» »

Smart watch, kaj kupiti?

Smart watch, kaj kupiti?

««
20 / 22
»»

scipascapa ::

gledam njihovo spletno, nič ne najdem.

našel nič pametnega.

Zgodovina sprememb…

Twixz ::

scipascapa je izjavil:

gledam njihovo spletno, nič ne najdem.

našel nič pametnega.


Šel sem gledat preko ceneje.si in Petrol izstopa.

Evo ti LINK

yayo ::

ceneje že dolgo prikazuje le trgovine katere jim plačajo, da so na seznamu. Raje v Google vpiši npr. "GARMIN Venu Sq 2 pametna ura cena", da boš dobil zadetke v slovenščini.
ugodne cene ima npr hudaura.com.

jabe ::

Twixz je izjavil:

Petrol ima Garmin precej pod tržno ceno, več modelov. Zanima me, kateri je najboljši za hojo, tek, plavanje in vsakodnevno uporabo (za sporočila in klice ne rabi bit).

Budget, tam do 250.
Najbolj se mi dopade Venu SQ2, ampak nimam pojma, želim si pa Garmina (Samsung in ostali so me razočarali....)


Ne polagat preveč upov v Garmina... Kake to stresa ta ura s svojimi gimmicki, to je neverjetno...

Za plavanje pozabi. Imam FR255 in je katastrofa. Med tekom redno nabije pulza na 220 za ene pol ure in potem vleče zaključke in "svetuje" v vseh tistih svojih 100 parametrih na podlagi tega. Ni tok, da bi zignoriral, kar je evidentno nemogoče.

Je pa ok za treninge notri vnašat, da ni treba memorizirat. Ekran obvezno amoled (FR 255 tega nima), ker ostalo je obup.

wcpapir ::

Se strinjam, nekdo je predlagal Fenix 7 sapphire solar.

Solar ne deluje pol %, beleženje napov je tako tako večine ne zazna. Natančnost kaj pa vem nič boljša od Huaweijev, ki imajo boljše ekrane kot ta miip polizdelek, baterija pa pro Huawei pokosi garmina s tem solarnim sranjem vred.

Huawei ponuja boljši ekran, zvočnik, klice vsaj preko bt itd. Tudi če ne iščeš teh bonbončkov je to kar dobiš zraven za manjši denar in lepšo uro.

Kawhi ::

Če od Garmina pričakuješ beleženje nap time si tako sfalil cel balun. Garmin (Polar, Suunto) imajo poudarek na športu, smart del je bolj afterthought. Huawei, Samsung, Apple... so pa smart ure in je šport bolj afterthought. Meni sicer Huawei glede športov zadošča, verjamem pa da nekomu ne. Garmin ima boljšo app in web (tega Huawei sploh nima).

Egidij88 ::

Jaz imam Samsung Watch 5, pa bi bilo v bistvu bolje, ce bi imel nek Garmin. Je dovolj smart pa boljsa baterija. Kaj dosti 3rd party appov itak ne rabis na uri.

Okapi ::

Tale kanal na YouTube poglejte, temeljiti testi teh ur - kako dobro merijo srčni utrip, spanje in še kaj.


Badwolff ::

jabe je izjavil:

Twixz je izjavil:

Petrol ima Garmin precej pod tržno ceno, več modelov. Zanima me, kateri je najboljši za hojo, tek, plavanje in vsakodnevno uporabo (za sporočila in klice ne rabi bit).

Budget, tam do 250.
Najbolj se mi dopade Venu SQ2, ampak nimam pojma, želim si pa Garmina (Samsung in ostali so me razočarali....)


Ne polagat preveč upov v Garmina... Kake to stresa ta ura s svojimi gimmicki, to je neverjetno...

Za plavanje pozabi. Imam FR255 in je katastrofa. Med tekom redno nabije pulza na 220 za ene pol ure in potem vleče zaključke in "svetuje" v vseh tistih svojih 100 parametrih na podlagi tega. Ni tok, da bi zignoriral, kar je evidentno nemogoče.

