» »

Sapphire RADEON 9000 Pro in 9100

Sapphire RADEON 9000 Pro in 9100

«
1
2

PassTrough ::

Zanimivo: posedujem obe kartici Radeon 9000 Pro 128 ( 275/250 ) in Radeon 9100 128.
Zanimivo da je v 3DMark-u hitrejši za kar 1325 Markov Radeon 9100 pa čeprav ima frekvenco GPU/Ram 250/200, 9000Pro pa kar 275/250 !?

lp Primož

boštjan ::

moraš vedet da je 9100 bivši 8500LE z znižano uro rama in GPU-ja

AtaStrumf ::

Kolk 3D Markov pa dobiš ven iz 9100 in na kakšni mašini? Pa če lahk pogledaš kakšne RAM-e ima gor, ker 200 MHz je pa zelo malo in a si probal zadevo kaj naviti in če do kolk je šlo. Tile 9100 so noro poceni in znajo bit skrit zaklad, ker kot jaz slišim od enga kolega, ki ima pravega 8500 (ne LE) da zadeva totalno leti in dosti bolje od 8500LE in je šel fleshat na 9100, čeprav ne vem zakaj, ampak zadeva seka.

Upam, da nima nič proti če ga malo citiram:

JA nadgradil sem mojo na 9100 ker so v bistvu to enake kartice oziroma uporabljajo enak čip, torej od 8500. To kartico so naredili le zato, ker so spoznali do so z imenom 9000 zajebali svtar,saj ljudje po logiki mislijo da je 9000 boljša od 8500 ker ima pač višje ime. Drugače pa pa sem jaz z mojo čistokrvno 8500 res super zadovoljen, saj do sedaj še nisem imel igre kjer nebi dal vse na full in nebi delalo tekoče. Kolega je nabavil nvidio 4200 in splinter cell ne more imeti vse na full ker mu "trokira", medtem ko z mojo ni problema. Dal sem mu mojo za probat in je bil presenečen! JE probal tudi 8500LE in pravi da je razlika očitna ter da je res treba imeti edino 8500 polno če hočeš imeti pravo grafiko za soliden denar, seveda razne 9700/9800...ne primerjamo.

Tako, da me prav zanima v čem je fora s to 9100.

koyotee ::

js laufam r8500(ne LE) na 300/300
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

PassTrough ::

Za 9100 128DDR sem dal točno 30k Sir v JAE , gor ima ram 5ns neke leve firme, navil sem ga tkole na 285/220 tko da brez problema dela, ampak kot pravim je zanimivo to da tudi z default frekvencami dol udar 9000Pro in to za neverjetnih cca. 1000 3DMarkov, nebi verjel če ne bi videl na lastne oči (oba po defaultu), se pravi da 9100 (8500) še zdaleč ni za v koš in sem z njo več kot zadovoljen, bla je pa OEM, pa še komi mi jo je Matjaž pršparu, ker drugač grejo ornk v promet , vsaj tako mi je zatrdil !
Aja mam Celeron-a 1700Mhz, ABIT SA-7 (sis) za borih 20k Sit, 256 Mb DDR PC 2100, MAXTOR 80GB 7200 UATA 133 !
lp PRimož

Zgodovina sprememb…

TribesMan ::

Da 9100 je mnogo boljsa od 9000PRO za celo svetlobno leto.

@ERIKON
Glede na to da ze tvoj seka k pr norcih si predstavljaj kako puli verzija od SUME z 3.3ns RAMi in 128MB Noro, pa se vivo ma gor, pa fancy cooler z barvnimi ledicami. Neet.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

PassTrough ::

TribesMan a te lahko vprašam kje si jo nabavu?
Ravnokar sem spustil 3DMark 2001 SE in mi je po defaultu (se pravi nič navito) pokazu 5933 Markov, pa tudi v nobeni igri mi ne dela tažav, razen pri Max Payn-u , ko sem jih imel 7 komadov pred sabo je sem pa tja mal trznla, drugače pa OK, na 9000 Pro (275/250) pa samo 4916 Markov.
Ja res zgleda da bo 9100 še nekaj časa pr men doma, 9000 Pro pa pr sestri...

lp Primož

TribesMan ::

ERIKON kdo je pa reku da sem jo nabavu???

