» »

Assassin's Creed Odyssey [2018]

Assassin's Creed Odyssey [2018]

kitl76 ::

Jaz vse, če mene sprašuješ. Bo pa to moja prva zlata verzija v lifu :|

Izi ::

oo7 je izjavil:

Izi si ti preigral že vse AC igre ali si začel z oirigins ?

Nisem preigral vseh, ker so jih včasih hitreje štancali kot sem jih jaz uspel igrati :))
Prve 2 sem preigral potem sem se pa nekako izgubil. Preigral sem še kakšne 3 vmes, pa sploh ne vem katere, ker takrat jih še nisem kupoval ;)
Trojke zagotovo nisem preigral jo bom pa drugo leto, ko dobim Remastered verzijo z novo super grafiko.
Ubisoft mi trenutno ponudi v prodajo 14 Assasin Creedov za sistem Windows. Če jih razporedim po času izida dobim ta spisek:
_1. 2007 - Assassin's Creed
_2. 2009 - Assassin's Creed II
_3. 2010 - Assassin's Creed: Brotherhood
_4. 2011 - Assassin's Creed: Revelations
_5. 2012 - Assassin's Creed III
_6. 2013 - Assassin's Creed IV: Black Flag
_7. 2014 - Assassin's Creed Rogue
_8. 2014 - Assassin's Creed Unity
_9. 2015 - Assassin's Creed Chronicles: China
10. 2015 - Assassin's Creed Syndicate
11. 2016 - Assassin's Creed Chronicles: India
12. 2017 - Assassin's Creed Chronicles: Russia
13. 2017 - Assassin's Creed Origins
14. 2018 - Assassin's Creed Odyssey

Saj so štancali skoraj po 2 na leto in večina igralcev je že skoraj obupala, nad franšizo, dokler niso tudi pri Ubisoftu ugotovili, da tako na gre več in so ustavili konje. Iz povprečne akcijade so prešli na RPG in zgodbo začeli čisto od začetka.
Origins je prvi moderni AC, ki je omembe vreden tam nekje od 2013 naprej. Kljub temu, da je bil odlična igra je bil to samo poskus, kako se bodo igralci in kritiki odzvali na popolno prenovo franšize. Ker so bile kritike odlične so pa sedaj zarez pljunili v roke in Odyssey je Ubisoftov največji projekt do sedaj.

Odyssey je ogromna igra za katero bodo skrbeli in dodatno vsebino izdelovali še celo naslednje leto in kot pravijo bo leto 2019 prvo v zadnjih desetih letih, ko ne bomo dobili novega Assassin Creeda :D

oo7 ::

Assassin's Creed Chronicles: China
Assassin's Creed Chronicles: India
Assassin's Creed Chronicles: Russia

Te tri niso ravno klasične AC igre.

Izi ::

Meet Alexios, the world’s first Spartan Smart Assistant :))

oo7 ::

Prodaja AC iger glede na vgchartz


2007 - Assassin's Creed - 11,29 mio prodanih kopij - PC, PS3, xbox 360
2009 - Assassin's Creed II - 11,41 mio prodanih kopij - PC, PS3, xbox 360
2010 - Assassin's Creed: Brotherhood - 6,97 mio prodanih kopij - PC, PS3, xbox 360
2011 - Assassin's Creed: Revelations - 9,21 mio prodanih kopij - PC, PS3, xbox 360
2012 - Assassin's Creed III - 12,7 mio prodanih kopij - PC, PS3, xbox 360
2013 - Assassin's Creed IV: Black Flag - 13,42 mio prodanih kopij - PC, PS3, xbox 360, PS4, Xbox one
2014 - Assassin's Creed Rogue - 2,45 mio prodanih kopij - PC, PS3, xbox 360 ( Za PS4 ni podatkov)
2014 - Assassin's Creed Unity - 8,26 mio prodanih kopij - PC, PS4, xbox one
2015 - Assassin's Creed Syndicate - 5,27 mio prodanih kopij - PC, PS4, xbox one
2017 - Assassin's Creed Origins - 6,3 mio prodanih kopij - PC, PS4 , xbox one