Je pa ok za treninge notri vnašat, da ni treba memorizirat. Ekran obvezno amoled (FR 255 tega nima), ker ostalo je obup.


midva z dcrainmakerjem se ne strinjava :D, vsaj kar se teka tiče, moj meri utrip dost natančno, v bistvu isto kot pas.
Pri plavanju je sicer gps sled čudna, razdalja pa izgleda ustrezna, kako do tega pride pa ne vem. V bazenu pa nisem poskusil.
Tudi glede obveznosti amoleda so po internetu mnenja zelo različna, sam ga nimam, pa ni nobenih težav sploh, bi ga pa najbrž vzel pri naslednji uri, najbrž...

KTr1sk ::

A so katere ure sploh natačne glede štetje korakov? Imam Pixel uro in zazna mahanje z roko kot korak. Telefon brez ura izgleda, da šteje korake bolj natančno, tako da ne vem zakaj ima ura to funkcijo če sploh ne dela pravilno.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Kawhi ::

Okapi je izjavil:

Tale kanal na YouTube poglejte, temeljiti testi teh ur - kako dobro merijo srčni utrip, spanje in še kaj.




ultimate geek testi ;). za športne ure je referenca kar dcrainmaker

jabe ::

Razdaljo v morju meni konkretno fali. V bazenu je boljše, če plavaš zgolj osnovne sloge in ne menjaš tekom ene dolžine. Drugače se zmede.

pri teku - bog pomagi. ne rečem, vpis treningov in da ni treba peš kontroliralti, kako dobro se jih držiš (opozarja vmes) je funkcija, ki mi je bila super (razen če imaš trening pisan na pulz). Ampak tako zunaj kot na traku mi hudič zleze na 220 pulza. Pa dobro, saj meni je vseeno, ampak naslednjič raje spet vzamem samsunga. takih kiksov delal ni in četudi kaka funkcija manjka, ki se jo dela in kalkulira na podlagi teh meritev, ni nobene škode. Kot pametna ura je pa svetlobna leta pred garminom.

Tilen88 ::

Za športanje se kupi dober sportwatch ne pa smartwatch,..mojih 50 centov.

wcpapir ::

Kawhi je izjavil:

Če od Garmina pričakuješ beleženje nap time si tako sfalil cel balun. Garmin (Polar, Suunto) imajo poudarek na športu, smart del je bolj afterthought. Huawei, Samsung, Apple... so pa smart ure in je šport bolj afterthought. Meni sicer Huawei glede športov zadošča, verjamem pa da nekomu ne. Garmin ima boljšo app in web (tega Huawei sploh nima).

A praviš da počitek ni pomemben pri športu. Če to ne dela dobro potem ne dela dobro body battery in pripravljenost na vadbo in posledično so vsi nasveti in cifre samo za okras.

KTr1sk je izjavil:

A so katere ure sploh natačne glede štetje korakov? Imam Pixel uro in zazna mahanje z roko kot korak. Telefon brez ura izgleda, da šteje korake bolj natančno, tako da ne vem zakaj ima ura to funkcijo če sploh ne dela pravilno.

Huawei je bil kar natančen, koliko sem preverjal. Garmin fenix mi kaže popolnoma mimo. Tudi ko hočem uskladiti s krajšim korakom je zvečer 3000-4000 korakov premalo.

Tilen88 je izjavil:

Za športanje se kupi dober sportwatch ne pa smartwatch,..mojih 50 centov.

Imaš ure kot so huawei watch 3 pro in so v obojem dobre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wcpapir ()

Kawhi ::

wcpapir je izjavil:

Kawhi je izjavil:

Če od Garmina pričakuješ beleženje nap time si tako sfalil cel balun. Garmin (Polar, Suunto) imajo poudarek na športu, smart del je bolj afterthought. Huawei, Samsung, Apple... so pa smart ure in je šport bolj afterthought. Meni sicer Huawei glede športov zadošča, verjamem pa da nekomu ne. Garmin ima boljšo app in web (tega Huawei sploh nima).

A praviš da počitek ni pomemben pri športu. Če to ne dela dobro potem ne dela dobro body battery in pripravljenost na vadbo in posledično so vsi nasveti in cifre samo za okras.


Ja, pravim da za športnike merjenje nap time ni pomembno niti najmanj, tudi body battery in pripravljenost na vadbo ne kaj dosti. Ti se drži smart watchev, športne ure niso zate.

