» »

Nemški dostop na Partis

Nemški dostop na Partis

Krzo89 ::

Lep pozdrav iz nemčije.

Imam problem in sicer kot je že v temi navedeno živim v Nemčiji in bi rad uporabljal partis, ker je nova sezona game of thrones tik pred vrati.
Ko grem na partis in vpišem uporbniško ime ter geslo mi avtomatsko vrže na googlovo začetno stran. Naj vrjetneje gre tu za ben nemških oblasti na torrent strani ali kaj podobnega.

Moj lajični pristok k tej težavi je bil poskus povezave na partis preko VPN Srverja, to je video katrega sem pogledal, ter poskusil prvo možnost; Psiphone3. Nastavil sem španski ter nizozemski srver, Ip se mi je spremenil vendar se kljup temu vseno nisem morel vpisata na partis.

Zelo bi bil vesel če bi mi nekod lahko pomagal.

m0LN4r ::

Sej bo na Amazon Video

Zakaj pa ne prosis nekoga, da ti iz slovenije poslje "torrent" ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

rook912 ::

Za Got ne rabiš Partis. Sploh pa a nima partis omejitve od kod se lahko prijaviš?

Invictus ::

V Nemčiji ni najbolj pametno downloadati torrente, ker lahko sledi kazen v vrednosti okoli 500EUR.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

neooo ::

rabis slo vpn, pisi mi ti lahko dam domacega:) preko mojega streznika. in nemci nebodo imeli pojma kak delas ker je vpn kriptirana povezava ;)

pisi na zs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neooo ()

Krzo89 ::

Do sedej sem težil folku iz slovenije da mi pošlejo torrente sam so se že počas naveliča.

Kar se tiče kazni je malo vretno da te bodo obglobel za par GB prenosev, koker so mi kle nemci razložil so nemške oblasti bol pozorne na upload koker na download.

Mikrohard ::

Najdejo te tako, da se priklopijo na torrent in popišejo IP-je vseh peer-ov. Potem od operaterjev dobijo podatke o tem, kdo je bil ob tem času na tem IP-ju. In ti že pošljejo položnico za par 500€ ali več za ta pa ta film (ali glasbo). Si pa pri slovenskem trackerju relativno na varnem (saj dvomim, da se bo kak nemec znal prijaviti na partis... sploh, če partis blokira tuje IP-je).

FTad ::

Krzo89 je izjavil:

Do sedej sem težil folku iz slovenije da mi pošlejo torrente sam so se že počas naveliča.

Kar se tiče kazni je malo vretno da te bodo obglobel za par GB prenosev, koker so mi kle nemci razložil so nemške oblasti bol pozorne na upload koker na download.



Ne igraj se. Sem ze dovolj objav na raznih fb skupinah o slov. v Nem prebral, kjer je prisla izredno visoka poloznica tudi za manj kot GB prenosa. Se ne splaca.

Invictus je izjavil:

V Nemčiji ni najbolj pametno downloadati torrente, ker lahko sledi kazen v vrednosti okoli 500EUR.


To je se nizka kazen...

Krzo89 ::

neooo je izjavil:

rabis slo vpn, pisi mi ti lahko dam domacega:) preko mojega streznika. in nemci nebodo imeli pojma kak delas ker je vpn kriptirana povezava ;)

pisi na zs.


Super hvala neooo. Res je rabes slovenski VPN Srver da ti partis dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631928 (24613) Mavrik
»

Kršitev avtorskih pravic (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5611222 (8112) Hakai
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017785 (11860) BorutK-73
»

partis.si težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
2317883 (3614) starboi

Več podobnih tem