» »

Sledenje udeležencem na dogodku

Sledenje udeležencem na dogodku

mcfri ::

Živjo,
organiziramo nekaj dnevni dogodek in bi radi spremenili način kako sledimo udeležencem. Se pravi, udeleženec na začetku dobi akreditacijo(badge) na katerem je (QR) koda ali pa NFC, nam je vseeno in potem po gre udeleženec na predavanje ga mi odčitamo in se nekam zabeleži, da je ta udeleženec prišel na to predavanje, ko pride udeleženec na kosilo/večerjo ga mi spet odčitamo in nam program pove ali je že jedel, če ni ga spustimo na obrok, drugače ne.
Iščemo neko open source rešitev, ali pa vsaj Free :)
Hvala za pomoč
LP

SeMiNeSanja ::

Pa ravno hrano si našel, da bi ob njej škrtaril?

Vem, da je treba biti racionalen in poskusiti stroške držati v nekih mejah, ampak nekako se mi zdi, da ne pušča ravno dobrega vtisa, če pri hrani kompliciraš - na koncu pa mečeš ostanke/presežke hrane proč.
Vedno imaš vrsto udeležencev, kateri iz enega ali drugega razloga ne pridejo na organiziran obrok, tako da imaš s tega naslova presežke. Tistih, ki bi se 2x postavili v vrsto s svojim krožnikom, pa dvomim da je toliko, da bi porabili več, kot je teh presežkov. Ali se mogoče motim?

mcfri ::

Ok, mogoče sem nerodno napisal, da ga ne bi spustili na obrok, itak so samopostrežni obroki (all you can eat), tako da ni da ne bi privoščil komu dveh krožnikov. Sledenje bi rabili iz dveh razlogov:
-glede na to, da dogodek poteka v hotelu ne bi želeli, da se hotelski gosti mešajo na naše večerje (en večer bo tudi program ob večerji)
-da imamo prešteto koliko ljudi je prišlo na večerjo, da vemo pričakovati za naslednji dan/leto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mcfri ()

smacker ::

Razdelite akreditacije + kupone za obrok. Pri vhodu se preverjajo akreditacije, da se hotelski gosti ne mešajo med vas. Pri večerji prešteješ zbrane kupone => vidiš koliko ljudi je jedlo. V predavalnici tud ne bi smel bit problem folka preštet ročno - zmnožiš št. vrst in sedežev v vrsti.

fosil ::

Odvisno od tipa dogodka, meni kuponi delujejo socialno.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletno orodje za registracijo udelezencev dogodka

Oddelek: Omrežja in internet
111568 (1293) delfinus
»

T5 fatburner (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5917557 (15538) Apache90
»

Stroški hrane (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14328600 (22117) Alamar
»

Zdrava dieta (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25752337 (45954) Massacra
»

18ka :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514888 (13132) Free Bird

Več podobnih tem