Izi ::

Reklamna kampanja šiba na polno. Ubisoft obvlada zadeve. Vsaka naslednja reklama je bolj odštekana :))

oo7 ::

ASSASSIN'S CREED ODYSSEY Final Gameplay Trailer (2018)

Izi ::

Kmalu bo :D

Preload se začne jutri 28. septembra 2018 ob 16:00
Tisti z "Play Early" štartamo 2. oktobra 2018 ob 00:01
Ostali pa 5. oktobra 2018 ob 00:01

Assassin’s Creed Odyssey – Launch Essentials

Izi ::

Prelet čez mapo z našim orlom, ki se tokrat imenuje Ikaros. V Origins se je imenoval Senu, ima pa verjetno enake funkcije z razliko, da ga tokrat očitno lahko pošljemo na polet čez celo mapo.
O, kaj bomo raziskovali 8-)

scipascapa ::

Shirako jo že igro, dejansko spet copy paste.

Izi ::

Pre-loading za PC-je že šiba.
Disk space required: 45397 MB

oo7 ::

Glavne zgodbe naj bi bilo za okoli 40 ur.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Glavne zgodbe naj bi bilo za okoli 40 ur.

Sem videl, da se že nekdo hvali, ampak močno dvomim :P
Uradni podatki pravijo, da je v glavni zgodbi za več kot 30 ur samo pogovorov, vmes pa je treba še izbirati odgovore, kar zagotovo podaljša čas še za par ur, razen če ne klikaš kar nekaj na slepo. Če je res končal v 41 urah je moral hudo drveti skozi zgodbo in preskočiti večino pogovorov.
Poleg glavne zgodbe je še preko 300 stranskih questov, ki imajo vsak svojo stransko zgodbo.

Pravi, da je zgodbo končal z level 37, vemo pa, da so sovražniki proti koncu zgodbe vsi level 50. Da bi lahko premagoval 13 levelov višje sovražnike je skoraj nemogoče tudi na najlažji težavnosti, razen če ni kaj goljufal.
Kolikor sem do sedaj videl te že 5 levelov višji Boss tako razmeče, da ne veš zase.

Izi ::

Assassin’s Creed Odyssey: Real-Life vs. In-Game Greece

Čista kopija resničnostne Grčije. Ubisoft nič ne zna naredi sam, samo kopirajo :P
Lahko rečem, da je v resničnosti vse skupaj videti precej bolj ubogo, propadajoče in grdo kot v igri. Kje so časi, ko je bila resničnost lepša kot grafika v igrah :D

yayo ::

So vse igre so vmeščene v en in isti univerzum in timeline ali je kak reboot vmes? Kak daleč v preteklost segajo assassini kot sekta (če so sekta) in kaj je njohov purpose (cilj/namen)?

oo7 ::

Assassin's Creed Odyssey - Launch Trailer | PS4

Berserker ::

Izi je izjavil:

Assassin’s Creed Odyssey: Real-Life vs. In-Game Greece

Čista kopija resničnostne Grčije. Ubisoft nič ne zna naredi sam, samo kopirajo :P
Lahko rečem, da je v resničnosti vse skupaj videti precej bolj ubogo, propadajoče in grdo kot v igri. Kje so časi, ko je bila resničnost lepša kot grafika v igrah :D


Turki so tja gor navlekli smodnik kr so mislili da Benečanske galeje ne morejo tako visoko streljat. Guess what happened next.

Res pa je, da sramotno dolgo že vlečejo prenovo.

Izi ::

yayo je izjavil:

So vse igre so vmeščene v en in isti univerzum in timeline ali je kak reboot vmes? Kak daleč v preteklost segajo assassini kot sekta (če so sekta) in kaj je njohov purpose (cilj/namen)?

