje, če jim tako paše, niti jim jaz vsiljeval svojega ne bom. Vseeno jih pa zaradi tega kar so, ni potrebno preganjat, iz stavb metat in podobno.


Poldi112 ::

>Res je, v večini teh mest, kjer so otroci posiljeni, je župan musliman.

Zgolj poceni naci poropaganda, ki jo veselo blejaš, ker ne maraš muslimanov.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

kazarmilker ::

Poldi112 je izjavil:


Zgolj poceni naci poropaganda, ki jo veselo blejaš, ker ne maraš muslimanov.


Ljudje ne marajo muslimanov brez kakršnegakoli razloga, sovražijo jih izključno zaradi barve njihove kože!
Ti ljudje nam služijo penzione ker ste domačini preleni in preveč neumni.
Nova gospodarska revolucija.
Multikulturne restavracije.
Zdravniki za rakete.
Novi izumi...

:))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: SloLord ()

nevone ::

Ker pol se bojevniki za pravice ne bi toliko self-loath-ali.
Za njih "it's not ok to be white".


Tle se motiš. Beli bojevniki za pravice nikakor ne mislijo, da it's not ok to be white. To je preprostejša interpretacija in ni pravilna. Oni mislijo it's ok not to be white.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

uporabnik832 ::

"Emmanuel Macron je kot prvi francoski predsednik priznal, da je Francija v času alžirske osamosvojitvene vojne med letoma 1954 in 1962 vzpostavila sistem, ki je omogočal mučenje."
"Vojna, s katero se je končala 150-letna francoska nadvlada v Alžiriji, je sicer med Alžirci zahtevala okoli 1,5 milijona življenj."
https://www.rtvslo.si/svet/macron-prizn...

kazarmilker ::

uporabnik832 je izjavil:

"Emmanuel Macron je kot prvi francoski predsednik priznal, da je Francija v času alžirske osamosvojitvene vojne med letoma 1954 in 1962 vzpostavila sistem, ki je omogočal mučenje."


Sori. Barva moje kože pomeni da sem tudi jaz kriv za nekaj kar naj bi se zgodilo v zgodovini. Sori obarvani, si bom posvetil življenje da vam služim, na vzemite mojo hčer.

Zgodovina sprememb…

harmony ::

kazarmilker je izjavil:

harmony je izjavil:


Kaksen popis zgodovine Islama? O cem ti bluzis?
Ker se imas za poznavalca, pa mi povej kdaj se je omenil fuk z 9letnico v zgodovini Islama? Kdaj je bilo to predmet rasprav in ocitkov proti Islamu?
Letnico prosim, hvala.


Vem da so te v šoli učili samo o zlobnem belem hudiču ki je 1000 let nazaj križaril po arabiji za poceni nafto in ker jim je to rekel Hitler.

Sveta knjiga jih uči kako je fifkificki 9 letnic OK, samo po tvoje je to samo napaka pri prevodu ali kaj? Svašta kaj vse ste religiozni fanatiki pripravljeni sprejeti od svojih gospodarjev.

Se zmeraj nisem dobil letnice niti citata iz Korana, kjer pise, da je treba otroka pri devetih letih fukat. Se v naprej zahvaljujem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: SloLord ()

uporabnik832 ::

kazarmilker je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

"Emmanuel Macron je kot prvi francoski predsednik priznal, da je Francija v času alžirske osamosvojitvene vojne med letoma 1954 in 1962 vzpostavila sistem, ki je omogočal mučenje."


Sori. Barva moje kože pomeni da sem tudi jaz kriv za nekaj kar naj bi se zgodilo v zgodovini. Sori obarvani, si bom posvetil življenje da vam služim, na vzemite mojo hčer.



Zgolj navajam dejstva. Poskušam biti objektiven in stvari poskušam razumeti.
Upal sem na debato ne na to kar ti počneš.

uporabnik832 ::

Francoz je Francoz, Nemec je Nemec, Anglež je Anglež.

To da si ti belopolt nobenega ne gane.

Še Ruse sem pozabil omeniti. S svojimi belopoltimi brati Nemci so bili zelo solidarni in se imeli radi.