To sem uceri vidu na strani od SUME, pa zdej pospeseno iscem kdo to uvaza, pr eventusu so rekli da mogoce bo.
Tak da slabo kaze.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

boha ::

kje dobiti sapphire 9100?

PassTrough ::

TribesMan sorry, sem pač mislu da jo maš, sicer grem pa jutr v TRieste tko, da bom pogledu če jo mogoče majo.
Sapphira 9100 128DDR, pa občasno dobijo v JAE na Brnčičevi, če jo hočeš met pa se raj oglasi tam in Matjaž-a pros če ti jo rezervira, ker baje takoj pograbjo, jst sem mel glih srečo par dni nazaj, sicer pa kakor sem napisu grem jutr v ESSEDI, pa javim če jo majo dol, se prav SUMO-tovo, se javim, pa če jo imajo bo tud cena najbrž več kot ugodna!

lp Primož

PassTrough ::

Aja še to, v ITALIJO oz. Trst grem jutri (petek) ob 13.00 izpred RADIA Slovenija, kjer delam in je poleg mene in 2 COOL dekleti, še eno prosto mesto,če je kdo ki ne ve kam bi se dal pošlji E-mail na " primoz.jermancic@siol.net " do danes zvečer 23.00 in to je to.
Jst grem v ESSEDI (www.essedi.it) za računalniške komponente pogledat , dekleti za 2 uri po nakupih v Trstu nazaj gremo pa ob 19.00 !!! Torej izvolite - še eno prosto mesto brez Tolarskih stroškov !!

lp Primož

boštjan ::

zdaj pa je že škoda da nisem v Lj doma.:( :D

goku :) ::

Škoda, da imam šolo. Pa še poploldne.

Ha, ha, ha

EriNok ::

Evo, BMW je poln, marel samo da nisi psihopat (joke) torej jutri ob 12.45 pred Radio Slovenija in VIA TRIESTE - ESSEDI !

lp Primož

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EriNok ()

|_CoBrA_| ::

@ERIKON Essedi RULEZ.
Drugač pa tudi Vobis pravijo da ni slaba trgovinca, čeprav je dražja.

Jaz imam frenda, ki mu ATI 9000Pro nenavit 64Mb, pa na Gigabyte 7VAXP in Athlonu 1800+ spravi s 3D markom na default na nekaj nad 7000 točk.
Presenetljivo kaj?:D
AMD Athlon (BArton core) 2600+@11,5*185, Abit NF7-S, 2x 256MiB Samsung TCCC,
Gigabyte Maya Radeon 9000Pro 275/550@325/640, Maxtor 160GiB SATA,
Nec 3500, LiteOn DVD, Plextor 52/24/52A, all in Chieftec Midi Tower Black

goku :) ::

Erikon a ves da tudi jst poleti delam na rtv slo. Kje pa delas?

PassTrough ::

Na RADIU (stara stavba) v DISKOTEKI (fonoteka), sej veš tm k je muska CD-ji itd.K boš pršu poklič na int. 2520 pa bomo skočil na kakšen coffe al pa mrzu UNION - seveda če bo ornk vroče ! Kje boš pa ti na RTV je več kot 2000 zaposlenih !

lp Primož

PassTrough ::

Aja u TRSTU sem pa nabavu sam DVD+RW Nec-a za cca. 35000 Sit, ni drago ne, še 20 minut pa ga bomo namonteral !!!

lp

AtaStrumf ::