Vsi so v istem timelineu samo močno časovno skačejo sem in tja po zgodovini. Zadnji dve igri smo pa vedno dlje v preteklosti.
Origins se je dogajal v Egiptu leta 49 pred našim štetjem, kjer smo priča nastanku prvih organiziranih Asasinov. Naš junak z imenom Bayek of Siwa ustanovi skupino "Hidden Ones" iz katere je precej kasneje nastala Bratovščina Asasinov.
V Odyssey pa bomo skočili v Grčijo in to še dlje v preteklost v leto 431 pred našim štetjem, ko Assassinov kot organizacija sploh še ni bilo, samo posamezni Asasini so se neorganizirano klatili okoli. Zato naš junak v tem delu še nima tistega znamenitega skritega noža v rokavu. Je pa zgodba vseeno povezana s kasnejšim nastankom Asasinov. Isu, znani tudi kot "Those Who Came Before", "The First Civilization" ali "The Precursors", za katere smo že slišali v prejšnjih delih bodo tukaj imeli neko vlogo. Znamenita Leonidasova sulica, do katere se bo naš junak menda dokopal med igro, je Isu artifakt in iz njega je kasneje nastal skriti nož...

yayo ::

Hvala Izi. Ob izidu sem malce poskusil igrati prvo igro pa me je ne vem več kaj odbilo. potem se z Ass Creed nisem nikoli več ubadal.

Timurlenk ::

prva je bila zanimiva, pol mi je bila ok tudi black sail, vse vmes pa precej porazno

(origin izključen, ker ga tudi še nisem sprobal)
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Ghost007 ::

Moj zadni AC je bil syndicate. Ne vem kaj niso pustili ACja na miru in startali novo serijo.
V ACju mi ravno fightanje blo cool in lepo animirano. Ta Dark Souls type slash, slash brez lepe koreografije se mi sploh ne dopade. Zgleda so pre 2000 letnica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Izi ::

Ghost007 je izjavil:

Moj zadni AC je bil syndicate. Ne vem kaj niso pustili ACja na miru in startali novo serijo.
V ACju mi ravno fightanje blo cool in lepo animirano. Ta Dark Souls type slash, slash brez lepe koreografije se mi sploh ne dopade. Zgleda so pre 2000 letnica.

Kaj vse preberem tukaj :))
Ravno bojevanje je bilo DALEČ najslabši del starih AC-jev. Grdo in precej leseno. Nujno zlo, ki smo ga večino pretrpeli na najlažji stopnji, da smo lahko spremljali zgodbe, ki so bile vedno dobre v AC.
Sedaj je pa boj res vrhunski in tako lepih bojnih animacij nismo videli še nikoli. Zgledovali so se po Witcherju 3 in ravno zato tudi tukaj sedaj nimamo ščita, da se lahko lepše in lažje bojujemo. Gledati našega junaka med bojem je tekoče in lepo, kot ples vrhunskega plesalca 8-)
Stari AC-ji niso bili slabi, ampak kaj posebej omembe vrednega pa tudi niso bili, tole sedaj so pa mojstrovine od iger in s tem zadnjim delom so že močno prehiteli Witcherja 3, ki je do sedaj veljal za naj igro. Imamo novo legendo, dokler seveda ne pride Cyberpunk 2077, ki bo spet premikal mejnike.

Ravno se je downloadalo še dodatnih par Giga in sedaj smo kot kaže pripravljeni, da se danes ponoči končno odpravimo v antično Grčijo na dolgo pričakovano Odisejado :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

opeter ::

ahac je izjavil:

Prevelik. Normalen človk nima časa 100 ur igrat vsako igro...


Ravno prejšnjič sem videl eno statistiko za igro Fortnite. Sem skoraj dol padel s stolca!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

Reviewi so že začeli prihajati:

IGN - 9,2
Amazing
Assassin's Creed Odyssey's open-world adventure through ancient Greece is a gorgeous thrill, and the best the series has ever been.

