» »

Smart watch, kaj kupiti?

Smart watch, kaj kupiti?

««
6 / 22
»»

chacha ::

Kaj menite, da je boljše? Apple watch 3 ali vivoactive 3? Predvsem za šprtno uro, zadnja stvar ki jo hočem v življenju so konsantni notificationi, smsji itd.

_marc_ ::

Mi lahko kdo predlaga neko osnovno pametno uro, ki ima prikaz s številčnico, od ostalih funkcij pa samo prikaz klicev, smssov in mailov. Se pravi, da ne potrbujem nobenih merjenj srčnega utripa, števca korakov..., le baterija naj zdrži vsaj nekaj dni.

gwertix ::

Poglej TicWatch ure. Osnovni modeli so ugodni in imajo vse omenjene funkcije.

_marc_ ::

Hvala za predlog, vendar je cena še vedno 150€+.

Benny123 ::

Twixz ::

Yo,

pametna ura do 300€? A je huawei watch GT za kaj? Včasih je bil pljuvan?

Telefon v uporabi: Huawei Mate 20 PRO

Uporaba: prikaz obvestil, pulz, koraki..

Butasto vprašanje pa vendar: kolikšen je domet povezljivosti ure z telefonom če je telefon na enem mestu (predal) jaz pa se gibam v radiusu 50 metrov od telefona po poslovni stavbi?

Hvala in lep pozdrav.

GupeM ::

Preveč. Bluetooth dela do 10 m. V kolikor so vmes stene, še toliko manj. 50 metrov je krepko preveč.

Huawei ure ne poznam, sem pa trenutno na Garmin Vivoactive 3 Music. Fajn je, ker baterija zdrži cel teden, če jo uporabljaš samo kot smart watch. Če jo uporabljaš za snemanje aktivnosti (vključen GPS), potem zdrži precej manj (13 ur ob konstantno vključenem GPS). Če preko ure še streamaš glasbo na BT slušalke, pa hitro pade ne le nekaj ur. Ob moji uporabi jo polnim na ~4 dni (ura do dve aktivnosti na dan, brez streamanja glasbe).

Ima pa barvni e-ink zaslon, kar je odlično za na soncu, pa vedno je screen on. Resolucija ekrana sicer ni najboljša, ampak načeloma ni namenjena temu. Če jo hočeš nositi kot modni dodatek, potem jo odsvetujem. Sicer je lepa, ampak zaradi slabe resolucije ekrana in ne najlepših watch faceov se mi ne zdi primerna. Če jo hočeš za uporabnost, še posebej kot activity tracker, pa je zelo priporočam.

Drugače samo za obvestila, pulz in korake, bi jaz uporabljal Xiaomi Mi Band 4. Sem imel dvojko, ampak po reviewih sodeč je tudi štirka precej fajn. Sploh ker baterija zdrži slab mesec.

drzni86 ::

Še tukaj vprašam ker vidim, da je bolj aktivna tema... :D

Amazfit GTR ali Stratos 2 ali Verge? Ali mogoče kaj drugega za okoli 150€ v SLO štacuni?

jopar ::

Jaz imam kak teden Amazfit GTR in mislim, da je za ta denar (126 eur) top. Pogrešam sicer par app in nastavitev, ker sem jih bil prej vajen na Wear OS, vendar se hitro navadiš. Kupil sem še kovinski pašček in zgleda res super. Da baterije ne omenjam. Po enem tednu imam trenutno 71% :O

drzni86 ::

jopar je izjavil:

Jaz imam kak teden Amazfit GTR in mislim, da je za ta denar (126 eur) top. Pogrešam sicer par app in nastavitev, ker sem jih bil prej vajen na Wear OS, vendar se hitro navadiš. Kupil sem še kovinski pašček in zgleda res super. Da baterije ne omenjam. Po enem tednu imam trenutno 71% :O


Sem se po pregledu parih testov in ocen tudi že sam nagibal v smer GTR... Hvala za odgovor!

sloxl8 ::

@GupeM: Če zaženeš planirano aktivnost, se vmes prikazuje zaslon No notes. Morda veš, kako ga izklopiš? Sem kontaktiral Garmin, pa ni odgovora.

