» »

animacija

animacija

ViperR ::

Lep pozdrav!

Zanima me v katerem programu in kako bi lahko naredil animacijo. Rad bi da se črta riše po zemljevidu in se na nekaterih točkah za par sekund ustavi.

Hvala za pomoč, Aljaž

hojnikb ::

Misliš kod gif al flash ?
Ker če misliš kot gif, lahko to nardiš v GIMPu.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

bluefish ::

Najlažje je to delati v flashu, ker le določiš pot in brush, ostalo pa naredi timeline. Seveda imaš tudi možnost izvoza v animirani GIF.

Če pa delaš direktno v GIF, potem je potrebno praktično vse narediti ročno.

gwertix ::

mene nekaj zanima ... mam 2 sliki od črva (na 1. sliki je črvu iztegnjen, na 2. sliki pa je "skrčen") rad bi naredil animacijo, kot da črv hodi, in sicer tako da bi se vsaki frame sliki zamenjali ... kako bi to izvedel??? (v mislih imam podobno animacijo kot pri igri Worms armagedon če poznate) ...
iščem po netu pa res ničesar ne najdem :S

hvala za pomoč ;)

bluefish ::

Enostavno. Potrebuješ nek program za gif animacijo (tega je polno - išči GIF animator, verjetno podpira tudi Gimp, vsekakor pa Fireworks). Izdelava je potem enostavna. Bi bilo pa za tekočo animacijo dobro imeti še vsaj en frejm med položajema črva. To sicer lahko določeni programi naredijo samodejno.

gwertix ::

sem prau potihem upal, da se boš ti oglasil :) ... fireworks mam nameščen, prav tako flash ... lahko prosim link, kjer bi blo to razloženo
hvala! :)

Kurzweil ::

ViperR za tebe je absolutno flash prava stvar
gwertix najboljša in najlažja varjanta za tebe pa bo tole

gwertix ::

@kurzweil: ja sej to znam, ma rad bi nredu črva, ki hodi ... pa v mislih sem imel da se 2 sliki menjujejo ... al kako bi to najlažje naredu ... ???
pa da bi blo nekej takega kot to: (pač samo hoja ne :D ni treba da še skače) :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelovanje banerjev

Oddelek: Izdelava spletišč
61720 (1586) R33D3M33R
»

Izdelovanje bannerjev- s katerim programom?

Oddelek: Izdelava spletišč
213853 (3403) CaqKa
»

S čim delati animacije?

Oddelek: Programska oprema
101561 (1448) opeter
»

Kako narediti in flash animacijo na začetku strani?

Oddelek: Izdelava spletišč
122776 (2617) mte
»

Home page

Oddelek: Programska oprema
51344 (1252) webcreator

Več podobnih tem