» »

Apple predstavil nove iPad, MacBook Air in Mac Mini

««
4 / 11
»»

Unknown_001 ::

Mavrik je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Kaj ti nuca 15% hitrejši CPU, če izgubiš toliko in toliko časa z odpravljanjem napak.


A to zdaj govoriš o Time Machinu? Ker nam kar nekaj ljudem konstantno corrupta in izgublja backupe. Pa ti to niti ne pove, le čudežno začne delati "full backup", tvojih podatkov pa na targetu ni.
Smo potem menjali na Arq, ki - pazi to - zanesljivo dela tako na macOS kot Windowsih. Kdo bi si mislil da kaj takega obstaja a ne?

Ampak važno, da se pretvarjamo, da iOS 11 in macOS 10.13 nista bila hroščati dumpster fire a ne? Da nismo gledali naših macov kako se usuvajo s kernel panici po releasu 10.13? Da mi ni bilo treba konstantno rebootati 4000EUR vrednega laptopa zato ker se kos tipkovnice ni pravilno zbujal? Da mi ni crashnil enkrat na 5 priklopov thunderbolt naprave? :)

Dajte nehajte s tem lažnivim bullshitom no. Saj srčkano zgledajo te škatle, ampak da tu blodiš o tem kako "ni napak" po tistem ko je apple ven vrgel iOS 11 in macOS 10.13 pa mora biti s tvojim spominom in kritičnim razmišljanjem nekaj resno narobe.


Pravo vprašanje je:
Kaj je s tabo narobe?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mato989 ::

Bistveno je v celotnem članku to, da z to podražitvijo še povečaš razpon kaj dobiš za enak denar pri konkurenci... Airi so vedno bili bolj ali manj outdated piece of stuff tudi z novim za to ceno ne bo bistvene razlike.

Če odmislimo trackpad in dejstvo da če imaš Iphone oz. Applov ekosistem dobiš za enak denar pri konkurenci vsaj za 30-40% vse ostalo boljše...

Večinoma dobiš za Airov denar grafe GTX 1050 ali celo 1060... s 6 GB rama...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

NikolormousB ::

Če odmislimo trackpad in dejstvo da če imaš Iphone oz. Applov ekosistem dobiš za enak denar pri konkurenci vsaj za 30-40% vse ostalo boljše...


Link plz.

Kolikor jaz gledam, konkurenčne zadeve stanejo podobno.

s1m0n ::

Primer:
MacBook Air z i5/16GB 512 SSD = $1800
Huawei MB X Pro z i7/16GB 512 SSD = $1500

Pa imaš pri Applu slabši CPU, slabši monitor pa mislim, da je disk tudi počasnejši.

Mato989 ::

NikolormousB je izjavil:

Če odmislimo trackpad in dejstvo da če imaš Iphone oz. Applov ekosistem dobiš za enak denar pri konkurenci vsaj za 30-40% vse ostalo boljše...


Link plz.

Kolikor jaz gledam, konkurenčne zadeve stanejo podobno.


Skoraj vsak laptop ima za 1.200€ DOSTI boljšo grafično kot Air... večina jih ima tudi boljši procesor, več priključkov itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

VaeVictis ::

Glede teh cen in primerajav, veliko lažje bo, če boste omejili te laptope na neke specifikacije.

Recimo do 1,4kg, z 2560x1440 resolucijo ali večjo in i5 ali i7 procesor, pa se bo lažje primerjalo.

Ker sedaj primerjati laptop iz Hoferja in najhujšga Dell-a oz. Apple-a je malce butasto.

Plus, če se že omenja cene, bi bilo fajn, da se primerja evropske cene.

Ker, če je nek laptop v ZDA 1.000,00 USD to meni ne pomaga kaj dosti, sploh če je isti prenosnik v SLO oz. DE pa 1.000,00 EUR.

Plus dosti laptopov, ki se jih primerja se prodaja direktno preko določenih kanalov, ki v EU sploh ne pošiljajo oz. se jih v EU sploh ne more kupiti.

s1m0n ::

Apple MacBook Air 13"
2.089,00 EUR
Huawei MB X Pro 13.9"
1.770,00 EUR

Razlika 319 EUR (+18%) pa še slabši procesor, zaslon... pri Applu.

