» »

Slike vaših računalnikov

Slike vaših računalnikov

Temo vidijo: vsi
««
42 / 44
»»

tisma13 ::

Evo še moj setup :), računalnik je na drugi strani stene tako da ne povzroča hrupa in šuma, I/O pa je na sprednji strani.

https://photos.google.com/share/AF1QipN...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tisma13 ()

freesty ::

error 404.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

tisma13 ::

Evo še moj setup :), računalnik je na drugi strani stene tako da ne povzroča hrupa in šuma, I/O pa je na sprednji strani.

https://photos.app.goo.gl/3m7g8a5MrNNo9...

Wazzock ::

quiet lovely ;)

BorutK-73 ::

Kakšna fotka druge strani stene. Dober setup.

tisma13 ::

Fajn je ker imaš vse na dlani pa hrupa ni, še zlasti poleti :), za I/O sem pa kupil nekaj na pri Vimar in nekaj pri kitajcih

tisma13 ::

BorutK-73 je izjavil:

Kakšna fotka druge strani stene. Dober setup.


Hvala lepa

Seba22 ::

Evo še moj komp:

Sem ga še malo dodelal

Prej:




Sedaj:



Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

H2Obotic ::

OK, da ponovim moj post :)

Konfiguracija:
LianLi O11 Dynamic XL ROG White
Intel Core i9-9900K @ 5.2GHz @ 1.3V
Asus Prime Z390-A
GSkill RipJaws V 2x8GB DDR4 3000MHz CL15 @ 3333MHz CL15 @ 1.36V
M.2 PCI-E SSD Integral 120GB UltimaPro X
2.5" SSD WD Blue 500GB
2.5" SSD Samsung 860 EVO 1TB
2.5" HDD Toshiba 1TB
Asus RTX2080 TI ROG Strix Advanced
Silverstone Strider 750W 80+ Gold Full Modular

EKWB vodno hlajenje:
2x radiator EK-CoolStream PE 360 (Triple)
1x radiator EK-CoolStream SE 360 (Slim Triple)
12x fitting EK-Torque STC-10/13 - Nickel
1x pumpa/rezervoar EK-XRES 140 DDC 3.2 PWM Elite (incl. pump)
2x tekočina EK-CryoFuel Solid Cloud White (Premix 1000mL)
1x CPU blok EK-Velocity - Nickel + Acetal
1x GPU blok EK-FC Strix RTX 2080 Ti Classic RGB - Nickel + Plexi
1x soft tube EK-DuraClear 9,5/12,7mm 3M RETAIL
3x PWM razdelilnik Y-Splitter EK-Cable Y-Splitter 3-Fan PWM (10cm)
1x 4-way RGB razdelilnik EK-RGB 4-Way Splitter Cable
1x montirni sistem za pumpo EK-UNI Pump Bracket (120mm FAN) Vertical
3x 120mm RGB ventilator EK-Vardar EVO 120ER RGB (500-2200 rpm)
6x 120mm ventilator EK-Vardar EVO 120ER Black BB (500-2200rpm)




Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

edi45 ::

H2Obotic je izjavil:

OK, da ponovim moj post :)

Konfiguracija:
LianLi O11 Dynamic XL ROG White
Intel Core i9-9900K @ 5.2GHz @ 1.3V
Asus Prime Z390-A
GSkill RipJaws V 2x8GB DDR4 3000MHz CL15 @ 3333MHz CL15 @ 1.36V
M.2 PCI-E SSD Integral 120GB UltimaPro X
2.5" SSD WD Blue 500GB
2.5" SSD Samsung 860 EVO 1TB
2.5" HDD Toshiba 1TB
Asus RTX2080 TI ROG Strix Advanced
Silverstone Strider 750W 80+ Gold Full Modular