Zgodovina sprememb…

kazarmilker ::

uporabnik832 je izjavil:

To da si ti belopolt nobenega ne gane.



Komiji sami zmeraj trobite kako je treba belce iztrebiti, potem se tu pa pretvarjaš kako barva kože ni pomembna.

Ni več 1960 da mi boš nabijal kako sem jih zaplinil 6 goriljonov v ponarejenih tuš kabinah. Če ne boste pohiteli s 100% cenzuro vam bojo stvari spolzele skozi prste, ker intelekta da bi branili svoje nadebluze itak ne posedujete.

#VerifiedHate

uporabnik832 ::

Pa a si to v redu?

Hočem reči, da (na žalost) ne obstaja v politiki kakšna posebna solidarnost v Evropi samo zato ker je nekdo pripadnik bele rase ali ne.
(Še zmeraj) imamo nacionalne države in interese, ki jih te države vodijo. Gledajo na svoja posla in se ne ukvarjajo s tem ali njihovi beli brati v Romuniji, Moladiviji živijo dostojno življenje ali ne.

kazarmilker ::

uporabnik832 je izjavil:

Pa a si to v redu?


Mene bolj skrbi če si ti vredu?
Na mojem zadnjem postu si pozabil pritisniti predlagaj izbris.

predlagalo izbris: uporabnik832 (danes ob 13:06:15)

Brave and stunning.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

XIIT ::

harmony je izjavil:

harmony je izjavil:


Kaksen popis zgodovine Islama? O cem ti bluzis?
Ker se imas za poznavalca, pa mi povej kdaj se je omenil fuk z 9letnico v zgodovini Islama? Kdaj je bilo to predmet rasprav in ocitkov proti Islamu?
Letnico prosim, hvala.

Se zmeraj nisem dobil letnice niti citata iz Korana, kjer pise, da je treba otroka pri devetih letih fukat. Se v naprej zahvaljujem.


Izvoli:

Chapter: It is permissible for the father to give the hand of his daughter in marriage even when she is not fully grown up.

'Aisha (Allah be pleased with her) reported: Allah's Messenger (May peace be upon him) married me when I was six years old, and I was admitted to his house at the age of nine...

- Sahih Muslim Book 008, Hadith Number 3309

Narrated Hisham's father: Khadija died three years before the Prophet departed to Medina. He stayed there for two years or so and then he married 'Aisha when she was a girl of six years of age, and he consumed that marriage when she was nine years old.

- Sahih al-Bukhari Book 58 Hadith 236
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XIIT ()

Poldi112 ::

kazarmilker je izjavil:


Sori. Barva moje kože pomeni da sem tudi jaz kriv za nekaj kar naj bi se zgodilo v zgodovini. Sori obarvani, si bom posvetil življenje da vam služim, na vzemite mojo hčer.


A se še kar pogovarjaš z namišljenimi sogovorniki?

Nihče te ne obtožuje krivde predhodnikov. Obtožujemo te, da delaš isto kot oni, ki jih preziraš.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

harmony ::

XIIT je izjavil:

harmony je izjavil:

harmony je izjavil:


Kaksen popis zgodovine Islama? O cem ti bluzis?
Ker se imas za poznavalca, pa mi povej kdaj se je omenil fuk z 9letnico v zgodovini Islama? Kdaj je bilo to predmet rasprav in ocitkov proti Islamu?
Letnico prosim, hvala.

Se zmeraj nisem dobil letnice niti citata iz Korana, kjer pise, da je treba otroka pri devetih letih fukat. Se v naprej zahvaljujem.


Izvoli:

Chapter: It is permissible for the father to give the hand of his daughter in marriage even when she is not fully grown up.

'Aisha (Allah be pleased with her) reported: Allah's Messenger (May peace be upon him) married me when I was six years old, and I was admitted to his house at the age of nine...

- Sahih Muslim Book 008, Hadith Number 3309

Narrated Hisham's father: Khadija died three years before the Prophet departed to Medina. He stayed there for two years or so and then he married 'Aisha when she was a girl of six years of age, and he consumed that marriage when she was nine years old.

- Sahih al-Bukhari Book 58 Hadith 236

Aha to je Koran.

