» »

Internal process auditor, kaksna je placa

Internal process auditor, kaksna je placa

Mirc23 ::

Zdravo,

V sluzbi se mi obeta napredovanje in sicer bi mi delodajalec (tuja firma v avtomobilski industriji) omogocil vse potrebno izobrazevanje po vseh potrebnih standardih, tako da bi lahko potem postal internal process auditor. To je pozicija ki je v nasi firmi se ni. Ko bo prislo do koncnega razgovora z sefom se mi tudi sanja ne kaj naj recem o okvirni placi, ki bi si jo zelel. Opis dela med drugim pravi, da bi potoval po evropi in po svetu do 60% delovnega casa.

Imate kaksna mnenja/izkusnje?

Hvala.

Šmorn ::

Ne morem govoriti za notranje, ampak za zunanje presoje se plačuje 500 EUR in več na osebo na dan. Pa nihče te ne bo maral :).

joze67 ::

Pri večjem podjetju za razvoj programske opreme, Lj, pred cca 10 leti je bil položaj notranjega presojevalca še ena v okviru delovnih nalog. Plača je bila, kakršna je bila prej, možnosti napredovanja pa so se s takim nazivom (in z opravljenimi presojami) povečale.

Če pa je to zaposlitev za poln čas, pa malo povprašaj - avtomobilska industrija ima zanesljivo že nekoga na takem delovnem mestu.

TheBlueOne ::

Ce je tuje podjetje Avstrijsko, potem bi v Avstriji v primeru, ce si star 30 let in imas visko izobrazbo dobil bruto med 2900€ in 3100€. Delovno mesto se praviloma imenuje QualitätssicherungstechnikerIn, ce zelis sam preracunavat vtipkaj podatke v https://www.gehaltsrechner.gv.at . Naceloma se seveda lahko pogajas tudi za visje zneske.

Mirc23 ::

Kar sem gledal po googlu za tujino, se place gibljejo na okoli 60-70 na leto. Kar pomeni cca 45.000 neto. Se pravi bi po moje lahko racunal na 30.000 na leto neto kot zacetnik.

samotest ::

Samo da se razumemo.. tudi ce je podjetje v tuji lasti, a ostanes zaposlen na lokaciji v Sloveniji, bos placan po 'slovenskih' razredih, ne po svicarskih,avstrijskih ali nemskih. Mogoce je kje kaksna izjema, a tako imajo urejeno prakticno vse, ki jih poznam.

koli99 ::

Mirc23 je izjavil:

Zdravo,

V sluzbi se mi obeta napredovanje in sicer bi mi delodajalec (tuja firma v avtomobilski industriji) omogocil vse potrebno izobrazevanje po vseh potrebnih standardih, tako da bi lahko potem postal internal process auditor. To je pozicija ki je v nasi firmi se ni. Ko bo prislo do koncnega razgovora z sefom se mi tudi sanja ne kaj naj recem o okvirni placi, ki bi si jo zelel. Opis dela med drugim pravi, da bi potoval po evropi in po svetu do 60% delovnega casa.

Imate kaksna mnenja/izkusnje?

Hvala.


Glede place ne vem, upam pa da se zavedas kaj pomeni 60% delovnega casa izven maticnega podjetja.

Sam potujem po svetu med 25-30% in mi je vrh glave ceprav imam rad svoje delo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razgovor za službo in kadrovski odnos (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20354990 (37105) Trubar
»

Incoming: Recesija 2019/20 - Kdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10613169 (8904) Spajky
»

Vrnitev iz tujine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11922826 (17707) dope1337
»

V službi tudi po 10 ur? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608733 (7043) T0RN4D0

Več podobnih tem