» »

Smart watch, kaj kupiti?

Smart watch, kaj kupiti?

««
18 / 22
»»

d0rK ::

Cena velja samo za spletni nakup na www.garmin.com. Država pošiljateljica - VB (UK)

Davek+carina?

WizzardOfOZ ::

d0rK je izjavil:

Cena velja samo za spletni nakup na www.garmin.com. Država pošiljateljica - VB (UK)

Davek+carina?


Dobil iz Uk, pa brez davka in carine. Nič niso zaračunali.

wcpapir je izjavil:

255 je polizdelek instinct pa opazam po garmin skupinah je vse vec s tezavami:









Od milijonov prodanih ur, ti prav iščeš tisto miljoninko z napakami, na koncu se pa pokaže, da so updejtal uro, kljub opozorilu da naj to delajo, ko je vsaj 50% baterije. Sicer se tudi to da rešit s priklopom na računalnik, ampak dajmo jamrat po forumih. Večinoma pa bukseljni take ure uničijo kar sami, ko ne preberejo niti navodil, pol pa jamrajo po forumih.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

wcpapir ::

Ti se kar prodajaj te polizdelke dalje, samo potem nudi tudi podporo in garancijo.

Jaz sem sel na led zarad takih izjav.

buttcrack ::

Meni se je zadnjič "polizdelek" FR255 čist samodejno updateal... pa tako zanič so in ne dela praktično nič na njej

Badwolff ::

V živo poznam 5 ljudi s FR255, pa še ene 10 z drugimi garmini, ostali so večinoma na apple watch.
Nobenih omembe vrednih problemov, vsi zadovoljni
Na drugi strani maš pa wcpapir. Mal spremljaj njegove objave v raznih topicih, pa ti bo vse jasno

WizzardOfOZ ::

wcpapir je izjavil:

Ti se kar prodajaj te polizdelke dalje, samo potem nudi tudi podporo in garancijo.

Jaz sem sel na led zarad takih izjav.

jaz z garminom nimam nobenih problemov. baterija drži dolgo časa, ekran dela, updejta se sam takoj ko je nov update.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

scipascapa ::

d0rK je izjavil:

Cena velja samo za spletni nakup na www.garmin.com. Država pošiljateljica - VB (UK)

Davek+carina?


Ponavadi dobiš drugje ceneje, kaj pa kupuješ?

d0rK ::

Kaj točno bi kdo od vas ki ima naprimer Galaxy Watch pogrešal, če bi zdaj dobili recimo Garmin Epixa?

Gledam te ure in mi sploh ni do tega da bi dal 450e za uro ki jo bom polnil praktično vsak dan.. Garmini držijo veliko dlje, pa tut če je Epix cena x2. So tudi lepši. Ampak niso pravi smartwatchi zato me zanima, kaj manjka Garminu na področju smartwatcha napram Galaxy Watchu?

Vuli ::

kake so kej izkušnje pa z Huawei GT3 oz GT4?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Badwolff ::

d0rK je izjavil:

Kaj točno bi kdo od vas ki ima naprimer Galaxy Watch pogrešal, če bi zdaj dobili recimo Garmin Epixa?

Gledam te ure in mi sploh ni do tega da bi dal 450e za uro ki jo bom polnil praktično vsak dan.. Garmini držijo veliko dlje, pa tut če je Epix cena x2. So tudi lepši. Ampak niso pravi smartwatchi zato me zanima, kaj manjka Garminu na področju smartwatcha napram Galaxy Watchu?


Imel sem gw3.
Kup aplikacij, ki jih ne potrebuješ na uri, recimo youtube klient.
Klici, imaš možnost preko BT, pa tudi z dodatno kartico.
ekg in merjenje tlaka, verjetno ima tudi kak garmin, komu prideprav, men se zdi bolj marketing poteza. Tlak je merila kar natančno, ampak sem v nekem osnovnem območju.
FR 255 mi ne prikaže slike iz msg7whatappa/viberja, gW3 jo je. Ne vem kako je na bolj dragih modelih.
Verjetno še kaj, ampak nič, kar bi uporabljal.

https://www.androidcentral.com/wearable...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

wcpapir ::

Vuli je izjavil:

kake so kej izkušnje pa z Huawei GT3 oz GT4?

Imam z Watch3 Pro, ki je bila boljsa od Fenix 7 sapphire solar.

Če je še na voljo poglej za njo.

Vuli ::

GT4 me je zamikala zaradi ekgja, ampak...bomo vidli.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Badwolff ::

Garmin Venu 2 Plus je edini garmin z ecgjem, tako pravi net.

yayo ::

Ecg le v USA, drugje je blokiran.

Vuli ::

|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Kawhi ::

Oni o Garminu, ti pa o Huawei. Na GT3 dela ecg. Na garminih v Slo na nobenem ne dela.