GupeM ::

sloxl8 je izjavil:

@GupeM: Če zaženeš planirano aktivnost, se vmes prikazuje zaslon No notes. Morda veš, kako ga izklopiš? Sem kontaktiral Garmin, pa ni odgovora.

Nimam te težave, ker uporabljam samo tek, hojo in kolesarjenje. Se pa očitno to res dogaja pri custom aktivnostih, če sem prav razumel, kar piše v tem threadu:

https://forums.garmin.com/sports-fitnes...

Rešitve pa kot izgleda (še) ni.

Gagarin ::

jopar je izjavil:

Jaz imam kak teden Amazfit GTR in mislim, da je za ta denar (126 eur) top. Pogrešam sicer par app in nastavitev, ker sem jih bil prej vajen na Wear OS, vendar se hitro navadiš. Kupil sem še kovinski pašček in zgleda res super. Da baterije ne omenjam. Po enem tednu imam trenutno 71% :O


Ura, ki ni always on ni ura...

drzni86 ::

Gagarin je izjavil:

jopar je izjavil:

Jaz imam kak teden Amazfit GTR in mislim, da je za ta denar (126 eur) top. Pogrešam sicer par app in nastavitev, ker sem jih bil prej vajen na Wear OS, vendar se hitro navadiš. Kupil sem še kovinski pašček in zgleda res super. Da baterije ne omenjam. Po enem tednu imam trenutno 71% :O


Ura, ki ni always on ni ura...


Kaj pa potem je?

zagor256 ::

Pozdravljeni. Kupil Samsung Galaxy watch. Imam problem, da v galaxy store ne vidim plačljivih aplikacij. Rad bi na uro naložil aplikacijo za tek. Naložil trial, ki dela super, plačljive pa mi ne pokaže.

Gagarin ::

drzni86 je izjavil:

Gagarin je izjavil:

jopar je izjavil:

Jaz imam kak teden Amazfit GTR in mislim, da je za ta denar (126 eur) top. Pogrešam sicer par app in nastavitev, ker sem jih bil prej vajen na Wear OS, vendar se hitro navadiš. Kupil sem še kovinski pašček in zgleda res super. Da baterije ne omenjam. Po enem tednu imam trenutno 71% :O


Ura, ki ni always on ni ura...


Kaj pa potem je?


Krneki

zagor256 je izjavil:

Pozdravljeni. Kupil Samsung Galaxy watch. Imam problem, da v galaxy store ne vidim plačljivih aplikacij. Rad bi na uro naložil aplikacijo za tek. Naložil trial, ki dela super, plačljive pa mi ne pokaže.


Imaš Samsung account?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

zagor256 ::

Ja imam. Samo ne najdem nastavitev za vpis kartice.

Gagarin ::

Galaxy store, zgoraj desno tri pikice, my page, čisto spodaj credit card

drzni86 ::

Gagarin je izjavil:

drzni86 je izjavil:

Gagarin je izjavil:

jopar je izjavil:

Jaz imam kak teden Amazfit GTR in mislim, da je za ta denar (126 eur) top. Pogrešam sicer par app in nastavitev, ker sem jih bil prej vajen na Wear OS, vendar se hitro navadiš. Kupil sem še kovinski pašček in zgleda res super. Da baterije ne omenjam. Po enem tednu imam trenutno 71% :O


Ura, ki ni always on ni ura...


Kaj pa potem je?


Krneki



Enako kot tvoji posti potem...

zagor256 ::

Gagarin je izjavil:

Galaxy store, zgoraj desno tri pikice, my page, čisto spodaj credit card

Galaxy store za samsung watch se požene direktno iz programa galaxy wearable in nima te možnosti.

Gagarin ::

Na goggle play ga ni? Sam imam samsung tako da je že instaliran galaxy store...

McMallar ::

Uporablja kdo sportno smart uro? Rabil bi nekaj za tek, pohodnistvo, smucanje... Pogoj je, da lahko grem tec brez telefona, tako da ura mora imeti GPS. Ce ima kaksne dodatne nacine za fitnes/indoor tracking se toliko boljse.

