» »

NEO Telekoma Slovenije

NEO Telekoma Slovenije

1
...
8 9
10
»

Tiash ::

Plex je dovolj osnovni (ni treba plačat), imaš ga stalno vklopljenga na računalniku in dela bp.

Konlov ::

Bom poizkusil, če po preko plexa na reciver iz NEO-ta prišlo:8) 5.1

sirotka ::

meni dela bp. Imam pa neo na tv prek hdmi in potem tv receiver z optičnim.

Uff ja. NEO- TV(hdmi)- reciver(optika)...

Nope.
Poizkusil tudi plex pa VLC, pa so težave z podnapisi. USB ključek še vedno rules, bo pa pač stereo...

strom_15 ::

Danes bomo iz programske sheme televizije Telekoma Slovenije zaradi nerazumnih finančnih pogojev umaknili vse tri programe Šport TV, in sicer Šport TV 1, Šport TV 2 in Šport TV 3. Športnih vsebin pri tem pri nas ne bo zmanjkalo, saj lahko najaktualnejše športne dogodke spremljate na 18 športnih programih; najpomembnejše med njimi v HD tehniki. S ponudnikom programskih pravic se bomo še naprej pogajali in si prizadevali za pogoje, ki bodo v dobro naših naročnikov. Prosimo za razumevanje.

free_rider ::

Ja šit ane. Kje bo pa narod zdaj gledal streljanje glinastih golobov?

Mislim, poteza v poslovnem smislu ni nič posebnega. Če se ne dogovoriš za nadaljnje sodelovanje, se pač ne podaljša pogodba. Saj je prosti trg. Glede na to da ima firma (ASPN) vsako leto večji dobiček, so očitno molzniki...

Drugo je pa potem odziv uporabnikov Telekoma. Malo berem komentarje na FB :) prav smešno.

Glasuj z denarnico.

In kaj lahko uporabnik stori?

MrStein ::

Menja operaterja?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Z vsemi družinskimi paketi, aneksi... no/go...

MrStein ::

Druga možnost je seveda, da ne naredi nič in občasno jamra po nekih zakotnih forumih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Dimnik ::

Potem se oa daj dalje stričt...

kozorog ::

Zivjo.

1 vprasanje.

Glede razvrscanja programov na neo stb. .

"
Programe lahko razvrščate na tri načine:
o povleci: izberete program in ga povlečete na ustrezno mesto;
o vrini: vrinete program z vnosom številke;
o zamenjaj: dva programa med seboj zamenjate.

Ko končate urejanje, kliknite gumb Shrani.
"

Ali na neo boxu deluje 1 opcija shranjevanja oz. razvrščanja programov na neotu.
Za box vem ,da da.

Hvala v naprej za odgovor.Lp

JankoStim ::

3 dni imam neota in vse tri dni do dveh ponoči s telekom podporo. Rešil nič. Enkrat ne dela daljinec, enkrat zmrzne slika, enkrat se slika sklaplja, enkrat je na sliki samo sneg. Resetiral vse... Neota na tovarniške nastavitve, modem, port, zamenjal kable. Grem nazaj na s box, oni pa naj svojo nagrajeno noviteto vsiljujejo drugim.

DamijanD ::

A pa imaš lahko Neo paket z boxi?

MadMax ::

Zaradi 350/40? Lahko.
Ampak enega Neota pa moraš imet, četudi v omari...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

dussan ::

Ima mogoče še kdo tak problem - včeraj sem "posnel" Game of Thrones in mi danes preko NEO box lepo predvaja. Če pa to zadevo pogledam iz "knjižnice" na računalniku (v chorome) mi vsakih nekaj minut za nekaj deset sekund preskoči - prvič pri 6:06... Ni problem ne hitrost interneta, ne resolucija... Na NEO je OK, v brskalniku preskakuje.

Senior Dev ::

strom_15 je izjavil:

Danes bomo iz programske sheme televizije Telekoma Slovenije zaradi nerazumnih finančnih pogojev umaknili vse tri programe Šport TV, in sicer Šport TV 1, Šport TV 2 in Šport TV 3. Športnih vsebin pri tem pri nas ne bo zmanjkalo, saj lahko najaktualnejše športne dogodke spremljate na 18 športnih programih; najpomembnejše med njimi v HD tehniki. S ponudnikom programskih pravic se bomo še naprej pogajali in si prizadevali za pogoje, ki bodo v dobro naših naročnikov. Prosimo za razumevanje.

Treba je umakniti vse takoj ko prvič poskusijo izsiljevat, da ne pride v navado. Upam da se bo zbralo pogum in se na tak način odklopi tudi par večjih kanalov ki se često poslužujejo izsiljevalskih praks.

Čakaj, za katere se ti sekiraš? Za TK ali za nas, ki sedaj nimamo teh programov?

Mitjaa24 ::

dussan je izjavil:

Ima mogoče še kdo tak problem - včeraj sem "posnel" Game of Thrones in mi danes preko NEO box lepo predvaja. Če pa to zadevo pogledam iz "knjižnice" na računalniku (v chorome) mi vsakih nekaj minut za nekaj deset sekund preskoči - prvič pri 6:06... Ni problem ne hitrost interneta, ne resolucija... Na NEO je OK, v brskalniku preskakuje.

Meni osebno neo snemaj dela brez tezav, tudi v Chrome..
1
...
8 9
10
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android tv box (strani: 1 2 3 4124 125 126 127 )

Oddelek: Zvok in slika
6333623976 (99) bbobst
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Konzole
41838642 (136) blazekg
»

Telemach EON (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1424278071 (593) bedarija
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11015294 (1995) rabelj5
»

Telekom Neo in Asus router

Oddelek: Omrežja in internet
201493 (461) simpleshop

Več podobnih tem