EKWB vodno hlajenje:
2x radiator EK-CoolStream PE 360 (Triple)
1x radiator EK-CoolStream SE 360 (Slim Triple)
12x fitting EK-Torque STC-10/13 - Nickel
1x pumpa/rezervoar EK-XRES 140 DDC 3.2 PWM Elite (incl. pump)
2x tekočina EK-CryoFuel Solid Cloud White (Premix 1000mL)
1x CPU blok EK-Velocity - Nickel + Acetal
1x GPU blok EK-FC Strix RTX 2080 Ti Classic RGB - Nickel + Plexi
1x soft tube EK-DuraClear 9,5/12,7mm 3M RETAIL
3x PWM razdelilnik Y-Splitter EK-Cable Y-Splitter 3-Fan PWM (10cm)
1x 4-way RGB razdelilnik EK-RGB 4-Way Splitter Cable
1x montirni sistem za pumpo EK-UNI Pump Bracket (120mm FAN) Vertical
3x 120mm RGB ventilator EK-Vardar EVO 120ER RGB (500-2200 rpm)
6x 120mm ventilator EK-Vardar EVO 120ER Black BB (500-2200rpm)






Kaj si nor, to pa je stroj!8-):O

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

H2Obotic ::

Mah, kakor za koga :)
Meni osebno je zaenkrat zadosti in mi dela vse lepo in odzivno. Preferiram na soft tube sestave, ker mi hard tube niso všeč.
Vzame pa seveda malo več časa, da vse lepo lično sestaviš - s tem najbolj ciljam na to, da skriješ kablovje.

Rezultat je na koncu, če ne drugega, super temperature in tiho delovanje.

jype ::

Ni švoh gepl, ampak... Kaj pa zaene stvari pol na tem poganjaš?

Takle je pa moj blobless box (na njem teče samo koda, ki sem jo sam prevedel, od zagona do zaustavitve):

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

H2Obotic ::

Poganjam, kadar se mi zapaše, vse igre na kar se da najvišjih nastavitveh; prvenstveno pa zahtevnejša input/oputput power opravila, kjer se proc super obnese že na stock ampak, ker imam pod vodo, mi pa na 5.2ghz še toliko hitreje vse naredi in prihranim čas in denar!

Velikokrat sem eže poslušal, da se s soft tubbingom kao ne da naredit ličen sistem, kar seveda ne drži.
Jaz sem s svojim "izdelkom" zadovoljen in mmislm, da nasprotujem vsem tistim izjavam, da se ne da naredit lepo.

PrimozR ::

Kakšna opravila pa? Če prihraniš denar, a ni smiselno ne imeti navitega procesorja, ker ti tako proizvajalec nekako garantira stabilno/pravilno delovanje, kar ni nujno res za navit proc? Pač za kakršnokoli delo, kjer je končni rezultat nek račun, jaz definitivno ne bi navijal procesorja. Razen, če bi se to MOČNO poznalo na zaslužku (mislim da high frequency traderji vseeno navijejo procesorje, poleg vseh drugih stvari).

H2Obotic ::

Ker je verjetnost, da proc crkne zaradi navijanja tako minimalna/ničelna in ker vem, da ga ne bom imel zelo dolgo.

PrimozR ::

Ne gre se za odpoved. Gre se za nestabilnost, ki lahko povzroči sesutje sistema, napake v izračunih, itd. A si 100 % prepričan, da ti navit procesor deluje 100 % brez napak in s 100 % stabilnostjo?

H2Obotic ::

Seveda sem! Nobena znanstvena fantastika?

WhiteAngel ::

jype je izjavil:

Ni švoh gepl, ampak... Kaj pa zaene stvari pol na tem poganjaš?

Takle je pa moj blobless box (na njem teče samo koda, ki sem jo sam prevedel, od zagona do zaustavitve):



Firmware?!

klinker ::

PrimozR je izjavil:

Ne gre se za odpoved. Gre se za nestabilnost, ki lahko povzroči sesutje sistema, napake v izračunih, itd. A si 100 % prepričan, da ti navit procesor deluje 100 % brez napak in s 100 % stabilnostjo?


Sem sestavu ze tolko custom WSjev in vse solidno navil.
Ce poskrbis za hlajenje ter napajanje in res posteno stestiras, ni nobene panike. Najstarejsi od mene sestavljen WS ima i7 920@3,8Ghz (stock je 2,66Ghz) in deluje tako od nakupa brez ene tezave, sesutja ipd.
Zadnjih generacij se pa strinjam, je malo brezveze navijat, saj so ze sami po sebi prakticno na max. in kaj dosti razlike ne bos dobil ven s temi par 100 Mhz.