Jaz sem dons in včeraj v Alteri (bivši PCX) mal pomagal pri testiranju PC-jev in je bil sicer zelo počasen dan, sem pa imel kar srečo, saj je bila med računalniki precejšnja variabilnost (ni bilo nobenih akcij k dobiš po 20 istih mašin) in sem sem dobil v roke tako Manli Radeon 9100 kot tudi 9000Pro in sem opazil nekaj zanimivega. Čeprav je 9100 kao bivši 8500LE (boljši GPU), pa ima, kot je že ERIKON napisal pa nisem mogel verjeti, samo 5ns RAM-e, kar pomeni max 200 MHz, med tem ko ima 9000Pro kot prvo, precej bolj zakompliciran PCB in še 4ns RAM-e, kar pomeni max 250 MHz. Zato je 9100 tolk cenejši, samo me pa čudi, da so mu RAM tolk znižal, ker LE ima 250 MHz, če se ne motim, pa še navit se da ponavadi kar lepo, iz teh 5ns pa ne pričakujem prav veliko, kar pomeni da 9100 ni ful poceni 8500LE kot sem dolgo mislil. Na netu ni prav veliko testov te kartice (težko je najti specifikacije), zato sem si pač zapomnil samo da je preimenovan 8500LE, kot sem enkrat prebral, samo to ni res. Tisti RAM clock ga zna močno bremzat. Najbrš je isti šmoren tudi pri drugih proizvajalcih. Škoda. Po vsem tem sem pa sedaj res presenečen, da dela tolk bolje kot 9000Pro, ki naj ne bil pretirno poslabšan 8500 LE.

ERIKON kako da nisi kupil 9100?

goku :) ::

Erikon jst delam v vložišču. Se vidmo poleti!

Cosmo ::

Sapphire 9100 ima gor 4ns Samsunge in deluje bp na 275/275. V 3Dmarku 2001SE pa dobim cca 10600 pik z Abit NF7-S in 1700+@2400+ (10*200), kar pomoje ni slabo za kartico za 23k :D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

boha ::

hja, samo saphirre 9100 ni za dobit...

Cosmo ::

Hmm..jaz sem jo nabavil v Powerplus Mb. Poklici jih, mogoce majo.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zheegec ::

Jaz na AXP 11*166 (1833Mhz) in Epox 8Rda, 512DDR RAM333MHz (Dual 2*256) in pa Radeon9100 (250/230) dobim 91xx 3DMarkov 2K1 in 133x 3DMarkov 2K3 s Catalyst 3.2 driverji.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

jeso ::

>Jaz imam frenda, ki mu ATI 9000Pro nenavit 64Mb, pa na Gigabyte
>7VAXP in Athlonu 1800+ spravi s 3D markom na default na nekaj nad 7000 točk.

Jest pa z radeon 9000pro dobim 8107 točk. Tut brez navijanja in podobnega, pa procesor ni tok dost hitrejši- tko da je to v bistvu najbrž dost normalno.

LP

gamer ::

jeso???...kot jesenko???

no jest s svojim radeonom dobim 8700 v 3dmrku2k1se, v 2k3 pa 1141;( , pa je blo vse skupi mal navit... na abit nf7s 256mb, 200fsb, procesor na 1.8g..., skos bl ugotavlam da bo treba nov ram kupt...

nenavit pa tam okol 8k 100 pik gor al dol odisn kaksne volje je...

drgac so pa tile radeoni tolk zanč da kr ni res (9000pro), k bi vsaj takrt počaku tist tedn da bi dobu radeona8500le, bi ....

ceprav zdej ne mislm zamenat k vse tece cist normalno:D

PassTrough ::

Jeso, kakšno mašino pa imaš?

lp Primož

gamer ::

v3dmarku zdej 1445:D :D :D , kdo ma več...
nej se nekdo pojav da gremo mal tekmovat kdo bo mel viši score v 3dmark2k3, pa pol k jest se enkrat formatiram system se v 2k1,k do zdej sm najvec dosegu 8,7k

Grimlord ::

Kake mašine mate, da z Radeonom 9000 PRO dobite čez 8k 3DMarkov? Jaz ih dobim samo 54xx po defaultu. Če pa navijem procesor pa grafo pa 6171 .
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

gamer ::

abitnf7s rev1.2 amd1700+@1.9g radeon275/275@305/305, 2x128mb(vem),60gb maxtor ata133,
probi na 3dmark2k3>:D >:D

Grimlord ::

Kaj čipovje na plati ma kaj zveze z 3DMark scorom? Ker jaz mam SiS745. Pa včeraj sem si kupil 512MB DDR333 rama, tak da ga zdaj mam 640MB, pa sem dobil samo 20 pik več, wtf?!?!

