» »

Question

Question

cc ::

To je že nekdo spraševal, ampak mislim, da ni dobil odgovora. Torej tudi mene zanima, kako se naj shrani animacija narejena v Flashu, da bom jo lahko prikazoval na straneh narejenih v Front Pageu. Če jo shranim po default-u, mi jo shrani kot *.swf al nekaj takega. Naj mi nekdo opiše kako torej naj shranim to animacijo in kako jo naj odprem v Front-u. :D

Lara-K ::

Če jo hočeš shranit kot gif, pejd na File in Export Movie, pol pa shrani kot gif animacija, al pa izberi kaj druzga, kot kar hoces shranit pač>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

darh ::

če je nekdo že to spraševal, ni razloga da ti na novo odpiras temo... hehe... sam postej na uno temo da tebe tud to zanima, tako da bo tema na vrhu seznama in spet nekaj časa aktualna, kajne :)

sedaj pa k problemu:

mislm da FrontPage po defaultu ne podira prikaza flashovih animacij... uporablej Dreamweaver !
Sicer ti pa flash sam nardi prou lep HTML z usemi potrebnimi taggi in nastavitvami za animacijo, tko da lahko kr uno uporabs.. pac lepo skopiras use v tist fajl k rabs...

lp,x
Excuses are useless! Results are priceless!

cc ::

A pol naj iz Flash html kodo prekopiram v Front page al kaj???

Dalmatinc ::

ja:D

kuntek ::

Pa če si boš help od Flasha prečital, boš vse lepo našel kako se uporabi animacija v Frontu ali kje drugje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oglaševnje na digitalnem zaslonu - Adobe Flash.....

Oddelek: Pomoč in nasveti
6856 (794) bradati
»

Problem z transparentnostjo slik v IE

Oddelek: Pomoč in nasveti
251711 (1518) Anton013
»

gif format grafike

Oddelek: Pomoč in nasveti
111246 (1131) IceLove
»

Zakaj se mi popači jpg slika??

Oddelek: Zvok in slika
91582 (1429) CaqKa
»

A se da, da bi...

Oddelek: Programiranje
101231 (1010) Freak

Več podobnih tem