» »

DOOM Eternal

DOOM Eternal

Seba22 ::

gazer je izjavil:

Do zdaj sem igral prb 7h tako, da to so moji vtisi.

Od začetka mi je gameplay deloval zelo počasen, platforming mi je bil brezvezen, ammo je bil vedno v nuli.
Pozneje pa sem se naučil veliko bolj uporabljati vso opremo, ki je na voljo, kot tudi ves platforming in mi je postalo veliko bolj zabavno.
Prvi 3 leveli so malo slow(vsaj meni), ampak po tem pa se začne pravo sranje. Sovražniki so v tej igri veliko težji, kot v 2016, orožje je pa tudi veliko bolj balanced(ahm...Super Shotgun) Gameplay tako postane veliko bolj hiter kot Doom 2016.

Za mene je gameplay v Eternal evolucija 2016ga Dooma. Vendar pa mislim, da je story v Doom 2016 še vedno boljši, kot tudi enviroment in UI.

Just my 2 cents.


Se bi kr strinjal ja,meni osebno je DOOM 2016 dost boljši.Drugače Eternal sploh ni slab,ampak moram pa omenit to ANNOYING lazenje in skakanje po tistih štangah na zide in obratno to je pa meni osebno tak fail v tem špilu ki čisto pokvari špil
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Vazelin ::

Jaz bom kar prejšnji Doom malo zalaufal :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

opeter ::

Se strinjam, enostavno je vse skupaj prehitro za moje pojme, mogoče pa k vsemu temu pripomore močan motion blur ipd.

Spominja me na trend iger, ki se je začel nekako z igro Hard Reset (2011) oz. morda s Shadow Warrior (2013)? V teh si imel "dash move" napad.
Potem so nadaljevali z izredno hitrim privzetim gibanjem, ki so ga nekateri dodatno pospešili s skakanjem in/ali šprintom. Sicer se je vse to verjetno začeli s prvim delom iz serije Quake.

Točno o tem se pogovarjajo tudi tukaj:
https://www.neogaf.com/threads/so-i-pre...
https://www.ignboards.com/threads/do-yo...

Danes?


Zanimiv test igre Doom Eternal, kjer eden od mednaslovov pravi: Feeling a need for speed (potreba po hitrosti)
https://www.gamesradar.com/doom-eternal...

Nekdaj streljaške igre v osnovi niso bile tako hitre. Ali pa sem jih jaz igral na drugačen način kot ostali?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Mr.B ::

Seba22 je izjavil:

gazer je izjavil:

Do zdaj sem igral prb 7h tako, da to so moji vtisi.

Od začetka mi je gameplay deloval zelo počasen, platforming mi je bil brezvezen, ammo je bil vedno v nuli.
Pozneje pa sem se naučil veliko bolj uporabljati vso opremo, ki je na voljo, kot tudi ves platforming in mi je postalo veliko bolj zabavno.
Prvi 3 leveli so malo slow(vsaj meni), ampak po tem pa se začne pravo sranje. Sovražniki so v tej igri veliko težji, kot v 2016, orožje je pa tudi veliko bolj balanced(ahm...Super Shotgun) Gameplay tako postane veliko bolj hiter kot Doom 2016.

Za mene je gameplay v Eternal evolucija 2016ga Dooma. Vendar pa mislim, da je story v Doom 2016 še vedno boljši, kot tudi enviroment in UI.

Just my 2 cents.


Se bi kr strinjal ja,meni osebno je DOOM 2016 dost boljši.Drugače Eternal sploh ni slab,ampak moram pa omenit to ANNOYING lazenje in skakanje po tistih štangah na zide in obratno to je pa meni osebno tak fail v tem špilu ki čisto pokvari špil

Pa preklapljati med orozji, pa na tak in drugacen nacin ubijati sibkejse za pridobitev monicije, zdravja in oklepa.. Se huje nasprotniki imajo sibke tocke, ki ce jih ne izkoristis, si hitro brez municije...
Jp, sej bo obstajal bozji nacin in unlimited ammo. potem pa bo skoraj..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

L1nK ::

veliko je odvisno od težavnostne stopnje, na kateri igraš

če si recimo na ultra violence (velja za večino doom iger,tako 2016 kot doom 19993), moraš konstantno uporabljati run, praktično vseskozi, sicer te ubijejo takoj, če zmanjšaš težavnost, je manj sovragov, in gibanje se precej upočasni
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

dolenc ::

Vem da sem reku, da ne bom več spamal - ampak bom, tale delček sem ene 10x preigral preden me niso pojedel. O mater...



