» »

Smart watch, kaj kupiti?

Smart watch, kaj kupiti?

««
3 / 22
»»

Karen ::

Stratos mi drži ene 4-5 dni če grem vmes 1x 1 uro laufat, pa med tekom mp3-je posušam čez BT (pa GPS vkjučen med tekom). Tako na oko enih 20% baterije na dan izgubi.

Konlov ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

mico28 ::

Sam iz izkušenj priporočam stratos, v povprečju baterija drži 4dni z skoraj vsakodnevnim športanjem. Na dan približno izgubi baterije od 20-25%.

vrunc ::

Karen je izjavil:

Stratos mi drži ene 4-5 dni če grem vmes 1x 1 uro laufat, pa med tekom mp3-je posušam čez BT (pa GPS vkjučen med tekom). Tako na oko enih 20% baterije na dan izgubi.

Pri meni enako, moti me le, da ima polnjenje ure rešeno na tako butast način in da včasih uro nastavim 5x preden se začne polnit. V četrtek sem pet ur kolesaril, pri tem mi je po vadbi na uri kazalo 71% baterije.....

dexterboy ::

Še moje izkušnje; začel sem z Miband 2; pozabil sem, kdaj sem jo nazadnje polnil. Resno. Sedaj imam Bip; jo polnim pogosteje, ampak vmes mine... koliko, dva tedna? Mogoče več? ne vem :)
Sam tudi razmišljam, da bi si omislil NE Stratosa, ampak Amzafit PACE. Zaradi gumbov, ki jih že na Bip-u nerad sprožim, če imam dlan obrnjeno navzgor :(
Na desni roki pa nikoli v življenju nisem nosil ure in se nikakor ne morem navaditi... :'(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

vrunc ::

Po trimesečni uporabi Stratosa se mi še ni zgodilo, da bi pritisnil gumb po pomoti....tako da teh problemov pri tej uri verjetno ne boš imel :)

SoulMan ::

Imam samo eno vprašanje. Ker sem jo kupil oziroma rezerviral v prednaročilu v Big Bangu in piše, da bodo na voljo od 21. September naprej, to pomeni, da ni nujno, da jo takrat dobim?

Longinus ::

Po enem tednu uporabe stratosa se mi ze je odlepil oz odpadel tisti mali plasticni delcek ure skaterim pritrdis uro na polnilno bazo.
Premisljujem ce bi uveljavljal stvarno napako.
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

Tomson ::

Jasno. Mi pa ni povsem jasno o katerem majhnem delčku govoriš. Pri meni se ura pritrdi (zaskoči) na polnilno postajo s pomočjo štirih kotnikov, ki sicer držijo pas ure - KLIK.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Longinus ::

na teh stirih kotnikih skaterim pritrdis uro na polnilno bazo je gor plastika.
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Longinus ()

fokz8 ::

Garmin Vivoactive 3 music vs Fitbit Ionic vs Samsung Gear S3 classic?
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Tomson ::

Najbolje, da si prebereš teste omenjenih modelov, je Techradar testiral vse tri, pa se na podlagi prebranega odločiš, katere lastnosti so ti najpomebnejše, kje so plusi in minusi posameznih modelov ...

Garmin vs Fitbit vs Samsung
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fokz8 ::

Tomson je izjavil:

Najbolje, da si prebereš teste omenjenih modelov, je Techradar testiral vse tri, pa se na podlagi prebranega odločiš, katere lastnosti so ti najpomebnejše, kje so plusi in minusi posameznih modelov ...

Garmin vs Fitbit vs Samsung


hvala za omenjeno, se bom kr lotil branja :)
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

fokz8 ::

Suunto 3 Fitness ali xiaomi amazfit stratos pace 2 ?
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

vrunc ::

Sam sem uporabljal Stratosa dva meseca, odlična ura za takšen denar. Pri aktivnostih meri cel kup meritev od dolžine koraka, dviga-spusta, tempa, VO2max..... priporočam nakup.