GameSpot - 8

Sem prebral kar nekaj opisov in zanimivo se opisovalci najprej navdušujejo, da je igra naravnost ogromna, na koncu pa omenijo, da je verjetno preveč ogromna in marsikdo ne bo uspel priti do konca.

Največkrat omenjana "slabost" opisovalcev, ki morajo igro čim prej končati, da dobijo plačo :P, pa je ista kot v Origins in sicer, da ne moreš drveti skozi glavno kampanijo, ker si takoj prenizek level in je nujno delati stranske queste, da nabereš dovolj izkušenj za nove levele, preden lahko nadaljuješ z glavno zgodbo :D
V resnici sem imel jaz v Origins ravno obraten problem. Že na polovici igre sem bil max level z najboljšo možno opremo in potem cela druga polovica igre ni bila več RPG ampak samo še navadna avantura, kot stari deli, ki so hitro postali dolgočasni.

oo7 ::

Zaenkrat skupna ocena 86 na Open critics: https://opencritic.com/game/6222/assass...




Prve ocene


GamesRadar+ 100 / 100
We Got This Covered 100 / 100
Gaming Nexus 9.5 / 10.0
PlayStation Universe 9.5 / 10.0
PlayStation LifeStyle 9.5 / 10.0
Critical Hit 9.5 / 10.0
Areajugones 9.4 / 10.0
IGN 9.2 / 10.0
AusGamers 9.1 / 10.0
Attack of the Fanboy 90 / 100
3DNews 9.0 / 10.0
TrueGaming 9.0 / 10.0
Press Start 9 / 10
GearNuke 9.0 / 10.0
Xbox Achievements 90%
GameMAG 9 / 10
GamingBolt 9.0 / 10.0
Gadgets 360 9 / 10
Twinfinite 4.5 / 5.0
Destructoid 9.0 / 10.0
DualShockers 9.0 / 10.0
USgamer 90 / 100
Softpedia 9.0 / 10.0
IGN Spain 9.0 / 10.0
VGN 9.0 / 10.0
Hobby Consolas 9.0 /10
Gamers Heroes 9 / 10
Stevivor 9.0 / 10.0
Game Volt 8.8 / 10.0
Worth Playing 8.8 / 10.0
GameCrate 8.5 / 10.0
EGM 8.5 / 10.0
Forbes 8.5 / 10.0
Zoomg 8.5 / 10.0
The Games Machine 8.4 / 10.0
Game Informer 8.3 / 10.0
TheSixthAxis 8 / 10
VideoGamer 8 / 10
Digitally Downloaded 80 / 100
God is a Geek 8.0 / 10.0
ComiConverse 80 / 100
GameSpot 8 / 10
Windows Central 80 / 100
Gamersky 8.0 / 10.0
Game Rant 80 / 100
COGconnected 78 / 100
Hardcore Gamer 3.5 / 5.0
RPG Site 7 / 10
Game Revolution 70 / 100
The Escapist 6 / 10

Izi ::

Super ocene. Se pravi nisem zgrešil s prednaročilom.
Sedaj pa je samo še vprašanje kako mi bo igra delovala na mojem že precej betežnem PCju. 8 GB RAM in 3 GB VRAM, kolikor ima moj mlinček je že pod minimalno mejo za 1080p

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Tr0n ::

Torej Origins z drugim skinom? :)

Timurlenk ::

Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

scipascapa ::

ko bo 20€ + če bo čas.