Ko pa sem zalaufal PCMark pa sem največ pridobil pri disk score: prej 240 zdaj 840 .

Kaki BAD!
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

gamer ::

9072

abitnf7s,256mb,(200x9.5)Cpu1.9g,radeon9000pro64mb(305/305)

proslavlam:D

PassTrough ::

AtaStrumph se popolnoma strinjam s tabo in tvojimi ugotovitvami - pravljično je življenje Radeona - še bolj pa skrivnostno !!!! Sej zdej sem 9100 128DDR obdržal in sem več kot zadovoljen s Celeronom 1700 kr lepo delata ni ne vem kaj ampak vse lahko prou lepo igraš, v ta drugi mašini imam pa zdej 9000Pro 128DDR in Penitum 4 pa je clo mal slabš...

Aja goku16, bom jutr tvojo poletno šefico pozdravu, pa Viktorja k tud tem dela, torej se vidmo polet, pa ne moje interne pozabt : 2520 - se vidmo !!!

lp Primož

BlackHole ::

Ok, zdaj mi pa naj prosim en "freak" pove, s kako močnim procesorjem bi lahko Radeona 9100 max. izkoristil. Torej, da ne bo procesor čakal kartice oz., da ne bo kartica čakala procesorja. Je možno dobit ta podatek? Pa če bi lahko govorili o AMD-jevih procesorjih.

boštjan ::

1700+ bo zelo primeren

TribesMan ::

Helou sem prišel na eno precej divjo idejo, ko berem to debato. Kaj če bi Radeona 9100 modificiral da bi imel 2 RAMDACa, zdej je sam vprašanje ali je kej razlike v BIOSu od kartice z dvojnim DACom in tisto z enojnim, ker če ni bi blo tist nalotat gor mala šala. Vse kartice uporabljajo isti čip Analog Devices ADV7123, ki se ga dobi v 140MHz, 240MHz in 330MHz varijanti. Cena je okol 4 jurje v tujini. AD pa v slovenijo uvaža Altera. Pomojem ča bi blo ene par interesentov 5-10 bi jih z veseljem uvozili k nam. Pol pa sam še lotaj!!
Mnenja in ideje dobrodošli.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

AtaStrumf ::

Kaj točno bi z dvema RAMDAC-oma pridobil?

boštjan ::

da bi lahko istočasno mel priključen monitor crt in lcd in bi seveda bla slika na obeh

AtaStrumf ::

A nima 9000 oz. 9100 že itak te možnosti? Pa ne sliši se mi preveč možno, ker sigurno je razlika v BIOS-u. Mogoče bi lahk na 9100 ponucal BIOS od 8500/LE Dual view, sam za 9000 pa zna bit problem, če ni nobenega zunaj ki bi to že v osnovi omogočal.

boštjan ::

kolko vem 9000pro ma.
What are the benefits of attaching two different displays to the RADEON™ 9000 PRO graphics card at the same time?

A6: Attaching two displays to the RADEON™ 9000 PRO graphics card offers you the ability to extend your desktop. The extended desktop mode is available with the WindowsŽ XP, WindowsŽ 2000, and WindowsŽ Me operating systems. This way you can increase your productivity by having different applications on different displays or even span an application (e.g. spreadsheet) across both displays. As a result, you receive twice the display area, plus you increase your efficiency and flexibility. HYDRAVISION™ Multiple Monitor Management Software makes using multiple displays easy and further increases your productivity by adding features such as hot keys, multiple desktops and a Desktop Management pop-up menu. For more information on HYDRAVISION™, please see our interactive demonstration.

