» »

Xbox one s vs ps4

Xbox one s vs ps4

iBoy ::

Pozdravljeni!
Odločam se za nakup ene izmed zgornjih konzol.
Zanima me:
Če si kupim xbox live gold in naložim igro iz game pass ali mi bo ostala po preteku xbox live?
Ali je xbox skupnost v Slo. res tako slaba?
Ali ima ps4 še kakšne dodatne dobre igre-sam se bolj nagibam xboxu zaradi Forze in HALO. Ostale igre, ki BI jih igram jih imata tako ps kot xbox(COD WW II;COD Black ops 3;GTA;Fortnite;PUBG;...).
Glede kontrolerja sem do sedaj imel ps3 in mi je bil kontroler tako-nič posebnega. Glede na rewieve na spletu bi rekel, da je xbox za odtenek boljši in ima tudi malce boljše vibracije. Ali bi vi kupili charging kit od xboxa ali bi igrali z AA baterijami.
Vpliv ima tudi cena saj je nov xbox že manj kot 210 evrov v sloveniji, medtem, ko je ps občutno dražji saj kolikor sem gledal.
Ali je še kakšna stran s poceni xbox ali ps.

Za odgovore se vam najlepše zahvljujem.

hojnikb ::

Daj na kup katere eksluzive misliš špilat in kolk kolegov ima eno ali drugo, pa se na podlagi tega odloč. Pri nas in nasploh v EU je xbone kr švoh proti ps.
#brezpodpisa

Vazelin ::

PS4 valda. To generacijo je pač povozil xbox. Ima veliko igranja vrednih eksluziv. Enega ali drugega kontrolerja se navadiš tako da to ni ravno razlog za ali proti.

iBoy ::

Ok se pravi zame je izjemno pomembna forza in Halo kot ekskluzive. Kot druge igre bi igral samo kakšno fifo, gta ter COD ki jo ima tudi xbox.
Ali kdo pozna kakšno strans poceni ps ali xbox.

LP

BivšiUser2 ::

Xbox Live Gold in gamepass so ločene zadeve. Vse ti ostane dokler plačuješ naročnino, isto s PSN plus.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

iBoy ::

Ok recimo da kupim xbox.
Igre bi kupoval iz gameplay.co.uk skoraj gotovo pa bi tam kupil tudi xbox live gold. Sedaj me zanima če bom na setupu konzolo nastavil na UK(ker nas ne podpirajo) in potem vpisal kodo za xbox live ali bo delovalo ali ne.
Nekje sem zasledil da so vsaj igre region free kar pomeni da bi jih lahko normalno igral.
Hvala za odgovore

BivšiUser2 ::

Rabiš samo UK accounta,ker/če boš iz tistega štora kupoval. Če boš imel fizične kopije iger lahko tudi igre z japonske / usa naročiš pa bo delalo. To pomeni, da je region free.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

iBoy ::

BivšiUser2 je izjavil:

Rabiš samo UK accounta,ker/če boš iz tistega štora kupoval. Če boš imel fizične kopije iger lahko tudi igre z japonske / usa naročiš pa bo delalo. To pomeni, da je region free.


Kako pa je z xbox live gold

BivšiUser2 ::

Xbox Live Gold je samo za špilanje MP + dobiš nekatere igre (max 4 ) mesečno zastonj, ki so tvoje dokler ne prekličeš naročnine. Tudi če jih zbrišeš si jih lahko kasneje spet namestiš, če plačuješ seveda. Dobiš tudi nekaj popusta za nakup iger.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

XsenO ::

Če imaš soliden gameing PC se Xbox absolutno ne splača(Forza je tudi na PC, naslednji Halo zna bit tudi). Če pa nimaš absolutno konzolo, ki ima ekskluzive, ki jih hočeš.
1 + 1 = 1

Lenssi ::

jst priporočam xboxone s. Jaz sem si ga kupu pa je odlična grafika še posebej pri halo 5 in forza horizon, še najbolj pa pri Fortnite.


P.S.
xbox si kupi na Goblin.si

kitl76 ::

XsenO je izjavil:

Če imaš soliden gameing PC se Xbox absolutno ne splača(Forza je tudi na PC, naslednji Halo zna bit tudi). Če pa nimaš absolutno konzolo, ki ima ekskluzive, ki jih hočeš.



To ne drži. Imam super sodoben PC pa sem kupil Xbox S zato, da lahko igram RDR, RDR2 in NHL. Tega moj super modern PC ne sfolga :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Lenssi ::

Pol maš pa slab okus za konzole!:P

IvoJan ::

kitl76 je izjavil:

XsenO je izjavil:

Če imaš soliden gameing PC se Xbox absolutno ne splača(Forza je tudi na PC, naslednji Halo zna bit tudi). Če pa nimaš absolutno konzolo, ki ima ekskluzive, ki jih hočeš.



To ne drži. Imam super sodoben PC pa sem kupil Xbox S zato, da lahko igram RDR, RDR2 in NHL. Tega moj super modern PC ne sfolga :D

no, od vseh konzol je ravno na xbox one non X RDR2 grafično najslabši tako da bi bil ps4 vseeno boljsa izbira :P
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

kitl76 ::

Tudi ta bo v kratkem doma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347296065 (15779) filip007
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517411 (14375) kevin55
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199842 (77015) radovednik
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826534 (23112) Pesimist
»

Xbox // Redeem download

Oddelek: Konzole
202449 (2074) JOKER

Več podobnih tem