» »

outletlezisc.si, zzzz.si

outletlezisc.si, zzzz.si

Sheteentz ::

Sem zasledil ti dve identični strani, ki ju ima čez neka firma Hilding d.o.o. Prodajajo vzmetnice po nekih hudih poceni cenah, gre pa za znamki, o katerih človek nič pametnega ne najde, Günther & Möller in Königsmann. Obe zvenita blazni fensi, to je pa tudi vse.

Pa še to: OBVESTILO: Vse naše vzmetnice si lahko ogledate in preizkusite v našem razstavnem salonu po predhodni najavi na 040 851 150.

Delujejo torej tako, da se vnaprej naročiš, da si ogledaš vzmetnice, tole mi je jako sumljiv način poslovanja. Ve kdo kaj več o tem, gre mogoče za nateg?

Edit: Aha, gre torej za tole zadevo, kot jo razkrije stop.neplacniki.si

05.10.2018: Odprt je transakcijski račun SI56 1010 0005 7153 074 pri Banka Intesa Sanpaolo d.d.
05.10.2018: Zaprt je transakcijski račun SI56 3400 0101 8999 235 pri Sparkasse d.d.
04.10.2018: Spremenjeno ime podjetja
• staro ime: OUTLET LEŽIŠČ, internetna prodaja, d.o.o.
• novo ime: HILDING, prodaja in proizvodnja, d.o.o.
19.09.2018: Spremenjeno ime podjetja
• staro ime: FPK, INTERNETNA PRODAJA, D.O.O.
• novo ime: OUTLET LEŽIŠČ, internetna prodaja, d.o.o.
22.06.2018: Odprt je transakcijski račun SI56 1010 0005 6874 490 pri Banka Intesa Sanpaolo d.d.
13.06.2018: Datum vpisa
08.06.2018: Odprt je transakcijski račun SI56 3400 0101 8999 235 pri Sparkasse d.d.

joze_st ::

Vidim, da nisem edini sumničav do tega podjetja.
https://outletlezisc.si
https://zzzz.si/

Brez skrbi, zadevo že obravnavata tržni inšpektorat in informacijski pooblaščenec. Take potencialno nepoštene balkanske poslovne prakse se pač tle ne sme pustiti.

Kar me je kot prvo zelo pogrelo pri tem podjetju, je to, da je podjetje HILDING, prodaja in proizvodnja, d.o.o. lastnik Hadžić Elvis, ustanovljeno poleti 2018, cel november spammalo s promocijskimi e-sporočili na e-naslove, ki nevem kje so jih dobili. Na več različnih mailov pa sem jaz in več znancev, s katerimi smo debatirali o tem, cel november 2018 na par dni dobivali reklamna sporočila. In to na e-naslove, ki niso javno objavljeni, privolitve za prejemanje sporočil ni bilo, eden izmed teh naslovov celo že več kot leto ni bil v uporabi. Kje so torej dobili mailing listo, bo zabavno razlagati inšpekciji.

Vsi e-maili so prišli z naslova promo@as078d.xyz, na dnu pa podpis:
"Ce ne želite vec prejemati obvestil, se lahko odjavite s klikom na odjava.
Na obvestila ste prijavljeni z emailom .......
Pošiljatelj: Rocketing LLC, 16192 Coastal Highway, Lewes, Delaware 19958, County of Sussex
"

Dalje k njihovi ponudbi.
Kot sem brskal, o njihovih edinih dveh znamkah "Königsmann" ter "Günther & Möller" nikjer na spletu ne duha ne sluha. Oglašujejo jih pa kot izjemno priznane blagovne znamke, kar sedaj za njimi lajnajo že na 1nadan in tako zavajajo potrošnike.
https://1nadan.si/Image/Show?iid=2018_1...
https://zzzz.si/image/GM.svg

Še bolj smešno je destvo, da so si logotipe znamk izposodili kar od neke penine in od levjega kralja:



So to torej no-name oz. izmišljene znamke, verjetno kakšna cheap vzhodnoevropska prepakirana roba? Popusti s prihranki do 1500EUR so torej verjetno fiktivni.
No, s svojimi izjemnimi vzmetnicami so sedaj nasmetili že več slovenskih strani s popusti in ljudje se veselo nategujejo. https://1nadan.si/search/?search=vzmetn...

Mislite, da lahko taka zadeva kar obstoji na našem trgu?
Še najbolj me grize, kje je vir pridobljene mailing liste. To so verjetno nekje kupili?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joze_st ()

tkma ::

sem kupil jogi, reklamiral in čakam že 2 meseca a ima kdo podobne iskušnje?

