» »

Katero športno uro?

Katero športno uro?

Temo vidijo: vsi
««
4 / 26
»»

Gagarin ::

In to ima kakšno zvezo z Garmin Fenix?

Tsunamii ::

Hvala vsem za odgovore in pomoč.

Je velika razlika med starejso 52 in novejso 5s plus ? Cenovno je kar 300€ razlike. Ok..to da ima barvno karto.. glasbo ( kakor sem zasledil jo navadna 5s nima..) ?

Groot in Ferdo66 glede HMR bo pa videla kako se ji obnese..oz ce odcita dovolj natacno. Spet odvisno kako bo imela zatisnjen pasek.

Gagarin ::

Pa Garmin Pay recimo ima plus.

kaj je novega pri plus:


– Added up to 16GB of full-color maps to all three Plus watches – 5/5S/5X (only 5X has maps previously)
– Added Garmin Trendline popularity routing data to map sets (first seen in Edge 1030 last summer)
– Added ability to use known elevation data from onboard maps + known GPS coordinates to calibrate altimeter
– Added music capability to watch (both direct music files and iHeartRadio/Deezer offline sync, started on Garmin FR645 Music first)
– Slightly improved Bluetooth headphone connectivity reception over Garmin FR645 Music.
– Added contactless NFC payments to watch (initially on Garmin Vivoactive 3, then other units since)
– Added Galileo GPS support via new GPS chipset (initially seen Galileo in Garmin Edge 130)
– Change GPS algorithms in conjunction with new hardware for claimed better edge case handling
– Improved antenna/communications chipset performance, should resolve sensor dropouts issues for mostly 3rd party sensors
– Added ClimbPro, which splits up climbs on courses into individual chunks (better explained in Navigation section below)
– Added PulseOx to Fenix 5X Plus (only), which is pulse oximetry data using onboard red-LED sensor
– Added full golf course dataset to all units (40,000 courses cached on watch now)
– Added Privacy mode for smartphone notifications on watch so that message contents aren’t displayed automatically (only upon wrist turn or button press)
– Increased battery performance to 32hrs in 1-second GPS mode and 85 hours in UltraTrack mode (for 5X Plus specifically)

Tsunamii ::

Gagarin je izjavil:

Pa Garmin Pay recimo ima plus.

kaj je novega pri plus:


– Added up to 16GB of full-color maps to all three Plus watches – 5/5S/5X (only 5X has maps previously)
– Added Garmin Trendline popularity routing data to map sets (first seen in Edge 1030 last summer)
– Added ability to use known elevation data from onboard maps + known GPS coordinates to calibrate altimeter
– Added music capability to watch (both direct music files and iHeartRadio/Deezer offline sync, started on Garmin FR645 Music first)
– Slightly improved Bluetooth headphone connectivity reception over Garmin FR645 Music.
– Added contactless NFC payments to watch (initially on Garmin Vivoactive 3, then other units since)
– Added Galileo GPS support via new GPS chipset (initially seen Galileo in Garmin Edge 130)
– Change GPS algorithms in conjunction with new hardware for claimed better edge case handling
– Improved antenna/communications chipset performance, should resolve sensor dropouts issues for mostly 3rd party sensors
– Added ClimbPro, which splits up climbs on courses into individual chunks (better explained in Navigation section below)
– Added PulseOx to Fenix 5X Plus (only), which is pulse oximetry data using onboard red-LED sensor
– Added full golf course dataset to all units (40,000 courses cached on watch now)
– Added Privacy mode for smartphone notifications on watch so that message contents aren’t displayed automatically (only upon wrist turn or button press)
– Increased battery performance to 32hrs in 1-second GPS mode and 85 hours in UltraTrack mode (for 5X Plus specifically)


Hvala ti Ferdo66.

Sicer tudi sam berem - da ne bo kdo mislil na lenobo..sam se malo zgubljavam v teh podatkih. Plus vecinoma, ker nisem niti malo sledil uram/tech sploh. Ajde zdaj bom ocitno informiran..in tudi lepo sledil naprej,ker bom tudi sam si drugo leto kupil uro.

Gledam malo v naprej glede predstavitve fenix 6 .. in opazam ( če bo to resnično) da bodo krepko več zdrazala baterija v načinu GPs. Recimo Fenix 6s plus => 20h v načinu GPS. Da ne omenjam 6x => 60h v načinu GPs !! Ok..to pa ze malo bolj meni 'disi' !