Ma pluse in minuse špil, verjetno največji minus mu je, da je bil prejšni Doom tolk dober, da vsi primerjamo s tem :). Igram na isti težavnosti(ultra violence - hard), kot prejšnega, s tem da tistega sem končal z gamepadom, tle sem pa na mišu. Pa se moram dost bolj potrudit, če se spravim v slabo pozicijo je to to ...

oo7 ::

dolenc je izjavil:

Vem da sem reku, da ne bom več spamal - ampak bom, tale delček sem ene 10x preigral preden me niso pojedel. O mater...



Ma pluse in minuse špil, verjetno največji minus mu je, da je bil prejšni Doom tolk dober, da vsi primerjamo s tem :). Igram na isti težavnosti(ultra violence - hard), kot prejšnega, s tem da tistega sem končal z gamepadom, tle sem pa na mišu. Pa se moram dost bolj potrudit, če se spravim v slabo pozicijo je to to ...


Trenutno sem točno tukaj kjer se začne tvoj video :)

xardas ::

Tipke "W" se praktično ne sme spustit. Pozna se, da se zombijev ne da več klestit tako enostavno na roke, ker si s tem, v prejšnjem delu, prihranil na municiji.

Riff ::

Vazelin je izjavil:

Jaz bom kar prejšnji Doom malo zalaufal :D


tud jst sm že razmišlal o tem k ga mam na stemu :))

Ijus ::

dol poteginl doom eternal s torrentom sam tolk da sem sprobal če mi bo delal na mojem 3 leta starem prenoscu.
stvar dela lepo gladko smooth na high level grafiki.

tko da sem šel pa oddal naročilo pri goblin.si za doom eternal.
upam da že jutri dobim. :D
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

meho7 ::

Meni je po nekaj urah igranja ze malo repetativna pa tisti platforming je tudi kar nekaj :))

oo7 ::

Na začetku je bil tempo zelo počasen zdaj je že zelo hiter.
Grafika je dobra in dela super na mojem računalniku.
Moram priznat, da mi postaja igra čedalje bolj zanimiva tudi ta Doom mitologija mi je zanimiva.
Edino skakanje zna biti včasih tečno.

Ijus ::

jst sem opazil kot drugi tudi da so teli spački zelo bolj trdoživi hehe kot napram doom 2016.
pa na začetku mi je igrica ogabna - kot na neki prizadeti piratski ladji haha jao ej.
pa uni v unih košarah. haha. nagačeni. kje so dobil to idejo.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

fuck_it_ ::

opeter je izjavil:

Nekdaj streljaške igre v osnovi niso bile tako hitre. Ali pa sem jih jaz igral na drugačen način kot ostali?


Mah Doom Eternal in prejšnja verzija Dooma nista streljaški igri. To je multiplayer bullshit tipa Quake in Unreal Tournament.

Pri Doom1, Doom2 in Doom3 je bila glavnina igre v zgodbi in noro dobri atmosferi. V odlični in izjemno napredni grafiki. V hudo dobro izkoriščeni zvočni kartici. Doom Eternal za moje pojme ni Doom ampak bolj nek...
"Duke Nukem meets Quake."

Ijus je izjavil:

jst sem opazil kot drugi tudi da so teli spački zelo bolj trdoživi hehe kot napram doom 2016.
pa na začetku mi je igrica ogabna - kot na neki prizadeti piratski ladji haha jao ej.
pa uni v unih košarah. haha. nagačeni. kje so dobil to idejo.


Hočejo da ljudje delajo grimase med igro......je bolj parodija na legendarne stare Doom igre kot dejansko neka Doom igra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Alien123 ::

Meni tudi ne sede tale doom.. Zgodbe sploh ni, samo streljaj pa kolji in to je to.. pa ponavlja se.. Škoda, da niso naredli podobno dead spaceu..

mzakelj ::

Ma men je že škoda teh 30+ €. Sem več pričakoval.... Sicer dela odlično samo štorija je pa karneki...

Ijus ::

jah to je mono-stil: shoot, slice, kill, kill, kill,... pač gore igrica. hehe.
tle je več ali manj samo to v ospredju.

drugače mi je game menu v podnu. uf fuj res ogabno.
doom 2016 je imel menije res uber dobre.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

kixs ::

Vazelin je izjavil:

Jaz bom kar prejšnji Doom malo zalaufal :D


Ja, enko in to shareware verzijo :))

fuck_it_ ::

jaz sem zahteval denar nazaj...

Doom 3 je edini pravi Doom. In to Doom 3, ne pohabljeni in poenostavljeni Doom 3 BFG.


Again: doom Eternal je zabavna igra, marsikomu bo zelo všeč. Meni ni ker to pač ni Doom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

oo7 ::

Začetek je zelo počasen ampak zdaj je pa tempo že ubijalski. Tukaj moraš biti skoz v pogonu tukaj nimaš kaj kampirat :))

Alien123 je izjavil:

Meni tudi ne sede tale doom.. Zgodbe sploh ni, samo streljaj pa kolji in to je to.. pa ponavlja se.. Škoda, da niso naredli podobno dead spaceu..


