» »

Zunanja igrala

Zunanja igrala

Shkorc ::

Zdravo,

za otroke bi rad kupil zunanje igralo/plezalo.

Cene pri nas so precej zasoljene, pa sem našel naslednjo stran, kjer se mi zdijo zelo ugodne.

https://www.lotparty.co.uk

Pred nakupom probam najti kakšen pozitiven ali negativen feedback o tej spletni trgovini, žal brez uspeha /registrirana je bila letos aprila, s strani matičnega podjetja lotparty.com iz Amerike. Blago po njihovem pošiljajo iz Londona, UK.

Žal ne omogočajo plačila preko Paypala - v tem primeru bi bil bolj pomirjen - samo plačilo s kreditno kartico.

Kakšno je vaše mnenje?

Hvala ter lp

shotalick ::

Kakor gledam, so omenjene cene rahlo prenizke, se strinjaš? Si jih poizkušal kontaktirati? Malenkost mi smrdi po nategu, lahko se motim....

Machete ::

Tole sigurno ni legit. Že slike so eni sami renderji in photoshop. Cena nerelana. Lokacija UK. Kaj še ni dovolj stop znakov?
Sicer pa vsak po svoje, ampak midva sva se odločila, da ne bova s to plastiko šarila okoli hiše in kopičila te smeti, ker je že tako okoli hiš absurd s temi plastičnimi mini neuporabnimi tobogani in vozili. Javna igrala so pa res na vsakem koraku in to precej kvalitetna in velika. Razen, če živiš v kakšnih rovtah sredi kočevsekga gozda. Tudi jaz nisem iz mesta, ampak narediš pa mini izlet na igrala, magar s kolesi ali poganjalci itd.. in je zato še toliko bolj imenitno. Na teh domačih okoli hiš še nisem videl otorka, ker je verjetno tako kot vse aktualno prvih 5 minut. Samo mojih par centov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KTr1sk ::

to je pa res poceni, je pa zanimivo imajo kontaktno številko in naslov
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Machete ::

Sicer firma dejanskko obstaja.
https://www.google.com/maps/place/65+Su...!3m6!1e1!3m4!1sdYiH_thsD4D4pLTXiPX-Bw!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x89c2f9f684730b87:0x1c10245dd8faba59!8m2!3d40.8798272!4d-74.0472247


Po logotu, bi rekel, da gre za kitajske priseljence od koder je seveda tudi roba. Zadeva je verjetno katastrofalne kvalitete. Si pomislil koliko bo poštnina, ako se dejansko zmeniš za naročilo?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

inferno666 ::

Sej veš kaj pravijo o "To good to be true" zadevah.

Shkorc ::

Hvala za vaša mnenja. Poštnina je pri nakupu nad 100EUR brezplačna.

lotparty.com je resna firma v US, že od leta 2003. Tale "hčerinska" v UK je pa sumljiva, tako da sem previden.

Slike so photoshopane isto kot v Bauhausovem katalogu, samo da so cene pri nas x4. To me ne skrbi.

Roba je res slabše kvalitete, so sami povedali v Bauhausu, da je bilo ogromno reklamacij za te gugalnike s hiškami in toboganom.

Zdi se mi, da gre spet za isto opremo, ki jo dela ena kitajska firma, prodajajo pa z dvignjeno ceno povsod po svetu.

Zanimam me dejansko tole plezalo: https://www.lotparty.co.uk/index.php?ma...

Meh, pravkar klical številko, ki jo imajo navedeno na strani in je nedosegljiva.

Verjetno nateg, bodite pozorni vsi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Shkorc ()

realize ::

Pozdravljeni,

odločamo se za nakup nekaj igral za piknik prostor. V poštev pridejo samo certificirana igrala.
Zanimajo me firme, ki se s tem ukvarjajo, vaše izkušnje pri nakupu/postavljanju igral, okvirna cena, kvaliteta itd.

LP

starfotr ::

Kaj takega? Če je dobro za šole in javne prostore, je dobro tudi za vas, najbrž.

http://leseno.si/igrala.php

Mercier ::

Nekoč sem bil del pogovora z nekom, ki opremlja igrišča. Izjava je šla v stilu: tako drago, da smo prišli na idejo, da bi izdelovali sami, pa smo po malo matematike ugotovili, da ni toliko prihranka, kot se je zdelo na začetku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3d tiskalnik (strani: 1 2 3 443 44 45 46 )

Oddelek: Kaj kupiti
2296352124 (55) verto
»

Ugoden visokotlačni čistilec (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9718782 (2762) celje
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16325820 (12957) Reaper
»

akumulatorske kosilnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7219490 (12943) 111111111111
»

Nintendo Classic Mini NES (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
16028133 (19062) Hakai

Več podobnih tem