XIIT ::

harmony je izjavil:

XIIT je izjavil:

harmony je izjavil:

harmony je izjavil:


Kaksen popis zgodovine Islama? O cem ti bluzis?
Ker se imas za poznavalca, pa mi povej kdaj se je omenil fuk z 9letnico v zgodovini Islama? Kdaj je bilo to predmet rasprav in ocitkov proti Islamu?
Letnico prosim, hvala.

Se zmeraj nisem dobil letnice niti citata iz Korana, kjer pise, da je treba otroka pri devetih letih fukat. Se v naprej zahvaljujem.


Izvoli:

Chapter: It is permissible for the father to give the hand of his daughter in marriage even when she is not fully grown up.

'Aisha (Allah be pleased with her) reported: Allah's Messenger (May peace be upon him) married me when I was six years old, and I was admitted to his house at the age of nine...

- Sahih Muslim Book 008, Hadith Number 3309

Narrated Hisham's father: Khadija died three years before the Prophet departed to Medina. He stayed there for two years or so and then he married 'Aisha when she was a girl of six years of age, and he consumed that marriage when she was nine years old.

- Sahih al-Bukhari Book 58 Hadith 236

Aha to je Koran.


Ni koran, sta pa Sahih al-Bukhari in Sahih Muslim po pomembnosti takoj za njim.

Ḥadīth in Islam are the record of the words, actions, and the silent approval, of the Islamic prophet Muhammad. Within Islam the authority of Ḥadīth as a source for religious law and moral guidance ranks second only to that of the Qur'an (which Muslims hold to be the word of Allah revealed to his messenger Muhammad). Quranic verses (such as 24:54, 33:21) enjoin Muslims to emulate Muhammad and obey his judgements, providing scriptural authority for ahadith.


Ṣaḥīḥ al-Bukhārī is one of the Kutub al-Sittah (six major hadith collections) of Sunni Islam. These prophetic traditions, or hadith, were collected by the Muslim scholar Muhammad al-Bukhari, after being transmitted orally for generations. Sunni Muslims view this as one of the two most trusted collections of hadith along with Sahih Muslim. Sahih al-Bukhari, together with Sahih Muslim is known as Sahihayn.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

harmony ::

XIIT je izjavil:

harmony je izjavil:

XIIT je izjavil:

harmony je izjavil:

harmony je izjavil:


Kaksen popis zgodovine Islama? O cem ti bluzis?
Ker se imas za poznavalca, pa mi povej kdaj se je omenil fuk z 9letnico v zgodovini Islama? Kdaj je bilo to predmet rasprav in ocitkov proti Islamu?
Letnico prosim, hvala.

Se zmeraj nisem dobil letnice niti citata iz Korana, kjer pise, da je treba otroka pri devetih letih fukat. Se v naprej zahvaljujem.


Izvoli:

Chapter: It is permissible for the father to give the hand of his daughter in marriage even when she is not fully grown up.

'Aisha (Allah be pleased with her) reported: Allah's Messenger (May peace be upon him) married me when I was six years old, and I was admitted to his house at the age of nine...

- Sahih Muslim Book 008, Hadith Number 3309

Narrated Hisham's father: Khadija died three years before the Prophet departed to Medina. He stayed there for two years or so and then he married 'Aisha when she was a girl of six years of age, and he consumed that marriage when she was nine years old.

- Sahih al-Bukhari Book 58 Hadith 236

Aha to je Koran.


Ni koran, sta pa Sahih al-Bukhari in Sahih Muslim po pomembnosti takoj za njim.

Ḥadīth in Islam are the record of the words, actions, and the silent approval, of the Islamic prophet Muhammad. Within Islam the authority of Ḥadīth as a source for religious law and moral guidance ranks second only to that of the Qur'an (which Muslims hold to be the word of Allah revealed to his messenger Muhammad). Quranic verses (such as 24:54, 33:21) enjoin Muslims to emulate Muhammad and obey his judgements, providing scriptural authority for ahadith.


Ṣaḥīḥ al-Bukhārī is one of the Kutub al-Sittah (six major hadith collections) of Sunni Islam. These prophetic traditions, or hadith, were collected by the Muslim scholar Muhammad al-Bukhari, after being transmitted orally for generations. Sunni Muslims view this as one of the two most trusted collections of hadith along with Sahih Muslim. Sahih al-Bukhari, together with Sahih Muslim is known as Sahihayn.

