» »

A se da, da bi...

A se da, da bi...

neon ::

A lahko jaz animacijo, ki sem jo naredu v Flashu potem shranim kot *.gif in jo odprem potem v Front page-u ( page urejam s tem programom).
V glavnem, naj mi nekdo pojasni, kako naj zdaj animacijo (na vrhu strani je ena(za razumevanje, če še ne veste kaj mislim):D)ki je narejena v Flashu v Front pageu odprem. A bo delalo? Kako pa naj shranim animacijo? Če jo shranim v Flashu, mi jo shrani ali *.fla , al pa *.swf. Kako j naj torej shranim

Vexto ::

mislim da moraš dat: file>export...
potem pa izbereš kaj bi rad naredu s tem
Smeh je pol zdravja, nasmešek pa pol smeha

neon ::

Že, samo če npr. file shranim kot *.gif, mi ga Front page NE pokaže. Jaz pa hočem vedet, kako ga naj shranim, da bo potem na netu vidna tudi -kako naj rečem- tista "animacija"

Tjulenj ::

frontpage ti bo pokazal samo prvo slikico gif-a. ce hoces viditi "animacijo" klikni zavihek preview. potem bi moralo delati.

neon ::

Jaa, to vem, samo Front page mi potem, ko kliknem Preview NE pokaže animacije, ampak samo kvadratek in notri rdeč X(hehe). Mene zanima, kako naj shranim animacijo v Flashu, da bo delala v Front pageu!!!

Lara-K ::

Za shranit movie v Flashu, dej Export Movie pol pa izberi da bos shranu kot gif.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Tjulenj ::

ce fp pri preview da samo kriz, potem mogoce nimas prav nastavljene poti do gif-a

darh ::

cpc... Front page ti verjetn ne pokaze animacije zato, ker nima podopre za to, da bi lohka zmogu to, right ?

a pa si probu u browserju ? a ti tam pa pokaze ?
Excuses are useless! Results are priceless!

neon ::

Ne, to pa še morem probat! A pa se da naštelat, da Front podpira Flash animacije, a dela sam po defaultu?

Lunik ::

Frontpage dostikrat ne kaže slikic. Poglej v browserju, moralo bi delati.
Kaj si hotel vprašat, če se da naštimat da frontpage podpira flash???
Flash mora podpirat browser ne pa editor...

Freak ::

za prikazovanje flashevih animacij je vsekakor najprimernejši dreamwiever!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

animacija

Oddelek: Pomoč in nasveti
7855 (666) gwertix
»

Macromedia flash 8

Oddelek: Izdelava spletišč
142287 (1974) Tody
»

Kje narediti spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
281644 (1215) MihaFirst
»

Izdelovanje pejgov (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
603828 (3331) darh
»

Question

Oddelek: Programska oprema
5968 (885) kuntek

Več podobnih tem