» »

Gaming preko 4G?

Gaming preko 4G?

Meiniken ::

Zdravo.

V kratkem bom mogoče menjal ponudnika (če bo potrebno, pojma nimam), zato me zanima kako je s špilanjem fps igric preko 4G povezave.

Glede na to da je to mobilno omrežje, se mi zdi logično, da je bolj kot ne enako sranje kot če bi bil preko wifi-ja priklopljen.

Torej, povejte kakšne izkušnje že imate s tem oz. razsvetlite me :)

Samuel ::

HOT - 40ms
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

MacGyver141 ::

Evo v mojem primeru je taka razlika (VDSL vs LTE). Zdej pa presodi, če je to dober ping za tebe :)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Meiniken ::

MacGyver141 je izjavil:

Evo v mojem primeru je taka razlika (VDSL vs LTE). Zdej pa presodi, če je to dober ping za tebe :)



V tem primeru bi že mizo okol obrnu :D
+ najlepša hvala za odgovor

Tribal ::

sam imam ping okoli 15ms na speedtestu, preko telekomovega LTEja do simobilovega strežnika. Tako da ping je super, izgube paketkov pa tudi še nisem opazil.

Bizkit45 ::

preko LTE je kar dosti faktorjev. En največjih je to, da sprašuješ ljudi na forumu, ki so na čisto drugih baznih postajah kot ti :)
saj nič slabega, ampak če ima nekdo 15 ms na telekomu (primer zgoraj), še ne pomeni, da boš istega imel ti.
Najlažje ti je da si sposodiš za test in primerjaš različne operaterje. Je pa veliko odvisno tudi od trenutne obremenjenosti bazne in celotne linije do BP v tistem trenutku ko boš testiral in mogoče kdaj kasneje. En trenutek je lahko 20ms, naslednji dan/uro pa 100ms..
Zna priti do velikih nihanj.

Tribal ::

Pri meni ni nobenih nihanj in tudi povezava je 100% stabilna. Sam imam brezžični trio. Televizija in internet stalno laufata, lahko samo pohvalim. Na začetku sem tudi sam imel pomisleke, ampak se je izkazalo da povsem nepotrebno.

Ghost007 ::

ping je lahko cist spodobni in stabilni. Vec uspeha bos imel z standalone lte modemom kot pa telefonskim teetherom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 ima nov hibridni modem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
38586149 (31913) simnov
»

T-2 ali A1 za internet doma?

Oddelek: Omrežja in internet
4013647 (5843) crypto0
»

A1 TV AS LTE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
21054194 (29533) brez-imenko
»

Telekom brezžični internet preko LTE

Oddelek: Omrežja in internet
225718 (2434) alkoo
»

test ping

Oddelek: Omrežja in internet
51287 (1005) intelček

Več podobnih tem