» »

Sprememba barve vozila-postopek

Sprememba barve vozila-postopek

loveJDM ::

Ali ima kdo izkusnje kako je glede spremembe barve?Motor se bo prebarval v drugo barvo,rad pa bi da če je že strokovno zritano,da je potem urejeno tudi po papirjih...Mogoče je dovolj izdaja novega prometnega dovoljenja z drugo kodo barve?

Hvala vnaprej :)

Assass1n ::

Točno tako, rabiš na tehničnega katerega moraš plačat, in potem poveš da si spremenil barvo in novo prometno.
Najlažje je če to narediš ko imaš redno tehničnega in te ubistvu ne stane nič razen nova prometna.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

harvey ::

Motor se bo prebarval v drugo barvo,rad pa bi da če je že strokovno zritano,da je potem urejeno tudi po papirjih

Gledam v prometno in imam samo v rubriki pod (R) Barvo vozila vpisano. O motorju samo moč, delovna prostornina, vrsta goriva in tip motorja. Nič o barvi motorja. Očitno ta sprememba ne bo niti zapisana.

edit - narobe sem razumel motor od vozila/avtomobila in ne motorno kolo/motocikel ;-)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

Furbo ::

Čemu bi barval motor? Tista zadeva pod havbo, ki se ne vidi 99,9% časa? Lahko prebarvaš tudi zamašek za gorivo, ko si ravno pri tem.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

IL_DIAVOLO ::

Motor kot vozilo ali kot motor v vozilu? :D

Nekako je nelogično da bi sel barvat motor pod haubo, ki ga tako ali tako nihce ne preverja.

AnotherMe ::

Če govorimo o avtomobilu:

Iz črne na belo sem barval komplet avto. Pri naslednjem tehničnem pregledu sem menjal prometno in so vpisali novo barvo...

loveJDM ::

assasin,another me,hvala za odgovor...pardon,misljeno je bilo za motorno kolo ja:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Car Wrapping ali kako se že reče

Oddelek: Na cesti
265195 (3460) korenje3
»

Registracija avtomobila

Oddelek: Na cesti
3714876 (7613) ...:TOMI:...
»

nakup rabljenega avtomobila (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22136355 (24532) SkIDiver
»

Motoristi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8313079 (10986) guest #44
»

A kategorija- izpit... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519278 (6818) guest #44

Več podobnih tem