» »

Stroški interneta

Stroški interneta

plavko61 ::

Trenutno gledam položnice in se sprašujem kaj se da odrešit, kje se da stroške interneta nazaj dobit.Vidim telefon,ne rabim-odjavim. In glej vidim RTV naročnina. Zakaj plačujem to, mi ni jasno. Filmi so zanič,potem pa si še upajo predvajat reklame. Zato da mi Miša vtrga 3 jurje še naj gledam reklame??? Polek tega pa že par let nisem gledal SLO1 SLO2.MOj daljinc izgleda tako da so gumbi SLO1 SLO2 v tovarniškem stanju.
Kaj menite vi o RTV naročnini.

DeLonghi ::

Vprasanje je, kako se da RTV narocnina odjaviti?

Je tako, da ti zapecatijo TV, moras za to kaj placati?

Ve kdo mogoce?
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Zheegec ::

Edina šansa je da nimaš nobenega TVja doma...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

plavko61 ::

Jaz mislim kabelski programi ja, SLO1 IN SLO2 ne.

Zheegec ::

Od RTV se ne da odjavit, razen če imaš slab sprejem ali pa nimaš TVja.

[edit] pa še to ne, če imaš elektriko imaš TV:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

flipflop ::

plavko 61,škoda,ker na SLO1 in SLO2 je veliko več kot Miš Molk;)

DC- ::

RTV naročnino lohk odjaviš še tisto minuto ko odjaviš elektriko.
Namreč vsi, ki imajo štrom morjo plačevat RTV naročnino


DC-

PaJo ::

Ni cisto res, tudi ceprav je elektrika nate pisana, lahko narocnino za TV nekdo drug placuje a ne, tako je recimo pri nas doma, pa isto vse ok:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

upirna ::

važn da plačaš. A POP TV pa gledate? No, čigavi odajniki ti pa posredujejo pop tv?

Tale RTV je živa sramota za našo državo. Kradejo, zaposlenih je pol preveč, zguba taka da te srat prime ;(

freejack ::

PaJo: Že, ampak še vedno velja dejstvo, da v primeru, da imaš elektriko, se ti obračunava tudi TV, ter da je edina možnost, da skenskaš elektriko.
Sej kar se tega tiče so res kreteni, ne glede na to, ali gledaš, računajo ti vseeno, pa tudi če nimaš televizije. To je tko, kot da bi mel samo garažo in bi moral zarad tega avtomatsko plačevat še registracijo za avto, ne glede na to ali avto sploh imaš. Skratka, idioti.

plavko61 ::

Fora je da še upajo v teh malo filmih ko jih imajo predvajat reklame. Če meni trgajo RTV naročnino in sem film plačal, zakaj moram gledat reklame?

Daedalus ::

Zato ker se RTV financira 60% iz naročnine in 40% iz oglaševanja:)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

sajmon ::

Ko že govorite o povezavi naročnik elektrike - naročnik rtv prispevka, smo mel pri nas ful problemov, ker je bil naročnik elektrike eden od staršev, položnico za rtv prispevek pa je prihajala na drugega starša. In ko smo že mislil, da smo prek telefona uredil vse, je po pol leta prišla položnica za pol leta + zamudnino. Na konc je blo treba poslat na RTV potrdilo iz občine, da starša živita v skupnem prebivališču in da gre dejansko za eno družino.

Drugače pa je možnost, da naročnik elektrike ne plačuje rtv prispevka, kaj pa vsa društva, ki imajo svoje nepremičnine (gasilska recimo) in nimajo televizijskega aparata.

LP
Simon

BigWhale ::

Kje se pa placuje rtv prispevek? Kar pri elektriki zraven? Ce ja, potem se ne spomnim, da bi to bilo specificirano na racunu za elektriko, ce ne, potem se, od kar placujem poloznice, nisem videl poloznice za RTV narocnino in je se nisem placal...

... ali to obracunava ze kabelski operater (pri nas je cable cca 2200 SIT, kar mi je rahlo prevec, glede na to, da TVja prakticno ne gledam in se grem samo zapping)

?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV naročnina in IP TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
308021 (5538) Tarzan
»

RTV naročnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5820431 (14868) Volk|
»

T-2, SiOL IPTV in plačevanje RTV prispevka

Oddelek: Omrežja in internet
3910700 (8265) AtaStrudl
»

RTV Naročnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9010876 (8880) Tilen
»

RTV popis z grožnjo! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
729668 (8023) gzibret

Več podobnih tem