PrimozR ::

Ali lahko s 100 % gotovostjo trdiš, da vse funkcionira brez težav? Da ni napak v izračunih? Oz., če pri stranki v nekem izračunu oz. simulaciji pride do neopazne napake, ki zamaskira rezultate in povzroči napačno poslovno odločitev, kdo bo nosil posledice (škodo) za to?

Če bi bilo tako enostavno, Intel ne bi prodajal 5, 10, 15 modelov CPU-jev, ampak samo enega. Firmam pa načeloma, če je potreba, ni neka huda težava odkartati nekaj 100 EUR več za več (garantirane) zmogljivosti z zanesljivostjo. Ker je na koncu dneva važno samo to, zanesljivost. Nezanesljivo orodje, za katerega ne moreš biti prepričan, da ti daje prave rezultate, je vredno točno nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

edi45 ::

PrimozR je izjavil:

Ali lahko s 100 % gotovostjo trdiš, da vse funkcionira brez težav? Da ni napak v izračunih? Oz., če pri stranki v nekem izračunu oz. simulaciji pride do neopazne napake, ki zamaskira rezultate in povzroči napačno poslovno odločitev, kdo bo nosil posledice (škodo) za to?

Če bi bilo tako enostavno, Intel ne bi prodajal 5, 10, 15 modelov CPU-jev, ampak samo enega. Firmam pa načeloma, če je potreba, ni neka huda težava odkartati nekaj 100 EUR več za več (garantirane) zmogljivosti z zanesljivostjo. Ker je na koncu dneva važno samo to, zanesljivost. Nezanesljivo orodje, za katerega ne moreš biti prepričan, da ti daje prave rezultate, je vredno točno nič.


Napak v izračunih ne more biti zaradi navijanja. Če je nestabilen overclock se računalnik samo resetira ali ti vrže bluescreen to je pa vse. Vsak procesor ima rezerve, prav tako kot avtomobili, ki jih lahko čipiraš 20-25% originalne moči, brez da bilokaj menjaš in brez da škoduješ avtu, isto je pri PCjih, če imaš zadostno hlajenje in pravo voltažo ni straha. Več kot crashnit pa tako nemore. V tem primeru pa zmanjšaš frekvenco ali pa dvigneš voltažo. Dela pa isto 100% kot stock.

gddr85 ::

ni nujno, da je vedno bsod, lahko se samo program sam zapre al pa vrže ven kak stopped working čez ne vem kolk ur ipd., je pa res, da če je to kakšna firma in nucaš 1000% stabilnost, dvomim, da se grejo tam ocjanje in tweaknje kišt..

m0LN4r ::

Ja pac za igrice in obcasno kaj zrendrirat je dovolj tudi 99%; zdaj ce bodo stirje piksli zeleni, namesto modri na enem 4k frejmu itak noben ne opazi ali pa ce zanimiran lik mal zamakne na enem frejmu ali pa ce zvok za kake pol sekunde zaskrta na tracku.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

klinker ::

edi45 je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Ali lahko s 100 % gotovostjo trdiš, da vse funkcionira brez težav? Da ni napak v izračunih? Oz., če pri stranki v nekem izračunu oz. simulaciji pride do neopazne napake, ki zamaskira rezultate in povzroči napačno poslovno odločitev, kdo bo nosil posledice (škodo) za to?

Če bi bilo tako enostavno, Intel ne bi prodajal 5, 10, 15 modelov CPU-jev, ampak samo enega. Firmam pa načeloma, če je potreba, ni neka huda težava odkartati nekaj 100 EUR več za več (garantirane) zmogljivosti z zanesljivostjo. Ker je na koncu dneva važno samo to, zanesljivost. Nezanesljivo orodje, za katerega ne moreš biti prepričan, da ti daje prave rezultate, je vredno točno nič.


Napak v izračunih ne more biti zaradi navijanja. Če je nestabilen overclock se računalnik samo resetira ali ti vrže bluescreen to je pa vse. Vsak procesor ima rezerve, prav tako kot avtomobili, ki jih lahko čipiraš 20-25% originalne moči, brez da bilokaj menjaš in brez da škoduješ avtu, isto je pri PCjih, če imaš zadostno hlajenje in pravo voltažo ni straha. Več kot crashnit pa tako nemore. V tem primeru pa zmanjšaš frekvenco ali pa dvigneš voltažo. Dela pa isto 100% kot stock.


