» »

So Morphlingovi bloki konkuenčni Zalmanovim in Thermalthakovim?

So Morphlingovi bloki konkuenčni Zalmanovim in Thermalthakovim?

whatever55 ::

Zakaj so boljši oz. zakaj so slabši.

msmiha ::

Upal bi si trditi da so dosti boljši. Zakaj pa ti bo vrjetno najboljše razložil Morphling sam.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Marjan ::

Morphovi bloki so v svetevnem vrhu, če mene vprašaš.

Je pa fora, da tisto stopinjo, ki je različno od podobnega kupljenega bloka ti zelo hitro noter prineseš z večjim premerom cevi, boljšim hladilnikom in boljšo pumpo.

Tak, da blok ni vse. Če pa se že gre "na nož" potem Morphov dizajn bloka zmaga nad ostalimi.

Boki_ ::

Morphijevi bloki so izdelani s srcem in dušo izrecno iz ljubezni in veselja do računalnika ipd.

Tt-jevi in zalmanovi pa so narejeni s stroji le za denar.
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

frenk ::

torej če kdo pozna kere bloke k so bolši k njegovi nj pove keri so to...če sploh obstajajo:\ :D

kuglvinkl ::

Zanimiv je denimo Whitewater.

Sicer pa, četudi je Morphov blok med najboljšimi, kdo je rekel, da ne sledi MK5. :D
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

frenk ::

whitewater ni najbolš...naprej:D

Sergio ::

Zakaj se mi zdi, da obstaja samo in le en način, kako bomo odstranili vse dvome? :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

iskra ::

Sergio ma prow: usakmu članu slo-tech en blok od Morpha za 2 leti zastonj na probo :D in potem se bo na levem stoplcu slo-techa pojavila anketa:

Morphov blok je
a) dober
b) boljši
c) najboljši
d)NAJBOLJBOLJŠEJŠEJŠI
e) slabši kot Zalmanov ali Tt-ov

jst sm za :D :D

Fury ::

šiš-blok si pozabu :D

urosh ::

To mene tudi zamina, ker mi morf ne odgovarja na zasebno (čeprav pogleda), rad bi pa si naredil vidno hlajenje, pa nimam bloka. Če pa lahko dobim kje kakega drugega (primerljivega) pa bi ga pač tam kupil, ker nimam volje en ali dva meseca težiti morfu, da bi mi enega naredil...

lp

Boki_ ::

@urosh Iz katerega kraja si? Jaz mislim, da vem kdo mi ga bo izdelal (lahko da ga bo tudi tebi), saj sem si blok že narisal, le še nek program potrebujem.
I'm back

Fury ::

urosh - eddyju rec

Cranchi ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cranchi ()

schurda ::

Mislim, da je treba naše stvari pohvalit. Hvalit in samo hvalit. Delal sem dve leti v high-tech firmi (zdej sem pa na slo-tech, hi hi hi!) in sem videl, da Slovenci nesemo Švicarje, Nemce, Japonce itd... En naš izdelek je celo imel napis Nikon, izdelan pa je bil v Sloveniji!>:D >:D >:D Upam, da se bo to čim manjkrat dogajalo in bo v bodoče videti napise "cooled by Mophling" ali kaj podobnega, ne pe neki Tt... bla, bla, bla.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EK Water Blocks presents generation 2004! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
19012008 (7141) Malecky
»

Novi CPU vodni blok

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151237 (1028) Vesoljc
»

Najboljsi vodni blok za CPU (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
625093 (4108) Phoebus
»

Vodni blok za gf 4200 ti

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281564 (1060) BaRtMaN
»

Vodni blok doma narejen

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251898 (1356) frenk

Več podobnih tem