Izi ::

Tr0n je izjavil:

Torej Origins z drugim skinom? :)

Pojasni od kje ti ta ideja? Origins in Odyssey imata približno toliko skupnega kot Far Cry 5 in Witcher 3. V vseh teh igrah pobijamo sovražnike, torej je vse isto samo skine menjavajo :D
Celo žanr so spremenili. Vsi AC-ji vključno z Origins so Akcijske Avanture s tem, da je Origins imel nekaj RPG elementov. Odyssey pa je prvi AC, ki se šteje med prave RPG igre.
Med pogovori so možni različni odgovori, odgovori imajo posledice ki spreminjajo zgodbo, različni konci zgodbe, možno igranje kot moški ali ženska, pomorske bitke, nadgrajevanje naše ladje, nabiranje materialov, craftanje opreme, močno izboljšano bojevanje, da ostalih nešteto malenkosti sploh ne omenjamo.


scipascapa je izjavil:

ko bo 20€ + če bo čas.
Čez dobrih 7 let torej. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Tr0n ::

Pac cisto isti engine, isti gameplay, isti UI. V bistu so zamenjali mapo in napisali novo zgodbo, ostalo je pa isto.

RegulusDraco ::

seveda je isti gameplay, sej ravno to je tisto kar je pri assassins creedu najbolj seksi.

Grafika je podobna? epic, sej je stara grafika več kot dovolj dobra. Ne rabimo kupovati nove grafe samo zato ker je nova igra prišla ven.

Nove mape, nova zgodba in ladje iz AC Black Flag? Sliši se kot recept za uspeh.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

oo7 ::

Če se kdo sprašuje kako lahko Ubisoft tako hitro dela igre no ja imajo veliko zaposlenih :P


Malo za zanimivost koliko ima kdo zaposlenih v igralnem svetu


Ubisoft 13742 zaposlenih

Activision Blizzard, Inc. 9625 zaposlenih (Call of Duty, Warcraft...)

EA 9300 zaposlenih - sem spadajo Bioware, DICE, EA... (Mass effect, Battlefield, Fifa, NBA, sims...)

Nintendo 5501 zaposlenih

SEGA 4865 zaposlenih

Konami 4606 zaposlenih

Take-Two Interactive 4492 zaposlenih (tukaj notri so všteti tudi 2K, Rockstar Games izdelovalci iger GTA...)

Square Enix 3924 zaposlenih (Deus Ex, Tomb Raider...)

Capcom 2811 zaposlenih (Resident Evil, monster Hunter, Street fighter, devil May Cry...)

ZeniaMax media +1500 zaposlenih - sem spada tudi več studijev kot so Arkane Studios, Bethesda Softworks , id Software... ( Fallout, elder Scorlls, DOOM, Dishonored, Wolfenstein)

CD Projekt 800 zaposlenih (Witcher serija)

Bungie 750 zaposlenih ( HALO, Destiny...)

Epic games 700 zaposlenih (Unreal, Gears of War...)

Codemasters 400 zaposlenih (F1, Dirt Rally, Colin Mcrae Rally...)

Valve Corporation 360 zaposlenih

Bohemia Interactive 346 zaposlenih (ARMA serija )

FromSoftware 283 zaposlenih (Dark souls serija)

4A games 150 zaposlenih (Metro serija)

Remedy Entertainment 149 zaposlenih (Max Payne, Alan Wake, quantum Break)

CroTeam 40 zaposlenih (Serous Sam, The Talos principle)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

RegulusDraco je izjavil:

Nove mape, nova zgodba in ladje iz AC Black Flag? Sliši se kot recept za uspeh.

Slisi se kot molzenje francize, namesto da bi si vzeli kako leto ali dve vec casa in kaj svezega zimplementirali.

Origins mi je bil vsec, ampak ne vem, ce zelim tako hitro po Origins ze spet igras AssCreed, ki je zelo zelo podoben.

RegulusDraco ::

Tr0n je izjavil:

RegulusDraco je izjavil:

Nove mape, nova zgodba in ladje iz AC Black Flag? Sliši se kot recept za uspeh.

Slisi se kot molzenje francize, namesto da bi si vzeli kako leto ali dve vec casa in kaj svezega zimplementirali.

