» »

Hisni kino

Hisni kino

simone ::

Zanima me je mozno priklopit zvocnike od hisnega kina na tv?imam lg smart tv kupil bi hisni kino pa bi rad da imam zvocnike tudi za gledanje tv ne samo za gledanje preko hisnega kina.

ncc2000 ::

Kupi hišni kino, ki ima tak vhod za zvok, kakršen ima TV izhod za zvok, pa bo šlo..

beta1 ::

Sveta magična kristalna krogla, pokaži in povej nam točen model in priključke na televiziji in hišnem kinu.

Sveta magična kristalna krogla pravi, da noče dat odgovora lenobi. Da naj lepo user simone, se malo bolj sam angažira, če bi rabil pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

fpbs ::

Hišni kino - reciver boš povezal s TVejem in boš zvok TVeja poslušal na zvočnikih hišnega kina. Bodi pozoren na vhode hišnega kina.
https://geizhals.at/?cat=hificin

Mavrik ::

simone je izjavil:

Zanima me je mozno priklopit zvocnike od hisnega kina na tv?imam lg smart tv kupil bi hisni kino pa bi rad da imam zvocnike tudi za gledanje tv ne samo za gledanje preko hisnega kina.


1. Preveri da ima TV podporo za HDMI ARC (Audio-return-channel) ali optični izhod za zvok
2. Kupi hišni kino ki podpira HDMI ARC in ima optični vhod za zvok

HDMI-ARC je načeloma boljši od optičnega priklopa.
The truth is rarely pure and never simple.

simone ::

Hisni kino kabli od zvocnikov gredo vsi v dvd iz dvdja v tv pa vodi samo scart prikljucek.res potem zvok od zvocnikov hisnega kina lahko poslusas na tv in dvdju preko scart prikljucka?

simone ::

Model hisnega kina je:Panasonic Sa-ht540.moj tv pa je lgwebOStv smart tv je mozno preko njega spremljat zvok na tem tv?

fpbs ::

Nisi napisal oznake TVeja.

simone ::

Model 43lf630v-za

Mavrik ::

Na žalost imaš enega od poceni hišnih kinov, kjer nimaš nekih pametnih vhodov za zvok.


Edina opcija je, da kupiš 3,5mm na 2x RCA kabel (https://www.mimovrste.com/audio-video-k... ), vštekaš na TVju v izhod za slušalke in na hišnem kinu v AUX vhod. Dobil boš stereo zvok, ampak bo ok.

Druga opcija je da kupiš nek nov AV sprejemnik in na njega priklopiš zvočnike (DVD player fukneš stran). Je dražja, ampak boš dobil prostorski zvok s TVja. Če ne gledaš filmov na TVju s prostorskim zvokom (večina TV kanalov prostorskega zvoka namreč nima - imajo ga pa storitve kot je Netflix), potem se ti to ne splača.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

simone ::

Kaj pa ce dvd ostane vklopljen pa pa preko scart prikljucka poslusam zvok na tv?

simone ::

Zvok bo boljsi ce kup tisti kabel kot je sedaj na tv rad bi izrabil zvocnike da mi se zvok izboljsa

simone ::

Mavrik se pravi bo na tv boljsi zvok bojo bili v uporabi zvocnikiproatorskega zvoka pa ne bo ce sem prav razumel?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvok iz TV na hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
253973 (2522) billy
»

kako dati zvok iz tv na hisni kino??? Prosim za pomoc

Oddelek: Zvok in slika
165081 (4673) krepki
»

Priklop TV-ja z zvočniki hišnega kina 5.1

Oddelek: Zvok in slika
114189 (4047) borut_p
»

Prenos zvoka iz TV na hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
105777 (5515) SkyEye90
»

SiOL tv + DVD kino + TV kako do zvoka preko dvd

Oddelek: Zvok in slika
163550 (3146) jokl

Več podobnih tem