Ne bo drzalo. Ko PC resetira, je vrgu ven ze en kup napak v izracunih.
Zato pa so moja navitja v mejah normale. Uni 920 npr. je bp fural 4,1Ghz, a je ze po 7h vrgu napako v izracunu na enem jedru, torej nestabilnost. Na 3,8Ghz je prestal 6 dni bp.
Zato danes nima smisla navijat. Pridobil bos 200-300Mhz in reskiral napake. No, ce je PC hoby uporaba je to nepomembno, za poslovno rabo je pa to nedopustno.

PrimozR ::

Lahko naviješ in lahko čipiraš. Službenih avtov in delovnih strojev (če ti je mar zanesljivost in uptime) pač ne čipiraš. Tako kot ne navijaš računalnikov za firme.

Inženir te na mesec stane več, kot te stane enkraten nakup trenutno najhitrejšega in najzmogljivejšega Ryzena. Če si vrgel stran nekaj dni ali celo nekaj tednov trajajočo simulacijo, si z navijanjem prihranil cente (ker se bo zaključila npr. nekaj ur prej), stran si pa vrgel en kup evrov.

Ne gre se za to, da se da navijati in čipirati. Gre se za to, da več kot očitno marsikomu tukaj ni jasno, kakšne so zadaj posledice. Ne gre se za en BSOD, gre se lahko za nekaj izgubljenih tednov, lahko dobiš napačne rezultate (navsezadnje ti ga lahko serve RAM, če je bil zraven navit), ki povzročijo napačno poslovno odločitev, itd. Vse samo zato, ker nekdo ni bil pripravljen odkartati dodatnih recimo 500 €, ki bi jih zaslužil nazaj s prvim malo boljšim biznisom.

Navijanje je stvar domačih entuzijastov oz. tistih srečnežev, ki so iz tega naredili službo. Takisto čipiranje avtov. Uporabnikom, ki od računalnika potrebujejo visoko zmogljivost, je pa računalnik orodje. Orodje more delat, zanesljivo in brez težav. Pika konec. V firmah je tudi predpisana kalibracija vseh merilnih priprav (vse od šublerjev in momentnih ključev do silomerov, senzorjev, itd.). Doma pa vržeš šubler v predal in ga zapreš, po možnosti je bil pa itak kupljen na AliExpressu.

klinker ::

Ne nabijaj.
A ves kolko je samo npr. kamionov cipiranih, pa sluzbenih avtov, kombijev? ;)
Proizvajalec pac nastavi performans na dolocenem stock hlajenju in ki bo delal v vsakem ohisju.
Ce vse to izboljsas, gre CPU komot na visje frekvence brez tezav. Danes sicer malo manj, ker so ze sami po sebi naviti, oz. se sami navijejo, vcasih pa 1Ghz ni bil noben problem.
Ce znas zadevo stestirat se ni kaj bat in to ti pac povem iz lastnih izkusenj, ko kak moj WS ze 10 let lavfa navit brez ene napake.
Pa navijanje ni moj vir zasluzka. Nabava, sestava, priprava, sprotno servisiranje itd pa ja.
Tudi nekaj hackintoshev imam za resno delo, pa glej ga zlomka, je folk bolj zadovoljen, kot z original Mekom, ki so se folku skurli, odlepli in throtlali u 3pm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Horas ::

slike ni

vidnikruh ::








Konfiguracija:
Mama plata: Asus strix 390Z-E
Ohišje: Asus GT501
Procesor: Intel I9 9900K
Ram: 16GB G.Skill trident Z 3200
Grafična: Gigabyte Aourus 2070 Super 8gb
M2: Samsung Evo 970 500gb
SSD: Crusial 1tb
HDD: Toshiba 2gb
Hlajenje: IO Enermax 360
PSU: Chieftech 750 gold

Jutri pride še 16GB ramov in pa še en NVMe disk. Potem pa ko vse zaključim pa še mizo pospravim pa sem za letos končal :)

Horas ::

uf taprva slika nebeško 8-)

gddr85 ::

itak, namest božične smrekce zalaufaš kišto :))

Ganon ::

Zakaj bi imel tako ogromno škatlo na mizi, to mi nikoli ne bo jasno. :8)

PrimozR ::

Da vtakneš vanjo grafično, mrežno, zvočno, RAID kartico in 5 diskov :)

TOP ::

Super bravo lepo je videt vse skupaj.Tistim,ki pa ni kaj jasno,zakaj sploh pišeste.