Je pa res, da ni nobeden prenosnik v tem rangu poceni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

NikolormousB ::

Točno. 300 eur razlike. Pa boljši trackpad, battery life, boljše ohišje in še kakšna malenkost pri Applu.

Skratka, na koncu ugotoviš, da so razlike v ceni v tem razredu relativno majhne, odločajo pa osebne preference in potrebe. Definitivno pa ne drži da, "dobiš za enak denar pri konkurenci vsaj za 30-40% vse ostalo boljše..."

s1m0n ::

Vse kar je boljše pri Applu je trackpad!

VaeVictis ::

NikolormousB je izjavil:

Točno. 300 eur razlike. Pa boljši trackpad, battery life, boljše ohišje in še kakšna malenkost pri Applu.

Skratka, na koncu ugotoviš, da so razlike v ceni v tem razredu relativno majhne, odločajo pa osebne preference in potrebe. Definitivno pa ne drži da, "dobiš za enak denar pri konkurenci vsaj za 30-40% vse ostalo boljše..."


Sam osebno bi dodal še boljši ekosistem, posebaj v primeru, da imaš več kot en Apple device, kritiki bi sicer rekli "walled garden".

hojnikb ::

Primerjat ekran samo po resoluciji je tudi malo bosa. Resolucija je še zadnja reč, ki jo gledaš, če glih ni sub 1080p.

s1m0n je izjavil:

Vse kar je boljše pri Applu je trackpad!

kar je lahko kritičnga pomena za nekoga, ki nenuca hexa core cpu ali superduper grafične. Kaj ti nuca slednje, če si boš hotu žile porezat pri cheapshit touchpadu.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Mavrik ::

Joj, spet neki na pamet nakladate. Po praktično vseh reviewih je Matebook zelo dober laptop, ki komot konkurira Applom in nihče ne bo trpel, če ga bo uporabljal. Prav komični postajate z načini kako probate na različne načine reči "če ni Apple mora biti crap" in ignorirati vse kar se je dejansko zgodilo na trgu te dni :D

Precision trackpadi na boljših Windows sistemih so čisto okej.
The truth is rarely pure and never simple.

Furbo ::

Spet drugi pa patetično vsiljujejo neke x firme ljudem, ki jih to sploh ne interesira. Verjetno taki tudi postopajo pred dragimi restavracijami in ljudi pošiljajo na burek.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

hojnikb ::

Right tool for the right job. Včasih je tudi 300€ Medion iz Hofra good for the job.
#brezpodpisa

Mavrik ::

Furbo je izjavil:

Spet drugi pa patetično vsiljujejo neke x firme ljudem, ki jih to sploh ne interesira. Verjetno taki tudi postopajo pred dragimi restavracijami in ljudi pošiljajo na burek.


Prosim pokaži to vsiljevanje. Lepo lepo prosim :) Razen če je vsiljevanje odgovor na vprašanje "pokaži mi ekvivalenten produkt" ;) Ali pa je vsiljevanje to da Applaši ne morejo nehati svojih stvari silit drugim v roke, čeprav obstajajo drugi produkti?
The truth is rarely pure and never simple.

c3p0 ::

Precision trackpad je žal velika žalost proti MBP touchpadu. Imam tu na mizi XPS in MBP, vem kaj govorim. Ni samo velikost problem, je tudi preciznost (oh, the irony), velikost, odzivnost.

Invictus ::

Mavrik je izjavil:

Precision trackpadi na boljših Windows sistemih so čisto okej.

Na laptopih se uporablja ščegetavček, ne trackpad ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mavrik ::

c3p0 je izjavil:

Precision trackpad je žal velika žalost proti MBP touchpadu. Imam tu na mizi XPS in MBP, vem kaj govorim. Ni samo velikost problem, je tudi preciznost (oh, the irony), velikost, odzivnost.


