» »

Težave - NAV 2003!

Težave - NAV 2003!

PALOMINO ::

Namestil sem sil NAV 2003 PRO in zadeva je delala kot urca, potem pa so se začele težave...
ko sem štartal PC, je zadeva rabila minuto da se je vklopila, vmes nisem mogel nič delati...ok sem izklopil auto protect in potem zadevo zaganjal ročno in stvar je spet delala ok.

Nakar sem povlekel dol Windows Updates in evo, NAV 2003 je začel spet štekat...ko ga hočem ročno omogočit zadeva rabi približno minuto...vmes pa seveda ne morem delati ničesar saj PC dobesedno zmrzne za tisto minuto.

Imam dovolj pomnilnika in dokaj zmogljiv PC tko da v strojni opremi po moje ni težava...

Prosim pomagajte mi, kajti sam sem obupal... :'(

Hvala vsem!
  • spremenilo: PALOMINO ()

Lith ::

sevede ni problem v mašini, ampak enostavno v AVju - nisi prvi in ne zadnji, ki si mu podlegel - odstrani in si namesti kaj boljšega .... to pa ti ne bom jaz pravil kaj je boljše, na izbiro imaš NOD32, AVG, F-SECURe, PANDA, ...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Slowenc ::

Palomino: tako pač je z NAV. Zelo ti upočasni startanje in zaustavljanje sistema. Ne bit tako neučakan. Kaj pa včasih ko smo čakal 15-20 sekund da ti je Word odprl? Pa se nisi mel kej prtožvat, ker hitrej ni mogl it. Najbolj je važn da ti dela!
Skiny gate.

BC3 ::

men norton upočasnil ni nič, mi je pa po dveh dneh zaradi njega nehal delati internet (in mirc). raje probaj kak drug program npr. RAV...
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Duhec ::

Palomino, ima tvoja mrežna kartica dodeljen IP (npr. 192.168.0.10) ?
Poizkusi.

mrTwelveTrees ::

mel sem take probleme... sej ej NAV dober... mam doma na eni mašini ga in kr lepo lavfa - win2000 + sp4 ... na svoji mašini mam pa F-secure... je zelo hiter in vse najde ... edin e-majla ne gleda, to pa jaz utak pazim kaj opiram....

Cokolesnik ::

Jaz sem imel podobne težave z Norton Internet Securitiy (požarni zid + antivirus), ki sem jih odpravil z namestitvijo vseh popravkov prek storitve Live Update, ki je vključena v vse Nortonove produkte.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619712 (8508) fitipaldi
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711665 (9028) frikihamster
»

Kateri antiviru program in kaj menite o nortonu

Oddelek: Programska oprema
392431 (1937) madmitch
»

Izšel Norton Antivirus 2004

Oddelek: Novice / Varnost
242628 (2628) lipicanec
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615933 (4958) BigFoot

Več podobnih tem