Horas ::

Ganon je izjavil:

Zakaj bi imel tako ogromno škatlo na mizi, to mi nikoli ne bo jasno. :8)


ker nismo vsi kot ti?

jaz rad kdaj pa kdaj pogledam v notranjost kište na svoji desni, lučke 8-) od daleč pa spredaj trije argb venti

AapocalypseE ::

Meni pa je smešno kako hitro začne zavist delat ljudem, ko vidijo built od uporabnika H2Obotic :D

Kaj delaš na računalniku, da rabiš tako dobrega?

:))

vidnikruh ::

Ganon je izjavil:

Zakaj bi imel tako ogromno škatlo na mizi, to mi nikoli ne bo jasno. :8)


Jst sem še iz tistih časov ko smo imeli big tower ohišja pa notri po 4 ali več diskov pa razne kontrolerje in kartice. Tole Asusovo ohišje sem vzel zato,da lahko montiram grafično kartico vertikalno ,ker Gigabayte ima tele Aoura kartice zelo posrečene. In,če je doma tamalmu všeč....samo,da je mir pri bajti... :)
Tako ali tako pa je pri meni kartica več ali manj v mirovanju..ventilatorji se sploh ne vrtijo,ker je ne pregrevam...in tudi lučk ni :) Sem imel prej "tamalo" ohišje pa to ni to...zj čist drugače zgleda ko pridem v kabinet :) In ja....kmalu bo prostora še premalo čeprav je ohišje precej veliko in široko..namreč ko dobim vse dele gre notri tapravo vodno hlajenje z rezervoarjem :) zj je samo AIO vodno hlajenje :)
Mogoče mamo pa mi z velikimi ohišji kj drugega majhnega....samo na glas razmišljam hahahahahahaha

vidnikruh ::

H2Obotic je izjavil:

Poganjam, kadar se mi zapaše, vse igre na kar se da najvišjih nastavitveh; prvenstveno pa zahtevnejša input/oputput power opravila, kjer se proc super obnese že na stock ampak, ker imam pod vodo, mi pa na 5.2ghz še toliko hitreje vse naredi in prihranim čas in denar!

Velikokrat sem eže poslušal, da se s soft tubbingom kao ne da naredit ličen sistem, kar seveda ne drži.
Jaz sem s svojim "izdelkom" zadovoljen in mmislm, da nasprotujem vsem tistim izjavam, da se ne da naredit lepo.


Pozdrav.
Zanima me koliko si uspel maximalno naviti prcesor,ker imam jst enakega torej I9 9900k in,ker niti dva procesorja nista enaka me zanima če si že dosegel mejo kjer je zadeva še stabilna. Pri meni sicer plata naj bi šla zelo dobro za navijat pa nekako ne najdem časa,da se lotim navijanja....treba spremljat stabilnost in temperature. Recimo 5100Mhz zadeva še zašvica skoraj ne z tem,da pa mam pravi orkan v ohišju vsi ventilatorji nekje na sredini. Si bo treba čas uzet pa tole zadevo navit,da vidimo kje so meje.

H2Obotic ::

Živjo

trenutno sem na 5.3ghz pri 1.36v stabilno, za kaj več pa tudi sam zaenkrat še nisem preizkušal.

IvoJan ::

5.3ghz na 9900k stabilno? prodaj zadevo ker je pomoje en izmed redkih na svetu :)
https://siliconlottery.com/collections/...
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

TOP ::

Ja res,če ti tole držiš na 5,3ghz stabilno je res super primirek.

