» »

Ne vem kateri telefon:)

Ne vem kateri telefon:)

1
2
»

facepalm ::

To si se spogajal s clovekom za pultom al imas kaksne "veze"?:)
Jaz sem do lani od njih dobil samo podrazitve, kljub zvestobi. Zato sem tudi skocil na bob/hot.
Sedaj imam samo se paket modri za fuckin 77eur na mesec (brez vezave) :/

aborko ::

Torej blabla...seveda ni linka. Pričaš priče, najprej da plačuješ 10EUR, potem da imaš vse storitve pri njih...torej paket. Kaj zdaj? Mutko, mesetaris ocitno ti... napiši cifre koliko plačuješ za vse, da ti povemo koliko te nategujejo. Kaj res misliš, da gredo v minus zaradi tebe in tvoje familije. Po tvoji logiki imam jst 15GB neta in neomejene klice za 0EUR pri Telemachu (seveda zamolčim, da sem to dobil gratis 1 leto pri paketu Gold Trojka Extra za 35EUR).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

VrtniPalcek ::

Kot si sam napisal, ne plačuješ zgolj 10€ za 20GB,ampak še en kup stvari zraven.

Invictus ::

Sam bom eno leto plačeval 10,99 EUR za 20 GB, tudi v EU.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

šernk ::

telekom, 12 let in ugodnosti ja...

evo me 12 let pri njih: fiksni internet + TV, 4x mobitel. Letos selim od njih vse razen interneta in TVja.

sej če mal zarohniš po mailu ti dajo kak eur popusta pri kakšni stvari ampak to je pa to. razne vezave in "ugodni" mobiteli me ne zanimajo, dokler ne bodo res ugodni. Da pač lahko kupiš vsak flagship za isto ceno iz nemčije brez vezave kot pri nas z vezavo zame pač ni ugodnost.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

klinker ::

facepalm je izjavil:

To si se spogajal s clovekom za pultom al imas kaksne "veze"?:)
Jaz sem do lani od njih dobil samo podrazitve, kljub zvestobi. Zato sem tudi skocil na bob/hot.
Sedaj imam samo se paket modri za fuckin 77eur na mesec (brez vezave) :/


Veza lih ni, sem pa zelo na ti z gospo za pultom, pa mogoce kaj pomaga.
Modri+, 4x mobilni 20GB (ne EU), 2x S8 (2x16EUR) in Note 8 (26EUR), vse skupaj cca 160EUR/mesec. Napisal sem 10EUR/mesec, ker mi je gospa tako skalkulirala takrat za vsak mobilni paket + ostalo, ceprav nosilna st. naj bi bla 20EUR/mesec.
Da bi pa zaradi nekaj EUR na telefonsko stalno presedlaval in se zajebaval se mi pac ne da, ker ko potegnes crto ne bi kaj dosti prisparal in se za nekaj desetakov ne bom zajebaval s 15imi operaterji. Bil vmes na SiMobilu 2 leti in spokal hitro stran.

aborko je izjavil:

Torej blabla...seveda ni linka. Pričaš priče, najprej da plačuješ 10EUR, potem da imaš vse storitve pri njih...torej paket. Kaj zdaj? Mutko, mesetaris ocitno ti... napiši cifre koliko plačuješ za vse, da ti povemo koliko te nategujejo. Kaj res misliš, da gredo v minus zaradi tebe in tvoje familije. Po tvoji logiki imam jst 15GB neta in neomejene klice za 0EUR pri Telemachu (seveda zamolčim, da sem to dobil gratis 1 leto pri paketu Gold Trojka Extra za 35EUR).


Glej, sej tudi ce bi placeval teh 20/mesec mi prav dol visi. Placeval vcasih mnogo, mnogo vec in za 3 pive/mesec ne bom propadu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

edi45 ::

aborko je izjavil:

Torej blabla...seveda ni linka. Pričaš priče, najprej da plačuješ 10EUR, potem da imaš vse storitve pri njih...torej paket. Kaj zdaj? Mutko, mesetaris ocitno ti... napiši cifre koliko plačuješ za vse, da ti povemo koliko te nategujejo. Kaj res misliš, da gredo v minus zaradi tebe in tvoje familije. Po tvoji logiki imam jst 15GB neta in neomejene klice za 0EUR pri Telemachu (seveda zamolčim, da sem to dobil gratis 1 leto pri paketu Gold Trojka Extra za 35EUR).


