» »

Smart watch, kaj kupiti?

Smart watch, kaj kupiti?

««
7 / 7
»
»»

mat11 ::

Če greš pogledati po starih forumih so bili odogovori iz Huawei a že za model GT da razvijajo program za to. Mislim, da malce nategujejo folk, da vseeno kupujejo njihove ure, ki drugače sploh niso napačne.
Drugače sem pa v nočem imenovati trgovine dobil informacijo, ki so jo oni dobili od Huaweia, da bo Strava ugasnila v mescu ali dveh in da se jim to zato ne splača. Svašta.....
mat

Twixz ::

A je kak problem če ura stoji na priklopljenem polnilcu cca. 4 mesece? Sem pozabil jo dat stran :D

Badwolff ::

Razmišljam o nakupu samsungove ure. Ali 3 upravičuje višjo ceno proti active 2 (ki mi je vizualno lepša).

Se da plačevat s to uro?

buttcrack ::

mat11 je izjavil:

Trenutno imam Stratos 2, ki pa je že v letih in jo bom raje zamenjal. Mi pa čisto odgovarja ampak trojke ne mislim kupiti glede na vse pritožbe o izdelavi dvojke in trojke.

Kaj čist točno pa naj bi bilo narobe s trojko?

sam jo imam cca 2 meseca in nimam niti ene pripombe. baterija zdrži pri meni 6/7 dni, od tega dobro uro teka z glasbo, 6h gpsa, in potem še kakšen hrib za vikend (2h). Imam pa sleep tracker in HR non stop, sicer baterija z lahkoto 10 dni. Pred kratkim je bila 180$ kar je pomoje best buy...

Kako je s plačevanjem s samsungovimi urami v Sloveniji ?

Ghost007 ::

Jaz imam samsung gear s3 frontir ker sem pač dobil zastonj zraven TV, vendar nikoli res prav zadovoljen, ker nima google assistenta in google keyboard govor v text, kot telefoni. Uporabno za SMS, navigacije... ulice, sploh na 1,4 " ekranih.
Danes pa instaliral to https://galaxystore.samsung.com/geardet...
In zadeva res zna slovensko. Zamenja privzeto samsung tipkavnico z to in doda ta govor v text opcijo.
Navigacije so zdaj mačji kašelj za uporabljat.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Ghost007 ()

En update za Samsung watch 3. Mislim, da isto velja tudi za active 2.

Uro narediš bistveno bolj uporabni, če spremeniš regijo na US. Navodila so na ZDA. Gre gladko, s pomočjo računalnika.

Tako dobiš Samsung pay in Spotify. Samsung pay se poveže s curve kartico. S slovenskimi visami in mastercard, z n26 in revoultom se ni hotel. Plačevanje je potem enostavno.

Naslednja stvar, ki jo moraš naložit je Samsung health monitor. Tako dobiš meritev ekg in krvnega tlaka. Ekg zgleda čist lep, ne ponuja pa nekih advanced očitkov, bolj ti samo pove, če imaš fibrilacija. Krvni pritisk moraš umerit z merilcem. Kolikor ga preizkušam zaenkrat kar točno kaže in se ujema z večjimi napravami.

Baterija je kar solidna, polnim večinoma malo tu, malo tam, drži pa mal več kit6dva dni, odvisno od uporabe.

ITSistemec ::

Badwolff je izjavil:

En update za Samsung watch 3. Mislim, da isto velja tudi za active 2.

Uro narediš bistveno bolj uporabni, če spremeniš regijo na US. Navodila so na ZDA. Gre gladko, s pomočjo računalnika.

Tako dobiš Samsung pay in Spotify. Samsung pay se poveže s curve kartico. S slovenskimi visami in mastercard, z n26 in revoultom se ni hotel. Plačevanje je potem enostavno.

Naslednja stvar, ki jo moraš naložit je Samsung health monitor. Tako dobiš meritev ekg in krvnega tlaka. Ekg zgleda čist lep, ne ponuja pa nekih advanced očitkov, bolj ti samo pove, če imaš fibrilacija. Krvni pritisk moraš umerit z merilcem. Kolikor ga preizkušam zaenkrat kar točno kaže in se ujema z večjimi napravami.

Baterija je kar solidna, polnim večinoma malo tu, malo tam, drži pa mal več kit6dva dni, odvisno od uporabe.

Pozdravljeni badwolff, uspel sem urediti Us regijo na sw3 in tako dobil tudi Samsung health monitor app, ampak mi ne dela. Napiše da ni kompatibilna ura Oz da nisem v pravi regiji.. Kako pa tole uredim?

Lp
««
7 / 7
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11919686 (260) Taip4n
»

Katero športno uro? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Šport
73963791 (1683) mikhaair
»

Smartwatch

211695 (749) Jst
»

Ura z merilcem porabe kalorij, utripa, GPS

286382 (850) slitkx
»

Športna ura za cca 250€