GregiB ::

No, lastim si Garmina že od leta 2009 (Garmin 405CX), na Fenixa prešaltal 2015 (Fenix 3)... Trenutno na Fenix 6 Pro... Ne grem na druge, vsaj zaenkrat ziher ne... Uporabljam za tek (outdoor in treadmill), kolesarjenje, hojo in eno svojo aktivnost (ping pong).
Med tekom imam na sebi še HR trak (za dodatne HR funkcije), na copatih pa Tempe za merjenje (realne) temperature in Footpod za dodatne funkcije merjenja korakov.
Super zadovoljen... vsi podatki zelo točni, edino za Treadmill je treba znat pravilno nastaviti kalibracijo, saj ni GPS signala... Kar se tiče plavanja je pač tako, da bi bilo treba v notranjih bazenih pritiskati lape, v zunanjih vodah pa vsake toliko pomoliti roko iz vode... zadeva bolj za okras...
@jabe... verjamem, da gre pri tebi za napako... a tudi meni je začel nekje 2012 HR kazati sunke 200+ pulza... Po diagnozi kardialne tahikardije zaradi fibrilacije in operativni ablaciji srca teh nevšečnosti nimam več... Haval, Garmin!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

jabe ::

Za nič drugega kot feler...
Saj ok, ni ,da je zdaj najslabše, kar se da kupit, ampak hypa nekega pa sigurno ni vreden. Da ne začnem o raznoraznih body bsterijah, stresu, spancu ipd... Eni pa nekje značke nabirajo in goljufajo v nastsvitvsh, da jih čim več dobijo. Pravijo, da je ura fajn za motivacijo. Ok, ce te spravi s kavča, je ok...

GregiB ::

Če rabiš uro za to, da z "nastavitvami" zbiraš značke in se pred kolegi hvališ z "dosežki", je Garmin Fenix verjetno res... overkill...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

jabe ::

Se strinjam.

Kawhi ::

LOL, s kakšnimi osebki se vi družite da to počnejo.

buttcrack ::

Moj FR255M nima težav s temi HR glitchi, je pa pozimi težava z merjenjem prehojenih nadstropij - kar mi je osebno sicer precej nepotrebna meritev (poleti teh težav ni).

Pravtako mi tudi nap meri BP.

Ampak mi je tudi to nepomembna funkcija.

HR mi mogoče za kakšen % štrika na kolesu, včasih malo za foro merim z uro in števcom (pas), ki ni garmin.

Tisti, ki imate težave z garmni, ste dobili slab izdelek, kar pa je daleč od tega, da je vse kar pride iz njihove fabrike za en qurac.

Skretpapir je pa sploh svoja pesem...

wolverine22 ::

Pozdravljeni.

Sprašujem za sestro in sicer, kateri sportwatch ali smartwatch bi bil primeren za žensko, tam do 100€? V bistvu bolj sportwatch :)

https://www.mimovrste.com/pametne-ure-x...

Gledala je sicer tole, kaj pravite?

Hvala za nasvete in LP. :)

jabe ::

naj pogleda še, če kaki Amazfit pride v upoštev.

nodrim ::

Amazfit imajo za športne ure najboljše razmerje med ceno/funkcijami, tudi najcenejše ala Bip 3 Pro. Celo več kot leto surfanja na valovih mi je preživela na roki pod neoprenom do sedaj. GPS je pri teku super, pri plavanju/surfanju pa pod vodo izgublja signal. Meritve srčnega utripa, GPS, SpO2 itd. sem primerjal s prijateljevo Apple Watch 4 in so bile praktično identične.

Aplikacija malo najeda, ampak se da sinhronizirati s Stravo in ostalimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nodrim ()

Djole ::

wolverine22 je izjavil:

Pozdravljeni.

Sprašujem za sestro in sicer, kateri sportwatch ali smartwatch bi bil primeren za žensko, tam do 100€? V bistvu bolj sportwatch :)

https://www.mimovrste.com/pametne-ure-x...

Gledala je sicer tole, kaj pravite?

Hvala za nasvete in LP. :)

Moj predlog huawei watch fit ali watch fit 2, super ura.

Twixz ::

Sem naredil domačo nalogo in še drugam pisal, price/performance za mojo uporabo je Venu SQ2. Razen "počasnega" ekrana (ki je sicer AMOLED) je ostalo vse kar rabim.