In ti verjames v te knjige?

XIIT ::

harmony je izjavil:

In ti verjames v te knjige?

Verjameš da obstajajo ljudje, ki verjamejo vsebini teh knjig in se po njih tudi ravnajo?
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

harmony ::

XIIT je izjavil:

harmony je izjavil:

In ti verjames v te knjige?

Verjameš da obstajajo ljudje, ki verjamejo vsebini teh knjig in se po njih tudi ravnajo?

Prosim, ce mi ne odgovarjas tako, da mi postavljas kontra vprasanje.
Moje vprasanje je bilo popolnoma jasno in ga bom ponovil.

Ali verjames v te knjige, ki si jih podal?

XIIT ::

harmony je izjavil:

XIIT je izjavil:

harmony je izjavil:

In ti verjames v te knjige?

Verjameš da obstajajo ljudje, ki verjamejo vsebini teh knjig in se po njih tudi ravnajo?

Prosim, ce mi ne odgovarjas tako, da mi postavljas kontra vprasanje.
Moje vprasanje je bilo popolnoma jasno in ga bom ponovil.

Ali verjames v te knjige, ki si jih podal?


Kaj jaz verjamem nima nobene zveze z dejstvi ki sem jih zapisal v prejšnjih komentarjih, ki so bili odgovor na vprašanje:
Kdaj se je omenil fuk z 9letnico v zgodovini Islama?


Relevantno je kaj verjamejo ljudje ki _prakticirajo_ religijo na podlagi teh knjig.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

harmony ::

XIIT je izjavil:

harmony je izjavil:

XIIT je izjavil:

harmony je izjavil:

In ti verjames v te knjige?

Verjameš da obstajajo ljudje, ki verjamejo vsebini teh knjig in se po njih tudi ravnajo?

Prosim, ce mi ne odgovarjas tako, da mi postavljas kontra vprasanje.
Moje vprasanje je bilo popolnoma jasno in ga bom ponovil.

Ali verjames v te knjige, ki si jih podal?


Kaj jaz verjamem nima nobene zveze z dejstvi ki sem jih zapisal v prejšnjih komentarjih, ki so bili odgovor na vprašanje:
Kdaj se je omenil fuk z 9letnico v zgodovini Islama?


Relevantno je kaj verjamejo ljudje ki _prakticirajo_ religijo na podlagi teh knjig.


Ne ne, boli mene lulek kaj drugi ljudje verjamejo na podlagi teh knjig.
Ti si podal dve knjigi, v katerih je omenjen fuk z 9 letnico. Jaz sem te lepo vprasal ali verjames v to, da je to tako. In ti se izogibas mojemu vprasanju, saj ves, da te bom nazaj posilil z drugimi citati, ker ce verjames en citat, potem moras verjeti tudi v druge.

Sva zakljucila, ne rabis niti odgovarjati.

XIIT ::

harmony je izjavil:

XIIT je izjavil:

harmony je izjavil:

XIIT je izjavil:

harmony je izjavil:

In ti verjames v te knjige?

Verjameš da obstajajo ljudje, ki verjamejo vsebini teh knjig in se po njih tudi ravnajo?

Prosim, ce mi ne odgovarjas tako, da mi postavljas kontra vprasanje.
Moje vprasanje je bilo popolnoma jasno in ga bom ponovil.

Ali verjames v te knjige, ki si jih podal?


Kaj jaz verjamem nima nobene zveze z dejstvi ki sem jih zapisal v prejšnjih komentarjih, ki so bili odgovor na vprašanje:
Kdaj se je omenil fuk z 9letnico v zgodovini Islama?


Relevantno je kaj verjamejo ljudje ki _prakticirajo_ religijo na podlagi teh knjig.


Ne ne, boli mene lulek kaj drugi ljudje verjamejo na podlagi teh knjig.
Ti si podal dve knjigi, v katerih je omenjen fuk z 9 letnico. Jaz sem te lepo vprasal ali verjames v to, da je to tako.


Ne razumem kaj hočeš od mene. Če verjamem da je vse kar je zapisano v knjigi res, ali pa če je citat res iz tistih knjig?