Neodvisni B mislim da, z akcijo da eno leto plačuješ polovico(10€), ker je bla neka akcija da če pride kdo nov na telekom dobi kodo ki jo vpišeta in se potem zniža naročnina obema za 1 leto. Jaz sem se v začetku januarja prestavo iz telemacha nazaj na telekom in sma z očetom uporabila to akcijo in sedaj plačujeva oba 50% manj 1 leto.

matobeli ::

otago je izjavil:

POnavadi je korelacija tem visja kapicateta baterije, tem visja sar vrednost.


Niti slučajno ni res.:D:))

:|

šernk ::

Modri+, 4x mobilni 20GB (ne EU), 2x S8 (2x16EUR) in Note 8 (26EUR), vse skupaj cca 160EUR/mesec.


in 160eur/mesec je zate dobra cena???

če dam to v 24 mesecev za 4 ljudi: 3840 eur

sedaj kupim 4x nov oneplus 5T: 2200eur (s tem da je v familiji trenutna cena 4ih novih telefonov, ki jih imamo 1060 eur, povprečna starost pa 2 leti)
4x7eur "naročnine" pri šparu*24 mesecev: 672 eur
še top trio C: 56*24: 1344 eur

skupaj za 24 mesecev gre potem 4216 eur, pa imam 4 nove vrhunske telefone ti pa 3, če odbijem enega sem že pod tvojih ugodnih 3800eur s praktično isto rečjo. ampak glavno da je ugodno :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

facepalm ::

Ne razumem point tvoje racunice. Za isti denar imas ti boljse telefone on pa boljso storitev?

šernk ::

njegovo poceni pač ni tako poceni ko greš računat. s tem da če računaš da večina ljudi porabi 5% tistega kar plača na mobitelu...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

klinker ::

šernk je izjavil:

Modri+, 4x mobilni 20GB (ne EU), 2x S8 (2x16EUR) in Note 8 (26EUR), vse skupaj cca 160EUR/mesec.


in 160eur/mesec je zate dobra cena???

če dam to v 24 mesecev za 4 ljudi: 3840 eur

sedaj kupim 4x nov oneplus 5T: 2200eur (s tem da je v familiji trenutna cena 4ih novih telefonov, ki jih imamo 1060 eur, povprečna starost pa 2 leti)
4x7eur "naročnine" pri šparu*24 mesecev: 672 eur
še top trio C: 56*24: 1344 eur

skupaj za 24 mesecev gre potem 4216 eur, pa imam 4 nove vrhunske telefone ti pa 3, če odbijem enega sem že pod tvojih ugodnih 3800eur s praktično isto rečjo. ampak glavno da je ugodno :))


7€ za 3000 enot, lol...in pol je 20€ prevec za 7x vec robe pri TK :)) to skurim v 1 tednu, madona ;(( Cenovno si prakticno na istem, s tem da so moji telefoni vredni rabljeni vec od tvojih novih, 20GB po stevilki (7GB v tujini) in ostalo neomejeno, torej precej vec. Placam pa eno poloznico in vse spremembe delam pri eni osebi/operaterju....neprecenljivo ;)
Ce ze delas racunico, naredi jo enakovredno, ne pa da bom izklapljal podatke da pridem z enotami cez mesec ;((

nsa_ag3nt ::

klinker
Veza lih ni, sem pa zelo na ti z gospo za pultom, pa mogoce kaj pomaga.

To je podobno, kot bi rekel da si dobil ugoden kredit pri NLB v stilu Kordeža, ker je oseba za pultom tvoj sosed in vsak vikend skupaj pečeta na žaru.

O takih zadevah odločajo ljudje, ki jih večina strank banke ne vidi.


TS dol visi za stare stranke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

boris82 ::

Men se zdi dokaj primerna zadeva za nakup tudi Iphone SE - https://www.a1.si/telefoni/iphone-se-32... mislim, da je 7€ na mesec v paketu. Ne vem pa točno ali kupuješ na vezavo ali ne...

Edino kar je res, da je dizajn malenkost starejši- drugače pa zelo vredu telefon za svoj denar.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529511411 (7721) Leko
»

Xperia XZ2, OnePlus 5T ali kaj tretjega ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
333290 (2742) klinker
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419806 (13081) sift
»

Visoke cene telefonov Simobil/Telekom et al. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7011882 (9924) tomy5

Več podobnih tem