» »

PUS 6412 pogosto neodziven?

PUS 6412 pogosto neodziven?

vinkop ::

Pozdravljeni, en mesec kakih problemov s tevejem nisem imel....zadnjih nekaj dni pa so se zacele tezave z neodzivnostjo....zgodi se, da lahko po daljincu pritiskas kakih 5 minut, da se potem zbudi....tudi ce ga izstekam iz elektrike ni nic bolje...ko ga prikljucim nazaj starta in ostane zamrznjen....factory reset ni pomagal...kaj bi se lahko poskusil ne vem vec....mogoce kak drug firmware, ampak ko grem pod posodobitve mi napise, da imam nalozeno zadnjo verzijo...najprej sem pimislil da je nekaj z daljincem pa temu ni tako....za vsak mogoc pozitiven nasvet se zahvaljujem....

fpbs ::

To si prečitaj: http://vemvec.si/index.php/stvarna-napa...
Andrej bi temu rekel, da gre za osamljen primer, ali, to se je dogajalo na lanskih modelih, letošnji pa nimajo teh težav.

vinkop ::

ravno pritiskam po daljincu ze 10 minut in se vedno ni odziven.....tudi ce ga potegnem iz elektrike in nazaj ostane se vedno neodziven....katastrofa res.....bil sem 10 let brez tvja, vse sem gledal preko racunalnika ali telefona....potem pa sem se koncno odlocil za nakup teveja in na koncu sem samo zivcen in nejevoljen....das na en kanal pol pa cakas 10 minut, da lahko premaknes kam drugam ali pa vsaj ugasnes....

fpbs ::

Po vsem tem, kar si napisal, imaš dve možnosti, stvarna napaka ali servis. Če le moreš se reši tega Philipsa in vzemi drugo firmo.

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Si preveril baterije v daljincu?

Lp

Jože

vinkop ::

zdej pa fora...na telefon si nalozim wifi remote control in normalno deluje...se pravi da je IR komunikacija med daljincem in tevejem v problemu? se pravi mogoce pa je ali do daljinca ali IR sprejemnika na teveju....

DINAMIK ::

Kolegu je isto kar odpovedal daljinec...,nevem kam je poklical..,vem samo,da so mu nov daljinec poslali kar po pošti...,čeprav je Philips ;)

koyotee ::

vinkop je izjavil:

zdej pa fora...na telefon si nalozim wifi remote control in normalno deluje...se pravi da je IR komunikacija med daljincem in tevejem v problemu? se pravi mogoce pa je ali do daljinca ali IR sprejemnika na teveju....


Dalinjec je bluetooth. Je pa najbrž zanič js.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hodu63 ::

PUS6412 nima bluetooth daljinca, ima navadnega, dvostranskega ir daljinca. Delovanje tega lahko preveriš z digitalnim fotoaparatom.
Mogoče še zanimivost, tudi bluetooth Philips daljince lahko preizkusiš. Na telefonu ali tablici vklopiš bluetooth in iskanje novih naprav, potem pa daljincu hkrati držiš rdečo in modro tipko. Če ti najde novo napravo (daljinec) pomeni da je težava na televizorju.

l.p.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dve televiziji iste znamke (LG) v isti sobi

Oddelek: Zvok in slika
162130 (1724) mihec87
»

Ali daljinc od apple dela na NUC

Oddelek: Pomoč in nasveti
6915 (693) techfreak :)
»

Išče se koda za univerzalnega daljinca

Oddelek: Zvok in slika
1311750 (8589) zani
»

ir daljineec

Oddelek: Strojna oprema
91252 (1042) roli
»

Upravljanje PC-ja preko daljinca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
325815 (4388) kulSMS

Več podobnih tem