SmeskoSnezak ::

Kawhi je izjavil:

Oni o Garminu, ti pa o Huawei. Na GT3 dela ecg. Na garminih v Slo na nobenem ne dela.

tud ce kupis garmina v uk?
@ Pusti soncu v srce... @

J.McLane ::

Ni pomembno kje ga kupiš, pomembno je kje se ti nahajaš, gleda ti osebni profil pa čisto mogoče da še lokacijo po GPS
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Kawhi ::

sicer ne vem zakaj folk zanima ecg na uri. Gaq imam in je čisti gimmick.

WizzardOfOZ ::

J.McLane je izjavil:

Ni pomembno kje ga kupiš, pomembno je kje se ti nahajaš, gleda ti osebni profil pa čisto mogoče da še lokacijo po GPS


Torej, če bi šel v tujino, se priklopil na wifi tuje omrežje, bi moralo narediti update in bi se vklopile dodatne funkcije, ki so v slo načeloma izklopljene?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Tomas 33 ::

Imam Huawei Watch 4, prej imel GT2.

Po občutku precej izboljšani HR, GPS, SO2, dodan EKG (dela), temperatura kože, fleksibilnost ožilja (karkoli je že to).
Mi pa baterija zdrži 4-5 dni, med tem ko mi je na GT2 10 ali več.

J.McLane ::

WizzardOfOZ je izjavil:

J.McLane je izjavil:

Ni pomembno kje ga kupiš, pomembno je kje se ti nahajaš, gleda ti osebni profil pa čisto mogoče da še lokacijo po GPS


Torej, če bi šel v tujino, se priklopil na wifi tuje omrežje, bi moralo narediti update in bi se vklopile dodatne funkcije, ki so v slo načeloma izklopljene?


Ne vem, probaj.

Tele države imajo podprte za ECG:

Garmin's ECG App is currently available in the following regions:
- United States
- Hong Kong
- Vietnam
https://support.garmin.com/en-IE/?faq=Q...
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

yayo ::

Reaper ::

Huawei Watch GT3 Pro:

- baterija okvirno 14-15 dni, vse možne meritve vključene (srčni utrip, temperatura kože, saturacija kisika)
- na zahtevo lahko meriš EKG in prožnost žil, s tem naj bi se ugotavljalo zamaščenost oz. otrdelost ožilja
- uporabljam s Samsung telefonom in dela načeloma vse OK. BT je prižgan ves čas.
- Huawei Wallet ni na voljo v Sloveniji, brezžično plačevanje z uro ni možno

Jaz sem z nakupom zadovoljen, imam pa uro kakšne 3-4 mesece.

Kawhi ::

Bolj 10 dni po enem letu in pol. Če ne športaš nič (GPS). Drugače ene 3 športe po 3 ure pa je batt prazna.

aja, tudi jaz sem zadovoljen, je zamenjala Fenix in prav nič ne pogrešam.

aja, še to, sem pozabil, jaz imam always on uro. če to izklopim je verjetno res 14 dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kawhi ()

s1m0n ::

Meni GT 2 Pro z Always On drži z redno uporaba kakšna 2 tedna (to je brez športnih aktivnosti). Drugače kak takšnih 7-9 dni če športamo. Je pa ura tudi že par let stara (jo imam nekje od izida v EU). Nimam pripomb mogoče kdaj menjam, če bo baterija začela popuščati.

wcpapir ::

Meni pa je Watch 3 pro zdržala po 3 tedne, res pa da sem veliko uporabljal v battery saver na činu, ker je vseeno popolnoma uporabna s tem. Fenix prej pobere baterijo.

Reaper ::

Jaz nimam vključenega AOD, Power Saving načina pa ne uporabljam. Prav tako ure ne uporabljam pri športu. Sem pa zadnjič na hitro probal na kolesu z GPS-om, v slabi uri sta šla nekje 2 % baterije tako da GPS baterijo izprazni dosti hitreje.

wcpapir ::

Res je pri GPS se zadeve pač hitreje praznijo, vseeno pa se huawei dosti manj kot garmin. Če še šteješ da ima huawei normalen ekran in ne nekega s katerim bi moral imeti sonce da vidiš kaj je huawei fenomen pri urah.

Badwolff ::

Wc, slabo to sprobujes, na soncu se vidi slabše.

wcpapir ::

Cisto ok se vidi huawei na soncu. Isto oziroma bolje kot telefon.

s1m0n ::

Na soncu je Huawei bolj tak tak... GT3 je še nekak uporabna vse pred njo niti ne.

wcpapir ::

Jaz govorim za Watch 3 Pro ekran je na soncu bolj viden od iphone 14 plus.