Joj a mi pa nimamo več laptopov al kaj? Prav nobena "žalost" ni in nihče ne bo opazil razlike po dveh tednih uporabe.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Unknown_001 ::

Mavrik... pomir se. Prebral si 2 prispevka in začel krneki tečnarit na polno. Nihče ni rekel da je vse ostalo razen Appla crap. To so izključno tvoje besede in lepo bi bilo če ne bi podtikal.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mato989 ::

NikolormousB je izjavil:

Točno. 300 eur razlike. Pa boljši trackpad, battery life, boljše ohišje in še kakšna malenkost pri Applu.

Skratka, na koncu ugotoviš, da so razlike v ceni v tem razredu relativno majhne, odločajo pa osebne preference in potrebe. Definitivno pa ne drži da, "dobiš za enak denar pri konkurenci vsaj za 30-40% vse ostalo boljše..."


Za 300€ si lahko nakupiš hrane za cel mesec (to je aka 10€ na dan) kar vsekakor ni mala razlika...

Recimo do 1,4kg, z 2560x1440 resolucijo ali večjo in i5 ali i7 procesor, pa se bo lažje primerjalo.


Teža je nepomemben faktor... razen če res ne potuješ 24/7 oz skorajda dnevno, lahko pogledaš tudi 15,6 laptope... No ali pa če si pusič ki 2,2kg ne zmore nest nekaj ur dnevno? Resolucija je tudi nepomembna oz. ni najbolj pomembna sploh ne na zaslonih 13,3 ker so druge lastnosti pomembnejše čim dosežemo 1080p

Kot pravimo ostane trackpad in ekosistem za katerega pa moraš imet še vsaj Iphona, kar je spet overpriced, da pride ekosistem do izraza, kar pa pomeni da spet plačaš cca. 200€ več za primerjalne speccse... če menjuješ na 2 leti kot fancy bogatuni delajo tistih hvaljenjem z X let podpore ne drži niti 2 deci vode.

Torej pridemo na koncu na Trackapd vs 300€+ prihranka... Ali še več
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mavrik ::

Unknown_001 je izjavil:

Mavrik... pomir se. Prebral si 2 prispevka in začel krneki tečnarit na polno. Nihče ni rekel da je vse ostalo razen Appla crap. To so izključno tvoje besede in lepo bi bilo če ne bi podtikal.


V bistvu si (med drugimi) ti uporabljal besede kot so "polizdelki", tako da ne vem kaj se zdaj vem vlečeš. Tudi ostali konstantno uporabljajo neke besede tipa "žalost" in še kaj podobnega. Ne se zdaj ven vleč - namerno ste nabijali in zavajali. Tako kot tisto govorjenje, da so Apple stvari kao brez težav in napak.

In pri tem me vedno znova zanima ali vas kdo za to plačuje ali ste preprosto ne najdete nič pomembnejšega za svojo vrednost v življenju, kot je znamka elektronskih igrač?
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Unknown_001 ::

Mavrik je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Mavrik... pomir se. Prebral si 2 prispevka in začel krneki tečnarit na polno. Nihče ni rekel da je vse ostalo razen Appla crap. To so izključno tvoje besede in lepo bi bilo če ne bi podtikal.


V bistvu si (med drugimi) ti uporabljal besede kot so "polizdelki", tako da ne vem kaj se zdaj vem vlečeš. Tudi ostali konstantno uporabljajo neke besede tipa "žalost" in še kaj podobnega. Ne se zdaj ven vleč - namerno ste nabijali in zavajali. Tako kot tisto govorjenje, da so Apple stvari kao brez težav in napak.

In pri tem me vedno znova zanima ali vas kdo za to plačuje ali ste preprosto ne najdete nič pomembnejšega za svojo vrednost v življenju, kot je znamka elektronskih igrač?


Nisem ti jaz kriv, če nisi razumel konteksta.

Ne vem zakaj se čudim, glede na to, kako zamerljiv si.

Pa da sva na jasnem:
Ne lastim si applovih produktov imel sem pa možnost dela z njimi in sem bil pozitivno presenečen. That s all.