TribesMan ::

Najprej za vse ki jim še vedno (kljub že vsaj 20im temem) ni jasno.
9100 je isti kurac kot 8500LE in NIMA 2eh ramdacov (ponavadi) ima samo enega ugrajenega v čip. 9000 je oskubljena verzija 8500, ker so ji odvzeli 4 TMUje (iz vsakega cevovoda enega) Torej 8500 ima 4 cevovode in 8 TMUjev, 9000 pa 4 cevovode in samo 4 TMUje. Zato je 9100 hitrejša od 9000(Pro) kljub temu da ima manjše frekvence. 9000 IMA 2 VGRAJENA RAMDACA in zato moja ideja o modifikaciji vklučuje samo 9100 in 8500LE katere NIMAJO drugega RAMDACA že nameščenega. Upam da smo na jasnem.

2 RAMDACA rabiš zato da lohka laufaš 2 CRT (analogna) monitorja hkrati in je na vsakem od teh dveh druga slika (recimo kot podaljšek namizja...) Za razliko v BIOSih dvomim da je, ker vsi ki so flashali 8500LE na 8500 niso poročali o nobenih problemih, pa so bili skoraj vsi 8500LE samo z enim RAMDACom, medtem ko so imeli vsi 8500 2 RAMDACa.

Jasno??

Upam.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

PassTrough ::

Evo TribesMan, če bo res kej lotu, ti z veseljem pošljem BIOS moje 9100 - tke, ker sem te sreče kovač, da ma dva RamDac-a !

lp Primož

TribesMan ::

Kje si pa kupu to???

Mas sreco....

Ja za bios te bom pa se kontaktiral. Moram se kupit 9100 pol se bomo pa lotil. A se splaca 128MB rama la je 64 ze dovolj??

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

AtaStrumf ::

Srečo rabijo samo neumni, če si pameten se orenk pozanimaš in ne rabiš sreče. Ti Tribesman očitno misliš, da rabiš srečo, zato malo pomisli, naslednjič ko napišeš stavek tipa:

Najprej za vse ki jim še vedno (kljub že vsaj 20im temem) ni jasno

Mislim, da jaz bolj vem o čem govorim kot pa ti, ki misliš da imaš neko briliantno idejo, ki pa je samo posledica tvojega neznanja in ne znanja.

||_^_|| ::

Jst sm po flashanju iz 8500 v 9100 pri nespremenjenih frekvencah pridobil par fpsjev (200 3dmarks).

TribesMan ::

OK AtekStrumfek a je kej narobe če človek vpraša kje za boga si kupu usrano kartico???

Pa prosim ne mi o mojem neznanju in z tistim citatom tud nisi nič povedal, ker kot veš nihče ti ne bo znal povedat(tud v tistih 20ih temah prej ni blo nobenga odgovora na to vprašanje) ali sigurno dobiš 2 RAMDACa al ne. Jest vrjamem šele pol k zadevo držim v rokah. Pa prosm ne se pametnga delat ker se ti je pač usralo najti kartico k ma 2 RAMDACa. Verjemi da sem preletel vsaj 5 firm v ljubljani in bližnji okolici v dveh so mi celo na sveto obljubljali da imajo take kartice, ko pa sem prišel tja pa ni blo nič, razen navadnih 9100tk. Poleg tega so se odgovori v moji temi iz katere si potegnil citat nanašali na popolnoma tehnične zadeve in bi jih lahko prebrali na proizvajalčevih straneh.

Mislim, da jaz bolj vem o čem govorim kot pa ti, ki misliš da imaš neko briliantno idejo, ki pa je samo posledica tvojega neznanja in ne znanja.

Ne bom komentiral glede na to da me sploh ne poznaš in sploh ne veš s čim se ukvarjam, in kaj študiram...pa saj ni važno. Tista moja ideja je 100% izvedljiva in to ti nameravam dokazat. Kajti verjemi mi da moje elektrotehnično znanje ni majhno.
Ker čip je že naročen. Kartico grem pa jutr iskat ker vidim da je tukaj polno enih prepotentnežev, ki mislijo da boga za jajca držijo. Boh ne daj da bi pa komu pomagali z kakšnim pametnim nasvetom, raje se hvali da je pametno izbral kartico. BRAVO!!!

