» »

Prenos Slovenija - Latvija na Kanalu A?

Prenos Slovenija - Latvija na Kanalu A?

Malcolm_Y ::

Ve kdo, bo jutri prenos tekme na Kanalu A? Za takrat ima Kanal A na sporedu LP Barcelona-Juventus.
  • zaklenilo: zee ()

wasd ::

Kako pride do odločitve, katera tv hiša bo prenašala tekme? Kdor da več, če jih ima interes več? Ali imajo nacionalne tv hiše kaj prednosti? Sem zasledil namreč, da se veliko ljudi pritožuje glede akanala, saj naj bi določene tekme, ki se njim ne zdijo ravno "najpomembnejše", skrili na voyo in spotoma hoteli še mal dodatno zaslužiti s to bedasto storitvijo.

sheeshkar ::

Malcolm_Y je izjavil:

Ve kdo, bo jutri prenos tekme na Kanalu A? Za takrat ima Kanal A na sporedu LP Barcelona-Juventus.

Zanimivo vprašanje, ker ti bebci so dejansko sposobni izbrati Ligo prvakov pred Slovenijo v četrtfinalu Eurobasketa :)) in zaenkrat nikjer ne najdem podatka, kje bo prenos.

To, da ima Kanal A (oziroma Pro Plus ali kakorkoli se že imenuje to idiotsko podjetje) pravice za Eurobasket, Ligo prvakov in podobno, je nekaj najslabšega, kar se na tem področju lahko zgodi. Prenašajo samo nekaj tekem, ker je očitno bolj pomembno imeti ponovitev Gole pištole in podobno sranje, ko je kakšna stvar ob istem terminu, pa nikoli ne uporabijo kakšnega od svojih drugih gnilih kanalov, kjer se prav tako v tistem trenutku skoraj zagotovo predvaja kakšna druga ponovitev. Tako recimo nismo mogli spremljati druge tekme Domžal proti Marseilleju, čeprav so na prvi tekmi igrali odlično (in je povratna tekma vedno pomembnejša), nismo mogli spremljati ene izmed kvalifikacijskih tekem Maribora, sedaj vsak dan ne moremo spremljati vsaj ene tekme Eurobasketa itd. Voyo naj si pa nekam zataknejo, ker enkrat sem preizkusil to storitev in je štekalo bolj kot nelegalni streami iz sumljivih internetnih strani.

Ne pravim, da bi jaz osebno gledal vse te tekme (še posebej vse tekme Eurobasketa, čeprav sem ravno včeraj zaradi slabega vremena želel gledati Španija-Turčija), ampak samo idiot kupi pravice za ta tekmovanja in potem na vseh 4ih ali 5ih kanalih v svoji lasti raje predvaja ponovitve filmov in serij, ki smo jih videli že (dobesedno) 100x ter bodo na sporedu ponovno že čez največ 1 mesec. Prepričan sem, da bi več ljudi v tistem trenutku gledalo katerokoli tekmo Eurobasketa kot katerokoli ponovitev.

Malcolm_Y ::

sheeshkar je izjavil:

Malcolm_Y je izjavil:

Ve kdo, bo jutri prenos tekme na Kanalu A? Za takrat ima Kanal A na sporedu LP Barcelona-Juventus.
Zanimivo vprašanje, ker ti bebci so dejansko sposobni izbrati Ligo prvakov pred Slovenijo v četrtfinalu Eurobasketa :)) in zaenkrat nikjer ne najdem podatka, kje bo prenos.
Exactly. Zna bit, da razen na Voyo, prenosa četrtfinalne tekme Slovenije na Eurobasketu sploh ne bo.

zee ::

Kontaktiraj TV hiso. Zaklepam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zee ::

Uporabnik Malcolm_Y je kontakiral TV hiso in pravi,
da bo košarka na Pop TV, Liga prvakov pa na kanalu A.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617701 (14869) Kurzweil
»

Slovenski programi iz tujine

Oddelek: Pomoč in nasveti
88372 (7995) McMallar
»

Liga prvakov bo na voljo izklučno naročnikom SiOl-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912567 (9806) oo7
»

RTV Slovenija-HD

Oddelek: Zvok in slika
489803 (5825) Alexius Heristalski

Več podobnih tem