Vir : https://the5krunner.com/2019/08/21/garm...


Zdaj sem pa v dilemi. JA vem..sprasujem vas glede 5s in 5s plus ..nato sanjam da počakam mogoče le na novo serijo 6 tudi za zeno..hmm. Ne se je jezit. Sicer je pa res da kupujeva konec leta..da bo imela za aktivno leto 2020 na sebi :D

nekikr ::

To je ura za profesionalne triatlonce. Za ženo, ki gre kdaj v hribe, je vse kar ste našteli totalni overkill in vsaj 150x predobro. Če je budget, potem tudi jaz navijam za Garmina 5, sicer je pa čisto vse dovolj dobro, bolj zavisi od tega kaj bi ji bilo bolj všeč oz. pasalo na roko oz. meni pomemben podatek je še, ali je športna ura res striktno športnega izgleda ali jo imaš lahko tudi za vsak dan. Vivoactive 3 bela/gold je za šport in za sestanke zelo primerna oz. "lepa".

Tsunamii ::

nekikr je izjavil:

To je ura za profesionalne triatlonce. Za ženo, ki gre kdaj v hribe, je vse kar ste našteli totalni overkill in vsaj 150x predobro. Če je budget, potem tudi jaz navijam za Garmina 5, sicer je pa čisto vse dovolj dobro, bolj zavisi od tega kaj bi ji bilo bolj všeč oz. pasalo na roko oz. meni pomemben podatek je še, ali je športna ura res striktno športnega izgleda ali jo imaš lahko tudi za vsak dan. Vivoactive 3 bela/gold je za šport in za sestanke zelo primerna oz. "lepa".



Se strinjam s tabo ! zato bova sla kmalu 'sprobat' ure ! Nekak bi vseeno rad kupil nekaj in je mir za nekaj casa... zgled in normalno nosenje čez dan je seveda zanjo tudi pomebno.
Fenix 6 je bolj zame info za drugo leto. If..

kuglvinkl ::

Ajd ne kompliciraj, sam ura je, ne pa komu bos dal bajto...

Sam sem.dobil 5plus za 420e, ce je ne bi, bi vzel ohne plus za 350, ker je 550 pac prevec za ta hec...
Your focus determines your reallity

nekikr ::

Karkoli boš kupil (pa da ne bo iz Aliexpress :) bo dovolj dobro dokler bo delovalo za sem in tja v hribe. Čisto vse.

SmeskoSnezak ::

Se splaca Fenix 5 (Plus) napram 735XT ? Razlika je vsaj 200eur.
@ Pusti soncu v srce... @

Groot ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Se splaca Fenix 5 (Plus) napram 735XT ? Razlika je vsaj 200eur.


Povsem odvisno od potreb. Če greš 3-krat na teden rekreativno tečt in kdaj pa kdaj na kakšen vikend izlet, ti je tudi 735XT povsem dovolj. Še toliko bolj, če ne planiraš treniranja po kakšnem posebnem programu z natančnim spremljanjem svojih parametrov.

bluefish ::

Pa Garmin Instinct?

Alamar ::

Fenix serija ni tipična ura za resne triatlone, kot je en gor zapisal. To je F945 oziroma starejši modeli 935...

Treba je vzeti v račun tudi, da ima zadnja serija Garminov torej 245 in 945 čisto nov software, nov merilnik utripa na zapestju in še nekaj stvari, ki jih stari Fenixi seveda ne bodo dobili. Zato je po mojem, če hočeš imeti res top uro in to Garmina, najbolje nabaviti 945, ali počakati na novega Feniksa, ki bo verjetno uradno predstavljen v roku enega tedna.

