» »

Kdo je klical??

Kdo je klical??

BlackHole ::

Ker že dolgo nisem odprl nobene teme...

Torej, iz stacionarnega telefona me klice neka oseba na gsm, jaz se oglasim, v slušalki slišim neko glasbo (ki jo ponavadi slišimo, če nas kam prevezujejo), nato se ta oseba na drugi strani oglasi, dvigne slušalko.8-O Ja dvigne, kar pomeni da me je poklicala, odložila slušalko (tu nekje vmes sem se jaz oglasil), nato ji je telefon zazvonil in se je oglasila. Ampak, ko sem se jaz oglasil, je telefon še vedno zvonil in če pogledam seznam zadnjih klicev, tega klica ni na seznamu. Kdo je torej klical oziroma kdo plača stroške tega klica, nekdo tretji morda? Pogovor ni bil dolg, tako da strošek tu nima pomena, samo zanima, komu se v takem primeru zaračuna oziroma kaj se je sploh zgodilo. Jaz nisem klical, oseba na drugi strani ni klicala, oba sva se samo oglasila in dobila zvezo.:\

iration ::

Seveda je oseba na drugi strani klicala. Mislim, da imašpri vseh ISDN telefonih možnost, da sami kličejo, dokler ne dobijo veze. Ko dobijo vezo, zvoni na obeh straneh.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Tomi ::

Verjetnost je, da je šlo za klic s kakšne centrale podjetja, kjer ti klice ven ureja operater. Naročiš klic, potem kliče operater osebo, ki jo želiš klicati, nato pa zvoni še pri tebi.

Nekdo je pač naredil zajebo™ in dal napačno številko.
metrodusa.blogspot.com

BlackHole ::

Ne, klicala me je oseba, ki me redno klice. Klicala je iz domačega telefona na moj gsm. Ko sem se oglasil, je rekla "prosim?". Povedala mi je, da ona je klicala ampak je nato odložila potem pa ji je telefon takoj pozvonil (kot da bi jo jaz takoj nazaj poklical). Ampak jaz je nisem klical, saj sem se samo oglasil na gsm.

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

Sam lahko tudi sam sebe kličem - ko z nekom govorim pritisnem (1) na tipkovnici (navaden analogen aparat) in ko prekinem mi začne zvoniti telefon dokler se ne oglasim, na drugi strani ni nikogar>:D
Mi je pa nekoč telefon kar takoj po končanem klicu poklical 113:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

BlackHole ::

In potem se lahko sam s sabo pogovarjaš po telefonu. Pa impulzi takrat tečejo?;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
573468759 (1431) GupeM
»

Številka +111122

Oddelek: Mobilne tehnologije
192071 (1172) kunigunda
»

Klic iz +333

Oddelek: Loža
339529 (8477) St235
»

nadlegovanje po telefonu

Oddelek: Loža
476695 (5205) Nejc Pintar
»

Skrivanje telefonskih številk (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6711825 (10072) V-i-p

Več podobnih tem