» »

NEO Telekoma Slovenije

NEO Telekoma Slovenije

««
4 / 34
»»

springfield ::

klinker je izjavil:

misek je izjavil:

klinker je izjavil:

samo mi gre na jetra da rabim oba daljinca imet pri roki, ze tako jih imam 5
Za univerzalne daljince še nisi slišal? Recimo kaj od Logitech-a.


Je opcija, ampak dvomim da fura Neota, klimo, sesalec ipd :)

Velika verjetnost, da Logitech Harmony podpira vse to. Za Roombo vem, da podpira. Ce je klima preko IR, je v najslabsem primeru treba "kopirat" ukaze.

klinker ::

Tnx, bom malo pocekiral, ker mi ta daljinec od Logitecha res ni padu na pamet.
Samo kot gledam so od 40-200€. Ves mogoce keri je najcenejsi, ki bi bil ok, ker 100€ za daljinca mi ni za dajat.

springfield ::

https://support.myharmony.com/en-us/com... tu si poglej za naprave, ce so podprte pa kateri podpira.

dvihtelic ::

mistergi je izjavil:

Zdravo. Danes sem prejel NEO box in še lahko jaz povem nekaj več o tej zadevi. CEC meni deluje na 2009 letnik plazmi LG. Potrebno pa je omgočiti CEC v nastavitvah TV (SIMPLINK pri LG) in tudi v nastavitvah NEO boxa. Trenutno deluje vklop TVja (ko prižgem NEO box z daljincem se avtomatsko prižge TV). Izklop TVja ne deluje, mi pa ni pretirano moteče, saj je v bližini vedno daljinec od TVja zaradi preklapljanja vhodov. Lokalni radii mi delujejo. VLC predvaja preko mreže brez problema, le pravilno moraš nastavit računalnik. Če imaš Windows 10, novejši od verzije 1709 rabiš vklopljeno tole opcijo da vidiš media datoteke preko VLC: http://wdc.custhelp.com/app/answers/det...
Sicer pa nevem zakaj bi uporabljal to, če imaš PLEX. Malo prej sem pravilno skonfiguriral PLEX media server na PCju ki ga imam kot server na domačem LAN, zadeva deluje odlično, je pa potrebno kar nekaj ročnega nastavljanja na strežniku, da imaš vso vsebino lepo prikazano, skupaj z opisom, IMDB ratingom, in pa seveda slovenskimi podnapisi, tudi če jih ni v mapi. Lahko opišem zadevo če koga zanima. Številk kanalov ne pogrešam niti malo, saj jih tudi pri BOX S nisem uporabljal. Si je pa treba vzeti od začetka nekaj časa in si smiselno urediti kanale za večjo preglednost. Vmesnik je hiter, vendar se lahko včasih pri kakšnem preklapljanju kaj zatakne. Youtube deluje odlično, prav tako deluje cast to tv iz youtube aplikacije na NEO box, tudi če tačas gledaš tv, lepo preklopi in začne predvajati vsebino na youtube. Vidim pa da očitno si NEO za razliko od BOX S deli linijo s to za ostali promet, saj je TV postal negledljiv ko sem vklopil uTorrent in s tem zabil 100Mb linijo. Po nastavljeni omejitvi hitrosti downloada na utorrent zadeva deluje BP. Overall bi rekel da je telekom na pravi poti in verjamem da bodo trenutne težave kmalu popravili, dodali še kakšno funkcijo. Zadeva ima potencial, bi pa rekel da za tehnično nepodkovane ljudi trenutno še ni, oziroma jim ne ponuja neke velike prednosti pred BOX S. Za daljince še lahko povem. Imam priklopljeno trenutno mini tipkovnico preko usb brezžičnega vmesnika, deluje oboje hkrati (original daljinec + tipkovnica). Pa lep pozdrav :)


zanima me ali si preko plex lahko nastavil podnapise? ker predvaja mi samo podnapise bi rad še zraven, se da?

dvihtelic ::

dvihtelic je izjavil:

mistergi je izjavil:

Zdravo. Danes sem prejel NEO box in še lahko jaz povem nekaj več o tej zadevi. CEC meni deluje na 2009 letnik plazmi LG. Potrebno pa je omgočiti CEC v nastavitvah TV (SIMPLINK pri LG) in tudi v nastavitvah NEO boxa. Trenutno deluje vklop TVja (ko prižgem NEO box z daljincem se avtomatsko prižge TV). Izklop TVja ne deluje, mi pa ni pretirano moteče, saj je v bližini vedno daljinec od TVja zaradi preklapljanja vhodov. Lokalni radii mi delujejo. VLC predvaja preko mreže brez problema, le pravilno moraš nastavit računalnik. Če imaš Windows 10, novejši od verzije 1709 rabiš vklopljeno tole opcijo da vidiš media datoteke preko VLC: http://wdc.custhelp.com/app/answers/det...
Sicer pa nevem zakaj bi uporabljal to, če imaš PLEX. Malo prej sem pravilno skonfiguriral PLEX media server na PCju ki ga imam kot server na domačem LAN, zadeva deluje odlično, je pa potrebno kar nekaj ročnega nastavljanja na strežniku, da imaš vso vsebino lepo prikazano, skupaj z opisom, IMDB ratingom, in pa seveda slovenskimi podnapisi, tudi če jih ni v mapi. Lahko opišem zadevo če koga zanima. Številk kanalov ne pogrešam niti malo, saj jih tudi pri BOX S nisem uporabljal. Si je pa treba vzeti od začetka nekaj časa in si smiselno urediti kanale za večjo preglednost. Vmesnik je hiter, vendar se lahko včasih pri kakšnem preklapljanju kaj zatakne. Youtube deluje odlično, prav tako deluje cast to tv iz youtube aplikacije na NEO box, tudi če tačas gledaš tv, lepo preklopi in začne predvajati vsebino na youtube. Vidim pa da očitno si NEO za razliko od BOX S deli linijo s to za ostali promet, saj je TV postal negledljiv ko sem vklopil uTorrent in s tem zabil 100Mb linijo. Po nastavljeni omejitvi hitrosti downloada na utorrent zadeva deluje BP. Overall bi rekel da je telekom na pravi poti in verjamem da bodo trenutne težave kmalu popravili, dodali še kakšno funkcijo. Zadeva ima potencial, bi pa rekel da za tehnično nepodkovane ljudi trenutno še ni, oziroma jim ne ponuja neke velike prednosti pred BOX S. Za daljince še lahko povem. Imam priklopljeno trenutno mini tipkovnico preko usb brezžičnega vmesnika, deluje oboje hkrati (original daljinec + tipkovnica). Pa lep pozdrav :)


zanima me ali si preko plex lahko nastavil podnapise? ker predvaja mi samo podnapise bi rad še zraven, se da?

Mi je uspelo, hvala vseeno.
Samo preko VLC še ne vem, če je kdo ki mu je uspelo, če lahko razloži...hvala

mistergi ::

Kanale isces isto kot na prejsnjem boxu, se pravi gor/dol s puscicami, le da na neo boxu deluje precej hitreje vse skupaj. Precej smiselno si je vzeti nekaj casa in si kanale razvrstiti skupaj in smiselno kaj gledslas in je prestavljanje med kanali hitrejse kot s stevilkami (to sem naredil tudi na Box S in stevilk nisem nikoli uporabljal). Isces lahko tudi po vsebinah, kr dobra zadeva, vendar se bodo mogli malo dodelati vse skupaj, saj je vsebin se bolj malo. Kul je ce recimo box po pomoti ugasnes, prestavis kanal ali kaj druga ko gledas kaj za nazaj, lahko z ogledom vsebin nadaljujes kjer si ostal. Za avtomatski download in predvajanje podnapisov sem si nastavil sub-zero add in za plex, nastavis ga po teh navodilih, osvezis knjiznico in bi moglo prenesti manjkajoce podnapise: https://www.google.com/amp/s/www.smarth...

mistergi ::

Glasovno iskanje je top. Sploh to, da karkoli isces je zraven vkljuceno se iskanje po youtube, nevem kdaj sem nazadnje lahko tako na hitro prisel do komada iz youtuba :) v kratkem zamenjam se drug box za neo :)

Konlov ::

Konlov je izjavil:

mistergi je izjavil:

Številk kanalov ne pogrešam niti malo, saj jih tudi pri BOX S nisem uporabljal.

Thx za opisano. Se pravi, da kanal iščeš po zvrsteh, ne pa po številki oziroma nekem vrstnem redu?

