» »

Številka +111122

Številka +111122

Chev ::

To me je danes klicalo, ko kličem nazaj avtomatsko prekine preden začne zvonet.

Google nič ne ve o tej številki, any ideas?

Yacked2 ::

Ne kliči nazaj. Če je nujno te bodo klicali še enkrat.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Chev ::

Je bil pač moment, vse tiho pa pokličeš nazaj. Številko komaj kasneje pogledaš...

Na računu je tudi še vedno nula (neomejene enote), sem mislil da bo številka komu poznana.

Hvala vseeno!

ProGo ::

Zakaj pokličeš nazaj? A ti rabiš kaj od +11112, ali on nekaj od tebe?
Mogoče si zadel 12 milj. €? mogoče si podedoval od strica, ki ga nisi nikdar poznal?
Le kaj se skriva tam zadaj, da me kliče?

Podobno kot ne razumem ljudi, ki je javljajo na skrite telefonske. Hej, nočeš pokazat telefonske, nočem ti dvignit. So much fun!

Chev ::

Ne vem, če rabim kaj od njih. Mogoče. Pričakujem kontakt s strani Telekoma (ne vem kakšna je številka), lahko je npr. Skype (tudi ne vem številk, ker nisem nikoli uporabljal), kaj tretjega (spam). Številka je pač javna zaradi firme.

Ne razumeš ljudi, ki se javljajo na skrite številke. OK. Jaz pa se, sploh ko gre pri določeni ustanovi za enosmerni kontakt.

shadeX ::

Zlato pravilo je da če te kličejo čudne številke jih NE kličeš nazaj. Nebi bil začuden če ti je tisti klic naredil za 200EUR stroškov. (Se je že zgodilo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Chev ::

Nobenih stroškov ni povzročil.

shadeX ::

Potem odlično. Ker sem bral (najbrž celo na slo tech. se ne spomnim več), da ko so ljudje poklicali nazaj na številke ko so jih klicale, jim je odtegnilo X EUR. Ni bilo malo. Zdaj ne vem ali je to res, ampak vem da nekje sem bral.

[D]emon ::

Ce je cifra sumljiva oz. je ne poznas pac ne klices nazaj. ZKP.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

shadeX ::

Recimo tukaj je nekaj podobnega če je res kar je OP pisal.

neodgovorjeni klici na GSM iz +39... - ne klici nazaj

Invictus ::

Telekomi ponujajo storitev, kjer za vsak dohodni klic dobiš nek denar. Samo za vzpostavitev klica ...

Poglej koliko te je ta klic stal.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

shadeX ::

Pravi da nič. Zgleda da je preveril stanje. Če bi povzročil kakšen strošek bi bil že danes viden, če je včeraj to naredil.

Leela89 ::

To, o takih stroških +200€ je ena taka velika groza, ki je sploh ni. Namreč ponavadi dobiš klic iz tujine na satelitksem omrežju, kjer pa seveda vsote niso take. Minuta je recimo max 6€. Tako, da če nisi totalen k... da držiš odprto linijo, bi do 200€ izjemno težko prišel.

Tale cifra pa je ponavadi od kakšne centrale od kakšnega podjetja, torej to +111. Ker tujina so veeedno predstavlja z daljšo številko in omrežno kodo. Vsaj iz mojih izkušenj so te kratke številke od podjetij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leela89 ()

tureavanture ::

pravkar dobil sms sporočilo:

message Pokliči me prosim
00212692297941

eric_cartman ::

Tudi jst sem že odprl temo s temi ciframi:

Je že kdo prejel tak telefonski klic?

Jst sm zvedel, da je to kanadska številka za oglaševanje. Neka verzija top shopa po telefonu. Če kličeš nazaj, ti seveda to mastno zaračunajo čeprav nekje piše, da je ta številka zastonj. Mene so klicali 3krat in od takrat dalje nikoli več.

Če si res tak firbec in bi rad nazaj poklical si kupi predplačniško SIM kartico in si jo napolni za 5EUR pa pokliči. To ti ne morejo dost porabit. Sicer pa s številke z naročnino nikar ne kliči nazaj!!

Al pa pojdi na pošto, kupi kartico z impulzi za njihove telefone in kontaktiraj od tam..

Sicer pa dvomim, da se ti bo kdo oglasil in ti povedal kaj lepega. :) Nekako se gre po mojem tukaj predvsem za denar. Ti kličeš, oni dvignejo in ti odžre denar, ti si v minusu oni v plusu, ti si jezen in oni veseli. :)

Zgodovina sprememb…

[D]emon ::

Milo receno, ce klices nazaj na take cifre, si tepec.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Chev ::

Sem lepo rekel, telefon je zvonil, zvonil, zvonil, nato sem se oglasil. Telefonske nisem pogledal. Ker z druge strani ni bilo odziva (imam včasih težave z mikrofonom), sem klical nazaj, a preden bi lahko vzpostavil stik linija prekine.

Ker sem Telekomov naročnik in sem pričakoval kontakt z njihove strani, nisem vedel čigava je številka in sem vprašal tu.

Lahko bi pa bilo kaj pomembnega. Nebi bilo prvič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chev ()

eric_cartman ::

Na 24ur.com je objava, da gre za goljufijo! Just a reminder.... :)

AndrejS ::

Probal poklicat preko skype . Zgleda gre za Maroko. Žal klic ni bil uspešen ( Te številke s programom Skype trenutno ne morate poklicati)

kunigunda ::

Se nikoli se ni dohodni klic obracunal, ce si v domacem omrezju (roaming je drugo). Ne 200eur ne 1eur.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
576481705 (5628) GupeM
»

Tel. št. nateg?

Oddelek: Loža
396204 (5099) Phantomeye
»

Telefonski klici neznancev iz tujine

Oddelek: Loža
288454 (5718) St235
»

+393 klici wtf?

Oddelek: Mobilne tehnologije
369560 (7222) Malajlo
»

Pred 10 minutami me je klicala številka +438101042282 kaj lahko pričakujem

Oddelek: Pomoč in nasveti
142153 (1687) lukaz

Več podobnih tem