» »

NLB predplačniška in PayPal

NLB predplačniška in PayPal

sparovcek2 ::

Ima kdo tisto mastercard predplačniško kartico od NLBja, ki deluje preko prepaidfinancialservices.com in je uspešno povezal z PayPalom?

Pred kakšnim letom sem poizkusil in mi stvar ni delovala za kakršenkoli spletni nakup, pa me zanima če kdo ima in uspešno uporablja.

branc ::

Dela vse BP, v prvo.

gusto ::

Jup, ni nobenih težav, zadeva deluje.

Riff ::

tud že sprobana ta predplačniška kartica in se da plaćevat brez težav

smacker ::

Najprej moraš na kartico naložit denar. Paypal ob povezavi bremeni katrico za 1€, da preveri če kartica deluje. Tisti 1€ lahko porabiš, ne spomnim se pa točno ali ti ga vrnejo na kartico, ali ostane v Paypal računu.

Han ::

PayPal vrne na kartico.

sparovcek2 ::

Sem imel denar naložen pa ni delovalo.. Ne PayPal, ne karkoli drugega..bom poizkusil ponovno pa javim

sparovcek2 ::

Ponovno naložil denar, še vedno ne dela. PayPal zavrne, tudi kjerkoli drugje. Popolno sranje. Ne priporočam.

DINAMIK ::

@sparovček2 pa si aktiviral račun? Kodo si vnesel? Sam imam od NKBM viso in tudi viso predplačniško na PayPalu in ni nobenih problemov.

rini ::

sparovcek2 je izjavil:

Ponovno naložil denar, še vedno ne dela. PayPal zavrne, tudi kjerkoli drugje. Popolno sranje. Ne priporočam.


Podobna je moja izkušnja s to kartico NLB. Denar sem naložil, nekajkrat mi je uspelo uporabiti paypal, na koncu pa sem imel probleme in mi je zavračalo prijavo. Se strinjam, da je sranje!

XLapse ::

nič čudnega čim je prepaidfinancialservices povezan, je mastercard njihova drugorazredna.

@DINAMIK mam js tud od NKBM, zastonj spletno banko celo, zadeva deluje zelo dobro. Dal sm 10EUR za izdelavo in to je edini strošek+ free spletna banka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

krepki ::

sparovcek2 je izjavil:

Ponovno naložil denar, še vedno ne dela. PayPal zavrne, tudi kjerkoli drugje. Popolno sranje. Ne priporočam.

Kartica brez identifikacije omogoča:

enkratno polnjenje ob nakupu v vrednosti do največ 250 EUR,
sodobno in varno brezgotovinsko poslovanje na spletu in na prodajnih mestih v Sloveniji.
Obdarjenec lahko v kateri koli NLB Poslovalnici, prek NLB Teledoma ali spletne banke NLB Klik kartico nadgradi v predplačniško kartico z enostavno ali popolno identifikacijo.

Kartica s popolno identifikacijo omogoča:

neomejeno število polnjenj v vrednosti do največ 15.000 evrov na leto,
sodobno in varno brezgotovinsko poslovanje na spletu in prodajnih mestih v Sloveniji in tujini,
dvig gotovine na bankomatih v Sloveniji in tujini,
spremljanje porabe in možnost polnjenja prek spletne aplikacije,
polnjenje v poslovalnicah ali z nakazilom prek UPN naloga v spletni banki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737652 (20683) plusdzabaka1
»

NKBM - virtualna predplačniška Visa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10329675 (6400) FoxKnox
»

Ebay-Paypal-Top up (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7614480 (8610) dales
»

Anonimne bančne kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214168 (8502) Mmmmm1

PayPal, PaySafeCard...

Oddelek: Loža
78577 (8241) Tilen

Več podobnih tem