Se pa izmikajo da čakajo odgovor tovarne na podano reklamacijo!!
Peter

Ales ::

Tudi če bi se izmikali da čakajo na odgovor s Sončne uprave... Si jim že kaj omenjal Tržni inšpektorat RS?

SasoS ::

Kaj pa je narobe z jogijem?

manta ::

Ima se kdo kaksne izkusnje z outlet lezisc? danes sem bil tam, vzmetnice so na prvi filing ok, vprasanje kaksne so cez par let. Sprasujem, ker mi delujejo cene prevec ugodne :) so pa to neke bolgarske vzmetnice kolkr je men ratalo izbrskat.

Sheteentz ::

Si prebral temo? Po teh parih postih bi ti moralo bit vse jasno.

tkma ::

Živjo,
se opravičujem poznemu odgovoru, pri moji vzmetnici je nastala na mestu kjer ležiš vdolbina kar padeš v luknjo, in sama vzmetnica je pač žal podobna ceni. Sedaj so se izgovarjali no sta se izgovarjala na virus corono, pa kako ne delajo v tovarni , ....sedaj pa grem na ogled v salon po novi nadomestni vzmetnici, bom videl kaj bo. Če ne rešim reklamacije se že vleče od marca pa ja absolutno prijava....
Javim kaj bom uredil ta teden.
LP
Peter

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tkma ()

novaa ::

uh uh uh, želim ti veliko uspeha.
Jaz pa si grem po kokice....

tkma ::

evo... zadeva je sledeča, bil včeraj v Šiški v salonu,moram reči da sta bila oba prijazna (sicer tudi že prej po telefonu) in smo se dogovorili za drug model in naj bi prišel v roku 10-14 dni, ko bo res dobavljeno pa javim razplet, ker dokler ne peljem domov nič več ne verjamem, kljub prijaznosti.
Sporočim razplet
lp
Peter

tkma ::

....še razplet zgodbe ....konec junija zamenjali jogi, po dogovoru z drugim kvalitetnejšim brez doplačila. Zaenkrat je ok, ampak bomo videli čez leto....Če ne bi bil potrpežljiv in ves čas težil ne vem kako bi bilo, je pa vse skupaj kljub epidemiji predolgo tajalo. Če je firma ok bi morala zamenjavo narediti takoj, ne pa da se izgovarja da se mora dogovorit z proizvajalcem, da nimajo na zalogi, čakajo šlepar...

lp
Peter

Peter_1988 ::

Jaz sem pri njih taki po korono narocil vzmetnico emporio in sem napačno izmeril namesto 180x190 sem narocil 180x200 ?.

So mi zamenjali za drugo,ceprav je bila odprta iz org embalaze sem moral placati le stroske prevoza in odvoza 40 eu in to verjetno v harveyu ali lesnini nebi bilo mozno ?

Brez komplikacij.

lp

InesK ::

Pisala Outlet ležiščem glede porekla vzmetnic (v reklamnih sporočilih govorijo o nemški kakovosti, na to nakazuje tudi ime). Odgovorili so takole: "V prodaji imamo zgolj svoje brende in konkretno za te vzmetnice je dobavitelj iz Poljske."

fikus_ ::

Zadnja dva posta delujeta kot popravljanje škode slabega imena firme in kvalitete vzmetnic. Prva prijava, edini komentar in potem vse tiho je bilo.

BBCW ::

njihove spam kampanije prosim prijavljajte na abuse maile storitev, preko katerih spamajo, informacijski pooblaščenki in na akos. z dokazi poslanimi na abuse so njihovem "zunanjem izvajalcu" ukinili vse accounte in domene praktično takoj.

maili so bili nekje kupljeni oz. se uporabljajo iz kakega mass leaka. v glavnem no-go za GDPR.

upam, da jih uspešno privijejo tudi inštitucije pri nas, čeprav imam o njihovem dometu svoje mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BBCW ()

Ales ::

fikus_ je izjavil:

Zadnja dva posta delujeta kot popravljanje škode slabega imena firme in kvalitete vzmetnic. Prva prijava, edini komentar in potem vse tiho je bilo.

Samo tale Peter_1988 po moje. Takile najbrž mislijo, da so na forumih vsi slepi in neumni.

Peter_1988, prijava 18.7.2020, prvi in edini post 18.7.2020, kjer reklamira tole...