Ja seveda znajo ostali narest soloden prenosnik, ampak koliko plačaš? Na koncu ugotoviš, da pogosto plačaš tudi več. Sploh kar se tiče AIO delovnih postaj.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Invictus ::

Mato989 je izjavil:


Za 300€ si lahko nakupiš hrane za cel mesec (to je aka 10€ na dan) kar vsekakor ni mala razlika...

Če kupuješ laptop za 2k in vewč, ti hrana sploh ni več strošek... Oz. je tak, da ga ne opaziš...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mato989 ::

Invictus je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Za 300€ si lahko nakupiš hrane za cel mesec (to je aka 10€ na dan) kar vsekakor ni mala razlika...

Če kupuješ laptop za 2k in vewč, ti hrana sploh ni več strošek... Oz. je tak, da ga ne opaziš...


Še vedno to ne spremeni dejstva, da se lahko za 1 mesec ena oseba čisto ok prehranjuje...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hojnikb ::

za nekoga je lahko 300€ računska napaka :)
#brezpodpisa

NikolormousB ::

Teža je nepomemben faktor...


Ker si se ti tako odločil?

MrNighthawk ::

Invictus je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Za 300€ si lahko nakupiš hrane za cel mesec (to je aka 10€ na dan) kar vsekakor ni mala razlika...

Če kupuješ laptop za 2k in vewč, ti hrana sploh ni več strošek... Oz. je tak, da ga ne opaziš...


Zakaj? A takrat, ko imaš "dovolj" veliko plačo nehaš gledat za koliko ti kaj prodaj in ti je vseeno, če te nategneno? Od kje ti tak idiotski način razmišljanja?

Najbolj smešno pa je ko macbooka oglašujejo kot prenosnik za študente :))

Mato989 ::

NikolormousB je izjavil:

Teža je nepomemben faktor...


Ker si se ti tako odločil?


Seveda je, ker imaš večino časa laptop ali v torbi v avtu ali pa na mizi

Seveda pa je teža faktor če nosiš svojega macbooka na vojaške 30km pohode... potem se pa strinjam s tabo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

NikolormousB ::

Tako kot sta nepomembna grafična kartica in cpu, ker na laptopu tako ali tako večinoma poganjaš word in browser.

MrNighthawk ::

Mato989 je izjavil:

Torej pridemo na koncu na Trackapd


A resno? Delal sem na različnih trackpadih od takšnih (laptopih) za 300 € do takšnih za 2k, ne vem... ne vem kakšnih bajnih razlik razen v velikosti sploh ne opazim.

Osvetljene tipkovnice sploh ne maram in imam vedno izklopljeno . Pač nekateri znamo slepo tipkat in prižgemo luč, če hočemo kaj vidit :)

hojnikb ::

MrNighthawk je izjavil:

Invictus je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Za 300€ si lahko nakupiš hrane za cel mesec (to je aka 10€ na dan) kar vsekakor ni mala razlika...

Če kupuješ laptop za 2k in vewč, ti hrana sploh ni več strošek... Oz. je tak, da ga ne opaziš...


Zakaj? A takrat, ko imaš "dovolj" veliko plačo nehaš gledat za koliko ti kaj prodaj in ti je vseeno, če te nategneno? Od kje ti tak idiotski način razmišljanja?

Najbolj smešno pa je ko macbooka oglašujejo kot prenosnik za študente :))

če imaš dovolj veliko plačo oz. imetja, ti pač lahko bargain huntanje in vsesplošno šparanje pomeni manj kot zapravljen čas, ki ga porabiš za to.

Če recimo z delom zaslužiš 100€/h, se pa ukvarjaš z 100€ gadgetom recimo 10h da ga spraviš do uporabnega stanja (primerljiv boljši gadget bi pa recimo bil 200€) vidiš da ni računice, čeprav si navidez prišparal 100e :)
#brezpodpisa

zmaugy ::

128 in 256 Gb diska na prenosniku leta 2018. Smešno. Še bolj absurdna je razlika v ceni med enim in drugim - 200 funtov za 128 Gb razlike v velikosti SSDja.
Pravo patetično guljenje kupcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

hojnikb ::

kot da drugi brandname proizvajalci ne gulijo z dodatnim ramom in diskom..
#brezpodpisa

zmaugy ::

128 Gb diska na novem prenosniku kot resna opcija? Dej prosim te. To je zgolj za optiko spodnje cene.

hojnikb ::

Danes se da kupit še prenosnike z 32GB ssdjem, let alone 128GB...