Prosim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

Ghost007 ::

soncee1 je izjavil:

Preizkusil sem ga v telekomovem centru. Povem vam da je zadeva en čisti brezsmisel, želijo samo dodaten denar z minimalnim vložkom. Kaj je lažje pritisn tipko in govort (če ti uspe) ali samo pritisnt tipko na daljincu ?


kak komu. Meni lazje glasovno iskanje kanalov. Kaj se pa glasovnega iskanja filmov in TV serij tiče, je pač to da rečeš, ponujeno pa moraš vseeno sam izbrati z OK in smerniško tipko.

KTr1sk ::

Malo bedno je govoriti v daljinec, če že otroci spijo, pa ni hudega ko na kitajskem daljincu delajo številke :)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Konlov ::

Kako lahko spremeniš vrstni red programov v priljubljeni?

mistergi ::

Gres na kanal ki ga zelis dodati v priljubljene, stisnes home da se pokaze meni, gres s puscico gor na ikono kanala in mas opcijo za dodat pod priljubljene.

Konlov ::

Se bo očitno vse dalo v app NEO urediti, samo še ne deluje.

Konlov ::

HBO je za enkrat SD. Če tako ostane, ga odjavim...

hanuman ::

Dobili smo možnost optike in nevem za katerega operaterja bi se odločil, sploh ker telekom ponuja zdaj ta NEO. Prej sem bil 10 let na T2 in so mi zakon (edini minus je bila hitrost 14/1 ), potem v zacetku 2018 sem sel na A1 ker so ponudili hibridni modem VDSL + LTE in sem sel k njim ker se mi je hitrost zvisala na 40/10 zdaj pa imam moznost optike.
Zaniman pa me ce bi sel na telekom. Dobim PS4 kaj je ze + potem pa ta NEO. Pred kratkim sem kupil nov TV samsung in ni predvajal moje vsebine z USB diska. ko sem malo scekiral stvari sem ugotovil da je samsung z letom 2018 ukinil podporo divxu in DTS in kot je izgledalo sem imel pol vsebine na disku ravno v teh dveh formatih, skratka vsak drug film ni delal. Ko ser raziskoval dalje sem prvič prišel v stik z tv boxi in nabavil enega Mini PC Android 7.1 kodi 17.6 predvajalnik 4K UHD H96 Pro. TGa zadevica tako raztura da nimam besed. Sploh ne potrebujem vec USB diska, saj vse prebere po mrezi poveze se z imdjem povlece vse podatke o filmih dol, downloada podnapise, sortira filme glasbi slike tako in drugace. Skratka ni da ni, vec kot sem sploh pomislil da lahko pričakujem. Uporablja player KODI in sistem Android 7.1
Ali je NEO od Telekoma podobna zadeva kot tole. Gre se mi predvsem za to da mi preko UTP ali wifi najde komp in prepozna vse multimedijske formate. Hvala za odgovor.
Quake or be Quaked

NejcSSD ::

Na hitro je odgovor NE. Neo je dober v iskanju vsebine po knjižnicah, epgju naročenih vod storitvah in prikazovanju le te na enem mestu. Na multimedijski predvajalnik se niso ozirali, ima pa potencial, da pride še aplikacija KODI, Netflix, Amazon in druge android aplikacije...
Imaš pa že zdaj možnost Plexa namesto KODIja, če ti je poznano.

Kitajca boš za enkrat še zmerom rabil poleg, tako kot jaz :)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Mato989 ::

Zdaj morjo sam se integrirat NEO coin v beo telekomu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mistergi ::

NejcSSD je izjavil:

Na hitro je odgovor NE. Neo je dober v iskanju vsebine po knjižnicah, epgju naročenih vod storitvah in prikazovanju le te na enem mestu. Na multimedijski predvajalnik se niso ozirali, ima pa potencial, da pride še aplikacija KODI, Netflix, Amazon in druge android aplikacije...
Imaš pa že zdaj možnost Plexa namesto KODIja, če ti je poznano.

Kitajca boš za enkrat še zmerom rabil poleg, tako kot jaz :)


Smesni ste pristasi KODIja :) ne mores recti da za multimedio niso poskrbeli. Jaz uporabljam PLEX dosti raje kot KODI. Je pa res da rabis nekje nek pc prizgan kot server in potem z NEO predvajas vsebine od tam. Kar meni ustreza, saj imam PC v domacem omrezju za download filmov in ostalih zadev. Pri meni zaradi NEO ni vec potrebe po drugem android BOXu, ceprav ga se imam, ampak odkar je sel terrarium tv po gobe mi ne pride prav za nic vec :) za zahtevnejse zadeve preklopim direktno na PC. Ostalo pa preko PLEXa :)

springfield ::

