» »

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT

1
2
»

tikitoki ::

dexterboy je izjavil:

Glede na čredni nagon folka, s katerim se pogovarjam in hodijo v štacune... ne, pardon, hodijo v Hofer, me ne bi presenetilo, če bi na začetku dobili par deset tisoč uporabnikov. Ki bi potem še bolj nakupovali v Hoferju...
We are all doomed :))


Res grozno, da bi folk izbral paket, ki koncno ponuja malce vecji prpenos podatkov za neoderusko ceno? Sam neovce, k si ti, bodo raje preplacevale prenos kje drugje.

fikus_ ::

Očitno se je tema o HOT izpela, vsi vemo vse, začelo se je kdo ma daljšega. . . :|

Ima kdo info, kako dolgo bo ta ponudba trajala? Da ne bo tako kot pri Bobu, ko moraš uloviti ustrezno akcijo.

Me ima, da bi menjal, vendar bom verjetno počakal, kaj ponudijo ostali.

tikitoki ::

A je kaksen razlog, da tega paketa nebi mogel uporabljati z USB modemom??

Bakunin ::

Bud_Bundy je izjavil:

Živim v rovtah in imam na dosegu 2 A1 LTE oddajnika, ter 1 Telekomovega 2G.


Za iskanje/pregled baznih postaj oz. kam si priklopljen uporabljam https://www.svetidej.com/projekti/info....

ce jo imas kot widget ti sproti kaze - ali je UMTS/LTE ali femtocell. Slednjo imam v hisi, ker je signal med "old school" opekami
slab.

mujek ::

Ali je uporaba mobilne aplikacije nujna? Ali je možno vse urediti preko spletne strani (prenos telefonske številke)?
Namreč imam Windows phone (8.1), in ni aplikacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mujek ()

darksamurai ::

shotalick je izjavil:


Tako je, kakšne stare ome?? :) Vi pošiljajte preko messengerja, vibra, bla bla bla...eni pa pošljemo prek MMS-a :).


Točno tako! Zakaj bi pošiljal preko n-različnih serverjev, programov,... samo da pošljem samo eno sliko?

MMS: Odpreš vrata stanovanja, se sprehodiš 5 metrov in daš kolegu(sosed)
FB, SC, Skype, viber,...: Odpreš vrata stanovanja, greš po stopnicah dol, narediš krog okoli bloka, prideš nazaj v blok, greš v dvigalo, se sprehodiš po štuku in daš kolegu(sosed).


PS: Na tem forumu bi namesto "like" gumba potrebovali "sheep" :))

kuvanasarma ::

strom_15 je izjavil:

Samael je izjavil:

Veron je izjavil:

majo pa isto foro k BOB, MMS se vedno posebej plača.


Kaj točno to pomeni? (ni mi znano, ker nisem BOB uporabnik).
Da recimo v hot.si maxi paketu 3000min/3000sms/30GB-LTE mms ne pade pod to ampak se obračuna neposredno 0,039 eur? In če je tako, kaj to pomeni, da vsak daljši sms nad 160 (al kok je že... sem pozabil) znakcev pade pod mms, ali pa se razbije na večje število sms-jev in tako pade pod 3000sms obračun?


MMS ni sporočilo daljše od 160 znakov, ampak se potem pošlje 2 SMS. Menim, da se pojavi MMS pri sporočilu ki zaseda več kakor 4 SMS sporočila. vsaj tako je pri mojem telefonu.



Pri Androidu je to nastavitev aplikacije s katero pošiljaš. Lahko kot deljene SMS-e pošlješ 30000000 znakov pa gre pač toliko SMS-ov..

HOT FAN CLUB ::

mujek je izjavil:

Ali je uporaba mobilne aplikacije nujna? Ali je možno vse urediti preko spletne strani (prenos telefonske številke)?
Namreč imam Windows phone (8.1), in ni aplikacije.


Za Win phone appa ni, tako da urediš vse na spletni strani.

dexterboy ::

@tikitoki; ni vse zlato, kar se sveti?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

tikitoki ::

dexterboy je izjavil:

@tikitoki; ni vse zlato, kar se sveti?