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

AtaStrumf ::

No ti kar nalotaj še drugi RAMDAC pa bomo videli, teoretično je možno, samo za moje pojme je še vedno lažje in predvsem sigurneje poiskat pravo kartico.

Nekaj pa se strinjam s tabo: v marsikateri slovenski računalniški trgovini so navadni bebci. Glih včeraj pošljem enga tamalga v Mlacom, da si kupi dodatnih 256 MB RAM-a za svojga P3 800 na QDI Advance 10A (VIA Apollo 133A) plati in tipo gre tamalga najprej vprašat za kaj rabi in mu tamal pove da za PIII in mu pol model prijavi, da (mali ima že 128 MB RAM in bo dal zraven 256 MB SD seveda) to pa ne bo delalo in mali mu je nasedel in šel domov. Ko sem zvedel sem ga poslal nazaj in mu naročil naj pove unmu tipu, da je bedak. Dons je šel nazaj in kupil in je bil tipo ful začuden, kje je zvedel, da bo to delalo. Sam da mu ni prodal DDR RAM-a, pol pa obadva .... Ga bom poklical, da preverim, samo sem mu naročil PC133 SD RAM. To se glih ne da zamešat z nobenim izmed DDR-jev rajt?

TribesMan ::

Res je! Zgleda da se tu popolnoma strinjava. Je pa tudi res da je mlacom največji kup bebcev na enem mestu v ljubljani. Mlacom je tudi ena od tistih trgovin kjer sem iskal (prej so mi seveda zagotavljali da ga majo) radeona, koa pa sem videl tisto strupeno reč, je bil čist običen 8500LELE (200/183MHz) za zjokat.

Še vedno pa mi nisi zaupal "vojaške" skrivnosti. Kje imajo dula RAMDAC 9100ke.

Za odgovor se priporočam.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

AtaStrumf ::

Veš kaj me najbolj čudi? To da komplicirajo z enim dodatnim RAMDAC-om na kartici razreda Radeon 8500 LE, medtem pa ima moj brat v mašini Herculesovo GF2MX DUAL VIEW in šopa tako na TV kot na monitor BP.

Jaz nisem kupil 9100 z dvema ramdac-oma ampak ERIKON, tako da ti bo moral to on zaupati, jaz ti lahko dam samo link do slike, ki sem jo naredil od Manli-ja 9100, samo je meni zgledala ZELO bogo (5ns RAM), ti pa poglej (klikni za povečavo) če ima gor 2 RAMDAC-a samo močno dvomim.



Ti mi pa povej kere 9100-tke prodajajo v Mlacomu, ki so tako nisko frekvenčne in kakšne RAM-čke majo gor.

kuglvinkl ::

Tribesman: mislim, da je že tekla debata na tem na overclockers.com forumu, za ziher sem pa na Matroxovem forumu, mislim, da na MURCu, kjer so pobje spraševal, če bi se dalo na G400 SH prlotat gor še drug RAMDAC. Odgovor je bi _ne_. Vendar, IIRC, se da za Matroxov SH (Single Head) dokupiti dodatek, s katerim dobiš DH. Morda ti to kaj pomaga.

Glede racinalnosti pa se verjetno strinjava, da se to ne splača. In nedaj bog, da uporabljaš Win2k.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ati radeon 9200 - tak nateg da ni res...

Oddelek: Strojna oprema
272089 (1225) cpu
»

Katero grafično kupiti do 30k?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1397957 (6199) js
»

Overclockan BIOS za Radeon 9100 128 Mb DDR.....

Oddelek: Navijanje
272458 (2017) TribesMan
»

Radeon 8500,9000 ali 9100 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327142 (5133) ferjan
»

9100 in 8500 radeon seveda

Oddelek: Strojna oprema
151265 (930) VASkO

Več podobnih tem