» »

Slike vaših računalnikov

Slike vaših računalnikov

Temo vidijo: vsi
««
25 / 44
»»

[D]emon ::

V nobenem primeru se zaradi tistih par uric porabe ne sekiram.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

okna98 ::

Moja žverca...

















i7 980X @ 4.6GHz|Hydro H90|Asus Rampage III Extreme
120GB SSD|256GB SSD|HDD 1TB WD Black|9GB 1866Mhz
2xGTX780Ti 3GB|Corsair AX1200|NZXT Phantom 630 White

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Qrents ::

501G nice nice :D
Turn your pc into piece of ART

okna98 ::

men se tut dopade :)
i7 980X @ 4.6GHz|Hydro H90|Asus Rampage III Extreme
120GB SSD|256GB SSD|HDD 1TB WD Black|9GB 1866Mhz
2xGTX780Ti 3GB|Corsair AX1200|NZXT Phantom 630 White

Halfdead987 ::

LCPower v tak sistem...

FlyingBee ::

Halfdead987 je izjavil:

LCPower v tak sistem...



verjetno mu ne dela problemov, še..

kr?en ::

Meni na PCju z navitim C2D E8400 in HD4870X2 se vedno tece LC Powerjev 850W napajalnik. Tudi v prejsnjem AMD64 3200+ je brnel 550W LC Power in brni tudi se naprej v isti kisti kot server.

BorutK-73 ::

501G@
Lepo urejeno.:)
Nimaš nobenega trdega diska za storage in backup ssd-jev?

okna98 ::

kable za ssd-ji sem popravil, tako, da se sedaj res čisto nobenega več ne vidi
backup sta pa 2 zunanja diska po 2tb
i7 980X @ 4.6GHz|Hydro H90|Asus Rampage III Extreme
120GB SSD|256GB SSD|HDD 1TB WD Black|9GB 1866Mhz
2xGTX780Ti 3GB|Corsair AX1200|NZXT Phantom 630 White

BorutK-73 ::

Moj prvi "moding" ohišja:
Naredil sem dve luknje za 120mm ventilatorja in izrezal kvadrat na ohišju za procesorjem. Celotno hišje ki se ga vidi od spredaj sem prebarval z črnim mat sprejem, za zadaj mi je pa spreja zmanjkalo:|. Malo sem tudi kable skril čeprav ima ta napajalnik veliko kablov.
In sem presenečen za koliko so temperature padle. Osnovna plošča je sedaj za cca 10°C hladnejša, tudi proc je hladnejši za 5°C. Imam pa 2x120mm in 1x80mm spredaj pred diski. Imam še tudi 2x80mm za zadaj, ampak jih verjetno ne bom uporabil-preveč izpuhov.

vstop svežega zraka:

izpuh toplega zraka:


izrezan kvadrat za CPU-jem

(bo še potrebno enkrat malo odrezat)

končni izdelek

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Unknown_001 ::

Lepo zrihtano.

Skor identičen sistem mojmu, sam jst mam kable tako za en drek poštimane, da res nej za pogledat :D (mam ene par strani nazaj objavlene slike če te bo firbec zagrabu, kak moja katastrofa zgleda), ampak stvar dela, in dok ne bo kj narobe ne bom nč ofnal.8-)

zbirateljg ::

se po ventilatorju na matični vid da tale kišta ni bla spihana lepe leta :) pa tm k se grafična na ohišje pršraufa je že rjavet začel :)

BorutK-73 ::

zbirateljg je izjavil:

se po ventilatorju na matični vid da tale kišta ni bla spihana lepe leta :) pa tm k se grafična na ohišje pršraufa je že rjavet začel :)


Kje vidiš ti rjo? btw ohišje je bilo oprano, očiščeno in pobarvano pred dobrim tednom. Res pa nisem spucal praha iz osnovne plošče, ker ga skoraj ni samo na assist fan-u ga je malo. Zdaj praha ni več.

Ali samo trolaš v tri krasne?

SuperVeloce ::

Ta fin prah je zelo težko spucat iz vezij. Flash fotoaparata pa še poudari zadevo :))

AlienRR ::

Ma to pretirava, čist v redu je. Super za prvi modding! Ko imaš luknjo za matično, lahko še kakšen kabel pelješ spod - USB in ostalo front panel zadevo.
Finega praha pa se tako ne, da znebit, če ne razstaviš vsega in vsak 'šrauf' posebej ne sčistiš.
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

nomad_soul ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

BorutK-73 ::

nomad_soul:
A ta plata ima priklop za disketnik, ker skoraj vse novejše plate nimajo več tega priklopa?

maticb492 ::

BorutK-73 je izjavil:

nomad_soul:
A ta plata ima priklop za disketnik, ker skoraj vse novejše plate nimajo več tega priklopa?

