» »

RTV naročnina

RTV naročnina

1
2
»

Tody ::

miskox je napisal
Iz prve roke lahko povem, da se pri sprejemu sateliskega signala RTVSLO plača samo enkratni znesek izdelave kartice. To velja za tiste rezidente, ki ŽE normalno mesečno plačujejo RTV prispevek.

glej na http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod...

oziroma del tega spodaj:

CENIK

V skladu s pravilnikom za izdajo in uporabo satelitskih kartic RTV Slovenija in upoštevaje Pravilnik o pogojih in načinu sofinanciranja RTV Slovenija za zagotavljanje sprejema in distribucijo signalov programov RTV Slovenija, veljajo od 1.6.2000 naslednje cene :

Uporabnina
1.1. za individualne plačnike RTV prispevka - brezplačno
1.2. za pravne osebe- plačnike RTV prispevka - brezplačno
1.3. za individualne imetnike, ki niso dolžni plačevati RTV prispevka ( začasno bivališče v tujini in podobno ) - v višini pavšalnega prispevka
Pokritje stroškov izdaje ( enkratno ob podpisu pogodbe-za vse kategorije) - 3800,00 SIT
Zamenjava kartice zaradi uničenja ali izgube - 3800,00 SIT

Plačilo pod 1.3. se zaračuna trimesečno vnaprej.


lp,
Mišo

pacman ::

wau, folk ma denar za plazemske ekrane, pa jim je težko plačat tista dva jurja al kolko je naročnine.


Gre se za princip!!! Jaz sem tudi prisegel da RTV-ju nebom nikoli plačal prispevka razen če ukinejo reklame! Od prispevka dobijo druge TV postaje samo ~3% ali nekaj takega pa nimajo veliko več oglasov.
Drugače pa TV sploh nikoli ne gledam, je internet prevladal in sprejemnika nikoli nebom imel tako da...

poweroff ::

MArtinKrpan - vsaka naprava oddaja elektromagnetno sevanje. Tudi LCD. Samo toliko ti povem, da se da to sevanje analizirati s fourierjevo analizo... >:D

Vesoljc - lahko si narediš blokator... hišo si obdaš z debelo plastjo kovine. Če bi se to konstrulcijsko sploh izšlo, hehe. :D
sudo poweroff

Vesoljc ::

kaj pa kaka bolj aktivna zadeva?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

blue ::

Sem študent in stanujem v stanovanju od staršev, ki doma v hiši že plačujejo RTV naročnino. Sam spadam v gospodinstvo od staršev, zato me zanima ali se RTV naročnina "nalima" na električni priključek ali na gospodinstvo.

Hvala za odgovore.

enisa ::

pozdravljeni!

mene pa zanima od katerega leta starosti naprej se ne plačuje RTV naročnina?? slišala sem da se po 70. letu ne plačuje več, ali je to res??

lp!

opeter ::

Ali ste dopolnili 70. let?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Wox ::

Jaz pa ne bi več plačeval RTV SLO naročnine. Televizije praktično ne gledam več in mislim da jo bom dal v odpis ker ne služi nobenem namenu. Kaj naj naredim, da mi ne bo treba več plačevati naročnine.


+1

Še vedno smo dolžni plačevati ta t.i. "prispevek", RTV pa postaja bolj komercialna od komercialk. Je že kdo uspel skenslati ta "davek"? Mislim, nekdo, ki ni slep, z elektriko in signalom SLO1 in SLO2.

Volk| ::

Kdo pravi da moraš plačevat?
Na RTV strani si sprintaj vun obrazec za odpoved, izpolniš, pošlješ....seveda si pa kazensko odgovoren za lažne podatke.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Televizija brez televizije, možno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7116421 (14260) 34054
»

Buzoranca s prisilno RTV naročnino- je to sploh v skladu s pravicami posasmeznika ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10218211 (15678) TESKAn
»

RTV naročnina in IP TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
308020 (5537) Tarzan
»

T-2, SiOL IPTV in plačevanje RTV prispevka

Oddelek: Omrežja in internet
3910700 (8265) AtaStrudl
»

RTV popis z grožnjo! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
729668 (8023) gzibret

Več podobnih tem