Pep3Laugh ::

a je morda kdo zasledil watch gt 4 z jeklenim paščkom, sem jo videl na mimovrste a ni na zalogi trenutno.

Kalibri ::

Polar pacer je bil znižan na 130 EUR.

Twixz ::

Okay, moj Galaxy Watch je šel v maloro (ekran se po rebootingu ne prižge, pa itak je star 5 let cca.).
Rabim neko pametno uro za uporabo približno 75% za šport, ostalo pa za obvestila, itd.
Dopade se mi Huaweijeva ura, ampak kako je to kompatibilno z Samsung telefoni (obvestila, itd., za vadbo si menda še vedno moram naložiti Huawei Health?).

Dam pa tam do 300€ za novo ali rabljeno, Telemach nima nič pametnega v ponudbi, Watch 6 se mi pa ne dopade (čeprav free tablica se ne sliši slabo) :)

Badwolff ::

Glih sem mislil predlagat watch 6 + free tab.
Sicer pa kot vedno FR 255. Če odvzamemo wcpapir so vsi zelo zadovoljni.

Twixz ::

Badwolff je izjavil:

Glih sem mislil predlagat watch 6 + free tab.
Sicer pa kot vedno FR 255. Če odvzamemo wcpapir so vsi zelo zadovoljni.


Sej pride v poštev, ampak a majo to od 4ke naprej hibo da moraš uro nosit par dni da se te "navadi"? Ker jaz je npr. v službo ne nosim, imam jo pa gor ko grem športat ali pa čez vikende.

Kawhi ::

Men Huawei gt3 pro z galaxy 23 ok špila. Ja rabiš health app.

yayo ::

Garmin Venu 2 Plus? Bolho poglej.

Badwolff ::

Kawhi je izjavil:

Men Huawei gt3 pro z galaxy 23 ok špila. Ja rabiš health app.


En friend je spraševal, kako je s plačevanjem s Huawei uro. Kaj mora narediti?

Če rabiš sam za šport in ne nosiš vedno, Samsung najbrž ni top izbira.

Twixz ::

Badwolff je izjavil:

Kawhi je izjavil:

Men Huawei gt3 pro z galaxy 23 ok špila. Ja rabiš health app.


En friend je spraševal, kako je s plačevanjem s Huawei uro. Kaj mora narediti?

Če rabiš sam za šport in ne nosiš vedno, Samsung najbrž ni top izbira.


Kaj pa predlagaš? Sej s Samsungom sem zadovoljen ampak nimam nekega favorita od smartwatchev da bi rekel "e, to je to kar rabim".

Kawhi ::

Badwolff je izjavil:

Kawhi je izjavil:

Men Huawei gt3 pro z galaxy 23 ok špila. Ja rabiš health app.


En friend je spraševal, kako je s plačevanjem s Huawei uro. Kaj mora narediti?



Preseliti se mora na Kitajsko, plačevanje s Huawei deluje samo s kitajskimi bankami.

Badwolff ::

Twixz je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Kawhi je izjavil:

Men Huawei gt3 pro z galaxy 23 ok špila. Ja rabiš health app.


En friend je spraševal, kako je s plačevanjem s Huawei uro. Kaj mora narediti?

Če rabiš sam za šport in ne nosiš vedno, Samsung najbrž ni top izbira.


Kaj pa predlagaš? Sej s Samsungom sem zadovoljen ampak nimam nekega favorita od smartwatchev da bi rekel "e, to je to kar rabim".


Fr 255, pod 300€
Ima vse, razen če rabiš kaj prav posebnega
Povej, kaj hočeš od ure

scipascapa ::

Polar PACE 3?

buttcrack ::

Misliš COROS?

scipascapa ::

da my bad. COROS PACE 3.

J.McLane ::

Drugače pa kar nekaj novosti v zadnjem času od športnih ur, pa trend je očiten, preklop na AMOLED.

Polar Vantage V3
Suunto Race
Pixel Watch 2
Garmin Vivoactive 5
Venu 3
Pace 3
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Badwolff ::

Tud fr 265 je amoled...
Zgleda lepo, nič ne rečem, sam baterija pa gre

J.McLane ::

Mam AMOLED ure že 5 let, pa bi težko rekel da je zaslon krivec za avtonomijo. Ja če gledaš neke ultra low power ure, ki zdržijo 14 dni in več, če pa gledaš "pametne" ure, ki zdržijo kvečjemu en teden ali manj pa ni neke razlike zaradi zaslona.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci
««
18 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametna ura

Oddelek: Kaj kupiti
112146 (362) enemon
»

Katero Pametno uro kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14442077 (2847) GupeM
»

Katera pametna športna ura ?

Oddelek: Kaj kupiti
2310513 (8004) Sharp999
»

Smartwatch

Oddelek: Kaj kupiti
213218 (2272) Jst

Več podobnih tem