Očitno ciljajo z 128GB modelom za facebook/instagram/youtube userje, kjer dejansko več ne potrebuješ.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

zmaugy ::

Leta 2008 sem imel Asus eee901 (ali nekaj takšnega), imel je 8 Gb diska, kombiniral sem z SD kartico. Kljub temu neuporabno za karkoli razen za BS.
Danes imam na 5 ali 6 let starem prenosniku 256 Gb SSD disk in je komaj uporaben glede prostora.
Zdaj bi na novem hotel 512 Gb minimum.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

hojnikb ::

Komaj uporaben za _tebe_. Nerabijo pa vsi tolk placa.
#brezpodpisa

NikolormousB ::

Jaz opažam, da rabim vedno manj prostora. Razen OSa in aplikacij na disku nimam skoraj nobene stvari več.

Se pa strinjam, da je 128gb v novem prenosniku za 1200 eur nateg.

Invictus ::

Mato989 je izjavil:

NikolormousB je izjavil:

Teža je nepomemben faktor...


Ker si se ti tako odločil?


Seveda je, ker imaš večino časa laptop ali v torbi v avtu ali pa na mizi

Seveda pa je teža faktor če nosiš svojega macbooka na vojaške 30km pohode... potem se pa strinjam s tabo.

Teža JE velik faktor...

Ampak večina laptopov skoraj ne potrebuje... Zato take butaste izjave...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Furbo ::

Mavrik je izjavil:

Furbo je izjavil:

Spet drugi pa patetično vsiljujejo neke x firme ljudem, ki jih to sploh ne interesira. Verjetno taki tudi postopajo pred dragimi restavracijami in ljudi pošiljajo na burek.


Prosim pokaži to vsiljevanje. Lepo lepo prosim :) Razen če je vsiljevanje odgovor na vprašanje "pokaži mi ekvivalenten produkt" ;) Ali pa je vsiljevanje to da Applaši ne morejo nehati svojih stvari silit drugim v roke, čeprav obstajajo drugi produkti?

A smo v Apple temi ali v kaki drugi? Najdi vsiljivca.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Iluvatar ::

s1m0n je izjavil:

Primer:
MacBook Air z i5/16GB 512 SSD = $1800
Huawei MB X Pro z i7/16GB 512 SSD = $1500

Pa imaš pri Applu slabši CPU, slabši monitor pa mislim, da je disk tudi počasnejši.


Ok.Vzamimo ta dva za primerjavo. Po letu in pol oba prodam. Za Apple-a bo vrednost na trgu po letu in pol jurja. Kitajec bo po letu in pol pomoje vreden 600 eur. Stroški lastništva v letu in pol za Apple-a so bili 800 eur, za kitajca pa 900. Dejansko te je kitajec nategnil s ceno.

zmaugy ::

Nič več uradnih podatkov o številu prodanih naprav Apple:

https://edition.cnn.com/2018/11/01/tech...

MrStein ::

Mato989 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Za 300€ si lahko nakupiš hrane za cel mesec (to je aka 10€ na dan) kar vsekakor ni mala razlika...

Če kupuješ laptop za 2k in vewč, ti hrana sploh ni več strošek... Oz. je tak, da ga ne opaziš...


Še vedno to ne spremeni dejstva, da se lahko za 1 mesec ena oseba čisto ok prehranjuje...

Če pa sploh ne kupiš laptopa, pa se lahko na ta račun hraniš pol leta!!!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrNighthawk ::

hojnikb je izjavil:

Če recimo z delom zaslužiš 100€/h, se pa ukvarjaš z 100€ gadgetom recimo 10h da ga spraviš do uporabnega stanja (primerljiv boljši gadget bi pa recimo bil 200€) vidiš da ni računice, čeprav si navidez prišparal 100e :)


heh lahko imaš 100€/h in greš v Hofferja po kruh in mleko ker sta pol cenejša in se ti zdi glupo več plačevat. Ko prideš v BB pa pogledaš laptopa in rečeš rabim to in to in max jurja bom dal. ne rabiš nobene računice. konec koncev ne delaš 24h na dan.