Origins mi je bil vsec, ampak ne vem, ce zelim tako hitro po Origins ze spet igras AssCreed, ki je zelo zelo podoben.


boš pa počakal kakšno leto in potem odigral Odisejo, za katero kritiki trdijo da je epic.
Ne vidim razloga, da se je treba pizdit, če vsako leto izdajo top igro.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Seveda, ampak to ne bo popravilo dejstva, da gre za dokaj leno kopijo obstojecega template-a. Sem pricakoval vec, kot samo "DLC". :)

RegulusDraco ::

Kakor pogledaš. Jaz sem recimo vesel, da niso gameplaya uničili z nekimi novimi poizkusi (kar se pogosto zgodi pri takšnih poizkusih).
Tako ali tako hočemo igrat Assassins Creed, ki je že močno uveljavljena igra z zelo pričakovanim gameplayem. Če ga spremenijo, to pač ne bo več AC.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Izi ::

Samo na pogled je podobna Origins, ko pa začneš igrati je pa kar precej drugačna igra. Včeraj sem igral kakšno uro in na srečo mi deluje zelo v redu in brez problemov. Sicer samo na slabih 40 fps ampak je pa tekoče in brez zatikanja. Grafika je pa fantastična.

Eno uro je trajalo, da sem prilezel do level 2. En level višje sovražnike se še da nekako premagati z nekaj truda, ko pa sem probal ubiti Morskega psa level 3, ki me je vedno desinhroniziral ko sem poskušal najti zaklad v nekih priobalnih potopljenih ruševinah, pa sem ga samo žgečkal in me je sesul s praktično enim samim ugrizom.

oo7 ::

Assassin's Creed Odyssey Patch 1.02 Release Notes

Gameplay Improvements

Made Lieutenants scale with the player character for both Boarding and Call To Arms
Added "Historical Locations" filter to the World Map
Addressed many "game breakers" that could happen in specific conditions


Qualitative Improvements

Increased diversity in haircuts


Technical Improvements

Reduced loading times in various areas including before flashbacks and dialogues
Reduced occurrence of low-resolution textures on up close NPCs and objects
General improvement to performance and stability

Alien123 ::

Izi je izjavil:

Samo na pogled je podobna Origins, ko pa začneš igrati je pa kar precej drugačna igra. Včeraj sem igral kakšno uro in na srečo mi deluje zelo v redu in brez problemov. Sicer samo na slabih 40 fps ampak je pa tekoče in brez zatikanja. Grafika je pa fantastična.

Eno uro je trajalo, da sem prilezel do level 2. En level višje sovražnike se še da nekako premagati z nekaj truda, ko pa sem probal ubiti Morskega psa level 3, ki me je vedno desinhroniziral ko sem poskušal najti zaklad v nekih priobalnih potopljenih ruševinah, pa sem ga samo žgečkal in me je sesul s praktično enim samim ugrizom.


40fps žal ni tekoče.. kakšne maš settingse pa komp?

kitl76 ::

Zadeva že špila. Prvi vtis je odličen všeč mi je Grčija.

Izi ::

Sem se že naučil novo grško kletvico:
Malaka! :))

Berserker ::

Bomb počakal da pade cena. Enostavno je špil preveč podoben Originsu, tako po gameplayu kot vsebini. Nekako niso zadeli mentalitete bojnih veščin, katere so preprosto prekopirali iz Originsa.

meho7 ::

Nevem kako lahko folk se vedno pali na Ubisoftove copy-paste igre :))

Tr0n ::

Veliko gameplay mehanik je zelo podobnih ja, ker imajo pac in-house tech, ki ga uporabljajo za razlicne produkte znotraj celotne firme.

Bolj je problem, da je Odyssey za moje pojme prehitro izsel po Origins in ponuja kvecjemu more of the same. Kar je seveda smiselno, ker v enem letu, cetudi je drug team in studio, ne morejo narediti taksen leap v techu, kot je bil med Syndicate in Origins.