Seveda, najboljse, da trpis v sedanjem stanju, cetudi bi mogoce lahko bilo boljse?

V vsakem primeru pa je mobilni net slab nadomestek za kabel, popolnoma res, sam, ce si obsojen na slab net, zakaj bi ga placeval, ko zlato?

petrusko ::

poweroff je izjavil:

IQ Veverica je izjavil:

....

Hja, samo Bob je (bil?) navadno sranje, kolikor sem bral. Stalno neki problemi, podpora uporabnikom pa nula.


Ne vem kaj si bral ... BOB je SUPER - govorim iz lastnih izkušenj - 3 številke do nedavnega pri njemu, nikoli nobenih problemov. Kar se mene osebno tiče - pokritost celo boljša od Telekoma!!

Pred časom sem šaltal na Telekom (zaradi internet/TV + mobilni paket) in tam kjer sem prej v BOBu lovil LTE, sedaj Telekom komaj Edge fura :( Je pa res, da v mestu mi Telekom sedaj ne prekine, ko se vozim z liftom, medtem ko je pri Bobu izgubil povezavo.

Ampak kot rečeno - pri BOB nikoli težav s supportom, niti s samo storitvijo (uporabljamo tako iOS kot Android)!

Bom pa preostale številke šaltal na HOT, ker za isto ceno kot sedaj pri BOB-u dobimo več pri HOT - ampak ne v prvi rundi ... naj mine kak mesec ali dva, da vidimo kaj bodo "early-addopters" povedali

neooo ::

darksamurai je izjavil:

shotalick je izjavil:


Tako je, kakšne stare ome?? :) Vi pošiljajte preko messengerja, vibra, bla bla bla...eni pa pošljemo prek MMS-a :).


Točno tako! Zakaj bi pošiljal preko n-različnih serverjev, programov,... samo da pošljem samo eno sliko?

MMS: Odpreš vrata stanovanja, se sprehodiš 5 metrov in daš kolegu(sosed)
FB, SC, Skype, viber,...: Odpreš vrata stanovanja, greš po stopnicah dol, narediš krog okoli bloka, prideš nazaj v blok, greš v dvigalo, se sprehodiš po štuku in daš kolegu(sosed).


PS: Na tem forumu bi namesto "like" gumba potrebovali "sheep" :))


ker mms unici fotografijo ali video. ker file tako zelo zmanjsa.

mi z iphonami mmse sploh ne uporabljamo! saj tam vse resi imessage.

Modri dirkač ::

Če imaš na voljo 50GB podatkov prenosa, potem boš menda ja zadevo poslal po mailu, đizs...
Everybody lies!

AaBoy ::

Se pravi, če imam Hot Maxi, ko ima 3000 min v EU lahko grem v Nemčijo, se povežem z operaterjem in kličem za 3000 min ali uporabim 2,13gb podatkov?

FireSnake ::

PrihajaNodi je izjavil:

UA Vodafone xs 1gb podatkov, neomejeno klicev, neomejeno smsov = 3 €.


In to se dobi pri nas?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

4knative ::

MMS je za stare ome. Zakaj za stare ome? Ker edino stara oma ne opazi kompresije iz 2MB fotografije na 200KB (max za MMS).

fikus_ ::

Komplicirate z MMS-i. Za na telefonu pogledat so čisto ok, če pa želiš kaj drugega početi s sliko, so pa druge poti pošiljanja. Tistih nekaj dodatnih € centov stroškov pa že preživite.
Če je to za stare ome, pa naj vsak sam presodi!

Heavy ::

Kar deliš preko MMSov ni neke omembe vredno, da bi rabil 8K HD format.

Znajo pa bit frustracija MMS nudes :))
#TeamFelix

DarkLord69 ::

Picku matr :D pa bom zdj ze 3 u tem letu prestavlov.