Doom je Doom zakaj bi ga delali kot Dead space ? :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

fuck_it_ ::

Ker Doom ni več Doom.

oo7 ::

fuck_it_ je izjavil:

Ker Doom ni več Doom.


Še vedno pa je Doom Eternal bolj podoben pravemu Doom-u kot Doom 3.

fuck_it_ je izjavil:


Doom 3 je edini pravi Doom. In to Doom 3, ne pohabljeni in poenostavljeni Doom 3 BFG.




Ne edini pravi Doom je Doom 1. Kako bo Doom 3 edini pravi Doom ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

dolenc ::

Jst sem zdej druzga "meniha" ubil, tko da predvidevam da sem nekje bliz polovice. Platformiranje se mi zdi čist mimo koker je narejeno, combat je skor mal bolši k 2016, overall pa mogoče stopničko slabš. Pa okolja so res lepa, zgodba je, če se ti da ustavit in prebrat vse codexe, predstavljena je pa bolj bogo.

Pa težavnost sem dal na normal, enostavno sem se počutu že ko da delam, namesto igram, ko sem tokrat pomru.

oo7 ::

Tistim, ki ni všeč Doom eternal lahko probate Doom 64

yayo ::

dolenc je izjavil:



Pa težavnost sem dal na normal, enostavno sem se počutu že ko da delam, namesto igram, ko sem tokrat pomru.

enako, nima smisla, če je več frustracije kot užitka. Nisem FromSoftware fan :))

D3m ::

Pičke ene. Pejte DOOM Plutonia experiment igrat. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

mzakelj ::

D3m je izjavil:

Pičke ene. Pejte DOOM Plutonia experiment igrat. :)


Kake 20 let prepozn si. To smo že vse peigrali...

D3m ::

Saj ni važno. :) Jamrajo kok je novi težak. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Horas ::

fuck_it_ je izjavil:

Ker Doom ni več Doom.


seveda da je. samo ko ste igrali ste bli dost dost mlajši in se vam je tk vtisnalo v spomin, da ne morte sprejet novega. in pa seveda sodobna grafika.

Horas je izjavil:

fuck_it_ je izjavil:

Ker Doom ni več Doom.


seveda da je. samo ko ste igrali 1 in 2 ste bli dost dost mlajši in se vam je tk vtisnalo v spomin, da ne morte sprejet novega. in pa seveda sodobna grafika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

fuck_it_ ::

ne se hecat, sej imam stare Doome shranjene in so neprimerljivo boljši tudi če jih to sekundo zaženem.
Tudi bistveno lepše ozračje imajo..bolj avtentično.

Tale nov "doom eternal" je samo fasada. Vse lepo izgleda ampak vzdušja pač ni. Vsaj jaz ga ne občutim. Samo noro moraš divjat naokoli brez da sploh bilokaj opaziš.

poanta je "ogromno gora", ogromno krvi na zaslonu, vse je iz nekega razloga "rdeče" videt in gnusne animacije ko ubiješ sovraga. Ma pri enem sovragu ne doživiš nekih čustve...vse je samo "dej dej dej še, dej še, ŠE SOVRAGOV".

povsem brezčustvena igra.


Je pa odlična drkalica za uničit miško in hitro klikat, to pa. Adrenalin na višku, točno tako kot je bil nekoč ko smo igralie Quake 3 arena s sošolci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

D3m ::

Serious Sam ima več duše. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Seba22 ::

Evo odigral do konca občutki so bol meh...sem si zdaj namestil Doom 2016 da si popravim grenak priokus:) ah brez kančka dvoma lahko rečem da je 2016 dost boljši.Poskusili so,ampak zelo dvomin da jim bo še kdaj ratalo naredit kakšnega boljšega kot je bil 2016
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

opeter ::

Doom 2016 se ti je zdel dober zato, ker je od trojke (če ne računam BGF varianto) do nadaljevanja preteklo več kot 10 let.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

DuaL ::

še komu dela igra slabše z novimi nvidia driverji 445.75 ki so izšli danes ?

LtdDan ::

Zanimivo. Na Metacritic-u in na splošno ima igra dobre ocene, tukaj še nisem zasledil, da bi jo kdo pohvalil. Preigral sem Doom 2016, kako se Eternal razlikuje? A ni bilo mišljeno, da bo Eternal le boljša verzija, nadgradnja Dooma iz leta 2016? Govorim v smislu gameplaya....

oo7 ::

LtdDan je izjavil:

Zanimivo. Na Metacritic-u in na splošno ima igra dobre ocene, tukaj še nisem zasledil, da bi jo kdo pohvalil. Preigral sem Doom 2016, kako se Eternal razlikuje? A ni bilo mišljeno, da bo Eternal le boljša verzija, nadgradnja Dooma iz leta 2016? Govorim v smislu gameplaya....