Če si mislil to drugo, lahko sam preveriš, saj sem zraven napisal kje točno v knjigi se citat nahaja + maš še zraven link do spletne strani kjer se dotični odlomek nahaja. Lahko Googlaš za drugimi viri, lahko greš tudi v lokalno knjižnico in preveriš če res tako piše.

Če si mislil prvo, da je zapisano v knjigi resnično, torej da je Mohamed seksal z 9-letnico pa nima moje mnenje o tem čisto nobene veze in ne spremeni dejstva da je to zapisano v vsaj dveh različnih zapisih, ki služita kot vodilo muslimanom -- in to ne v smislu "vsi muslimani morajo seksati z 9-letnicami" ampak v smislu "Mohamed je seksal z 9-letnico, torej ni nič narobe če tudi drugi muslimani seksajo z 9-letnicami."

Torej tudi če do tega dejanja hipotetično ni prišlo, je z zapisom v te knjige postalo resnično.

In ti se izogibas mojemu vprasanju, saj ves, da te bom nazaj posilil z drugimi citati,

Ti kar.

ker ce verjames en citat, potem moras verjeti tudi v druge

Zakaj bi moral? To ti praviš.
Moje verjetje v nekaj ne spremeni dejstva da je to nekje zapisano in da ljudje na podlagi teh naukov živijo.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

MasterTade ::

Kaj če bi nehali limat povsem brezpredmetne izjave in slike z interneta ki nimajo nobenega stika z realnostjo. Eni morate ob vsaki priliki igrati žrtev zatiranega belega moškega, ki ga z ene strani jebejo feministke, z druge muslimani, s tretje židi, s četrte geji,...

Kaj je sploh predmet razprave v tej temi? Integracija? Ja, lahko rečem, da države premalo naredijo da bi integrirali te ljudi v družbo. Glavni problemi so vsekakor raznorazno financiranje s strani bogatih naftnih držav in neurejeno področje glede migracij. Če bi ločili zrnje od plevela in takoj deportirali ekstremiste, kriminalce,... redno preverjali kaj se dogaja mošejah bi bila slika drugačna. Ampak kot že iz prakse vemo, da se kaj premakne traja vsaj toliko, da je problem že vsaj 3x večji
Mors omnia aequat

krneki0001 ::

Poldi112 je izjavil:

>Res je, v večini teh mest, kjer so otroci posiljeni, je župan musliman.

Zgolj poceni naci poropaganda, ki jo veselo blejaš, ker ne maraš muslimanov.


Ne da ne maram muslimanov. Ne maram da mi nekdo pride kot tujec, ki rabi pomoč v našo skupno državo (Evropo) in potem ko to pomoč dobi, še hoče uveljavljat neke svoje zahteve kot so recimo da morajo ženske biti pokrite, da morajo biti ločena kopališča za ženske in moške, da morajo biti živali za hrano ubite po haramu, da ne smejo otroci jesti svinjine,.... Poleg tega pa še vsiljujejo svojo vero in če jim kaj ni všeč, kurijo avtomobile in štrajkajo.

Imaš poplavo, jaz ti dam sobo začasno, dokler si ti ne poštimaš nazaj svoje stanovanje, ti pa potem v mojem stanovanju in meni govoriš, kaj bom v svojem stanovanju lahko delal in kaj ne. Te takoj vržem na cesto, pa se znajdi.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Poldi112 je izjavil:

Zgolj business (propaganda) as usual.

Business as usual.

Rotherham child sexual exploitation scandal @ Wikipedia
Derby child sex abuse ring @ Wikipedia
Huddersfield child sex abuse ring @ Wikipedia
Newcastle sex abuse ring @ Wikipedia
Rochdale child sex abuse ring @ Wikipedia
Oxford child sex abuse ring @ Wikipedia
Aylesbury child sex abuse ring @ Wikipedia
Berkhamsted child rape network @ Wikipedia
Bristol child sex abuse ring @ Wikipedia
Halifax child sex abuse ring @ Wikipedia
Keighley child sex abuse ring @ Wikipedia
Peterborough sex abuse case @ Wikipedia
Telford child sexual exploitation scandal @ Wikipedia

nevone je izjavil:

Ker pol se bojevniki za pravice ne bi toliko self-loath-ali.
Za njih "it's not ok to be white".