Twixz ::

Koliko ima pa kaj dometa ura? :D

fokz8 ::

vrunc je izjavil:

Sam sem uporabljal Stratosa dva meseca, odlična ura za takšen denar. Pri aktivnostih meri cel kup meritev od dolžine koraka, dviga-spusta, tempa, VO2max..... priporočam nakup.


potrebujem bol za hojo v hribe/gore, tek in plavanje. mogoče kaj veš kako je s tem?

hvala :)
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Dipling ::

Kje ste kupili zaščitno folijo za stratosa? Gearbest in aliexpress oba dobavita folijo, a v 25-50 dneh.
Pri nas pa je poštnina dražja, kot par teh folij skupaj.

bmwwww ::

Da obudim temo, nikjer nisem videl koliko je precizen HR senzor na uri Stratos. Sem pa videl, da se jo da preko bluetootha z kakim HR pasom povezat.

ivanuscha ::

Mislim da je kar dober, ni pa ravno za notranjo uporabo/fitness, vsaj tako pravijo.

neo5468 ::

Na splošno je HR senzor na wristu kokr tok accurate samo za kakšen tek. Za intenzivno telovadbo potrebuješ chest HR. Pa ni važno ali imaš 50€ uro ali pa 400€.

bmwwww ::

No sej za zdaj se dela moja Polar ura. Ampak vedno treba met kako alternativo.

Hvala na odgovorih

krepki ::

Odločam se za zamenjavo ure in gledam te tri katera bi bila boljša uporabljala se bo za tek,hojo,hojo v hribe,fitnes,plavanje.
vívoactive(R) 3 Music
Garmin Forerunner 645 Music
Suunto 3 FITNESS
Lahko priporočate tudi katero drugo,fajn je da ima merilnik srčnega utripa na zapestju,beleženje spanja,VO2max.

apolon ::

Katera ura je trenutno top od the top? Cena ni važna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: apolon ()

vrossi46 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vrossi46 ()

bakki ::

vrossi46 je izjavil:

https://www.mimovrste.com/pametne-ure/g...

https://www.mimovrste.com/pametne-ure/g...


5S je bolj ubogo...

5X plus poglej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bakki ()

krepki ::

Kaj pa Garmin Forerunner 645 Music je dobra zadeva ali ne?

Konlov ::

Je pa amazfit stratos nekompatibilen z nobeno android app health style, tako da tu pa šepa... Nekaj preko strave na google fit naj bi šlo, ampak mi ni uspelo...

Dipling ::

Ali je imel kdo težave s Stratosom pri prehodu na zimski čas?
Ko je ura zbujena, je pravi čas. Ko zaspi, kaže poletni čas.

BladE_ ::

@Dipling, hehe... Sem točno iz tega razloga prišel sem :) Malo sem googlal pa ni nič pametnega, reset je rešil zadevo! Zame je to dovolj, še vedno bi uro priporočil vsakemu.
Akcija - Reakcija

bmwwww ::

Sicer nimam Stratosa, ampak eno navadno Polar m4oo, pa je samo sinhronizacija s tel. pomagala odpravit nastavitev ure itd... :)

Dipling ::

Meni se je sinhronizacija sama uredila nekje po dveh urah.

Karen ::

Sem isto opazil. V okviru iste ure se ko je prižgana prav prikaže, ko gre z sleep in pokaže "screen saver" je še stara ura. No na polno uro se uredi samo od sebe.

double back ::

Mene je isto zezala, pa sem jo samo restartal in ni bilo več težav.

dvihtelic ::

Kako je pa z Gear s3 frontier? Lahko jo poceni dobim pa me zanima izkušnje z to uro ?

gwertix ::

Pametna ura do max 400€... Predlogi, mnenja. Izkušnje s samsung galaxy watch?

Looooooka ::

11.11 naj bi bil stratos na banggoodu znizan za okoli 100 eur. Vsaj glede na opis v mailu in trenutno sliko izdelka. Internacionalna verzija :)

krepki ::

Tudi sam iščem eno dobro uro ampak kot vidim ni odgovorov,zdaj ali ni uporabnikov na forumu,ker je zelo slaba odzivnost,glede pametnih ur,definitivno pa mora bit od garmina ,mogoče bi se tudi na suunto navadil,mora bit pa do 42,ker imam drobno zapestje.
Po nekem predlogu zgoraj sem sedaj začel gledat za garmin fenix 5s in ne vem ali se splača dat toliko več kot za foreruner 645.

kodar ::

Looooooka je izjavil:

11.11 naj bi bil stratos na banggoodu znizan za okoli 100 eur. Vsaj glede na opis v mailu in trenutno sliko izdelka. Internacionalna verzija :)


In kakšna bo cena? A se ga tudi drugače ne dobi za cca 150€?
Kje se najdejo ti popusti?

Tudi jaz iščem/čakam ugodne popuste za Xiaomi Stratos 2. Ima kdo namig kje in kdaj kupiti (11.11., 23.11. ...)?

