Forum » Šola » štipendija
štipendija
Baja ::
si prebral pogoje za štipendijo? verjetno pričakujejo da se boš po šolanju zaposlil v podjetju za vsaj x let. iz tega sledi vprašanje, kako boš na dveh delovnih mestih naenkrat?
pa tudi verjetno zakonsko ne gres skoz.
pa tudi verjetno zakonsko ne gres skoz.
homo_sapiens ::
si prebral pogoje za štipendijo? verjetno pričakujejo da se boš po šolanju zaposlil v podjetju za vsaj x let. iz tega sledi vprašanje, kako boš na dveh delovnih mestih naenkrat?
pa tudi verjetno zakonsko ne gres skoz.
to bi najbrž uspel urediti..predvidevam.
Zanima me če gre zakonsko.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| ! | Štipendija (strani: 1 2 3 4 … 36 37 38 39 )Oddelek: Šola | 555845 (69587) | MIHAc27 |
| » | Smešni oglasi zavoda za zaposlovanje (strani: 1 2 3 4 )Oddelek: Loža | 50547 (42958) | Vitez |
| » | Varčevanje in visoko šolstvo (strani: 1 2 )Oddelek: Loža | 18453 (16847) | Mr.B |
| » | Nujno - predčasna zaposlitevOddelek: Šola | 3210 (2728) | St235 |
| » | Policija zaposlujeOddelek: Loža | 5314 (4064) | Avenger |