Ne rabis android boxa, mores pa laufat racunalnik. Ni lazje, da vse tece na eni napravi?

hanuman ::

Meni itak racunalnik laufa 24/7. Se pravi je ta "plex" ze gor na neotu in je tudi player tako kot kodi z ogromno nastavitvami?
Quake or be Quaked

Konlov ::

Na Neotu ni nič gor za enkrat.

janck68 ::

mistergi je izjavil:

NejcSSD je izjavil:

Na hitro je odgovor NE. Neo je dober v iskanju vsebine po knjižnicah, epgju naročenih vod storitvah in prikazovanju le te na enem mestu. Na multimedijski predvajalnik se niso ozirali, ima pa potencial, da pride še aplikacija KODI, Netflix, Amazon in druge android aplikacije...
Imaš pa že zdaj možnost Plexa namesto KODIja, če ti je poznano.

Kitajca boš za enkrat še zmerom rabil poleg, tako kot jaz :)


Smesni ste pristasi KODIja :) ne mores recti da za multimedio niso poskrbeli. Jaz uporabljam PLEX dosti raje kot KODI. Je pa res da rabis nekje nek pc prizgan kot server in potem z NEO predvajas vsebine od tam. Kar meni ustreza, saj imam PC v domacem omrezju za download filmov in ostalih zadev. Pri meni zaradi NEO ni vec potrebe po drugem android BOXu, ceprav ga se imam, ampak odkar je sel terrarium tv po gobe mi ne pride prav za nic vec :) za zahtevnejse zadeve preklopim direktno na PC. Ostalo pa preko PLEXa :)


Jaz imam mrežne diske, ki imajo tudi bittorrent odjemalec. Zakaj bi moral imeti še eno kišto za downloudanje? Totalni nesmisel. Za multimedijo niso nevem kako poskrbeli. Glede plexa je isto. Zakaj bi moral imeti prižgano eno kišto, da bom lahko gledal prek plexa. Ta multimedija ni nevem kako uporaben, sploh če gledaš filme REMUX BluRay, tako kot jih jaz, se zatikajo ni tekoče. Za navadne BluRay ripe je verjetno dober, zato je meni VLC neuporaben, da o plexu ne govorim. Kodi je zato zakon.

Konlov ::

Se pravi moraš imeti na računalniku nameščen kodi in NEO to lahko predvaja?

NejcSSD ::

Ne. Potreben bo KODI na NEOtu, zaenkrat ga pa še ni...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

janck68 ::

Aja, včeraj sem še probal poslušati glasbo v vlc prek mreže na neotu. Predvajalo je samo skladbo na katero sem kliknil v tisti mapi. Smo v letu 2019 in pričakuješ, da bo predvajalo vse skladbe v mapi. Sem potem kar ugasnil, se mi sploh ne da ubadat, ker pričakuješ da bo delalo in predvajalo vse skladbe v mapi. Sem že nekje zasledil, da kodija na neotu ne bo. Lepo bi kodija zamenjali za VLC, kar se verjetno nebo zgodilo. Tako, da mi ne bo preostalo drugega kot, da še naprej uporabljam Nettop in OpenELEC na usb-ju za gledanje REMUX BluRay filmov, za vse ostalo sem pa prej uporabljal Siol Box. Je vse lepo delalo, kar za Neo ne morem trditi. Vsaj kar se multimedie tiče, jih je Telemachov Oen povozil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: janck68 ()

Konlov ::

A slike na računalniku lahko daš v skupno rabo v omrežje in NEO to predvaja?

janck68 ::

Sem probal naložiti sliko in napiše, Pri nalaganju datoteke je prišlo do napake.:P

janck68 ::

Edino kar me je pri Neotu navdušilo je, glasovno izbiranje, tekoče predvajanje iz knjižnice na Youtubu, brez zamudnega čakanja na naslednji video in pa pri gledanju tekme ali kar koli, daš na pavzo in greš po čips in pivo in potem pritisneš play in nič ne zamudiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: janck68 ()

Konlov ::

Bom danes kak hdd priklopil...

Sem priklopil hdd pa ne predvaja niti slik...

Ali pa morda na računalniku rabim kak serviio?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

MrStein ::

A tale NEO je podobno kot EON storitev Telemacha?

Torej novi vmesnik za njihovo TV ponudbo?
Set top box?