Kot ideja, gledal sem ure kot Suunto 5, Garmin Forerunner/Vivoactive, Polar Ignite/Vantage/M. Na koncu je tudi opcija z Apple Watch, ce je boljsa od ostalih.

Kaj ostali uporabljate, vedno tecete s telefonom? Prikaz sporocil, klicev, itd. mi je zadnjega pomena. Bolj mi je vazno, da lahko uro uporabljam samostojno.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

scipascapa ::

Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet International Version - Black

jao še mesec nazaj je bila 30-32€ hehe

joggi79 ::

McMallar je izjavil:

Kaj ostali uporabljate, vedno tecete s telefonom? Prikaz sporocil, klicev, itd. mi je zadnjega pomena. Bolj mi je vazno, da lahko uro uporabljam samostojno.

Ce rabis uro za sport (HRM, gps...) potem pozabi te "smart watch" igracke in poglej kaj v stilu pravih ur (Polar, Suunto, Garmin). Kaj od tega so pa bolj kot ne osebne preference. Jaz prisegam na Polarja, ker njihove HRM-je uporabljam ze tam nekje od leta 1990 dalje, brez problemov in tezav, za povrhu je pa se bolj natancen od ostalih. Ampak zares je katera koli od teh treh vec kot dovolj dobra tudi za profi sportnika, kaj sele za rekreativca in je izbira res zgolj osebna preferenca.

ZiedRieke ::

Ali katera od teh ur prikazuje facebook messenger pogovor v obliki bublechat(enako kot na telefonu), se pravi z zgodovino, slikami in emojoti. Na youtube nisem našel demonstracije delovanja facebooka na Galaxy Watch urah.

mat11 ::

Stratos 2, po skoraj dveh letih uporabe je baterija še vedno super oziroma po zadnjih updatih še boljša.5 dni brez problemov. Je pa res da uro bolj uporabljam kot pametno uro, ki je pa vedno povezana z telefonom.
mat

zasavc ::

mat11 je izjavil:

Stratos 2, po skoraj dveh letih uporabe je baterija še vedno super oziroma po zadnjih updatih še boljša.5 dni brez problemov. Je pa res da uro bolj uporabljam kot pametno uro, ki je pa vedno povezana z telefonom.

Se strinjam, tudi jaz jo imam skoraj 2 leti, pa baterija ne kaže znakov staranja. Uporabljam jo 2-3x tedensko za športne aktivnosti (kolesarjenje, planinarjenje...), povezava z telefonom vseskozi aktivna. Priporočam nakup.

krefi ::

Čakam stratos 3 da pride v eu
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

double back ::

joggi79 je izjavil:

McMallar je izjavil:

Kaj ostali uporabljate, vedno tecete s telefonom? Prikaz sporocil, klicev, itd. mi je zadnjega pomena. Bolj mi je vazno, da lahko uro uporabljam samostojno.

Ce rabis uro za sport (HRM, gps...) potem pozabi te "smart watch" igracke in poglej kaj v stilu pravih ur (Polar, Suunto, Garmin). Kaj od tega so pa bolj kot ne osebne preference. Jaz prisegam na Polarja, ker njihove HRM-je uporabljam ze tam nekje od leta 1990 dalje, brez problemov in tezav, za povrhu je pa se bolj natancen od ostalih. Ampak zares je katera koli od teh treh vec kot dovolj dobra tudi za profi sportnika, kaj sele za rekreativca in je izbira res zgolj osebna preferenca.


Med profi športniki in amaterskimi rekreativci, kateri večino sprašujemo po Pametnih športnih urah na tem forumu, je zelo velika razlika. Tako da odsvetovanje smart watch "igračk" ni povsem utemeljeno. Jaz uporabljam Amazfit Stratos že več kot leto dni, v povprečju dva do trikrat na teden (tek, kolesarjenje, pohodništvo, turno smučanje, pa še kaj).
Do sedaj nimam nobenih omembe vrednih pripomb, razen kot si napisal, HRM ni tako natančen kot pri kakšnem Polarju. Me pa tudi ne moti, če kaže 5 utripov manj ali več. GPS pa dela v nulo, to je bil tudi moj edini pomemben kriterij pri izbiri ure, poleg cene seveda.

krefi je izjavil:

Čakam stratos 3 da pride v eu

Kitajci že na veliko pošiljajo v Slovenijo, tako da ne rabiš čakat :) Garancija tudi velja.

