» »

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil?

1
...
3 4
5
»

Machete ::

Zame je vedno bil problem. Povsod sem naletaval na težave, počasnost in neprikazovanje željene vsebine, predvsem slik in večjih dokumentov. Vedno sem uporabljal alternativne naprave in prenose, vedno ko se je res kaj mudilo, še največkrat pa ostal na terenu brez željenega. Tu zadeve delajo v trenu oka. Predvsem Gdrive je pohvalno hiter in dostopnejši, tudi po vmesniku manj pravljičen. 1drive pa preprosto dela, kar je že veliko :] Vglavnem wp je žal zamudil priložnost, ker so pomoje 'nadmudrili' sami sebe in izviseli posledično.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

krneki0001 ::

Na katerem telefonu?

Ker tega nisem uspel videt na nobenem telefonu z WP, pa sem jih imel kar nekaj (od L800, L900, L520, L720, L920, L1020, L950, L950XL) in sem uporabljal še skydrive, ki so ga potem preimenovali v onedrive.

Res pa da sem vedno imel samo in izključno tisto kar nujno rabim na telefonu, vse ostalo pa sem odinštaliral. Torej office, total commander, avtentikator in mogoče 4 do 5 dodatnih programov poleg tega, kar je bilo v sistemu (pa še od tam sem vse tiste bedarije tipa facebook in podobno zmetal dol takoj ko sem dobil telefon v roke.
Posledica je bila, da je telefon res hitro deloval (vedno) in da ni bilo nekih problemov.

Machete ::

Sem imel danes eno stranko, katera je rabila z mano deliti neke slike s svoje tablice. Uporablja onedrive in ni nevešča pametnih telefonov. Deljenje direkt na mail ali preko linka je bilo v planu. Končalo se je tako, da se je po 5min jajcanju odločila, da bo kasneje doma v miru pošerala z mano nekaj slik. lol. Skratka kot bi sebe opazoval, ko sem rabil kaj na hitro narediti preko onedrive :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

xmetallic ::

Machete je izjavil:

To bi bilo smotrno, ampak MS tega skoraj sigurno ne bi spet prav speljal. Kot pa je sedaj, pa je android daleč bolj 'PC' kot wp (in ios). Android je neprimerljivo bolj uporaben pri vsaki nalogi operiranja z dokumenti. Možnosti so res impresivne in končno opriraš s telefonom skoraj kot bi bil na pcju. Mene je prepričal nahitro. Še onedrive dela veliko hitreje in synca kot je treba.

Ne drži. M$ aplikacije na iPadu so svetlobna leta pred Androidom. Ni skrivnost, da M$ največ stavi ravno na iOS. Android kot PC? Nice joke. Niti blizu. Še najbližje PC-ju je Windows 10 (tablet mode) na tablici.

krneki0001 ::

Machete je izjavil:

Sem imel danes eno stranko, katera je rabila z mano deliti neke slike s svoje tablice. Uporablja onedrive in ni nevešča pametnih telefonov. Deljenje direkt na mail ali preko linka je bilo v planu. Končalo se je tako, da se je po 5min jajcanju odločila, da bo kasneje doma v miru pošerala z mano nekaj slik. lol. Skratka kot bi sebe opazoval, ko sem rabil kaj na hitro narediti preko onedrive :D


Na androidnem telefonu ti brez problema šeram iz onedrive vse slike, iz WP telefona pa še 10x lažje.

https://support.office.com/en-us/articl...

RC37 ::

V končni fazi je že od procesorja odvisno ali je arm (ne-pc) ali x86 (pc varianta). Se pa strinjam, da je Windows 10 v tablet modu najbolj pcju podoben sistem (če naprava ni na arm procesorju).
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 Mobile (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4272602330 (193815) karafeka
»

Podpore za Windows 10 Mobile bo konec, Microsoft priporoča Android ali iOS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10319172 (13725) cekr
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546080 (24785) RC37
»

Bo Windows za ARM dobil emulator x86? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7317234 (13892) hojnikb
»

Windows RT bo dobil nadgradnjo, ki ne bo Windows 10

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
118369 (6664) hojnikb

Več podobnih tem