» »

Slovenski programi iz tujine

Slovenski programi iz tujine

Gutjerez ::

Piđem da še vas povprašam.
Trenutno se nahajam na kosovem kjer bom še preostalih 4 mesece. In rad bi spremlo npr voyo in kake tekme. prav tako slo2 ko so kaka smučanja. In ker imamo tu omrežje Ipko in je to avstrijski telekom torej avstrijski IP.
Zato sem piso na 24ur in povprašo. Pa so rekli da če mam drug IP da nebom mogel gledati tekem. Zato so mi predlagali da si v brskalnim naložim dodatek HOLA Unblocker.
Tako bom vedno lahko imel slovenski IP.
To sem naredil. prav tako če grem preverim moj-ip.com mi vedno pokaže drugačnega vendar slovenskega.

Tako sem na voyo lahko gledo npr pop tv in kanal a. a tekme nisem mogel ker je pisalo da za tujino ni mogoče.

Sedaj sem poskusol še na rtv. npr slo2 trenutno imajo nek koncert. ga lahko gledam. pol zgoraj zberem slo1 in piše
Spoštovani obiskovalci. Programa trenutno ne morete spremljati, ker je na sporedu oddaja, ki jo zaradi omejenih avtorskih pravic lahko predvajamo samo uporabnikom v Sloveniji. HVala za razumevanje.

Torej če mam brskalnik ki kaže da sem v sloveniji,..kako pol lahko napiše to da sem v tujini.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Gutjerez ::

dobil sem dva odgovora. z voyo je tole.
Pozdravljeni, to kar opisujete je zeli čudno. Vsakič ko zaženete brakalnik kliknite na plug-in ikono HOLA in izberite Slovenijo. Takrat morajo vse vsebine delivati, saj vam Hola server zagotavlja slovenski IP.
Tako da mora vse delovati, ne glede na to, ali gre za prenos v živo ali ogled vsebin na zahtevo pod izberi+poglej

z rtv pa tole
4D 4D@rtvslo.si
Spoštovani.
Ogled športnih prenosov je v večini primerov omejen na slovenski prostor. Žal so pravice predvajanja omejene in zato prenosi ne delujejo.
Hula unblockerja ne poznam, a predvidevam, da bo sistem težko zavesti.
Lep pozdrav,

čeprav na voyo trdi da mora delati zakaj pol ne dela. to je čudno... ali pa imajo še kak pod sistem kateri ravno take zadeve preverja
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

stapler rump ::

Si prepričan, da je pri RTV problem v tem, da nimaš slovenskega IPja? Tisto sporočilo na 4d.rtvslo.si "Programa trenutno ne morete spremljati..." pogosto vidim, pa čeprav sem v Sloveniji. Kolikor razumem dostikrat na splošno nimajo dovoljenja za stream vsebine po spletu in zato take dele programa zatemnijo za vse gledalce, ne glede na njihovo lokacijo.

stb ::

Kako pa je z raznimi IPTV aplikacijami tipa tv2go v tujini?

Gutjerez ::

evo nekaj ugotovitev

sedaj sem z tem kosovskim ipjem šel na rtv. in gledam vreme in šport normalno na slo1. nič ne blokira čeprav sem v tujini.
pol sem šel na slo2 kjer je nek film in ni mogoče prenos prek spleta
http://postimg.org/image/b7g9bqdkx/
ker pač ne omogoča. tudi v sloveniji.
ko je bilo smučanje oz smučarski skoki. pa na isti način z slovenskim ipjem mi piše da sem v tujini zato ne dela.


Pol grem na voyo
takoj piše to
Zaradi omejenih pravic predvajanja tujih vsebin na teritorij Slovenije, do tuje produkcije izven meja Slovenije ni možno dostopati.
poskusim z kosovskim ipjem. ne gre zaradi tujine
http://postimg.org/image/ar71ckiht/
pol vklopim hola unblocker in izberem slovenijo
tako pa lahko gledam vse pop tv kanal a itd. kadar koli cel čas. brez blokad.
http://postimg.org/image/rhwfaveyl/

a pol pride tekma na voyo npr barca ali real. tam bo pa pisalo da sem v tujini in ne morem gledat. čeprav pop tv dela tisto nebo. neka fora že more bit...
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

amacar ::

Če imaš dovolj dobro linijo doma si postavi VPN ali pa ga najami (ne vem če kdo v sloveniji to omogoča).

Gutjerez ::

doma imam telemach paket 50/4 Mbps
tu na kosovem pa imam 2 mb linijo. ki je avstrijski IP. ISP: IPKO Telecommunications LLC Country: Austria
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

amacar ::

Ja 4mbit uploada bo verjetno dovolj za video.

Js imam na 1gbit liniji in dela bp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

McMallar ::

Zivim ze nekaj let v tujini in uporabljam NetTv+. Ni zastonj ampak je to edina varianta da lahko otroci gledajo slovenske risanke in oddaje da obdrzijo vsaj malo stika s Slovenscino. V paketu dobis prakticno vse kanale iz bivse juge plus nekaj mednarodnih. Ce te zanima sport, je kar dobro pokrit s Sport Klub-i. Poslji jim email in dobis trial za en teden, se mi zdi, pa se lahko potem odlocis.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski vpn server

Oddelek: Omrežja in internet
2414728 (583) blue

Prenos Slovenija - Latvija na Kanalu A?

Oddelek: Loža
52815 (2588) zee
»

Morebitne spremembe v plačevanju RTV prispevka (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
628604 (6734) mujek
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594762 (71315) Tr0n
»

Tvin v tujini

Oddelek: Pomoč in nasveti
196762 (6378) SaXsIm

Več podobnih tem