RockyS ::

nodrim je izjavil:

Amazfit imajo za športne ure najboljše razmerje med ceno/funkcijami, tudi najcenejše ala Bip 3 Pro. Celo več kot leto surfanja na valovih mi je preživela na roki pod neoprenom do sedaj. GPS je pri teku super, pri plavanju/surfanju pa pod vodo izgublja signal. Meritve srčnega utripa, GPS, SpO2 itd. sem primerjal s prijateljevo Apple Watch 4 in so bile praktično identične.

Aplikacija malo najeda, ampak se da sinhronizirati s Stravo in ostalimi.


Še dobro da imamo malo bolj strokovne teste (poglej razpredelnico kje je amazfit in kje apple)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

nodrim ::

Ja, si bom ogledal teste, najin test je bil istočasno merjenje pri enaki vadbi; GPS in srčni utrip in ni bilo nobenih čudnih odstopanj.

Karen ::

Jaz sem tudi tale "strokovni" test gledal pa mi deluje milo rečeno nenavadno. Imel/imam 4 različne Amazfit-e (Bip, Stratos, Stratos 3, GTR2), pa Xiaomi bande in Huawei, pa kar sem primerjal ni toliko razlike kot tule prikažejo na testu. Oz bi se pridružil nodrim-ovemu empiričnemu testu - kar sem jaz imel po dve uri na roki recimo med tekom (sem to delal večkrat v različnih kombinacijah, res pa je da jabolka nisem imel na roki) je bilo vse zelo podobno, precej bolj kot tale influencerski test prikazuje. Vsekakor niso tako zanič kot kaže tukaj na testih.
Osebno mi je pomembnejša konsistenca kot neka točna številka - torej ni važno ali fali 5-10% kje, samo da vedno enako fali da lahko rezultate različnih tekov primerjaš. BTW kar se tiče razdalje po GPSu pa so bila odstopanja zanemarljiva povsod, vse kar je izračunano iz tega pa tudi (pace, korak...). Edino srčni utrip lahko variira, ampak tudi tam je trend povsod enak, ni tako da bi pri enem kazalo recimo dvig, pri drugem pa padec - pač dvig pri obeh, samo pri enem na 170, drugem pa 174 recimo, kar pa ni tragika, je pač kakšnega izpustil senzor (odvisno od zatega paščka, kocin, vlage pa še česa). Tako da mislim da je predhodnik upravičeno opozoril na dvomljivo strokovnost tega testa.

Badwolff ::

Sam sem imel Amazifit, pa me je motila nenatnčnost GPSa, pa da je dostikrat kr mrknil. Je pa res bila to ena zgodnjih verzij, recimo 5 let nazaj (gtr2?)

Karen ::

Meni delajo GPS-i vsi ok (pazi: pri večini vsaj teh GTR in Stratos-ih ter novejših lahko celo izbereš kombinacijo, v smislu GPS+Galileo+BeiDou in njihove kombinacije). Zaenkrat kar tečem mi lepo izriše vse na mapi potem, ko gledam - ni črtkanih zadev da bi vmes kaj izgubil del poti sam od sebe. Seveda je vedno možnost, samo pravim da ni serijsko da bi cela blagovna znamka imela iste težave.

TheTrick ::

Nasvet kaj kupiti. Rad bi uro predvsem za merjenje zdravja, pritisk, srčni utrip itd. Kar se tiče športa mi ni tok bistveno pač osnove da ima pokrite, ne rabim nekih naprednih funkcij.
Imam Android telefon (ni Samsung).
Dodatno će podpira še spotify in plačevanje z google pay je plus. Cena ni omejitev.

Gleda sem samsung 6 ampak ne razumem katere zadeve mi ne bodo delale če nimam samsung telefona?

Kaj se priporoča?

mihi2018 ::

@TheTrick

Imam Samsung Watch 6 brez Samsung telefona. Ne deluje ECG in pritisk.
Sicer, to res nujno potrebuješ? Itak ne more biti nevem kako natančno.

Za Spotify niti nisem gleda ker imam YT Music, ima pa GPay.