Verjetno ne ker ne vidim povezave do disktnika :D

rossekdj ::

miza se ni dokončana



dottor ::

Odprtino bi lahko lepše izrezal. Sedaj izgleda kot da so jo miši zgrizle...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

rossekdj ::

lepo je izrezano samo se nisem pobruso =) to je za silo zdaj skupaj samo .

BorutK-73 ::

Dobra ideja. Še rabiš par lukenj za ventilatorje.

Qrents ::

Heloo
Lepo da se dogaja kar tako naprej :)
link za kakšno idejo
http://izismile.com/2011/09/17/incredib...

:)
Turn your pc into piece of ART

sennheiser ::

FlyingBee ::

je to varno?

galu ::

Zgleda drago, nepraktično (s tem ciljam predvsem na "tubing" za vodno), ampak über epično.
Tako to gre.

rossekdj ::

ja se 4 odprtine pridejo za vente plus da bo od znotraj belo pobarvano +lakirano predal in beli led trak . na steklo se čakam sem dal kalit LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rossekdj ()

rossekdj ::



od znotraj sem belo pobarval ,čakam se na vcodno hlajenje itd. še me kr čaka dela :D

Klemzz ::

Ko zamenjam stock hlajenje, pride ohišje v novo barvo :D Drgač pa star big ass chieftech tower.

FlyingBee ::

imaš podnajemnika za ta Tower? :-)

mater, imaš več prostora noter kot sem ga imel jaz v študentskih letih, bi se lahko kar še en geek naselil

Zgodovina sprememb…

Klemzz ::

Hehe, bom še eno itx stvar not vrgu :P

sennheiser ::

Pa tale redharbinger miza niti ni no, 2000$ s tem da bo cena šla dol ob primerni količini itd. Ko bo zalaufala zadeva domnevam da taka miza bi tam tam 1000€ bila. Kar pa spet če tako pogledamo ni ogromno. Ne rabiš dodatne mize kupovati, če na novo opremljaš, če hočeš res hudo po izgledu in dobro ohišje je že samo ohišje takoj blizu 500€.

Za not pa odvisno kaj namečeš. Od ek opreme je tako na pamet cca med 1000-2000€ max. Pa recmo kr hudo mašino da daš not je to še 2000€. Se pravi zadeva je tam recmo max max 6000€. Če se gremo pa z 4x titan ali pa kake druge v tem rangu, pa seveda je nebo limit. Oz najdražje komponente. Kar pa spet če malo drugače pogledamo teh 6000€ ni tako veliko. Zakaj? Poglejmo kakega alienware itd v naprej sestavljeni pcji. Cene so tukaj nekje, s to razliko da maš tole res badass verzijo.

BorutK-73 ::

sennheiser je izjavil:

Pa tale redharbinger miza niti ni no, 2000$ s tem da bo cena šla dol ob primerni količini itd. Ko bo zalaufala zadeva domnevam da taka miza bi tam tam 1000€ bila. Kar pa spet če tako pogledamo ni ogromno. Ne rabiš dodatne mize kupovati, če na novo opremljaš, če hočeš res hudo po izgledu in dobro ohišje je že samo ohišje takoj blizu 500€.

Za not pa odvisno kaj namečeš. Od ek opreme je tako na pamet cca med 1000-2000€ max. Pa recmo kr hudo mašino da daš not je to še 2000€. Se pravi zadeva je tam recmo max max 6000€. Če se gremo pa z 4x titan ali pa kake druge v tem rangu, pa seveda je nebo limit. Oz najdražje komponente. Kar pa spet če malo drugače pogledamo teh 6000€ ni tako veliko. Zakaj? Poglejmo kakega alienware itd v naprej sestavljeni pcji. Cene so tukaj nekje, s to razliko da maš tole res badass verzijo.


zgrešena tema?

rossekdj ::

Halfdead987 ::

Meh,bv. Imam raje komp pod mizo :))
katera tipkovnica je to?

dottor ::

Kabli so katastrofa. Upam da ni to končna verzija in da boš kable primerno uredil. Osebno bi komplet mizo prebarval v črno in noter namestil modre katode.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

nomad_soul ::

Majhen update tega:

nomad_soul je izjavil:

update builda (click me)

 new

new

:P


SSD in hdd prestavljena, da se je dobil prostor za dodatka:

 Podpora GPU

Podpora GPU


 Usmerjevalnik zraka

Usmerjevalnik zraka



Končni izgled:
 current

current



Tahiti LE je zdaj za 3°C hladnejši in občutno tišji.

filip007 ::

Jaz bi dal še več diskov notri, če rabiš kako kletko za diske, imam dva komada, eden na distančnike, drugi navadno, jih ne rabim.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

madness777 ::

Moj:


Od frenda. Zgradil jaz:





In se en Haswell, za frenda, gradil jaz:


Mi ni pustil nic predelat ali presprejat.