Tsunamii:
Opcija je Polar Vantage V. Ura je njihov top model, ima barometer, zelo vzdržljivo baterijo (40 ur GPS), merjenje moči teka v sami uri, vse kar rabiš za resno treniranje, preko 100 športnih profilov, odličen web app - Polar flow... Nima toliko nekih načičkanih funkcij, kot Garmini, nima glasbe, NFC plačil in podobno. Lahko dokupiš še Polar H10 defacto najbolj natančen civilni prsni merilec utripa.
Polarji in Suunto se tudi veliko manj kvarijo v povprečju, res pa je da ti Garmin načeloma zamenja uro v garanciji,če je kaj narobe. Vendar poznam precej ljudi, ki so morali nekajkrat zamenjati uro, da do dobili izpravno. Ne da bi sedaj nekaj kritiziral Garmina, saj sem tudi njihovih ur že precej čez dal...
Pozabi na začetne opise, ki niso bili najbolj navdušeni nad Vantage V uro, saj je bilo s popravki dodano ogromno funkcij, še več jih pa bo do konca leta. Iz Nemčije jo občasno dobiš mnogo ugodneje kot pri nas. Trenutno najdem za 360 EUR s poštnino.

Tako da pojdita oba recimo v Extreme Vital trgovino ali podobno in malo sprobajta tam ure, ker imajo vse od Garmina, Suunto in Polarja in se potem odločiš kaj je prava stvar zate. Ker ženske gledajo tudi na sam izgled ure, občutek na roki in ne samo na same surove funkcije ure. Kot pa je že gor en omenil, za to osnovno rabo, ki si jo napisal, bo dovolj tudi kakšen bolj osnoven in cenejši model in ni treba trositi denarja po nepotrebnem.

Tsunamii ::

Alamar je izjavil:

Fenix serija ni tipična ura za resne triatlone, kot je en gor zapisal. To je F945 oziroma starejši modeli 935...

Treba je vzeti v račun tudi, da ima zadnja serija Garminov torej 245 in 945 čisto nov software, nov merilnik utripa na zapestju in še nekaj stvari, ki jih stari Fenixi seveda ne bodo dobili. Zato je po mojem, če hočeš imeti res top uro in to Garmina, najbolje nabaviti 945, ali počakati na novega Feniksa, ki bo verjetno uradno predstavljen v roku enega tedna.

Tsunamii:
Opcija je Polar Vantage V. Ura je njihov top model, ima barometer, zelo vzdržljivo baterijo (40 ur GPS), merjenje moči teka v sami uri, vse kar rabiš za resno treniranje, preko 100 športnih profilov, odličen web app - Polar flow... Nima toliko nekih načičkanih funkcij, kot Garmini, nima glasbe, NFC plačil in podobno. Lahko dokupiš še Polar H10 defacto najbolj natančen civilni prsni merilec utripa.
Polarji in Suunto se tudi veliko manj kvarijo v povprečju, res pa je da ti Garmin načeloma zamenja uro v garanciji,če je kaj narobe. Vendar poznam precej ljudi, ki so morali nekajkrat zamenjati uro, da do dobili izpravno. Ne da bi sedaj nekaj kritiziral Garmina, saj sem tudi njihovih ur že precej čez dal...
Pozabi na začetne opise, ki niso bili najbolj navdušeni nad Vantage V uro, saj je bilo s popravki dodano ogromno funkcij, še več jih pa bo do konca leta. Iz Nemčije jo občasno dobiš mnogo ugodneje kot pri nas. Trenutno najdem za 360 EUR s poštnino.

Tako da pojdita oba recimo v Extreme Vital trgovino ali podobno in malo sprobajta tam ure, ker imajo vse od Garmina, Suunto in Polarja in se potem odločiš kaj je prava stvar zate. Ker ženske gledajo tudi na sam izgled ure, občutek na roki in ne samo na same surove funkcije ure. Kot pa je že gor en omenil, za to osnovno rabo, ki si jo napisal, bo dovolj tudi kakšen bolj osnoven in cenejši model in ni treba trositi denarja po nepotrebnem.


Hvala ti.
res da ne kupujeva hiso, kot je nekdo omenil vendar ce das nekaj vec €€€ malo bolj gledas kaj in kako.

Bova sal pa v to trgovino in pogledala oz sprobala ure. Super, ker imajo vse firme ! Se enkrat hvala ! 8-)

jernejl ::

Če bo koga zanimalo: Fenix 5 plus je na italijanskem amazonu spet po 419€ (+ poštnina) - samo danes.
https://www.amazon.it/gp/product/B07DKM...

nekikr ::

Ej, tole pa ni fer od tebe. Zdaj se moram zamotiti za cel dan, da ne naredim kakšne neumnosti :)

bluefish ::

Skyman ::

Jaz cca 1 tedn nazaj dobil 945 malo cez 500€ v SLO,zaenkrat me res top

kontra ::

Še enkrat vprašanje. Ali je že kdo kupil uro amazfit gtr in kako se obnese? Ali je bolje počakat na stratos 3? Se pa odločam med tema dvema ali huawei gt. Kakšni predlogi?
tečnoba

Invictus ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Se splaca Fenix 5 (Plus) napram 735XT ? Razlika je vsaj 200eur.