Zgodovina sprememb…

barocco ::

Družba lp
katero smart uro do 100€ priporočate(gps,pedometer,puls, razdalje..)Gre namreč za darilo (brata),žal se ne ne pametne ure spoznam nič :/ tako da nasveti/mnenje dobrodošli.
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

GupeM ::

Mogoče bolje, da mu natisneš "bon za smart watch", in zraven priložiš bankovec za 100 EUR, pa naj si sam izbere, kaj bi rad. Mogoče bi sam raje imel neko boljšo uro za 150 EUR, pa mu je toliko denarja preveč. Če mu daš ti 100 EUR, pa še sam doda 50, pa si lahko kupi željeno uro.

Samo v razmislek.

Lahko ga pa kar vprašaš kaj bi rad, pa mu jo kupiš. Takšnih stvari drugim nikoli ne kupujem. Sam sem že dobil "ful hudo miško in tipkovnico," pa bi raje tistih 50 EUR dobil, še sam malo zraven dodal, pa si kupil nekaj normalnega. Potem je pa folk še užaljen, ker ne uporabljaš njihove tipkovnice/nosiš njihove ure, pa tako so se potrudili.

Drugo je, če nekdo reče, da bi rad točno določeno stvar. Recimo Garmin Vivoactive 3/iPhone Xs/dres od Dončića. Takrat pač lahko to kupiš, ker veš, da si točno to želi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Twixz ::

Iščem nekaj za očeta ki se je začel aktivno ukvarjati z hojo.

Uro, ki se lahko poveže z 5 let starim LGjem. Da mu pokaže podatke kje in koliko je hodil, utrip, itd. :)

SKarantanec ::

BladE_ je izjavil:

Kupuješ SMART watch pa ti je pomemben slovenski meni? Mislim, da to ni nikoli prioriteta za nekoga, ki kupuje SMART watch(hint: polpismeni ne rabijo take ure!).

Druga stvar... Primerjaš uro za 150EUR in za 500EUR? V tem primeru Garmin zgleda ceneno... Stratos je v tem rangu top of the top, pa verjetno tudi ne zaostaja veliko za dražjimi tekmeci(ubistvu jim ime dviguje ceno, kar pa ne pomeni...).


So torej polpismeni, da ne rečem dumb AF, vsi ljudje, katerih "native tongue" ni angleščina? Zakaj se potem softver sploh lokalizira?

Jebac18 ::

Ker se veliko gibljemo sem imel sedaj v uporabi amazfit bip.Ker pa sem začel aktivno kolesarit bi potreboval uro katero lahko dam zemljevid gor in vidim pot po kateri grem s kolesom ... Gledal sem amazfit stratos je možno samo Google app ali tudi stravo oz kompot naložiti ?

Jebac18 ::

Katero kupiti Suunto 9 iz Amazona ali Garmin vivoactive 4 ?

Nesta ::

Živjo. Se splača počakati na Galaxy watch 3?

Predvsem bi rad imel NFC(plačevanje preko ure - ni važno kater app - samo da dela, GPS, Dober time sleep tracker (a Pulse Ox sensor that tracks blood oxygen saturation levels, stress/sleep tracking, and heart-rate monitoring.)
5 ATM water resistance,
Samodejno zaznavanje telovadbe,
prevzem klica, zavrnitev klica, budilko,
Pregled vseh notifikacij na telefonu (Android)
Možnost slikanja preko telefona.
Hvala

krho ::

Ja vem.. cenovni razpon je velik.. Vivoactive 4S cca 260EUR (ceneje belo / rožnato v Evropi ne najdem, siva je cca 10EUR manj )ali Novi miband 5 cca 35EUR.. Gre se predvsem za stalno merjenje pulza, ter spanja. Ostalo so bonbončki.. no always on zaslon na Vivoactive 4s zmaga...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

GupeM ::

NFC plačevanje deluje samo na Apple urah z ApplePay (N26 banka), s Samsung Pay (Curve kartica z Britanskim BIN), je pa do nedavnega delal tudi GarminPay z mBills kartico. Zadeva zaradi menjave kartic trenutno ne deluje, na mBills pa obljubljajo, da naj bi zadeva delala najkasneje do konca septembra.