Grem pa sedaj na Suunto in bom prodajal uro, če rabiš :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mihi2018 ()

d0rK ::

Kar se mene tiče, baterije na smart watchih se vedno niso na nivoju za vsakodnevno nošnjo. Imam zadnji Ticwatch ki drži po 4-5 dni, pa se še vedno dogaja da se izprazni do izklopa. Preveč dela, preveč pogosto za tistih par pametnih funkcij ki jih ima ura na zapestju. Odgovorim na kaksen msg ko telefon ni čisto pri roki, parkrat sem plačal z nfc na blagajni, recimo da spremljam kvaliteto spanja in druge health funkcije, pa še to z rezervo ker vsi testi potrjujejo da te meritve sploh niso brez napak.. Za resnejše ukvarjanje s športom se pa vzame kvaliteten garmin za 800e, na katerem tudi baterija zdrži po 20 dni.

Tko da, kar se mene tiče so še vedno bolj gimmick. Če pomaga komu, ki se odloča, ce bi vzel smart watch ali ne.

Karen ::

Se skoraj pridržujem mnenju predhodnika. Kaj jaz uporabljam:
1. ok, ura in datum
2. alarm vibra me zbudi na uri. To je po mojem tudi najbolj esencialna zadeva. Sicer imajo baje neke Casio ure tudi vibro, samo ne vem koliko potem to kaj baterije drži, verjetno isti klinc. Je pa to glavni razlog pri meni za smartwatch.
3. naslednja je merjenje hitrosti teka - ta mi je dobra da vidim tempo oz. hitrost na minuto. Brez tega bi tudi bolj tenko piskal.
4. mp3 bt predvanjanje iz ure v BT slušalke med tekom.
5. zjutraj če sem pri volji pogledam kako sem spal (ampak to vem tudi brez ure) - komot živim brez tega
Ostalo - brez zveze zame.

SmeskoSnezak ::

sfaljk je izjavil:

Če namesto pametnih pogledaš športne ure, imaš v extreme vital v BTCju ali na spletu suunto 5 peak za 150€, suunto 9 baro za 200€, suunto 9 peak za 250€, itd.

Zelo dobre cene za dobre ure.

torej koliko za amazfit gtr , 70€?
@ Pusti soncu v srce... @

ZveeZ ::

Karen je izjavil:

Se skoraj pridržujem mnenju predhodnika. Kaj jaz uporabljam:
1. ok, ura in datum
2. alarm vibra me zbudi na uri. To je po mojem tudi najbolj esencialna zadeva. Sicer imajo baje neke Casio ure tudi vibro, samo ne vem koliko potem to kaj baterije drži, verjetno isti klinc. Je pa to glavni razlog pri meni za smartwatch.
3. naslednja je merjenje hitrosti teka - ta mi je dobra da vidim tempo oz. hitrost na minuto. Brez tega bi tudi bolj tenko piskal.
4. mp3 bt predvanjanje iz ure v BT slušalke med tekom.
5. zjutraj če sem pri volji pogledam kako sem spal (ampak to vem tudi brez ure) - komot živim brez tega
Ostalo - brez zveze zame.

Vsak ima svoje zahteve in zato ni vsaka ura za vsakega.
Jaz ure brez vsaj tedenske avtonomije ne bi nikoli kupil. Sedajsnja mi zdrzi 1 do 3 tedne, odvisno od kolicine rekreacije.
Na prvem mestu pa mi je to, da je "rugged". Res ni elegantna, je pa skoraj neunicljiva.

WizzardOfOZ ::

garmin instinct 2X solar - brez problema več kot mesec dni zdrži. Imam jo stalno na roki (tudi na sestankih v službi)
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Badwolff ::

Spotify kot tak podpirajo samo pametne ure, pa še tam je bl pain in the ass.

Eni prisegajo na nalaganje mušketirji na uro in poslušanje prek bt. Sam imam res vedno telefon s sabo in mi laufa Spotify prek njega. Tle še moraš odločit, kake navade imaš. Če hočeš pustiti telefon doma, potem Muska! (Zgoraj omenjeni instinct je po revievih problem kar omejen) če si phone guy, lahko to spustiš.

Spet se bo kdo usajal, ampak praktično za vse je Fr255 oz ev 265 več kot dovolj. So pa ostali morda boljši, ampak dražji.
[

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Karen ::

Jaz pri teku nimam telefona, zato je offline mp3 na uri in preko BT zakon v tem primeru (jaz sem old school, otroci mi pravijo boomer:D). Sicer pa kot praviš, telefon.

buttcrack ::

jup FR255 Music je top :D

Vanquish ::

jabe je izjavil:

Za nič drugega kot feler...
Saj ok, ni ,da je zdaj najslabše, kar se da kupit, ampak hypa nekega pa sigurno ni vreden. Da ne začnem o raznoraznih body bsterijah, stresu, spancu ipd... Eni pa nekje značke nabirajo in goljufajo v nastsvitvsh, da jih čim več dobijo. Pravijo, da je ura fajn za motivacijo. Ok, ce te spravi s kavča, je ok...


bo prvo potrebno poznat uro in vse kaj ponuja preden se lahko konstruktivno kritizira.