Meni je bil Fenix bolj všeč ;).

Počakaš na Black Friday in ga kupiš za cirka 300 EUR.

Kar se tiče optičnega branja utripa, je prepočasen. Če bi rad pravilne rezultate, moraš kupiti trak. Poleg tega optično branje ne dela v vodi...

Čakam na next Black Friday...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: alsl ()

polde66 ::

@kontra jaz sem jo dobil kak teden nazaj, nabavil sem zraven še dodatne pasove po 3 eur, in verjetno bom tudi kovinskega za 7.
Ura je ok pregledna svetla , klici in sms vidiš na ekranu, več si nisem dajal, nastavitev je veliko vendar vse že znano iz MI FIT aplikacije. našstelaš si vse na telefonu, Kakšnega testa z gps la bicikel vožnja in potem primerjava med polarjem in GRT pa še nisem naredil bom pa v kratkem. Če ne druzga zgleda fensi in ni draga. Malce se bom na začetku lovil kako z nastavitvami med športi ampak kakšne sile ne bo.
ne vem ali je moteče ali ne: če jo imaš ponoči na roki in ko se preakneš osvetliš celo sobo.

polde

   -S\/\/-   ::

Invictus je izjavil:

Kar se tiče optičnega branja utripa, je prepočasen. Če bi rad pravilne rezultate, moraš kupiti trak. Poleg tega optično branje ne dela v vodi...


Polarjev Vantage lepo bere utrip tudi v vodi. Ne deluje pa v vodi branje preko pasu na prsnem košu, razen s pasom H10, ki si potek utripa shranjuje in ga po končani vadbi naloži v telefon. Ne deluje pa taka kombinacija z uro.

Groot ::

   -S\/\/-   je izjavil:

Invictus je izjavil:

Kar se tiče optičnega branja utripa, je prepočasen. Če bi rad pravilne rezultate, moraš kupiti trak. Poleg tega optično branje ne dela v vodi...


Polarjev Vantage lepo bere utrip tudi v vodi. Ne deluje pa v vodi branje preko pasu na prsnem košu, razen s pasom H10, ki si potek utripa shranjuje in ga po končani vadbi naloži v telefon. Ne deluje pa taka kombinacija z uro.


Pri Suunto je mogoča tudi kombinacija pasu in ure, kjer pas med plavanjem shranjuje podatke in se nato poveže z uro.

polde66 ::

Imam Vantage M in H7 polarjev pas. Za boljšo preglednost si uro namontiram na balanco od bicikla in povežem z polarjevim pasom. In deluje BP
polde

SmeskoSnezak ::

Invictus je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Se splaca Fenix 5 (Plus) napram 735XT ? Razlika je vsaj 200eur.

Meni je bil Fenix bolj všeč ;).


Kateri model pa bi imel dodatne funkcije za potapljanje? In kaksne so cene potem? Se splaca velika razlika, ce nisi reden potapljac?
@ Pusti soncu v srce... @

kontra ::

polde66 hvala za odgovor. Bom še počakal, da začnejo s prodajo stratos 3 pa se bom potem odločil ali stratos 3, GTR ali huawei gt.
tečnoba

house ::

Kaj kupiti v stilu Garmin ForeRunner 110?

Alamar ::

Kako misliš v stilu F110? Ta model je predpotopen in kaj podobnega boš dobil le, če kupiš isti model rabljen na ebayu.

Sploh nisi napisal za kaj vse se bo ura uporabljala, vendar domnevam, da iščeš nekaj osnovnega. Tako, da zadnji osnoven model Garmin F45 bo verjetno zadostoval.