OK.d ::

Tole čakam, da vidim če bo plačevanje z NFC-jem delovalohttps://www.google.si/amp/s/www.android...
LPOK.d

Nesta ::

Jest se vedno cincam med temi:


Stratos 3:
https://www.correrunamaraton.com/en/ama ... -3-review/

Garmin Vivoaccitve 4:
https://www.dcrainmaker.com/2020/02/gar ... eview.html

Huawei watch gt 2e
https://www.wareable.com/smartwatches/h ... eview-7947

Samsung galaxy watch activ 2
https://www.androidauthority.com/samsun ... w-1032920/

Rabil bi eno overall uro (športna, heart rate, sleep tracker, NFC placevanje v Sloveniji (imam Curve, Revolut, N26..), zvocnik, GPS, po možnosti Esim. Razmisljam o nakupi Galaxy Watch 3 samo se bojim da srranje od Galaxy pay ne bo delovalo oz ne deluje nic drugega na tej uri za placevanje preko NFC v Slo

gavrin ::

Evo danes končno naročil uro( huawei gt2 sport) pa da vidimo kaj bo.
Pregledoval teste, mnenja in cagal 2 meseca zdej pa da vidimo če sem se prav odločil.

GupeM ::

Samsung pay mislim da ne dela v Sloveniji.

Dela pa Garmin Pay z Revolutom, pa obljubljajo da bo mBills spet začel delat septembra nekje.

Kako je s plačevanjem s Huaweijem in Stratosom, pa ne vem.

Poleg Garmina v slo dela tudi apple pay na apple watch.

Drugače, če bi rad imel dober battery life, pol Samsung in Apple zagotovo odpadeta, ima pa Garmin okrog enega tedna battery life, če ne uporabljaš GPS-a. Meni s kakšno uro GPS-a na dan zdrži nekje 4 dni.

Če bi rad lep ekran, potem odpade Garmin. Barve na njem so res blede, in število njih je precej omejeno. Tudi resolucija je bolj boga. Se pa izjemno dobro vidi na dnevni svetlobi (podobno kot Kindle), kar je meni bolj pomembno.

budnost ::

gavrin je izjavil:

Evo danes končno naročil uro( huawei gt2 sport) pa da vidimo kaj bo.
Pregledoval teste, mnenja in cagal 2 meseca zdej pa da vidimo če sem se prav odločil.


Sam sem imel to uro in sem jo prodal. Solidna ura, predvsem avtonomija je odlična...to pa je tudi vse...če želiš imeti Stravo jo lahko pozabiš, ker Huawei dosedaj tega ni omogočil, čeprav mnogi uporabniki to želijo in zahtevajo. Problem je tudi, ker bluetootha ne moreš izključiti, stalno je prižgan, tudi ponoči. Ne moreš dati ure v letalski način. Druga stvar je merjenje pulza pri športni aktivnosti, predvsem teka po terenu, kjer se srčni pulz ves čas spreminja. Merjenje pulza je netočno in skorajda neuporabno, če samo primerjam z vivoactive 4. Ura ima zelo slab algoritem za merjenje tovrstnih aktivnosti.

bmwwww ::

Meni se na kolesu pokazala kot zelo dobro GT2. HR dela super (sem primerjal) s Polar m400 in HR pasom. Odstopanje je bilo malenkostno -2 do -3 je pokazal GT2 manj od Polarja.
Vklopiš do not disturb pa nima veze če je povezana s tel. ker ne dobiš obvestila. Razen če se ti gre za baterijo na telefonu :D

buttcrack ::

Nesta je izjavil:

Jest se vedno cincam med temi:


Stratos 3:
https://www.correrunamaraton.com/en/ama ... -3-review/

NFC not working outside China

ga imam sam in je za moje potrebe top P/P - tek, hribi, kolo, ...
edini resnejši minus je baterija v povezavi z BT, tam kar konkretno požira, sam GPS niti ne.
za polnit je nekje na 6-7dni

mat11 ::