Tle se motiš. Beli bojevniki za pravice nikakor ne mislijo, da it's not ok to be white. To je preprostejša interpretacija in ni pravilna. Oni mislijo it's ok not to be white.

o+ nevone

V resnici so zgolj rasisti s slabo vestjo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Business as usual.
Ja, konzervativci imate nek čuden fetiš na otroke in jih organizirano posiljujete že od pamtiveka. Vemo. Se preganja, ampak ker imate ogromno ljudi v izvršni, zakonodajni in sodni veji oblasti, se temu v nekaterih državah precej uspešno upirate. Sejete veter, poželi boste vihar.

ZaphodBB je izjavil:

V resnici so zgolj rasisti s slabo vestjo.
Reče rasist, ki nima slabe vesti, pa se pri tem jasno moti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Poldi112 ::

krneki0001 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

>Res je, v večini teh mest, kjer so otroci posiljeni, je župan musliman.

Zgolj poceni naci poropaganda, ki jo veselo blejaš, ker ne maraš muslimanov.


Ne da ne maram muslimanov. Ne maram da mi nekdo pride kot tujec, ki rabi pomoč v našo skupno državo (Evropo) in potem ko to pomoč dobi, še hoče uveljavljat neke svoje zahteve kot so recimo da morajo ženske biti pokrite, da morajo biti ločena kopališča za ženske in moške, da morajo biti živali za hrano ubite po haramu, da ne smejo otroci jesti svinjine,.... Poleg tega pa še vsiljujejo svojo vero in če jim kaj ni všeč, kurijo avtomobile in štrajkajo.

Imaš poplavo, jaz ti dam sobo začasno, dokler si ti ne poštimaš nazaj svoje stanovanje, ti pa potem v mojem stanovanju in meni govoriš, kaj bom v svojem stanovanju lahko delal in kaj ne. Te takoj vržem na cesto, pa se znajdi.


A imamo zahtevo, da so ženske pokrite? Nisem zasledil, da bi imeli kak tak zakon.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

ZaphodBB ::

Reče rasist, ki nima slabe vesti, pa se pri tem jasno moti.


"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Poldi112 ::

ZaphodBB je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Zgolj business (propaganda) as usual.

Business as usual.

Rotherham child sexual exploitation scandal @ Wikipedia
Derby child sex abuse ring @ Wikipedia
Huddersfield child sex abuse ring @ Wikipedia
Newcastle sex abuse ring @ Wikipedia
Rochdale child sex abuse ring @ Wikipedia
Oxford child sex abuse ring @ Wikipedia
Aylesbury child sex abuse ring @ Wikipedia
Berkhamsted child rape network @ Wikipedia
Bristol child sex abuse ring @ Wikipedia
Halifax child sex abuse ring @ Wikipedia
Keighley child sex abuse ring @ Wikipedia
Peterborough sex abuse case @ Wikipedia
Telford child sexual exploitation scandal @ Wikipedia

nevone je izjavil:

Ker pol se bojevniki za pravice ne bi toliko self-loath-ali.
Za njih "it's not ok to be white".


Tle se motiš. Beli bojevniki za pravice nikakor ne mislijo, da it's not ok to be white. To je preprostejša interpretacija in ni pravilna. Oni mislijo it's ok not to be white.

o+ nevone

V resnici so zgolj rasisti s slabo vestjo.


Um, kaj točno je tvoj point? Ker jaz lahko eno leto googlam pozamezne primere, ti pa tudi. A znaš naredit kak argumentiran logični zaključek? Razen tega, da svet ni popoln?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

krneki0001 ::

Poldi112 je izjavil:

A imamo zahtevo, da so ženske pokrite? Nisem zasledil, da bi imeli kak tak zakon.


To je samo še vprašanje časa, kdaj jim boste to levičarji dovolili.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

ZaphodBB ::

Um, kaj točno je tvoj point? Ker jaz lahko eno leto googlam pozamezne primere, ti pa tudi. A znaš naredit kak argumentiran logični zaključek? Razen tega, da svet ni popoln?