Sanches000 ::

Ali je tole v redu ura?...https://www.bigbang.si/sportne-ure-mobi...
Ali za ta denar lahko dobim kakšno boljšo?

krefi ::

Pozdravljeni
Namen imam kupiti samsung watch https://www.samsung.com/si/wearables/ga...
Uporabljal bi ga vsakodnevno ter za hojo v gore pa me zanima ce lahko za ta denar dobim kaj bolsega?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Alamar ::

Kako misliš boljšega? Ura kot ura, izbereš glede na izgled in funkcije, ki jih potrebuješ in nato najdeš najugodnejšo ceno na spletu. Seveda pa tole ni tipična športna ura namenjena športu, ampak še ena od neštetih pametnih ur, ki jih seveda lahko uporabljaš tudi za občasno športno udejstvovanje.

krefi ::

Kaj pa priporocate od športnih ur predvsem.za v hribe zato se mi gre za cimbolj natancen gps?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Alamar ::

Za hojo ne rabiš nek natančen GPS čip v uri, ker bodo zaradi počasnega premikanja vse ure z vgrajenim GPS modulom precej natančno merile sled. Če te zanimajo natančni podatki o prehojenih višinskih metrih, je dobro vzeti uro z vgrajenim barometričnim višinomerom, ker GPS višinomer, ki ga ima večina ur je bolj tako. Prav tako je za v hribe priporočljiva malo večja robustnost ure, da je ne ravno vsaka vejica popraska.

Tipični primer športne ure za hribolazce je recimo dokaj nov Garminov model - Instinct. Sicer mu estetika ni ravno močnejša plat, je pa robustna ura in ima praktično vse ključne zadeve za hribolazce in ostala športna udejstvovanja.


https://www.bigbang.si/sportne-ure-mobi...
https://www.extremevital.com/sl/kolesa/...

V vsakem primeru pa ti priporočam, da obiščeš trgovino, ki ima na zalogi veliko različnih športnih ur, različnih cenovnih razredov in namembnosti, si jih tam malo ogledaš in preizkusiš. Primeri trgovin: Extremevital, AGP Pro, večji Intesport, večji Big Bang...

krefi ::

Alamar je izjavil:

Za hojo ne rabiš nek natančen GPS čip v uri, ker bodo zaradi počasnega premikanja vse ure z vgrajenim GPS modulom precej natančno merile sled. Če te zanimajo natančni podatki o prehojenih višinskih metrih, je dobro vzeti uro z vgrajenim barometričnim višinomerom, ker GPS višinomer, ki ga ima večina ur je bolj tako. Prav tako je za v hribe priporočljiva malo večja robustnost ure, da je ne ravno vsaka vejica popraska.

Tipični primer športne ure za hribolazce je recimo dokaj nov Garminov model - Instinct. Sicer mu estetika ni ravno močnejša plat, je pa robustna ura in ima praktično vse ključne zadeve za hribolazce in ostala športna udejstvovanja.


https://www.bigbang.si/sportne-ure-mobi...
https://www.extremevital.com/sl/kolesa/...

V vsakem primeru pa ti priporočam, da obiščeš trgovino, ki ima na zalogi veliko različnih športnih ur, različnih cenovnih razredov in namembnosti, si jih tam malo ogledaš in preizkusiš. Primeri trgovin: Extremevital, AGP Pro, večji Intesport, večji Big Bang...



pri instinct me mooti majhen display ter crno bela barva najbolj se nagibam fenix 5 edino kar nima moznosti gamin pay
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

krefi ::

e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

krefi ::

Odlocitev je padla kupil bom fenix 5 sesaj me pa zanima ali pocakati na black friday oz kue bi ga dobil najceneje?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

starboi ::

Pri severnih sosedih je odlična cena : https://geizhals.at/garmin-fenix-5-grau...

SmeskoSnezak ::

Garmin ima ze svoj crni teden: https://www.dcrainmaker.com/2019/11/all...

Sedaj pa je vprasanje, a se najdejo kje te ure po Evropi za podobno ceno? 945 serija bi naj bila 450eur~, 735XT tudi do pod 200eur, medtem ko Feniks 6 ocitno nima akcijske cene. Ena 735XT se ze kupila, sedaj se razmislja, da se nabavi se FR 945, sploh ce se najde cenovno okoli 400eur in po moznosti v Sloveniji ali pa vsaj kak Evropski amazon. (razen ce se kdo javi za pomoc)
@ Pusti soncu v srce... @

kuglvinkl ::

krefi je izjavil:

https://en.amazfit.com/stratos-3.html
Kaj menite o tej uri?