In to se pozna na koncnem produktu, zal.

Tisti, ki zelijo "more of the same", bodo zadovoljni, jaz bom pa pocakal na kaksen bolj konkreten popust. :)

Timurlenk ::

meho7 je izjavil:

Nevem kako lahko folk se vedno pali na Ubisoftove copy-paste igre :))

Ce je fajn, je kul more of the same.
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Izi ::

Očitno se marsikdo ne zaveda kako velikanska firma je Ubisoft. Ostale igričarske firme so proti njim kot male Indie firmice.
Odyssey igro je izdelovalo več tisoč ljudi okoli 4 leta. Po številu ur je to toliko kot da bi na primer igro Witcher 3 izdelovali okoli 50 let. Zato so Ubisoftove igre praktično edine igre skoraj brez bugov.
Ker ima Ubisoft toliko zaposlenih lahko brez problema izdela vsaj dve taki Mega AAA igri vsako leto pa ne bo to nobeno štancanje, saj vsako igro dela popolnoma druga skupina. Če lahko 5000 ljudem sploh lahko rečemo delovna skupina.

Skratka Odyssey je kljub nenormalno veliki igri praktično popolnoma brez bugov. Lahko osebno potrdim, da po okoli 40 končanih questih nisem naletel niti na najmanjšo malenkost, ki bi vsaj od daleč lahko spominjala na kakršnokoli napakico.

Če se vrnemo k igri.
Ko sem po kakšnih 10 urah končal prvi začetni otok, me je že malo začelo skrbeti da bo igra prekratka, ker mi je kazalo, da sem končal že 10% zgodbe. Na srečo tisti napredek kaže samo glavno zgodbo, ki ima na začetnem domačem otoku našega junaka okoli 10 glavnih questov, kar pomeni da ima glavna zgodba okoli 100 questov.
Poleg okoli 100 glavnih questov imamo še preko 300 stranskih questov in pa na oglasnih deskah po mestih dobivamo še Dnevne queste in Tedenske Queste.
Dnevni questi trajajo 24 ur, Tedenski pa 7 dni, šteti pa začno ko jih server vstavi na oglasno desko in ne ko jih mi prevzamemo. Na vem koliko bo teh questov, ampak včeraj sem imel na voljo več dnevnih questov in ne samo enega.
Potem pa menda pridejo še Mesečni questi, ki pa bodo malo daljše quest verige. Na koncu pa še DLCji

Za prvih 10% zgodbe pa tudi lahko rečem, da je Epska in vredna knjige. Knjiga s taisto zgodbo na 400 straneh je kolikor sem videl tudi že naprodaj. V knjigi so za glavno vlogo izbrali Kassandro.

Tr0n ::

Izi je izjavil:


Odyssey igro je izdelovalo več tisoč ljudi okoli 4 leta. Po številu ur je to toliko kot da bi na primer igro Witcher 3 izdelovali okoli 50 let. Zato so Ubisoftove igre praktično edine igre skoraj brez bugov.

meho7 ::

Another optimization masterclass by ubishit

DaviX ::

Evo trenutno sem level 12, kakih 10 ur imam z sabo. Zadeva je kul, po gameplayu spominja na origins, kar sem tudi želel. Grčija je zakon, izbral sem Alexiosa, mogoče mi je malo žal da nisem Kassandre. Morda v drugo. Imam i5 3570, 8gb ram, igro na SSD disku, geforca 1070 - moram priznat da je res vse tekoče. Večinoma imam 60 FPS, ob zgostitvi vsega pa pade na okoli 40, ma se hitro spet dvigne. Nastavite so Ultra High (večinoma), 1920x1080.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741079 (6312) Kvinta
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914367 (6142) Izi
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218821 (6949) Gagatronix
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211626 (9672) jype
»

Assassin's Creed 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10018447 (7654) scipascapa

Več podobnih tem