Gameplay je enak razen, da v Eternalu še skačeš in plezaš kar zna biti včasih kar malo tečno.

Vazelin ::

Evo odigral par aren v prejšnjem Doomu.
Še vedno top igra. Od začetka dalje 8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Seba22 ::

opeter je izjavil:

Doom 2016 se ti je zdel dober zato, ker je od trojke (če ne računam BGF varianto) do nadaljevanja preteklo več kot 10 let.


To pa sploh ni res jas drugače nisem nek fan doom serije sem vse preigral,ampak sem bil bol za quake sploh quake 3 arena je bil zame fps MP kralj tistga časa,ampak mi tale Doom 2016 preprosto sede ker je dober špil

LtdDan je izjavil:

Zanimivo. Na Metacritic-u in na splošno ima igra dobre ocene, tukaj še nisem zasledil, da bi jo kdo pohvalil. Preigral sem Doom 2016, kako se Eternal razlikuje? A ni bilo mišljeno, da bo Eternal le boljša verzija, nadgradnja Dooma iz leta 2016? Govorim v smislu gameplaya....



Pa saj je nadgradnja samo za moje pojme ni posrečena saj ni spab špil samo Doom 2016 nikakor ni presegel
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

KAVINSKY ::

LtdDan je izjavil:

Zanimivo. Na Metacritic-u in na splošno ima igra dobre ocene, tukaj še nisem zasledil, da bi jo kdo pohvalil. Preigral sem Doom 2016, kako se Eternal razlikuje? A ni bilo mišljeno, da bo Eternal le boljša verzija, nadgradnja Dooma iz leta 2016? Govorim v smislu gameplaya....


Novinarjem ni več za verjeti. Včasih se vprašaš ali so sploh preigrali kakšno igro poleg GTA, Call of Duty in LoL ali pa koliko so podmazani pod mizo. Saj isto so youtuberje "podkupovali" za Fallout 76 in Wolfenstain Young Blood, pa so govorili kako oh in sploh sta igri... dokler ni javnost dobila iger v roke :))

V Eternal je gameplay v arenah več ali manj podoben tistemu v 2016, so pa vse okoli tega neposrečeno "nadgradili". Ni slaba igra, je pa slabša od 2016.

yayo ::

ena stvar mi ni jasna. Inštaliraš igro in se sama nastavi na nekakšne privzete nastavitve. Pri meni je bilo vse na high in nekaj na ultra. Kako to deluje? Zazna igra pri zagonu hardware specse pa se potem nastavi na neke okvirno priporočene vrednosti, ali kako?

Horas ::

yayo je izjavil:

ena stvar mi ni jasna. Inštaliraš igro in se sama nastavi na nekakšne privzete nastavitve. Pri meni je bilo vse na high in nekaj na ultra. Kako to deluje? Zazna igra pri zagonu hardware specse pa se potem nastavi na neke okvirno priporočene vrednosti, ali kako?


ja dobro jutro. od kod/kdaj si pa ti :)) to imajo igre že od nekdaj.

T-h-o-r ::

Kaj je pa tole za eno sranje? Brezvezno pobijanje stvorov, brez kakšne zgodbe? Ajde, čao.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

dolenc ::

Če bi rad zgodbo imaš na voljo Esmeraldo

T-h-o-r ::

rad bi tudi bolj zanimiv gameplay, ki je malo več kot zgolj brezglavo skakanje v izogib sovragu
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

dolenc ::

No sej, Esmeralda

T-h-o-r ::

Kar koli, kar je manj za retarde, kot Doom Eternal,
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

DuaL ::

DuaL je izjavil:

še komu dela igra slabše z novimi nvidia driverji 445.75 ki so izšli danes ?

Anyone??...

D3m ::

Načeloma je to tabu pogovor, ker premium produktom se ne kvarijo driverji.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

T-h-o-r je izjavil:

Kaj je pa tole za eno sranje? Brezvezno pobijanje stvorov, brez kakšne zgodbe? Ajde, čao.

Shocking, Doom ni igra za tebe!
#brezpodpisa

T-h-o-r ::

hojnikb je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

Kaj je pa tole za eno sranje? Brezvezno pobijanje stvorov, brez kakšne zgodbe? Ajde, čao.

Shocking, Doom ni igra za tebe!

ja, škoda ker so se leta 94 z doom II bolj potrudili kot leta 2020 z doom drek
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google's Stadia (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8414326 (3210) Ghost007
»

Rage 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10812564 (5735) yoco
»

Prey 2

Oddelek: Igre
71241 (898) oo7
»

Doom 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
659113043 (28330) SoundBlaster
»

Resident Evil 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534686 (3431) Vazelin

Več podobnih tem