Jaz sem.dobil na amazon prime day 5us za 420e poleti. Zagotovo pocakaj.
Your focus determines your reallity

SmeskoSnezak ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Garmin ima ze svoj crni teden: https://www.dcrainmaker.com/2019/11/all...

Sedaj pa je vprasanje, a se najdejo kje te ure po Evropi za podobno ceno? 945 serija bi naj bila 450eur~, 735XT tudi do pod 200eur, medtem ko Feniks 6 ocitno nima akcijske cene. Ena 735XT se ze kupila, sedaj se razmislja, da se nabavi se FR 945, sploh ce se najde cenovno okoli 400eur in po moznosti v Sloveniji ali pa vsaj kak Evropski amazon. (razen ce se kdo javi za pomoc)

Ce kdo vidi ceno kje pod 450eur, a lahko sem prilepi link?
@ Pusti soncu v srce... @

tehnik666 ::

Kaj pa za tamalga (12 let). Dedku mrazu je pisal za športno uro.
V glavnem bi uporabljal za merjenje razdalje (kolesarjenje, veslanje, pohodništvo, vse rekreativno). Pa sporočila s telefona naj omogoča.
Zdaj bi bolj gledal na ceno, ko bo pa 16 star bo pa kaj konkretnega dobil.

SmeskoSnezak ::

Ni poceni stvari... recimo , vstopni rang je pri 100eur. Na primer: Garmin Vívoactive 3
@ Pusti soncu v srce... @

Jerry000 ::

tehnik666 je izjavil:

Kaj pa za tamalga (12 let). Dedku mrazu je pisal za športno uro.
V glavnem bi uporabljal za merjenje razdalje (kolesarjenje, veslanje, pohodništvo, vse rekreativno). Pa sporočila s telefona naj omogoča.
Zdaj bi bolj gledal na ceno, ko bo pa 16 star bo pa kaj konkretnega dobil.

Poglej kaj od tega, poceni in dobra ura. Imel sem Stratos 2 in je bila super. Sedaj je nova GTR

https://www.mishop.si/pametne-ure-139

bf4ed ::

Stratos2 je vseeno boljša od GTR.

krefi ::

Stratos 3 je tudi ze zunaj
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

bf4ed ::

Mam stratos2 pa mislim da bom tudi 3 nabavil naslednje leto...malo še počakam na teste

krefi ::

bf4ed je izjavil:

Mam stratos2 pa mislim da bom tudi 3 nabavil naslednje leto...malo še počakam na teste


Sem pres nakupom stratos 3 pa me zanima kako si kaj zadovoljen z dvojko uro bi rabil predvsem za vsakdanjo uporabo ter pohodnistvo
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

starboi ::

Kako ste pa na stratosu kaj zadovoljni s samim OS-om ure ? Je zadeva tekoča ? Se posodobitve redne in pogoste ? Stratos 3 spremljam že od predstavitve in vizualno ura izgleda zelo privlačno , edino kar bi me znalo skrbeti je sam OS na uri. Hvala za vsakršno informacijo.

jocoj ::

krefi je izjavil:

bf4ed je izjavil:

Mam stratos2 pa mislim da bom tudi 3 nabavil naslednje leto...malo še počakam na teste


Sem pres nakupom stratos 3 pa me zanima kako si kaj zadovoljen z dvojko uro bi rabil predvsem za vsakdanjo uporabo ter pohodnistvo
Saj Stratos 3 še sploh ni na voljo. Pobirajo šele prednaročila. Gor si pa napisal, da si se že odločil za Fenix 5. Človek, pojdi v trgovino, kot ti je že gor višje en predlagal in sprobaj več ur, da dobiš malo občutek. Ker na spletu bo vsak svoja jajca hvalil.

krefi ::

Sm dans bil na vicu v prodajalni pa mi je reku da fenix 5 nima mape kot se mislil da jo ima in da sicer mapo ima samo fenix 5x kateri pa je 550 eur kar mi je prevec
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

bluefish ::

V DE pa 420€.
««
4 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Kaj kupiti
1071158987 (795) buttcrack
»

Pametna ura

Oddelek: Kaj kupiti
112102 (318) enemon
»

Apple predstavil svojo prvo fitnes uro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
628230 (3138) Mr.B
»

Katera pametna športna ura ?

Oddelek: Kaj kupiti
2310340 (7831) Sharp999
»

Fenix 5X

Oddelek: Šport
193039 (1798) keba

Več podobnih tem