Ne rabim, si že ti naredil vse namesto mene.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

nagobčnik ::

ZaphodBB ::

"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

nagobčnik ::

Nisem še niti polinkal vseh primerov, na katere sem naletel. Lahko pa začneš, če te mika.

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Wanna tally up?
Sure. Ampak mi že vemo, da si ti najslabši od vseh, ker imaš na čelu vtetovirano "YES MEANS ANAL".

krneki0001 ::

Otroške igre; ker vi, lahko tudi mi? Sprevrženo. Bolano, čisto komunistično. Janša ma vas rad, ker tako razmišljate.

Jape, vidim, da bi tudi mamo prodal, samo da čimveč muslimanov pripelješ sem, da boš lahko kljuboval cerkvi z njimi. kater kreten od politikov se že enako obnaša - aja, janša - samo da se lahko maščuje, ne glede na posledice, ki jih bo trpelo ljudstvo. SE vidi komunistična politična šola obeh.

Ampak vse to tvoje "delo" se mi zdi bolj kot maščevanje duhovnikom. Jype so te spolno zlorabljali, pa se jim sedaj maščuješ tako da muslimane sem vlečeš?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

jype ::

O, lej, nacista boli, ker zahodna civilizacija temelji na spoštovanju človekovih pravic.

Nihče ti ne brani, da družino preseliš tja, kjer bodo tvoje nasilje ne le tolerirali, ampak odobravali.

Spajky ::

Malo si poglejte, kam lahko katere zadeve peljejo ...
... Undercover Mosque - YT-search
https://www.youtube.com/results?search_...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

nagobčnik ::

krneki0001 je izjavil:

Jape, vidim, da bi tudi mamo prodal, samo da čimveč muslimanov pripelješ sem, da boš lahko kljuboval cerkvi z njimi.


Ne vem, če bi bilo to ravno kljubovanje:

Pope Francis used his New Year's Day address to highlight the struggles of migrants and refugees, calling upon global leaders to offer more assistance in 2018.

He paid tribute to those who have made "long and dangerous" journeys in an attempt to achieve a better future, saying that "Migrants and refugees: men and women seeking peace, this is the motto of this day."


Pa tudi dvomim, da ima veliko prostora na kolesu.

jype ::

Spajky je izjavil:

Malo si poglejte, kam lahko katere zadeve peljejo ...
Saj že vemo:

Catholic Church sex abuse cases by country @ Wikipedia

c3p0 ::

jype je izjavil:

O, lej, nacista boli, ker zahodna civilizacija temelji na spoštovanju človekovih pravic.


Spoštovanje človekovih pravic, unless I mark you as a nazi, then you must die, ne?

krneki0001 ::

jype je izjavil:

O, lej, nacista boli, ker zahodna civilizacija temelji na spoštovanju človekovih pravic.

Nihče ti ne brani, da družino preseliš tja, kjer bodo tvoje nasilje ne le tolerirali, ampak odobravali.


Motiš se. Tebe boli, ker te je en župnik v ritko nabijal, pa se sedaj vsem ljudem hočeš maščevat.

jype je izjavil:

Spajky je izjavil:

Malo si poglejte, kam lahko katere zadeve peljejo ...
Saj že vemo:

Catholic Church sex abuse cases by country @ Wikipedia


Spet otroško nabijanje, če lahko vi, potem lahko tudi mi? Ne znaš drugega?

Namesto, da bi eni religiji pristrigel peruti, boš sem pripeljal drugo še hujšo, da bosta potem dve na kupu in bo "clash" neizbežen.
Vedno bolj verjamem, da si bil ministrant in da so te župniki zlorabili.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Samael ::

kazarmilker je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

"Emmanuel Macron je kot prvi francoski predsednik priznal, da je Francija v času alžirske osamosvojitvene vojne med letoma 1954 in 1962 vzpostavila sistem, ki je omogočal mučenje."


Sori. Barva moje kože pomeni da sem tudi jaz kriv za nekaj kar naj bi se zgodilo v zgodovini.


