» »

Izdelovanje pejgov

Izdelovanje pejgov

1
2
»

abcde7 ::

probov sem download pr lordgregu, pa ne dela...8-O

sasox ::

JA vse povezave ma sam testno nastavljene...........sicer pa poglej kam kaže URL :P

lordgreg ::

hja robo.. to je samo testna stran..

namen te strani je bil prikaz, kako dobro se odnese CSS in kako malo dela je z njim.. poglej source

Elemen_T ::

Ja...vsi tako pravijo. Vendar pridejo tukaj na vrsto tudi problemi z vidnostjo v nekaterih browserjih...
Je pa res da je veliko manj kode in je stvar veliko bolj fleksibilna saj lahko barve spremeniš kadarkoli in kakorkoli...zaradi tega kanem kaj rotirati na CSS...vendar Lordgreg in xbite kako dolgo mislita da bom to delal pri 250 straneh?! Tudi tukaj je problem...ni tulko časa :|

darh ::

mislm, da se da v Dreamweaverju to poavtomatiziran, nikol nism probavu... ker ze skoz delam s CSSjem.. .8-)
Excuses are useless! Results are priceless!

Elemen_T ::

xbite: to je res da je v DW vse avtomatizirano ampak ko samo pomislim na toliko strani, da bi jih samo odprl vsako posebaj se mi obrne.

darh ::

ehm.. mislm da se da recirsive cez cel web nardit.... bom preveru, če dela ti povem..
Excuses are useless! Results are priceless!

XCT ::

Men je na prvem mestu design, ker me to pritegne k branju.

Če je sam tekst sploh ne bom šel brat, pa če piše da z pritiskom na gumb domin miljon.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

Tjulenj ::

zadnjic sem med branjem starih ZZZ-jev naletel na iber-ql-oh-in-sploh programcek. uporaben oh in sploh, boljsi od kruha s pasteto, pa se bi se naslo. zivljenja brez si sploh vec ne predstavljam. (vse tole ze malo vlece na Top-Shop zato bom nehal :D). dejstva. simple progi, freeware, izberes html fajle, izberes katero besedo naj ti s katero zamenja. simple as that. lepo precese vse fajle, poisce kje je iskani niz in ga zamenja z novim. super oh in sploh program ce je treba eno in isto stvar popraviti na vec straneh. priporocam :D. aja, dobite ga pa tukajle

lordgreg ::

Elemen_T: škoda, da nisi že v začetku, ko si začel izdelovati aaunique pomislil na header in footer, ki bi ju potem lepo includal v določen fajl.. ne vem kako gre to pri cgi-ju ampak, jaz imam php support in vse strani, ki jih imam lepo laufajo, pri čemer imajo vse podstrani samo en fajl z glavo in en fajl z nogo.. vse ostalo je pač koda, ki jo podstrani potrebujejo.. s tem sem si prihranil najmanj 1 leto časa..

poiskusi še ti..

darh ::

Tjulenj.... to mas tud v Dreamweaverju...
Excuses are useless! Results are priceless!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Iščem/ponujam delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10138755 (26718) Primoz
»

usnjarna-grcar.si

Oddelek: Izdelava spletišč
243010 (2337) Icematxyz
»

Programi in tehnike

Oddelek: Izdelava spletišč
63004 (2944) d0rK
»

Program za izdelavo spletnih strani

Oddelek: Omrežja in internet
342240 (1948) UrMaN
»

vaše strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
674010 (3036) lordgreg

Več podobnih tem