Ali obstaja kak link, kjer bi obkljukal kaj bi rad imel pri uri in ti ponudi izbiro. Proizvajalci imajo precej slabo-pomanjkljivo to opisano.
Baterija vsaj tri dni
vsaj 5 atm
GPS
AOD screen
Spomin za muziko

Trenutno imam Stratos 2, ki pa je že v letih in jo bom raje zamenjal. Mi pa čisto odgovarja ampak trojke ne mislim kupiti glede na vse pritožbe o izdelavi dvojke in trojke.
Trenutno mi je edini blizu Vivoactive 4. Sounto 7 pa, če bi imel boljšo baterijo.....
mat

budnost ::

mat11 je izjavil:

Ali obstaja kak link, kjer bi obkljukal kaj bi rad imel pri uri in ti ponudi izbiro. Proizvajalci imajo precej slabo-pomanjkljivo to opisano.
Baterija vsaj tri dni
vsaj 5 atm
GPS
AOD screen
Spomin za muziko

Trenutno imam Stratos 2, ki pa je že v letih in jo bom raje zamenjal. Mi pa čisto odgovarja ampak trojke ne mislim kupiti glede na vse pritožbe o izdelavi dvojke in trojke.
Trenutno mi je edini blizu Vivoactive 4. Sounto 7 pa, če bi imel boljšo baterijo.....



Imam vivoactive 4 in sem zadovoljen. Solidna baterija, dober gps signal, možnost glasbe in plačevanja. Ima tudi pulzni oksimeter in je zadeva uporabna pri merjenju. Nima sicer nekih naprednih funkcij pri teku kot forerunner 645 ali 245. Vendar čisto dovolj. Sam bi takoj zamenjal možnost predvajanja glasbe in plačevanja za možnost nalaganja map na to uro.

bmwwww ::

mat11 je izjavil:

Ali obstaja kak link, kjer bi obkljukal kaj bi rad imel pri uri in ti ponudi izbiro. Proizvajalci imajo precej slabo-pomanjkljivo to opisano.
Baterija vsaj tri dni
vsaj 5 atm
GPS
AOD screen
Spomin za muziko

Trenutno imam Stratos 2, ki pa je že v letih in jo bom raje zamenjal. Mi pa čisto odgovarja ampak trojke ne mislim kupiti glede na vse pritožbe o izdelavi dvojke in trojke.
Trenutno mi je edini blizu Vivoactive 4. Sounto 7 pa, če bi imel boljšo baterijo.....



Huawei GT2 poglej.

mat11 ::

budnost je izjavil:



Imam vivoactive 4 in sem zadovoljen. Solidna baterija, dober gps signal, možnost glasbe in plačevanja. Ima tudi pulzni oksimeter in je zadeva uporabna pri merjenju. Nima sicer nekih naprednih funkcij pri teku kot forerunner 645 ali 245. Vendar čisto dovolj. Sam bi takoj zamenjal možnost predvajanja glasbe in plačevanja za možnost nalaganja map na to uro.


Si imel prej kakšno drugo uro, da lahko Garmina primerjaš? Koliko ti zdrži baterija, recimo pri samo smart načinu in pa koliko če kaj trackaš?
Malce še gledam Fenix 6 pro(precej več denarja :( ) Ima pa kar nekaj bombončkov recimo zemljevide, boljšo baterijo. Kako si zadovoljen z ekranom zunaj ali znotraj? In pa še , če ima avtomatično osvetlitev ekrana ali lahko to izklopiš? Zaenkrat toliko. ;)

bmwwww je izjavil:



Huawei GT2 poglej.


Bi če bi bil združljiv še z čem razen Huawei Helth, tako pa no go.
Hvala
mat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat11 ()

bmwwww ::

V vednost sem nekje zasledil odgovor Strave da delajo na platformi - kompatibilnosti za huawei gt2.
««
6 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametna ura

Oddelek: Kaj kupiti
112121 (337) enemon
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14441851 (2621) GupeM
»

Katera pametna športna ura ?

Oddelek: Kaj kupiti
2310431 (7922) Sharp999
»

Smartwatch

Oddelek: Kaj kupiti
213183 (2237) Jst

Več podobnih tem