4knative ::

MMS naj se raje čimprej ukine, starčki pa nehajte okoli pošiljat verižne MMSe, ker to sploh NI SMEŠNO!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

7982884e ::

barabe, avstrijci majo precej boljso ponudbo: https://www.hot.at/tarife.html#hotlte
tle ni podatkovne opcije (3GB za 5.9 eur) pa flex paket ma 4x cenejsi megabajt prenosa

semrola ::

MMSi seveda niso v ceni xD

hojnikb ::

7982884e je izjavil:

barabe, avstrijci majo precej boljso ponudbo: https://www.hot.at/tarife.html#hotlte
tle ni podatkovne opcije (3GB za 5.9 eur) pa flex paket ma 4x cenejsi megabajt prenosa

niti ne, nas 10e paket je dost bolsi
#brezpodpisa

IQ Veverica ::

Itak. Ne bi menjal z avstrijci.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

darkotri ::

danes dobil oglas od T2, paketi so cenejši, tako da HOT ne pride v poštev
darko

IQ Veverica ::

Maš kak link, kjer bi se to splačalo nekomu, ki noče bit še vezan na internet in tv?
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

HOT FAN CLUB ::

darkotri je izjavil:

danes dobil oglas od T2, paketi so cenejši, tako da HOT ne pride v poštev


Pa da te vidimo in slišimo!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid...

BlackMaX ::

Damn tole je pa dobra ponudba...

Sam zakaj bi A1 ustrelu sam sebe v nogo s tem? Saj imajo bob in zdj HOT jim bo odžru uporabnike...:D

Modri dirkač ::

darkotri je izjavil:

danes dobil oglas od T2, paketi so cenejši, tako da HOT ne pride v poštev

Lol
Everybody lies!

jast82 ::

Kako pa kaj nakazujete cekinčke. Jast sem zdele hotu nekaj gor dat z master kartico pa nočejo(ne gre) meti. Kaj pol če bom spremnil stevilko na od prejsnjega operaterja se bo stanje poglihalo ali gre tisto A1 za vzdrževanje omrežja ?

fikus_ ::

Kaj pomeni to:
Vključene minute v vsa slovenska omrežja x.xxx
od tega v EU x.xxx
Podobno za SMS in podatke.

To velja za klice iz SLO-->EU in EU-->SLO?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

telen ::

Ko gostuješ po EU lahko iz teh enot kličeš/smsaš v Slovenijo.

darksamurai ::

neooo je izjavil:


ker mms unici fotografijo ali video. ker file tako zelo zmanjsa.

mi z iphonami mmse sploh ne uporabljamo! saj tam vse resi imessage.


Vi z iphoni pa sploh ne uporabljate MMS-ov. Vic stoletja! :))
Nisem vedel, da sta na iPhonu dve aplikaciji (1. messages, 2. MMS). :)) Ups, ne, samo ena je.
PS: pri uporabi applikacije messages, telefon sam zazna, če je prejemnik uporabnik iProduktov ali pa ne. V kolikor ima iProdukt in je tudi povezan na internet se pošlje preko iMessages. V kolikor nima iProduktov ali pa ima iProdukt in nima povezave na internet se pa pošlje kot MMS. Pardon, iMMS :)) Tudi sam imam jabko in dobr vem kako to izgleda.

FB, SC in ostale "modne" zadeve pa ne kompresirajo? Te superiorne aplikacije prav tako kompresirajo in zelo pogosto še slabše kot MMS.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Dej ne z argumenti proti prepričanjem, no!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

4knative ::

Če želiš izkoristiti super duper Leica kamero, valda ne boš poslal fotografije preko MMS. Imaš druge opcije brez kompresije, naprimer email, skype, dropbox, google drive, onedrive itd. potem pridejo socialna omrežja z minimalno kompresijo in na koncu MMS, ki ga uporabljajo samo še stare ome. Pa kdo še to uporablja sploh? Imessages pa je bil aktualen pred leti ko si mel v paketu 50 SMS in to je to.

Samael ::

4knative je izjavil:

Če želiš izkoristiti super duper Leica kamero, valda ne boš poslal fotografije preko MMS. Imaš druge opcije brez kompresije, naprimer email, skype, dropbox, google drive, onedrive itd. potem pridejo socialna omrežja z minimalno kompresijo in na koncu MMS, ki ga uporabljajo samo še stare ome. Pa kdo še to uporablja sploh? Imessages pa je bil aktualen pred leti ko si mel v paketu 50 SMS in to je to.