Vec od vseh na: http://s1353.photobucket.com/user/Sebas...

Zgodovina sprememb…

Robi :P ::

najs!

BorutK-73 ::

madness777 nice cable sleving

Samo za kaj hudiča imaš napajalce obrnjene navzgor - ventilator mislim.
Ker vsa boljša ohišja imajo luknjo za ventilator spodaj da napajalc vleče mrzli zrak iz okolice in ne segret zrak iz ohišja.

madness777 ::

BorutK-73 je izjavil:

madness777 nice cable sleving

Samo za kaj hudiča imaš napajalce obrnjene navzgor - ventilator mislim.
Ker vsa boljša ohišja imajo luknjo za ventilator spodaj da napajalc vleče mrzli zrak iz okolice in ne segret zrak iz ohišja.


Phahaha! Ker ne maram gledat grde nalepke na zadnji strani napajalca, lepse je videt ventilator, pa se v plavo je prefarban. In to da mislis da se bo napajalc bol grel zarad tega ker vlece zrak iz ohisja je mal... nevem. In ce pomislis, ce vlece napajalc zrak od spodej kjer je najvec praha, se bo tolko bolj prasil!
Thank you for your time

BorutK-73 ::

Misliš da ti veš več kot pa proizvajalci ohišij ki imajo posebej protiprašne filtre za napajalnike.
Poglej spodnji del svojega ohišja, vsaj ohišja na 2 in 3 sliki imata skoraj ziher to.

madness777 ::

BorutK-73 je izjavil:

Misliš da ti veš več kot pa proizvajalci ohišij ki imajo posebej protiprašne filtre za napajalnike.
Poglej spodnji del svojega ohišja, vsaj ohišja na 2 in 3 sliki imata skoraj ziher to.


Phahaha! Mislis da nisem se imel napajalca obrnjenega dol? Sem sem, in mislim da se je kar bolj prasil kot zdaj. Filter pomaga seveda ja, imas prav. In kot sem rekel, me ne zanima kaj ima spodaj, grde nalepke ne bom gledal.
Mi ne bo treba filtra cistit :))

FlyingBee ::

itak, kaj pa včasih so večinoma imeli zgoraj napajalnike, je vso toploto iz ohišja pobral, prasil pa se ni nič manj

oemdzi ::

Res je. Ampak se mi zdi bedasto če že imaš možnost spodaj imeti napajalni, da ga obračaš okrog zaradi grde nalepke :))

Sicer pa moram sestrin računalnik slikat, ki ga z razlogom skriva pod mizo. Prejšnje ohišje je razpadlo, zato sem zadevo preselil v še starejšo škatlo, nato pa čez čas ko se je kar grela zadeva odspredaj pod cd/dvd enoto vse ven zbil, dal stiropol not pa en ventilato,r ki zrak noter vleče, zadevo pa prelepil z lepilom, oz. prelepil sem celo ohišje vsako luknico, tako da ves zrak vleče odspredaj odvaja preko napajalnika, kjer zaradi pozitivnega pritiska piha skoraj dvojno kot pa prej.

Ne res moram to poslikat, ker definitivno zmagam v estetiki :)
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

d4vid ::

Upam, da ni nič narobe če nalimam sliko serverja in mrežne opreme, ki jo premorem. Na sliki ni enega switcha, ki je 1m stran in je razdelilec za TV :)



Pentium 2 :D
256 MB SD-ram :D :D
120 GB primarni disk
500 GB & 320 GB SATA za podatke preko USBja :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

[D]emon ::

@d4vid, hehe, tole mi je pa prav vsec, se vidi homemade aspekt. :D thumbs up
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Janac ::

3rd update:











Mel bi še sleeved cables pa bel backplate na grafi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

maticb492 ::

Kaj maš to 3 hladilnike?V katero stran ti gre tok?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

««
25 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Hitrost vašega trdega diska, SSD-ja, ... (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Strojna oprema
2320574274 (31674) hariscorale
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710215405 (43724) nergac
»

Prototip ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9244436 (34306) ingeniero

Več podobnih tem