Ker kot vedno, njihov opis je 110% marketinški bla-bla, citiram:

Kaj je NEO?
NEO je platforma za pametno življenje, ki uporabnikom prinaša le najboljše in v domove prinaša popolnoma novo izkušnjo pametnega življenja...

WTF bi to naj pomenilo??
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

sirotka ::

Glede na to, da ima tudi podporo za zigbee naprave, niti ni tako velika laž:)

mistergi ::

Spet je isto. Karkrsnakoli novost pride ven, je vecina slovenckov naravnana samo na pluvanje in simfanje cesa ni. Se strinjam da bi lahko bilo vec. Meni bi najbolj pasalo da box odklenejo, in si vsak ureja aplikacije po svoje (kar se verjetno ne bo zgodilo). Sem poskusal nekako priti do file managerja ali pa android nastavitev, zaenkrat neuspesno. S tipkovnico se da priti sicer do android kontaktov in do file managerja pri uvozu vcf, vendar se apkjev ne da instalirat. Gre delat screenshote, preko vlcja se pa da priti do webview browserja in z malo iznajdljivosti brskati po spletu, to je pa tudi vse. Moj point je da zaenkrat je vse skupaj dovolj. Lepse se je znajti s tem kar imas (s pravo konfiguracijo plexa meni vse deluje preko le tega) kot pa da se jamra in pljuva cez vse, vedno ko pride nekaj novega. Neo box ponuja dosti vec kot Box S in sem vesel da so ponudili nekaj vec. Ce si pa stvari ne znate skonfigurirat, pa prosim ostanite na Box S kjer se teh funkcionalnosti nimate. Pa lp :)

sirotka ::

Ima kdo spisek podprtih naprav, lahko sam napišeš driver za podporo novih mašinerij, recimo xiaomi ima zelo ugodne senzorje za odprto okno, jih že uporabljam doma in so bp... na telekomu imajo precej dražje zadeve.

dvihtelic ::

no mene pa zanima tudi če ima kdo kamero vezano na box? predvsem zunanjo?

NejcSSD ::

@mistergi

Delno se strinjam. Ampak roko na srce, ta box in web app še ne bi smel bit v produkciji, ker je vsaka stvar polna bugov. Razen glasovnega upravljanja in lažjega iskanja vsebin je zaenkrat box s še vedno boljši. Vrtenje vsebin naprej/nazaj v primerjavi in play/pause dela zelo slabo, če ne še slabše kot na box s (mislim vrtenje). To ima recimo T2 rešeno ok že lep čas.

Okrogla obletnica IPTV v Sloveniji jih je prisilila da so pohiteli s predstavitvijo, pozabili pa na popravke in testiranje. Zdaj so si samo nakopali dodaten gnev in tudi tisto kar je dobro, ne pride do izraza...

Upam na čimprejšnjo rešitev vseh prijavljenih napak, se pravi najkasneje do konca februarja jim dam čas :P
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcSSD ()

misek ::

Gre za to, da danes pač ne moreš narediti končne rešitve, preden jo daš v uporabo. Drugače te konkurenca prehiti.

facepalm ::

mistergi je izjavil:

Spet je isto. Karkrsnakoli novost pride ven, je vecina slovenckov naravnana samo na pluvanje in simfanje cesa ni. Se strinjam da bi lahko bilo vec. Meni bi najbolj pasalo da box odklenejo, in si vsak ureja aplikacije po svoje (kar se verjetno ne bo zgodilo). Sem poskusal nekako priti do file managerja ali pa android nastavitev, zaenkrat neuspesno. S tipkovnico se da priti sicer do android kontaktov in do file managerja pri uvozu vcf, vendar se apkjev ne da instalirat. Gre delat screenshote, preko vlcja se pa da priti do webview browserja in z malo iznajdljivosti brskati po spletu, to je pa tudi vse. Moj point je da zaenkrat je vse skupaj dovolj. Lepse se je znajti s tem kar imas (s pravo konfiguracijo plexa meni vse deluje preko le tega) kot pa da se jamra in pljuva cez vse, vedno ko pride nekaj novega. Neo box ponuja dosti vec kot Box S in sem vesel da so ponudili nekaj vec. Ce si pa stvari ne znate skonfigurirat, pa prosim ostanite na Box S kjer se teh funkcionalnosti nimate. Pa lp :)


Novost je res dobrodosla, vendar je zame predraga.
Trenutno si lastim android box, kateri je optimalno nastavljen za moje potrebe. Za tv uporabljam box s.
Ideja, da to dvoje zdruzijo v eno napravo je super. Ampak jaz nisem pripravljen kupiti zaklenjenega Neota za isto ceno kakor odklenjen Android box, ker bi mi na koncu Neo le nadomestil BoxS in bi moral uporabljati se kitajski android box on the side.
Seveda pa za povprecnega uporabnika telekomovih storitev (tv), je zadeva (verjetno) top.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

NejcSSD ::

misek je izjavil:

Gre za to, da danes pač ne moreš narediti končne rešitve, preden jo daš v uporabo. Drugače te konkurenca prehiti.