Glih to je tisti ta hecen del. Argument, da zakaj bi pa s telefonom poslal kaksno fotko preko MMSja, ko imas pa vendar milijon drugih aplikacij za kaj taksnega. Iz druge teme:

Samael je izjavil:


Argument okoli 101 drugih aplikacij, ki lahko pošljejo fotografijo je pa itak brezvezen, ko ima človek kontakt za sms/mms vsake osebe v imeniku. Koga briga to, da tvoja stara mama uporablja Instagram, star foter snapchat, žena hangouts, teta skype in nečak whatsapp ... ko imaš pa od vseh teh, ne boš verjel v telefonu tudi telefonsko številko.


Eni si delate neverjetne probleme iz dejstva, da nekateri se vedno uporabljamo osnovne funkcije telefona, namesto predrkavanja z milijon aplikacijami, ki so ta moment trendy in vsako posamično MOGOČE uporablja tudi kaksen procent tvojih telefonskih kontaktov.
V telefonskem imeniku načeloma ni ene osebe, ki ne bi bila zmožna prejeti MMS, zakaj takšen deal ob dejstvu, da eni še vedno tu pa tam kaj pošljemo preko MMSja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

4knative ::

Samael je izjavil:


Eni si delate neverjetne probleme iz dejstva, da nekateri se vedno uporabljamo osnovne funkcije telefona, namesto predrkavanja z milijon aplikacijami, ki so ta moment trendy in vsako posamično MOGOČE uporablja tudi kaksen procent tvojih telefonskih kontaktov.
V telefonskem imeniku načeloma ni ene osebe, ki ne bi bila zmožna prejeti MMS, zakaj takšen deal ob dejstvu, da eni še vedno tu pa tam kaj pošljemo preko MMSja?


Ta moment so trendy aplikacije, a drugo leto bo pa vse šlo na goloba pismonošo?

konspirator ::

Speadge
Zate je potem izi mesec in spar-mobil ponudba, kjer so mms-i v osnovni kvoti.
--

IQ Veverica ::

Ta moment so trendy aplikacije, a drugo leto bo pa vse šlo na goloba pismonošo?


Ubistvu kar je najbolj "frustrating", je da obstaja miljon tovrstnih aplikacij za izmenjavo sporočil, slik, videjev. Najbolj trendy so Whatsapp, Viber, WeChat, Skype, Snapchat, Facebook itd. In če en kolega uporablja viber, drugi skype, tretji whatsapp nisi razumel nič. Tudi sam pa ne mislim uporabljati miljon appov.

Sam problem rešujem tako da pač ne komuniciram s folkom, ki uporablja aplikacije, ki jih jaz ne oz. se slišimo po Facebooku - casual messaging sporočila.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Samael ::

IQ Veverica je izjavil:


Sam problem rešujem tako da pač ne komuniciram s folkom, ki uporablja aplikacije, ki jih jaz ne oz. se slišimo po Facebooku - casual messaging sporočila.


Jaz pa teh problemov sploh nimam. Pokličem, napišem SMS, pošljem MMS.
Zakaj bi "zasledoval" vsakogar kaj ima zaeno reč, ki jo redno spremlja, ko imam pa vse telefonske v imeniku.

AštiriL ::

Leta sem zivel z 1 Mb/s hitrostjo neta, sedaj pa naj mi niti 20/5 Mb/s nebi bilo dovolj:). Vsaj meni se zdi skoda doplacevati, ce dela, je dovolj hitro. Ko ne dela, pa tko ne dela:).


20/5 in ostale hitrosti so MAX. hitrosti. ponavadi so manjše. V Trzinu je tudi z 50/10 še vedno 1 Mb/s ((--;;
Ostani 127.0.0.1, ko si 0.0.0.0, nosi 255.255.255.255.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490150647 (15368) Steinkauz
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649717 (12045) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116060 (10021) Lonsarg
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035534 (23843) AštiriL

Več podobnih tem