PINki ::

So upoštevali Nekrepove videje... kupi poceni izdelek iz Kitajske napopaj svoj logotip in preprodajaj dražje. Pri ležiščih pa res ne bi eksperimentiral z neznanimi brandi, kjer tudi na internetu ne najdeš nič pametnega od mnenj.

Sint ::

Tudi jaz sem imel namen kupiti pri njih. Zgleda dobro,cena pa ugodna. Hvala bogu sem se pred nakupom malo pozanimal.
Jogiji "konigsmann" so ubistvu zelo poceni jogiji poljskega peoizvajalca https://www.fdm.pl/
Jogiji "gunther moller" so baje izdelani na portugalskem, Almero pa v makedoniji ceprav trdijo da so iz EU https://www.almero.com.mk/
Ker mi je zadeva postala zanimiva sem zacel raziskovati se samo podjetje. Prvo so zaceli poslovati z podjetjem outlet lezisc doo katero je bilo potem preimenovano v hilding doo, katero ima sedaj blokiran racun. Z podjetjem pa je povezan tudi vsem znan mozicel:

https://www.slovenskenovice.si/kronika/...

https://www.google.com/amp/s/www.zurnal...

https://siol.net/novice/slovenija/z-laz...

Itd..

Poslovanje je bilo preneseno na podjetje Ah group doo z istim "lastnikom" kod je hilding doo. Sepravi so samo staro podjetje zapufali in odprli novega.

Uglavnem prihranite si denar in cas in ne nasedajte tem bud***

dripac ::

S tem postom je pa res "popravil" vtis ja...

PINki ::

Marko Kunstelj beseda "uglavnom" ne zveni baš slovensko.

Andy9 ::

Po prebranem človeka kar prime, da bi šel v nakup nove vzmetnice v tole trgovino, četudi je trenutni ne rabim. Še posebno, kar je pravilno pravopisno napisal avtohtoni Slovenec Marko o njej...

Sint ::

Elvis je sad cistokrvni slovenac Marko ??

LeQuack ::

A kdo ve zakaj Gmail prepušča ta njihov spam čez?
Quack !

LeQuack ::

Še zmeraj ne veliko spamajo po mailu, odjavit se ne moreš, sicer Google večino ujame, vsega pa ne. Kako se rešit?
Quack !

Groot ::

LeQuack je izjavil:

Še zmeraj ne veliko spamajo po mailu, odjavit se ne moreš, sicer Google večino ujame, vsega pa ne. Kako se rešit?


Prijava informacijski pooblaščenki, hkrati pa daš njihov email zraven v kopijo ;)

Mike_Rotch ::

So to torej no-name oz. izmišljene znamke,


Kakšne so pa neizmišljene znamke? :)

BBCW ::

LeQuack je izjavil:

A kdo ve zakaj Gmail prepušča ta njihov spam čez?


prijavljaj na akos, prijavljaj kot spam na google.com. in domeno prijavljaj kot spammersko tudi pri registrarju, v njihovem primeru pogosto porkbun.com. ukrepi delujejo.

tkma ::

mogoče že mal pozno ampak
...moram priznat da sem tukaj poredko kot prijavljen uporabnik, pa dodam še izkušnjo po pol letni uporabi kao kvalitetnejšega jogija,....
Hvala nikoli več, pa kot sem takrat gledal so to neki bolgarski izdelki.

Vsaka šola nekaj stane, je pa neprecenljiv pregovor
NISEM TAKO BOGAT DA BI POCENI KUPOVAL,

Pa zdravo srečno in uspešno Novo leto vsem uporabnikom foruma
lp
Peter
Peter

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tkma ()

kixs ::

Pred kaksnimi 5 leti kupil novo vzmetnico v Iysku. Ni bila najcenejsa in nimam kaksnih dobrih besed - garancija 30 let :lol: Bom za foro vprasal glede tega. Verjetno vsi delajo po tem sistemu in preprodajajo poljske poceni vzmetnice... zdej gledam v Harveyu... ampak tudi nisem cisto preprican, da ne bom dobil poljske :lol:

Poljaki rulzzz... delajo vse zivo, vsi oglasujejo, da delajo Nemci... od stavbnega pohistva (oken, vrat...) naprej in nazaj... pri nas pa nateguni na veliko sluzijo... ker placas normalno ceno, za kao normalno kvaliteto!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104574 (9288) Vanadium
»

Jogi zelo smrdi

Oddelek: Loža
487104 (2201) cvalsr
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142588 (20186) matobeli
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691708 (27466) Ganon
»

Nakup vzmetnice - nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7730567 (16873) amigovespuci

Več podobnih tem