» »

Wifi+LTE+VoIP

Wifi+LTE+VoIP

WhiteAngel ::

Živjo.

Iščem usmerjevalnik z Wi-Fi za na vikden, v katerega bi vtaknil SIM kartico (4g). PLUS potreboval bi izhod RJ11 za navaden telefon, ki bi bil dosegljiv na telefonski številki od SIM kartice. Zaenkrat sem našel tole. Ali tale usmerjevalnik zares deluje tako, kot sem opisal zgoraj? Sem se sploh pravilno lotil reči? Če ja, ali uporabljate kakšne manj kitajske alternative (mikrotik, tp-link, linksys anyone)?

Tilen ::

Zakaj ne zakupiš te storitve pri ponudniku in ne rabiš niti svoje opreme kupiti in še preverjeno bi delovalo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

WhiteAngel ::

Tilen je izjavil:

Zakaj ne zakupiš te storitve pri ponudniku?


Za DSL smo predaleč od centrale. 3G pa lovi. 4G občasno. TV gledamo prek satelita.

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Ne razumem. Zakupiš 3G/LTE+VoIP+Wifi, to kar imaš v naslovu teme.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

WhiteAngel ::

Imam doma oranžni diamant s SIM kartico, ki je ne uporabljam. Za vikend bi mi pa prav prišla. Ne bi plačeval še enega paketa samo za to.

Tilen ::

No pol pa povej, da bi goljufal, da vemo vsi o čem se gre. To pa ne bo šlo, ker ne boš mogel avtorizirati SIP seje. Razen, če bi imel voip spet preko drugega ponudnika in bi le ta deloval preko javnega interneta in bi ti imel tudi vse podatke za avtorizacijo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

WhiteAngel ::

Tilen je izjavil:

No pol pa povej, da bi goljufal, da vemo vsi o čem se gre. To pa ne bo šlo, ker ne boš mogel avtorizirati SIP seje.


Goljufal? Pa saj plačujem naročnino za pogovore in promet s to SIM kartico.

Če dobro premislim, nočem sploh VoIP/SIP, le vhod za "stacionaren" telefon. Sem našel tudi Huawei B315 z RJ11 izhodi. Mislim, da je tole tisto, kar iščem?

DeeCoy ::

Še enkrat, voip telefonija ne bo šla čez če nimaš ločene naročnine.

WhiteAngel ::

DeeCoy je izjavil:

Še enkrat, voip telefonija ne bo šla čez če nimaš ločene naročnine.


Razumem. Pri Huaweju zgoraj lahko nastavljas, ali se telefon obnasa kot VoIP ali CS (karkoli je ze kratica) prek SIMke. Slednje bi moralo biti to, kar iscem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trojček in telefonija ?

Oddelek: Omrežja in internet
242243 (1890) radmannsdorf
»

Uradno: junija 2017 konec dragega mobilnega gostovanja v EU, uzakonitev nevtralnosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7137356 (32135) AndrejO
»

VoIP telefonija: stacionarna in mobilna

Oddelek: Mobilne tehnologije
142423 (2333) tumare
»

voip discount

Oddelek: Omrežja in internet
224721 (2595) madmitch
»

Telemach VOIP - je ali ni?

Oddelek: Omrežja in internet
174860 (4312) Goodwill

Več podobnih tem