Tomson ::

Trenutno se dobi tudi iz EU skladišča Amazfit Stratos Global za 149€ ... Kakšni popusti, kje in za koliko kom. pa bodo sedaj za BlackFriday pa se bo sproti videlo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kodar ::

Tomson je izjavil:

Trenutno se dobi tudi iz EU skladišča Amazfit Stratos Global za 149€ ... Kakšni popusti, kje in za koliko kom. pa bodo sedaj za BlackFriday pa se bo sproti videlo ...


Kje pa vidiš da je (GB Fast-30) EU skladišče in da ni uvoznih dajatev?

blze ::

kodar je izjavil:

Looooooka je izjavil:

11.11 naj bi bil stratos na banggoodu znizan za okoli 100 eur. Vsaj glede na opis v mailu in trenutno sliko izdelka. Internacionalna verzija :)


In kakšna bo cena? A se ga tudi drugače ne dobi za cca 150€?
Kje se najdejo ti popusti?

Tudi jaz iščem/čakam ugodne popuste za Xiaomi Stratos 2. Ima kdo namig kje in kdaj kupiti (11.11., 23.11. ...)?


jaz sem ga dobil za 135€. dobil po mejlu kupon
uživejte
blze

kodar ::

blze je izjavil:

kodar je izjavil:

Looooooka je izjavil:

11.11 naj bi bil stratos na banggoodu znizan za okoli 100 eur. Vsaj glede na opis v mailu in trenutno sliko izdelka. Internacionalna verzija :)


In kakšna bo cena? A se ga tudi drugače ne dobi za cca 150€?
Kje se najdejo ti popusti?

Tudi jaz iščem/čakam ugodne popuste za Xiaomi Stratos 2. Ima kdo namig kje in kdaj kupiti (11.11., 23.11. ...)?


jaz sem ga dobil za 135€. dobil po mejlu kupon


Iz katere trgovine? EU warehouse (brez uvoznih dajatev)?

Tomson ::

@kodar:
vsa Fast-xxx so EU skladišča in preverjeno ni dodatnih stroškov ... Alternativa je nakup iz HK skladišča s kodo: PACE2 za 137€ ter 0.25€ za Prioirty Line poštnino, kjer tudi ni dodatnih stroškov, dostava pa nekje dobrih 14dni ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

blze ::

kodar je izjavil:

blze je izjavil:

kodar je izjavil:

Looooooka je izjavil:

11.11 naj bi bil stratos na banggoodu znizan za okoli 100 eur. Vsaj glede na opis v mailu in trenutno sliko izdelka. Internacionalna verzija :)


In kakšna bo cena? A se ga tudi drugače ne dobi za cca 150€?
Kje se najdejo ti popusti?

Tudi jaz iščem/čakam ugodne popuste za Xiaomi Stratos 2. Ima kdo namig kje in kdaj kupiti (11.11., 23.11. ...)?


jaz sem ga dobil za 135€. dobil po mejlu kupon


Iz katere trgovine? EU warehouse (brez uvoznih dajatev)?


iz HK, belgium post, brez uvoznih dajatev, rablo tri tedne.
uživejte
blze

kodar ::

Tomson je izjavil:

@kodar:
vsa Fast-xxx so EU skladišča in preverjeno ni dodatnih stroškov ... Alternativa je nakup iz HK skladišča s kodo: PACE2 za 137€ ter 0.25€ za Prioirty Line poštnino, kjer tudi ni dodatnih stroškov, dostava pa nekje dobrih 14dni ...


Cool HVALA, nisem vedel da so FastXX skladišča v EU :)
Torej za FastXX katerakoli poštnina, za HK pa Priority Line, da pride mimo carine.

dvihtelic ::

No sedaj tudi mene zanima tale urca...je kdo da bi skupaj naročila?

gwertix ::

...potem sem se odločil za samsung galaxy watch 46mm, zaenkrat vse super :)

dvihtelic ::

kje si kupil?

cresh ::

Dobil Stratos, vendar mi jo PC ne zazna, polni se, vendar računalnik jo ne zazna. Jo ni nikjer med printerji ali med usb, nikjer.
Kako to rečit? Ker bi rad dal muzko gor.
««
3 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametna ura

Oddelek: Kaj kupiti
112102 (318) enemon
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14441587 (2357) GupeM
»

Katera pametna športna ura ?

Oddelek: Kaj kupiti
2310342 (7833) Sharp999
»

Smartwatch

Oddelek: Kaj kupiti
213162 (2216) Jst

Več podobnih tem