» »

Katero grafično?

Katero grafično?

ordan ::

Zdej ko sm komi zbral dost zelencev za novo kisto sm biu mal povrsen (pac ni blo dovolj kesa)

AMD Xp 1800+
256 DDR 2100 samsung
Gigabayte ga7-vkml
350W napajalc


zdej mam pa en problem gor na mami plati je neka graficna integrirana zdej pa me zanima kiro kartuljo bi mi vi preddlagali?:D :D >:D >:D
  • spremenilo: OwcA ()

asPeteR ::

Glede na tvoj budget, bi reku, da kup eno rabljen radeon 8500. Ga malo navijes in dela odlicno.

Ce pa zelis novo pa nekjaj v rangu 9000pro/9100(novo ime za 8500) ... Mislim, da sem na Mlacovem ceniku zadnjic vidu grafo 8500 za 18-19k ... To bi bilo tud ugodno.
http://blog.stegnar.com

ordan ::

ok. ka si mislite o tem mojem compu ce bi kupo tega radeona. kulk dolg bi lahko se zdrzal. uporabljam ga predvsem poslovno obcasno pa tudi za igre

Klemenn ::

em..leadtek geforce 4 ti 4200 128mb ddr

dobiš že za okoli 30k in je še vedno odlična kartica

drgač pa novo ime za 8500 je 9100 in ne 9000pro! :\

Zheegec ::

Zdržal bo še dolgo... za poslovno uporabo je že 500MHz dovolj, za igre pa tudi še bo...do Dooma 3:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ordan ::

ja sej vem to sam da mi se pa comp sasuje. pol bols da uzamem pistolo pa se ubijem. no to glih ne sam bi blo vlkih problemov. pa se eno vprasanje kulk ventilatorjev mi priporocate pa kake velicine ,znamk itd.

lp

jest10 ::

Kakšne imaš temperature? Če imaš normalne ni potrebe po ventilatorjih.
Najbolje je če nimaš nobenega ventilatorja-najtišje
Če se ti pa kišta pregreva polej pa kar kakega notri vtakni

ordan ::

ne vem kaj je to sam moja kista ima 63 stopinj. Procesor pa 34.

goku :) ::

Kje to meriš?:D To ti je teško vrjeti a je možno. Če je to res absolutno potrebuješ vente, ker pa je bistvo ventilatorjev, da z ene strani piha notr z druge pa ven, torej da zrak kroži, ti svetujem 2 spredi in 2 zadi(ali kaj v tem stilu)
Navijanje je kamen modrosti

ordan ::

ma ma enga od ozadi ki stoji nekako pod 90 stopinj z ventilatorjem od procesorja. narocil sem dodatn ventilatorje vendar ne znam dat dol sprednje plosce na ohisju ker je ful tesk

goku :) ::

Ker ohišje imaš?
Navijanje je kamen modrosti

ordan ::

ma ne vem kupo sem ga v Janus tradeu v celju drugac oni nabavljajo od acorda. od ospredih je taka srebrno bela 4 enote 5.25 in ena za disketo pa tist za disketo je en pod masko. ma tak vlek srebrn knof za power in enga malega za reset ospodih je pa se za usb 2

.

goku :) ::

Ne poznam tega ohišja! Ali je morda bigtawer?

Tudi jst sem imel najprej kr enga, pol pa smo začel navijat in nujno je bilo treba kupiti chieftecha! To je pa ohišje kot se šika.
Navijanje je kamen modrosti

ordan ::

ma ne vem ka je za eden, sam vem ce ne bo sprednja stran sla z lepa dol bo pa z grda

flipflop ::

a mas tole ohisje?


Ker pri tem maska ne gre dol,razen ce prerezes ali utrgas dol.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

ordan ::

ne ni to ta. bom probu do juter sliko gor spravit

goku :) ::

a to misliš danes

ordan ::

ma ne morem slike zrihtat sam mislim da mi bo uspelo da tisto sranje dol. na vsaki strani ma take 4 plastične štoflce ki jih je treba s kombinirkami stisnt in ce luknjo potisnt.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično kupiti do 30k?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1398000 (6242) js
»

Grafična prosim nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
794430 (3407) C_maniak
»

Kdo rad sestavlja računalnike :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1296259 (4318) kloshar
»

Sapphire RADEON 9000 Pro in 9100 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
884414 (3041) Oblivion
»

RADEON 8500 => 9100 flash => USPEH!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492427 (1644) Zheegec

Več podobnih tem