10h do uporabnega stanja? lej res ne vem kaj je zate "uporabno stanje" :)) če kupim nov laptop in naredim clean install win 10 ali pa ubuntuja...ga bom eni uri lahko uporabljal za front end (vsaj za moje delo)...ja mogoče ne bo imel najnovejšega updejta v tistem momentu ampak bo delal in upgrade se bo izvajal v ozadju. ko maš pa wc pavzo pa narediš reštart :))

shock ::

shock je izjavil:

A mi lahko kdo od vas zna prepričati, kako lahko zagovarjam nakup 30 applovih naprav.
10 MacBook pro - tehniki - najmanj 16 GB rama zaradi zaganjanje virtualk + delo na terenu.
15 mac minijev - 6-core in 16/32 GB rama - R&D
5 Airbooke - Sales in pre-sales

Tehniki in razvijalci uporabljajo najmanj 2 monitorja na delovnem mestu, tako da upoštevajte še morebitne adapterje.

Prosil bi da mi konkretno s ciframi dokazete smotrnost takega nakupa.


Še vedno čakam na junaka, ki bi mi opravičil nakup jabka, če že pravite da je OH IN SPLOH. Saj ne rabi, da je HW pocen, ampak rad bi videl kje je tista razlika, ki bi v podjetju prinašal prihranek na dolgi rok.

Drugače v podjetju imamo tudi take računalnike 6/7 let stare (!!!) prenosnike kjer smo samo nadgradili ram in disk. Pri jabkih to ne gre zlahka. Za nekoga se bo slišalo neverjetno ampak windows mi še ni nikoli zabluzil ko sem delal update od Win 7 naprej. Kdo pa rabi 8 jederni cpu pri pisanju bash/python/nodejs-ja. Ok R&D pa je druga zadeva kjer se kompajla (recimo JAVA ali C/C++) na veliko.

Zdi se mi da nekateri od vas uporabljate jabke (telefoni/prenosniki), da se lahko kurčite naokoli in dokažete kako ste pomembni s facebook notifikejšni v real timeu pa še ne vem kaj. Skoraj vsi ti osebki šimfate vse na okoli, da "upravičite" vaš (pre)drag nakup. Saj vem imiđ v javnosti je huda stvar.
Drugače pa obstajajo tudi taki (ti so zelo redki), ki uporabljajo Applove produkte s srcem oz. jim je tista dodana vrednost (specifična funkcionalnost), ki jim olajša proces dela pri vsakdanu.

janig ::

V podjetju narocite par japk. Ce vam bojo kul ok, ce ne pac ne.

MrStein ::

Heh, sem pravkar priklopil dodaten monitor, pa mi je ikone na namizju razmetalo. Čeprav so vse ostale na starem, primarnem monitorju.

Ugani OS.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Vazelin ::

Windows

gustek_si ::

Rad bi vas videl tiste ki mislite da na Applih delate več dodane vrednosti za firmo kot bi na PCjih. Kje ste junaki? Ni nobenega. Se mi je zdelo.

NikolormousB ::

Kaj se ti je zdelo? Da obstajamo ljudje, ki smo bolj produktivni na macih?
««
4 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple novosti: 12-palčni MacBook, Apple Watch in kopica drugih izboljšav (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
390119296 (96989) opeter
»

Applove novosti: iPad Air 2, iPad Mini 3, novi iMac z Retino, OS X 10.10, iOS 8.1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
17457304 (49678) Nummy
»

Novosti z Applove predstavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5629959 (25908) PrimozR
»

Applov WWDC 2012 poln novosti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
13438471 (33827) dejanslo
»

Apple osvežuje linijo MacBook Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
9127204 (24942) JayKay

Več podobnih tem