Ganon ::

PrimozR je izjavil:

Da vtakneš vanjo grafično, mrežno, zvočno, RAID kartico in 5 diskov :)


vidnikruh je izjavil:

Ganon je izjavil:

Zakaj bi imel tako ogromno škatlo na mizi, to mi nikoli ne bo jasno. :8)


Jst sem še iz tistih časov ko smo imeli big tower ohišja pa notri po 4 ali več diskov pa razne kontrolerje in kartice. Tole Asusovo ohišje sem vzel zato,da lahko montiram grafično kartico vertikalno ,ker Gigabayte ima tele Aoura kartice zelo posrečene. In,če je doma tamalmu všeč....samo,da je mir pri bajti... :)
Tako ali tako pa je pri meni kartica več ali manj v mirovanju..ventilatorji se sploh ne vrtijo,ker je ne pregrevam...in tudi lučk ni :) Sem imel prej "tamalo" ohišje pa to ni to...zj čist drugače zgleda ko pridem v kabinet :) In ja....kmalu bo prostora še premalo čeprav je ohišje precej veliko in široko..namreč ko dobim vse dele gre notri tapravo vodno hlajenje z rezervoarjem :) zj je samo AIO vodno hlajenje :)
Mogoče mamo pa mi z velikimi ohišji kj drugega majhnega....samo na glas razmišljam hahahahahahaha


Vprašal sem, zakaj je na mizi in ne, zakaj je tako veliko. :) Samo v napoto je.

gddr85 ::

jah, kako boš pa potem opazoval light show pod mizo? ;)

edi45 ::



http://shrani.najdi.si/?2u/cQ/XxD9lSq/1...







bivši build:
i7 9700K
thermal grizly termalna
Corsair H115i RGB Platinum
ASUS ROG MAXIMUS APEX X
GTX 1080Ti Gigabyte OC
NZXT H700
Transcend M.2 512GB SSD
Barracuda 2TB
Cooler Master G750M
Samsung C34J791

Zgodovina sprememb…

vidnikruh ::

Ganon je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Da vtakneš vanjo grafično, mrežno, zvočno, RAID kartico in 5 diskov :)


vidnikruh je izjavil:

Ganon je izjavil:

Zakaj bi imel tako ogromno škatlo na mizi, to mi nikoli ne bo jasno. :8)


Jst sem še iz tistih časov ko smo imeli big tower ohišja pa notri po 4 ali več diskov pa razne kontrolerje in kartice. Tole Asusovo ohišje sem vzel zato,da lahko montiram grafično kartico vertikalno ,ker Gigabayte ima tele Aoura kartice zelo posrečene. In,če je doma tamalmu všeč....samo,da je mir pri bajti... :)
Tako ali tako pa je pri meni kartica več ali manj v mirovanju..ventilatorji se sploh ne vrtijo,ker je ne pregrevam...in tudi lučk ni :) Sem imel prej "tamalo" ohišje pa to ni to...zj čist drugače zgleda ko pridem v kabinet :) In ja....kmalu bo prostora še premalo čeprav je ohišje precej veliko in široko..namreč ko dobim vse dele gre notri tapravo vodno hlajenje z rezervoarjem :) zj je samo AIO vodno hlajenje :)
Mogoče mamo pa mi z velikimi ohišji kj drugega majhnega....samo na glas razmišljam hahahahahahaha


Vprašal sem, zakaj je na mizi in ne, zakaj je tako veliko. :) Samo v napoto je.


Pa ne vem niti mi ni v napoto je miza precej velika spodaj pod mizo imam pa goro predalnikov tako,da...

PrimozR ::

edi45 zakaj zaboga milega imaš 5.1 sistem pod monitorjem? Ni to soundbar...

vidnikruh ::

No pa sem se tut jst spravu mal pospravljat :)





Kako mate pa vi tazadnjo urejeno....:)

BorutK-73 ::

Jaz imam kup kablov da komaj zaprem stranico. Pa je naret "cabel managment".

Tilen88 ::

Zanimivi buildi. Bom še jaz sliko svojega dal enkrat danes.

bedarija ::

moja 10 let stara mrcina =) je bla predelana parkrat tekom življenja

https://imgur.com/a/7KXLzW1

Gagatronix ::



Daily driver je cisto genericna skatla, tale je pa za hobi igrackanje z Win 3.11, ter spilanje v Turbo Pascal-u.
««
42 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Hitrost vašega trdega diska, SSD-ja, ... (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Strojna oprema
2320571580 (28980) hariscorale
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710214764 (43083) nergac
»

Prototip ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9244250 (34120) ingeniero

Več podobnih tem