» »

Iskanje službe oziroma samega sebe

Iskanje službe oziroma samega sebe

1
2
»

D3m ::

Nocloud je izjavil:

Pozdravljeni,

najprej na kratko o mojih preteklih desetih letih. Po osnovni šoli sem se vpisal na srednjo šolo elektronike. Študij sem nadaljeval na višji strokovni šoli za telekomunikacije kjer sem letos diplomiral in postal tako zvani inženir telekomunikacij. Vmes sem poskusil vsaj 12 različnih služb iz vseh možnih panog.

Trenutno pa sem ostal doma sam pri starših, brez prijateljev, depresiven in brez jasne vizije. Rabil bi en dober nasvet kako se naj pripravim z iskanjem službe, imam lepo oblikovan življenjepis ampak mi primanjkuje specifičnih znanj.

Zelo rad delam z računalnikom vendar ne znam programirati, omrežja pa me ne veselijo najbolj.

Ima kdo predlog v katero IT oz. katerokoli inženirsko panogo se naj podam.

Vesel bom kakršnih koli nasvetov.

Lep večer


ZRSZ nudi prekvalifikacije.

Lahko greš za kamnoseka ali cvetličarja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Rok Woot je izjavil:

Daj odpoved, pa naredi nekaj velikega potem.
Saj sem, saj zato pa pravim, da je normalno, da pustiš službo takoj, ko postane nesmiselna.

next3steps ::

Počivaj v miru, Jure. Bože nedaj, da bi človek menjal službo, ko mu več ne ustreza. Bože nedaj!

Magic1 ::

Nič ni narobe če manjaš službo. Samo da se hvališ, da opravljaš super zahtevne službe in potem manjaš branžo, ker le ta ne ponuja izivov, je pa en velik BS. Ali lažeš nam, ali pa sebi.
Magic

next3steps ::

To ste iz trte izvili predvsem vi, funkcionalno nepismene osebe.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Kaboom ()

ShowDown ::

Dajte modi malo pobrisat drek iz tega threada...

next3steps ::

Slamnatega moža bodo ti tipčki še dalje tepli ...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Kaboom ()

Utk ::

next3steps je izjavil:

Zakaj? Sem morda poseben, ker delam x mesecev na leto nad povprečjem, potem pa uživam v brezdelju y mesecev na leto?
Ste dokaj primitivna družba, če tako mislite.

Da, ce se 3 leta intenzivno ucis nove stroke, potem pa to delas leto, oz. pol leta, pol leta pa uzivas v brezdelju, in potem spet na novo. Ocitno v pol leta zasluzis za 4 leta prezivetja, in to si moral vsaj trikrat dat cez, ce tako suvereno razlagas. Mislim, a moram se kaj napisat, da bo jasno da serjes?

red4576 ::

Depresija, ekscesno menjavanje sluzb in zivljenje brez vizije so znacilni simptomi ADHDja. Ne trdim, da ima OP ADHD, ampak podajam samo enega od moznih vzrokov njegovih problemov. Za v razmislek. Psihiater postavi diagnozo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: red4576 ()

looser ::

Ja, tudi vse to je možno, ampak ni bistveno. Če lahko pomagajte, dajte, ne pa nekaj sikat in dajat nekih sodb...

kuall ::

naivneži vedno znova iščejo pomoč na tem forumu, dobijo pa kopico nesramnosti namesto tega. je pa res, da je meni tale forum zelo veliko pomagal, ampak sigurno ne v takemle nesramen pisanju na javnem forumu, to ti samo škodi ali pa je zguba časa.
drgač službo imet ni nič posebnega, tudi punco ne, ko enkrat imaš to dvoje, dokler nimaš pa je zoprno. ampak pol ko enkrat imaš to dvoje ti kr paše metat to pod nos tistim, ki tega nimajo, to je seveda zelo žaljivo, uni ki to delajo pa se ne zavedajo, kako je to žaljivo. ker so pač manj razviti kar se zavesti tiče.

Magic1 ::

OP je itak en frišen diplomant. 4 leta je delal srednjo, potem pa še 6 faks. Vmes pa je imel kup različnih študentskih zaposlitev. Pač kar je preko študenta padlo, da je dobil nekaj zraven za uživat študentski lajf. Seveda nobena od teh služb ni bila baš nešto. Zdaj je pa končal študij in nima pojma kaj bi, ker ni do zdaj nič razmišljal. Nič nenavadnega, večina naših končanih študentov je v podobnem zosu. Marsikateri še v hujšem, ker so neko družboslovno smer končali in ni služb brez vez. Zdaj se pač začne real life. Zdaj pač mora hitro ugotovit, kaj si želi delat in delat močno v tej smeri, ali poiskat en šiht in kar nekaj delat.
Magic

MasterTade ::

Predlagam neko delo ki niti ni treba da ima veze s tvojo izobrazbo, v tem času pa ali se dodatno izobrazi, prekvalificiraj ko boš imel nek denar, iskanje v točno tvoji branži lahko traja, tega ne veš
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenos dejavnosti v Leku (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10715810 (11383) MadMicka
»

Kako s faksom in službo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6611998 (9751) nekikr
»

Kreativen življenjepis (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5215400 (13319) SeMiNeSanja
»

Sova (morda) ni le razmišljala o nakupu Hacking Teamovega trojanca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6549969 (18716) matijadmin
»

Ali rabim faks ali je dovolj da se sam naucim programirat? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10525173 (21066) NeMeTko

Več podobnih tem