Res je, vendar bi potem morali narediti tako, kot so npr. z Igrami. Niti odpret se jih ne da, veš pa da enkrat bodo, ker so v meniju.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

mistergi ::

Zadeva definitivno se nekaj casa ne bo odpravila potrebe po dveh boxih, se strinjam. Je pa odpravila potrebo po preklapljanju na drug box ze samo za potrebe youtuba, ali pa da komu pokazes kaksno slikco iz morja. Za zahtevnejse stvari pa imam kar pc priklopljen na tv in preklopim. Previjanje meni deluje boljse kot na starih boxih, je res da je pocasnejse(dlje casa rabi da zacne predvajat ko nehas pevijat) ampak zacne pa predvajat tocno tam kjer si ustavil, proti staremu boxu ki je vedno zamaknil predvajanje za +-1min.

Konlov ::

A slikce si na NEO beta naložil? Meni javlja napako...

mistergi ::

Nic na neo, vse preko plexa :) jim ne zaupam svojega slikovnega materjala, tudi ta opcija se ne deluje

Konlov ::

Jaz pa še ne bom slik na TV kmalu gledal očitno:)). Kje imaš nameščen plex. A na računalniku in brskaš v omrežju z Neotom ali z TV?

gendale2018 ::

čaki pa sej na vlc delajo podnapisi?

https://imgur.com/a/C9DFQm3

Konlov je izjavil:

Jaz pa še ne bom slik na TV kmalu gledal očitno:)). Kje imaš nameščen plex. A na računalniku in brskaš v omrežju z Neotom ali z TV?

plex namestiš strežnik na pc, ti indeksira multimedijske datoteke, potem pa gledaš od kjerkoli kjer maš client (tudi brskalnik)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…

mistergi ::

Seveda delajo, ne zna jih pa sam poiskat ce jih ni, kar se v plexu da nastavit. Tako je namestis plex media server na pc in ga nastavis ko racunalnik laufa lahko dostopas do teh datotek iz katerekoli naprave ki podpira plex, pa tudi iz browserja.

gendale2018 ::

a ne rabiš plex pass za to? brezplačna verzija ne dela tega afaik
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

mistergi ::

Ne rabis, brezplacna je dovolj..

gendale2018 ::

čudno a moram kje prižgat, ne vem če mi je že kdaj

sem mel pa par mesecev plex pass in je takoj vse samo, pa trailerji pred filmi, pa quicksync (voluharji nočejo dat tega + nvenc + kakorkol je že amdjevemu ime v free čeprav uporabljajo ffmpeg, ki vse to podpira že od ne vem kdaj), škoda da ne moreš dat svojega ffmpega....
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Andy9 ::

Ne razumem tistih, ki jamrajo, da je Neo predrag...
Pelješ družino na eno pico, nekaj spiješ zraven, pa z lahkoto prekoračiš tistih 30€.
Je pa res, da ima zadeva kar nekaj bugov še.

facepalm ::

30€ za "izdajo" naprave + mesecna najemnina je poceni?
naj se odlocijo ali bi pobirali najemnino ali bi prodali.
v mojem primeru je neo drag, saj mi ne prinasa nobene dodatne vrednosti napram boxS

cekr ::

Malo počakajte, da prvi naval mine. Potem jih bodo še ponujali.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]
««
4 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deco X60 (3pack) in NEO

Oddelek: Omrežja in internet
19991 (338) KTr1sk
»

Katero omrežno stikalo za več TV-jev in PC-jev

Oddelek: Omrežja in internet
16997 (632) krepki
»

Telekom Neo in Asus router (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7619822 (8178) Ghost007
»

Siol TV preko layer 2 switcha

Oddelek: Omrežja in internet
3910318 (3705) Daniel
»

Telekom NEO/BOX priklop težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
166099 (5830) Klemzz

Več podobnih tem