Ja kako da ne? A vsi ostali, ki pripadajo določeni rasi, veri, itd ... pa jih ti zaradi tega ne maraš, pa so kolektivno krivi za karkoli jim pač prisojaš?
Aja, ker ti lahko zineš katero koli bedarijo ...

kazarmilker ::

Samael je izjavil:

Ja kako da ne? A vsi ostali, ki pripadajo določeni rasi, veri, itd ... pa jih ti zaradi tega ne maraš, pa so kolektivno krivi za karkoli jim pač prisojaš?
Aja, ker ti lahko zineš katero koli bedarijo ...


Zakaj jih nočem okoli sebe je izključno posledica IQja nad temperaturo Bljeskega jezera konec januarja.

South Africa 'sets date for white farmers land grab' months after announcing 'test case' to see if 'expropriation without compensation' is legal

Ne bo dolgo ko se bojo tudi po Evropi drli da so jo oni zgradili in da smo jim beli satani ukradli zemljo. Isto kot v Južni Afriki kjer niso znali živeti ker je bil tam pozimi mraz in ti doktorji niso znali zgraditi bajte s centralno.

V Nemčiji imaš že saedaj Turke in arabce, kjer avtohtonci niso zaželjeni ker so oni zgradili civilizacijo, ne pa nacikožci.

Da raznih mejk amerika meksiko again, niti ne omenjam.

ZaphodBB ::

Jaz bi se na tem mestu še enkrat zahvalil jypetu in nagobčniku. Vajin neumorni trud neprestano polni vrste desnice. Hvala vama za dnevno izkazovanje, kako je progresivizem duševna bolezen.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

zavajon ::

kazarmilker je izjavil:

Zakaj jih nočem okoli sebe je izključno posledica IQja nad temperaturo Bljeskega jezera konec januarja.

Koliko pa je trenutna temperatura blejskega jezera? Glede na to, kar pišeš, bi rekel, da je precej mrzlo ;)

kazarmilker ::

zavajon je izjavil:

kazarmilker je izjavil:

Zakaj jih nočem okoli sebe je izključno posledica IQja nad temperaturo Bljeskega jezera konec januarja.

Koliko pa je trenutna temperatura blejskega jezera? Glede na to, kar pišeš, bi rekel, da je precej mrzlo ;)


Točno na nivoju ljudi ki s prstom name kažejo da sem dobesedno Hitler, oziroma še huje, Trump ker nočem do smrti plačevati davkov za te nove, boljše evropejce:

Shocking footage shows how police officers get attacked by ‘Arabs’ in Berlin

vostok_1 ::

ZaphodBB je izjavil:

Jaz bi se na tem mestu še enkrat zahvalil jypetu in nagobčniku. Vajin neumorni trud neprestano polni vrste desnice. Hvala vama za dnevno izkazovanje, kako je progresivizem duševna bolezen.


Jype&Co. so naredili več dobrega za neo-nazije in ostala xenofobna socialistična gibanja (Nazis) v zadnjih par letih, kot omenjena gibanja v zadnjih 30tih.

Zaslužili bi si biti v hall of fame na stormfront.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

c3p0 je izjavil:

Spoštovanje človekovih pravic, unless I mark you as a nazi, then you must die, ne?
Nacisti so mrčes, ne pa ljudje. Mrčes nima človekovih pravic.

kazarmilker je izjavil:

Točno na nivoju ljudi ki s prstom name kažejo da sem dobesedno Hitler, oziroma še huje, Trump ker nočem do smrti plačevati davkov za te nove, boljše evropejce:
Hitler si zato, ker zagovarjaš nasilje zoper ljudi, ne zato, ker si družbeno neodgovoren.

vostok_1 je izjavil:

Jype&Co. so naredili več dobrega za neo-nazije in ostala xenofobna socialistična gibanja (Nazis) v zadnjih par letih, kot omenjena gibanja v zadnjih 30tih.
Neonacisti boste prej ali slej dosegli popolno normalizacijo nasilja zoper vas, potem boste pa spet jokali "V jame nas mečejo! V jame nas mečejo! Pomagajte!"

Ne, ne bomo, jebite se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

ISIS, poboji civilistov v Iraku (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27182377 (55712) bluefish
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935568 (30969) guest #44
»

Pakistan blokiral Facebook, Youtube, Wikipedijo in Flickr (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7626657 (24795) ahac

Več podobnih tem