» »

Ura je šla naprej!

Ura je šla naprej!

Kekec ::

Fantje in dekleta če ste slučajno opazili je šla danes ura naprej, sicer pa so vam vaši Windowsi to že povedali >:D

  • spremenil: Kekec ()

Huey P ::

A bomo zdaj lahko dlje spali ali manj???

"6 ´N The Mornin Police At My Door....."
..::DOOM III: The Legacy::..

Thomas ::

Čista traparija tale "poletni" čas.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Marjan ::

treba bi blo ukint prestavljanje ure!
Sam je problem ker jo prestavla večina evropskih drzav. Uceri sem slisu da prva moznost da evropa to ukine je sele 2006!:(

CCD ::

Huey - spali bomo eno uro manj, ker bo ura že 7 ko bo tastara 6. Sicer pa se mi zdi, da je poletni čas "ta pravi" se pravi da so prvič uro premaknili iz poletnega na zimski čas. Drugače pa eno uro manj spiš samo ob prehodu iz sobote na nedeljo (hvala bogu da je tko), ker greš naslednji dan itaq eno uro prej spat. Isto je s prestavljanjem na zimski čas, spiš eno uro dlje samo tisti dan ko se prestavi, drug dan greš eno uro kasneje spat.

Če se v čem motim me prosim popravite.:D

Thomas ::

Bomo sami sebe pol leta plahtali, da je ura eno uro več. Neumnost.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sergio ::

Mah tole prestavljanje - prinaša samo in le zmedo. Danes je brezpredmetno. Še 5 let, pa bo ukinjen.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Elemen_T ::

Meni je pa čist zanimivo 8-) Se vsaj kej dogaja>:D

sifu ::

ja eni bi to kr ukinl..kr tko PUF pa je konc tud s prestavljanjem ure..zakaj že prestavljamo uro??? al se je to en spomnu sam tko za foro da nam nau dougcajt? :D

če že ignoriramo dejstvo kolk pomembno je to da ob 6 zjutrej ne delaš u temi, je pa vsaj zanimivo tole prestavljanje ure

tist k pa ne dela mu je pa itak vseen ane|O

MadMax ::

To se mi zdi prav tolk butasto, kot tisto, ko imajo nekateri uro, na katero zjutraj najprej pogledajo, prestavljeno pol ure naprej. Pa vstanejo, se zrihtajo po ustaljeni proceduri, in lej si ga no: ura je prav toliko, kot je bila, ko so se zbudili!
Torej so prisparali pol ure....
Brez veze...

McHregec ::

Prava ura se je res premaknila torej če tako pogledaš boš še zmeraj spal isto edino tvoja biološka ura se ni spremenila.

frudi ::

tistim, ki vam gre prestavljanje ure na živce - kako bi se vam dopadlo, da bi bilo poleti ob devetih zvečer že temno, ob treh zjutraj pa bi lahko opazovali jutranjo zarjo??
folku je težko dvakrat letno prestavit uro, pa se kr nekaj bunijo, ob tem pa sploh ne razmišljajo, zakaj sploh mamo poletni čas...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

JLP ::

Tud men je brezveze ta prestavlane ure. Še več brezveze mi je da mamo na svetu časovne pasove. Čist useen bi mi blo če bi po vsej Zemlji veljal ist čas, na primer da bi povsod uporablal GMT. Koga briga če je ob 22 sredina belga dneva al pa da takat ustanem. Mene to neb čit nč motil. Bi pa blo tko mn zajebancij s prestavlanm ure pa še če bi ke rekl da je nekej ob 22:00 pol bi to za vso Zemljo veljal. Mislm da bi blo to še najl koristno sploh pa zej v svetu hitrih globalnih komunikacij in hitrih (no ja) prometnih zvez.
Live long and prosper!

Tomi ::

Mene prestavljanje ure sploh ne moti, ker ga pač jemljem kot nujno zlo.. Včeraj me je pa še manj, ker sem noč prebedel:D
Prestavljanje ure je bila ena pogruntavščina političnih sistemov, ki so želeli varčevati z elektriko, in je prilagaja osvetljenosti dneva..
JLP: moč navade je še vedno preveč zakoreninjena, da večina to sprejela.. ob sedmih zjutraj mora biti dan in ob desetih zvečer noč, recimo, je mnenje večine..
metrodusa.blogspot.com

Freak ::

vem ja, vendar se mi je ob tem zgodila manjša nevšečnost! Na namizjo mi je zmešal vse ikone! Why???????????;((

sifu ::

men se je tud to ze zgodl....uporabi program tweakUI pa bo:D

MArko ::

meni pa win2K sploh niso menjali ure.. sem mogu sam... pa butast telefon se tut ni znal prestavit pa sele dans sem ugotovil da tut ura v avtu kaze narobe... samo odvecno delo ce mene vprasate

Huey P ::

Ob znaku bo ura 23 ur, 43 minut..........znak!

Ura je prestavljena. Ob znaku bo ura natančno eno uro manj..........znak!
Dobrodošli v poletnem času.
..::DOOM III: The Legacy::..

sifu ::

na tem svetu se ze itak tok mau dogaja, da je tale cheap prestavitev ure prava pustolovscina in ti lohk zajebe nasledn dan da zaspis al podobno in mas pol okol kej za nakladat ce nc druzga..:P

miranpozar ::

Tistega, ki ga motijo časovni pasovi, naj opozorim, da je Swatch upeljal takoimenovani "internet time", ki je po celem svetu enak. Zadeva se žal še ni prijela dovolj dobro.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

frudi ::

'internet time'??? wtf, a še niso slišali za GMT??
če pa že hočejo bit nekaj posebnega, bi lahko uporabili zvezdni čas >:D.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evo pa se je spet spremenila ura.. (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
69451496 (2488) Baja
»

Nemški mediji: večina Evropejcev za celoletni poletni čas (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9620559 (16443) gendale2018
»

Proti dvema časoma

Oddelek: Znanost in tehnologija
392724 (2019) MrStein
»

Zimski/letni čas

Oddelek: Problemi človeštva
154162 (3911) BigWhale

Več podobnih tem