Fenix ce imas zraven se od garmina pas za tek, ki ima kar nekaj naprednih meritev, ki ti dajo zelo kvaliteten feedback je zelo dobra kombinacija.
Preden pa pljuvas bo potrebno vedet kje je kaj smiselno uporabljati - sploh, ko je govora o integrirani meritvi srcnega utripa.

J.McLane ::

Meni je bolj kot sama avtonomija pomembno to, da se mi v pol ure nafila za naslednjih vsaj 3 dni. Pa da med vadbo z GPS zdrži vsaj ene 12 ur.

Neko fancy indukcijsko polnjenje, ki traja ure nočem ali pa "neumno" uro, ki na roki zdrži 14 dni med vadbo z GPS pa pogrne po 6 urah tudi ne.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Twixz ::

Nasvet kaj kupiti. Rad bi uro predvsem za merjenje zdravja, pritisk, srčni utrip itd. Kar se tiče športa mi ni tok bistveno pač osnove da ima pokrite, ne rabim nekih naprednih funkcij.
Imam Android telefon (ni Samsung).
Dodatno će podpira še spotify in plačevanje z google pay je plus. Cena ni omejitev.

Gleda sem samsung 6 ampak ne razumem katere zadeve mi ne bodo delale če nimam samsung telefona?

Kaj se priporoča?


Garmin Venu 2 plus mislim da pokrije kar rabiš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

Nesta ::

Testiral polno ur. Edina ki mi je vsec je bila Galaxy Watch 5 pro. To da imas tudi budilko in možnost klicanja, ter poslušanja spotifya / youtube music brez slusalk je top. Baterije za galaxy ure je solidna.
Si mi zdi edino da GPS ni nekaj zelo natancn, tudi temperaturni prikaz ima cca 1 do 2 stopinji odstopanja. Ostalo je pa TOP.

GupeM ::

Twixz je izjavil:

Nasvet kaj kupiti. Rad bi uro predvsem za merjenje zdravja, pritisk, srčni utrip itd. Kar se tiče športa mi ni tok bistveno pač osnove da ima pokrite, ne rabim nekih naprednih funkcij.
Imam Android telefon (ni Samsung).
Dodatno će podpira še spotify in plačevanje z google pay je plus. Cena ni omejitev.

Gleda sem samsung 6 ampak ne razumem katere zadeve mi ne bodo delale če nimam samsung telefona?

Kaj se priporoča?


Garmin Venu 2 plus mislim da pokrije kar rabiš...

Noben Garmin ne podpira plačevanja z Google pay. Podpirajo pa Garmin pay. Od slovenskih bank mislim da nobena banka ne podpira Garmin pay (bi bilo treba preverit). Če imaš pa Revolut, pa lahko uporabljaš tudi Garmin pay.

Vanquish ::

Jaz imam curve in sem dodal kartice unicredit in lahko placujem z garmin pay

GupeM ::

Ali pa to, ja. Obstajajo obvozi, ne moreš pa direkt dodat "naših" kartic v Garmin pay, tako kot jih pri nekaterih bankah lahko v Google pay.

Twixz ::

Dobro je, sej če greš v trgovino in maš namen plačat z uro, moreš itak kartico pokazat če hočeš popust (kar imaš pa na telefonu) :D:P

Magic1 ::

Kaj pa pravite glede HUAWEI Watch GT? Cene se gibajo 140€ za 3 in 230€ za štirico. Meni je všeč, ker baterija dolgo zdrži. Samo trackanje mi pa ni pretirano pomembno.
Magic
««
20 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametna ura

Oddelek: Kaj kupiti
112134 (350) enemon
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14441978 (2748) GupeM
»

Katera pametna športna ura ?

Oddelek: Kaj kupiti
2310477 (7968) Sharp999
»

Smartwatch

Oddelek: Kaj kupiti
213204 (2258) Jst

Več podobnih tem